ملکیوکلا

10 تا از بهترین وکیل ملکی در شهریار ⚖️【سال1403】

گاهی ممکن است در خرید و فروش یا اجاره یک ملک مسکونی یا تجاری، مشکلاتی پیش بیاید که در این صورت مطلوب‌ ترین راه مراجعه به یک وکیل مجرب و کاربلد است. در این مقاله سعی داریم راه دستیابی به بهترین وکیل ملکی در شهریار را به شما معرفی کنیم. برای طالاعات بیشتر تا انتهای مقاله در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل ملکی در شهریار

بهترین وکیل ملکی در شهریار کیست؟

وکیل ملکی در شهریار فردی است که در پیگیری دعاوی مربوط به اموال غیرمنقول مهارت دارد. منظور از اموال غیر منقول همان خانه، زمین و اموالی است که امکان جابه جایی ندارند. برای پیگیری چنین پرونده هایی ضروری است که دانش و تجربه بهترین وکیل شهریار بالا باشد. وکیل مبکی خوب فردی است که در رشته حقوق تحصیل نموده و دانش و اطلاعات کافی از قوانین و مقررات مربوط به انواع دعاوی ملکی در شهریار دارد.

در واقع بهترین وکیل ملکی در شهریار، بهتر از افراد دیگر به شما کمک می کند تا در پرونده های ملکی خود پیروز شوید و نتایج مثبتی را در دادگاه دریافت نمایید. یک وکیل ملکی خوب می داند که ارزش معاملات املاک چیست؟ قوانین و مقررات مرتبط با انواع دعاوی خلع ید، تصرف عدوانی، سرقفلی، دعاوی ساختمانی، کمیسیون ماده صد شهرداری و … چیست و بهترین راهکار برای حل آنها را برای پرونده شما استفاده می نماید.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

لذا در ادامه این مطلب قصد داریم برای انتخاب سریع و راحت وکیل ملکی در شهریار، لیستی از 10 تا از بهترین وکیل ملکی در شهریار را معرفی کنیم، برای اطلاع از آدرس و شماره تماس مشاوران همراه ما باشید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل ملکی در شهریار سال 1403

الهام گوشوائی

الهام گوشوائی بهترین وکیل ملکی شهریار

خانم الهام گوشوائی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد رشته حقوق خصوصی و دارای بیش از 11 سال سابقه وکالت می باشند. خانم وکیل الهام گوشوائی با تجربه سالها وکالت در زمینه های مختلف و داشتن پرونده های موفق دانش خود را در زمینه پرونده های قضایی به اثبات رسانده است. کسب نتایج قابل قبول موکلین در طول سال های فعالیت وکالتی ایشان باعث شده که در رده بهترین وکلای استان تهران و شهر شهریار قرار داشته باشد.

خدماتی که توسط خانم گوشوائی ارائه می شود:

 • دعاوی خانوادگی
 • در زمینه های جرائم اقتصادی
 • دعاوی ایرانیان خارج از کشور
 • کلیه دعاوی حقوقی اعم از قراردادها، الزام به تنظیم سند رسمی، خلع ید، تخلیه، مطالبه وجه چک، فسخ قرارداد ه
 • دعاوی علیه شرکت ها و انجام کلیه امور مربوطه
 • دعاوی کیفری( جرایم )، رایانه ای ( اینترنتی )، کلاهبرداری، خیانت در امانت، سرقت، ضرب و جرح، شرب خمر، جرائم اطفال، ربا، روابط نامشروع

برخی از پرونده های خاص خانم الهام گوشوائی:

 • مشاور حقوقی دوتا شرکت بنامهای
 • شرکت بازرگانی بین المللی درویش
 • شرکت گیتی فراز اطلس

شماره تماس:09125131107
آدرس: شهریار، خیابان ولیعصر، میدان امام خمینی، بین داروخانه دکتر احمدی و خرازی گل مریم، طبقه2، واحد ۴

رقیه عسگری

رقیه عسگری وکیل ملکی شهریار

خانم عسگری وکیل پایه یک و مشاور حقوقی در شهریار، متخصص در پرونده های ملکی، کیفری، حقوقی و خانواده می باشند. انواع مشاوره حضوری و تلفنی توسط ایشان به مراجعه کنندگان ارائه می شود.

آدرس دفتر: شهریار، خیابان ولیعصر میدان امام، کوی یاسر، مجتمع اداری تجاری سپهر، طبقه فوقانی سینما سپهر، پلاک 20، طبقه اول، واحد اول

شماره تماس: ٠٩١٢١٥٤٢٤١٩

مسعود حکیمی مود

مسعود حکیمی مود وکیل ملکی در شهربار

آقای حکیمی مود وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، متخصص در دعاوی ملکی، دعاوی ساختمانی، تصرف عدوانی، خلع ید و تخلیه و … هستند. ایشان دارای سابقه بالا در امر وکالت و پیگیری دعاوی حقوقی و کیفری می باشند.

آدرس دفتر: شهریار، بلوار شهداءاندیشه، بعد از دادگستری، نبش میدان شهید صیاد شیرازی، مجتمع صدر، طبقه اول، واحد ٤

شماره تماس: ٠٩١٢٢١١٩١٨٥

سیروس نوری

سیروس نوری وکیل ملکی در شهریار

جناب آقای سیروس نوری وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. ایشان یکی از وکلای متخصص در زمینه دعاوی ملک و املاک، حقوقی و خانواده هستند. جناب نوری در حوزه مشاوره نیز زبانزد هستند و این مشاورات را به صورت حضوری و غیر حضوری در اختیار مراجعین شان قرار می دهند.

آدرس دفتر: شهریار، بلوار شهدای اندیشه، ساختمان صد، طبقه اول

شماره تماس: ۰۹۱۲۲۱۴۶۵۶۸

وحید مقدم

وحید مقدم وکیل ملکی در شهریار

جناب آقای وحید مقدم با بیش از 10 سال سابقه یکی از وکلای خوب پایه یک دادگستری هستند. همچنین ایشان مشاور حقوقی نیز هستند. جناب مقدم در دعاوی مختلفی اعم از ملکی، خانواده، حقوقی و کیفری فعالیت می کنند. مهارت بالای ایشان باعث شده تا بهترین نتایج را در پرونده ها ارائه دهند.

آدرس دفتر: شهریار، خیابان طالقانی، پلاک۱۴، جنب بانک مسکن، طبقه ۱

شماره تماس: ۰۹۱۲۱۴۴۹۶۲۳

انواع دعاوی ملکی

 • دعوای ملکی حقوقی

به طور کلی دعاوی ملکی را می‌توان به دو دسته حقوقی و کیفری تقسیم بندی کرد. دعاوی ملکی حقوقی بیشترین حجم پرونده در دادگاه را به خود اختصاص داده‌اند. دعاوی ملکی حقوقی ممکن است در حالت‌های مختلفی اتفاق بیفتد که در ادامه به بررسی چند مورد از آن‌ها خواهیم پرداخت. برای رسیدگی به پرونده‌های حقوقی لازم است با بهترین وکیل ملکیدر شهریار مشورت کنید تا او با تجربه خود بتواند مباحث مختلف را تجزیه تحلیل کرده و مطلوب‌ترین راهکار را به شما پیشنهاد دهد. برخی از مهم‌ترین دعاوی ملکی حقوقی عبارت اند از:

 • درخواست جهت مطالبه اجرت المثل
 • فسخ قراردادهایی که دارای یک سری نقوص هستند
 • شکایات در خصوص الزام به رهن و اسناد ضمانتی
 • افزایش و کاهش مبلغ اجاره بها را طبق عرف جامعه
 • شکایات مرتبط با منتقل کردن منافع شخصی به شخص دیگر
 • شکایت در خصوص الزام تنظیم سند به شکل رسمی برای املاک
 • شکایات مرتبط با درخواست انتقال سرقفلی و در اختیار داشتن حق کسب و پیشه
 • شکایات مرتبط با تخلیه اماکن تجاری که دارای موارد قانونی مخصوص به خود هستند
 • دعاوی ملکی کیفری

دعاوی ملکی کیفری برخلاف دعاوی ملکی کیفری هستند. در واقع در این نوع از دعاوی با نوعی از ارتکاب جرم رو به رو هستیم. اگر فردی در حق ملک دیگری مرتکب جرمی‌شود که قانون نیز به آن اشاره کرده باشد، فرد می‌تواند از او شکایت کند. در این حالت پرونده برای رسیدگی به دادگاه ارجاع می‌شود. به عنوان نمونه می‌توان گفت که کلاهبرداری و سودجویی جزو رایج‌ترین دعاوی ملکی کیفری هستند. بهترین وکیل ملکی در شهریار قادر است راهنمایی‌های لازم برای شکایت از فرد مجرم را در اختیار شما قرار دهد تا با استفاده از آن به طور کامل بتوانید از حق خود دفاع کنید. مهم‌ترین دعاوی ملکی کیفری عبارت اند از:

 • خرید و فروش و معامله معارض
 • جرایم انتقال دادن ملک غیر به فرد یا افراد دیگر
 • فروش غیرقانونی اموال افراد به خود یا چندین فرد دیگر
 • جرایم کلاهبرداری در زمینه خرید و فروش و معامله املاک
 • جرایم سوء استفاده از اسناد رسمی و جعل در معاملات ملکی
 • جرایم جلوه نمودن اسناد ملکی جهت کلاهبرداری و فریب دادن دیگران
انواع دعاوی ملکی
 • دعاوی ملکی ثبتی

این نوع از دعاوی یکی از زیرشاخه های دعاوی ملکی حقوقی محسوب می‌شوند. گاهی ممکن است در هنگام انتقال سند در خرید ملک، خریدار یا فروشنده در مفاد یا قوانین مربوط به اسناد خود با مشکلاتی رو به رو شوند. اکثر دعاوی ملکی ثبتی به دلیل عدم آگاهی مالک از قوانین و مقررات بروز پیدا می‌کنند و خسارات مالی بسیاری به همراه خواهند داشت. بهترین وکیل ملکی در شهریار به دلیل دانش حقوقی بالایی که دارد می‌تواند از وقوع چنین حوادثی جلوگیری کرده یا برای حل آن اقدام نماید. مهم‌ترین دعاوی ملکی ثبتی عبارت اند از:

 • مراحل اجرای ثبت
 • باطل شدن سند مالکیت معارض
 • باطل شدن اسناد رسمی به علل مختلف
 • توقیف و توقف عملیات اجرایی در مراحل مختلف کاری
 • باطل شدن ساز و کار و مراحل ثبتی کمیسیون های اجرایی
 • باطل شدن نظریه هیئت حل اختلاف اداره ثبت و اسناد کشور
 • شکایات مربوط به سن در زمینه باطل شدن قوانین ثبتی برای املاک

هزینه وکیل ملکی در شهریار

حق الوکاله و هزینه وکیل ملکی باتوجه به تعرفه ای که هر ساله مشخص می گردد تعیین می شود. اما با این وجود در بسیرای از موارد دیه می شود که وکیل و موکل به صورت توافقی این مبلغ را مشخص می کنند، معمولا وکیل هزینه را به موکل اطلاع می دهد و موکل آن را در یک و یا دو مرحله می پردازد.

هزینه بهترین وکیل ملکی در شهریار نیز به عوامل مختلفی بستگی دارد، نوع پرونده و پیچیدگی های آن بسیار حائز اهمیت است. وکیل برای پرونده های سخت، زمان زیادی را صرف می کند و پرونده به نتیجه مورد قبولی برسد، از این رو متحمل هزینه های بیشتری نیز می شود.

همینطور عامل دیگری که بر حق الوکاله وکیل تاثیر می گذارد، میزان سابقه و تخصص وکیل ملکی است. هرچه تخصص و میزان سابقه وکیل در پرونده های ملکی بالا باشد، هزینه بیشتری نسبت به وکیل تازه کار دریافت می کند زیرا تجارب ارزشمندی دارد که می توانند در حل پرونده موکل به او کمک کنند.

کلام آخر

در این مطلب سعی کردیم بهترین راه برای یافتن بهترین وکیل ملکی در شهریار را به شما معرفی کنیم. اگر در این زمینه تجربه یا نقطه‌ نظری دارید، لطفا آن را با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

4.2/5 - (5 امتیاز)

زینب رحمانی

به عنوان یک طراح سایت و نویسنده، دائما در حال یادگیری هستم، همیشه تلاش کردم تا تمام توان خودم رو به کار بگیرم و مطالب حقوقی دقیقی رو در اختیار شما قرار بدم تا شاید بتونم به این شکل گره ای از مشکلات حقوقی شما باز کنم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 14 =

دکمه بازگشت به بالا