ملکیوکیل

10 تا از بهترین وکیل ملکی در شهریار ⚖️【سال1402】

گاهی ممکن است در خرید و فروش یا اجاره یک ملک مسکونی یا تجاری، مشکلاتی پیش بیاید که در این صورت مطلوب‌ ترین راه مراجعه به یک وکیل مجرب و کاربلد است. در این مقاله سعی داریم راه دستیابی به بهترین وکیل ملکی در شهریار را به شما معرفی کنیم. برای طالاعات بیشتر تا انتهای مقاله در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل ملکی در شهریار کیست؟

وکیل ملکی در شهریار فردی است که در پیگیری دعاوی مربوط به اموال غیرمنقول مهارت دارد. منظور از اموال غیر منقول همان خانه، زمین و اموالی است که امکان جابه جایی ندارند. برای پیگیری چنین پرونده هایی ضروری است که دانش و تجربه بهترین وکیل شهریار بالا باشد. وکیل مبکی خوب فردی است که در رشته حقوق تحصیل نموده و دانش و اطلاعات کافی از قوانین و مقررات مربوط به انواع دعاوی ملکی در شهریار دارد.

در واقع بهترین وکیل ملکی در شهریار، بهتر از افراد دیگر به شما کمک می کند تا در پرونده های ملکی خود پیروز شوید و نتایج مثبتی را در دادگاه دریافت نمایید. یک وکیل ملکی خوب می داند که ارزش معاملات املاک چیست؟ قوانین و مقررات مرتبط با انواع دعاوی خلع ید، تصرف عدوانی، سرقفلی، دعاوی ساختمانی، کمیسیون ماده صد شهرداری و … چیست و بهترین راهکار برای حل آنها را برای پرونده شما استفاده می نماید.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

لذا در ادامه این مطلب قصد داریم برای انتخاب سریع و راحت وکیل ملکی در شهریار، لیستی از 10 تا از بهترین وکیل ملکی در شهریار را معرفی کنیم، برای اطلاع از آدرس و شماره تماس مشاوران همراه ما باشید.

رقیه عسگری

رقیه عسگری وکیل ملکی شهریار

خانم عسگری وکیل پایه یک و مشاور حقوقی در شهریار، متخصص در پرونده های ملکی، کیفری، حقوقی و خانواده می باشند. انواع مشاوره حضوری و تلفنی توسط ایشان به مراجعه کنندگان ارائه می شود.

آدرس دفتر: شهریار، خیابان ولیعصر میدان امام، کوی یاسر، مجتمع اداری تجاری سپهر، طبقه فوقانی سینما سپهر، پلاک 20، طبقه اول، واحد اول

شماره تماس: ٠٩١٢١٥٤٢٤١٩

مسعود حکیمی مود

مسعود حکیمی مود وکیل ملکی در شهربار

آقای حکیمی مود وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، متخصص در دعاوی ملکی، دعاوی ساختمانی، تصرف عدوانی، خلع ید و تخلیه و … هستند. ایشان دارای سابقه بالا در امر وکالت و پیگیری دعاوی حقوقی و کیفری می باشند.

آدرس دفتر: شهریار، بلوار شهداءاندیشه، بعد از دادگستری، نبش میدان شهید صیاد شیرازی، مجتمع صدر، طبقه اول، واحد ٤

شماره تماس: ٠٩١٢٢١١٩١٨٥

حسین اردلان

حسین اردلان وکیل ملکی در شهریار

آقای حسین اردلان وکیل پایه یک دادگستری شهربار، مشاور حقوقی در زمینه پرونده های ملکی و متخصص در حل انواع دعاوی حقوقی و کیفری هستند. انواع مشاوره به صورت حضوری و تلفنی توسط ایشان ارائه می گردد.

آدرس دفتر: شهریار، اندیشه، فاز 5، شورای شرقی، بلوار امام خمینی، خیابان همت، خیابان بهشتی، بن بست یکم، پلاک٣١، واحد ٦

شماره تماس: ٠٩١٢٥١٦٢١١٩

مونا بیات

مونا بیات وکیل ملکی در شهریار

خانم مونا بیات یکی دیگر از وکلای ملکی در شهریار هستند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، متخصص در دعاوی حقوقی و کیفری و وکیل خبره در پرونده های ملکی می باشند. ارائه مشاوره حضوری و تلفنی توسط ایشان انجام می شود.

آدرس دفتر: شهریار، میدان فرمانداری، ابتدای بلوار شهید کلهر، ساختمان وندا ٢، طبقه اول، واحد 3

شماره تماس: ٠٩٣٦٩٠١٠٥٤٧

انواع دعاوی ملکی

 • دعوای ملکی حقوقی

به طور کلی دعاوی ملکی را می‌توان به دو دسته حقوقی و کیفری تقسیم بندی کرد. دعاوی ملکی حقوقی بیشترین حجم پرونده در دادگاه را به خود اختصاص داده‌اند. دعاوی ملکی حقوقی ممکن است در حالت‌های مختلفی اتفاق بیفتد که در ادامه به بررسی چند مورد از آن‌ها خواهیم پرداخت. برای رسیدگی به پرونده‌های حقوقی لازم است با بهترین وکیل ملکیدر شهریار مشورت کنید تا او با تجربه خود بتواند مباحث مختلف را تجزیه تحلیل کرده و مطلوب‌ترین راهکار را به شما پیشنهاد دهد. برخی از مهم‌ترین دعاوی ملکی حقوقی عبارت اند از:

 • درخواست جهت مطالبه اجرت المثل
 • فسخ قراردادهایی که دارای یک سری نقوص هستند
 • شکایات در خصوص الزام به رهن و اسناد ضمانتی
 • افزایش و کاهش مبلغ اجاره بها را طبق عرف جامعه
 • شکایات مرتبط با منتقل کردن منافع شخصی به شخص دیگر
 • شکایت در خصوص الزام تنظیم سند به شکل رسمی برای املاک
 • شکایات مرتبط با درخواست انتقال سرقفلی و در اختیار داشتن حق کسب و پیشه
 • شکایات مرتبط با تخلیه اماکن تجاری که دارای موارد قانونی مخصوص به خود هستند
 • دعاوی ملکی کیفری

دعاوی ملکی کیفری برخلاف دعاوی ملکی کیفری هستند. در واقع در این نوع از دعاوی با نوعی از ارتکاب جرم رو به رو هستیم. اگر فردی در حق ملک دیگری مرتکب جرمی‌شود که قانون نیز به آن اشاره کرده باشد، فرد می‌تواند از او شکایت کند. در این حالت پرونده برای رسیدگی به دادگاه ارجاع می‌شود. به عنوان نمونه می‌توان گفت که کلاهبرداری و سودجویی جزو رایج‌ترین دعاوی ملکی کیفری هستند. بهترین وکیل ملکی در شهریار قادر است راهنمایی‌های لازم برای شکایت از فرد مجرم را در اختیار شما قرار دهد تا با استفاده از آن به طور کامل بتوانید از حق خود دفاع کنید. مهم‌ترین دعاوی ملکی کیفری عبارت اند از:

 • خرید و فروش و معامله معارض
 • جرایم انتقال دادن ملک غیر به فرد یا افراد دیگر
 • فروش غیرقانونی اموال افراد به خود یا چندین فرد دیگر
 • جرایم کلاهبرداری در زمینه خرید و فروش و معامله املاک
 • جرایم سوء استفاده از اسناد رسمی و جعل در معاملات ملکی
 • جرایم جلوه نمودن اسناد ملکی جهت کلاهبرداری و فریب دادن دیگران
انواع دعاوی ملکی
 • دعاوی ملکی ثبتی

این نوع از دعاوی یکی از زیرشاخه های دعاوی ملکی حقوقی محسوب می‌شوند. گاهی ممکن است در هنگام انتقال سند در خرید ملک، خریدار یا فروشنده در مفاد یا قوانین مربوط به اسناد خود با مشکلاتی رو به رو شوند. اکثر دعاوی ملکی ثبتی به دلیل عدم آگاهی مالک از قوانین و مقررات بروز پیدا می‌کنند و خسارات مالی بسیاری به همراه خواهند داشت. بهترین وکیل ملکی در شهریار به دلیل دانش حقوقی بالایی که دارد می‌تواند از وقوع چنین حوادثی جلوگیری کرده یا برای حل آن اقدام نماید. مهم‌ترین دعاوی ملکی ثبتی عبارت اند از:

 • مراحل اجرای ثبت
 • باطل شدن سند مالکیت معارض
 • باطل شدن اسناد رسمی به علل مختلف
 • توقیف و توقف عملیات اجرایی در مراحل مختلف کاری
 • باطل شدن ساز و کار و مراحل ثبتی کمیسیون های اجرایی
 • باطل شدن نظریه هیئت حل اختلاف اداره ثبت و اسناد کشور
 • شکایات مربوط به سن در زمینه باطل شدن قوانین ثبتی برای املاک

هزینه وکیل ملکی در شهریار

حق الوکاله و هزینه وکیل ملکی باتوجه به تعرفه ای که هر ساله مشخص می گردد تعیین می شود. اما با این وجود در بسیرای از موارد دیه می شود که وکیل و موکل به صورت توافقی این مبلغ را مشخص می کنند، معمولا وکیل هزینه را به موکل اطلاع می دهد و موکل آن را در یک و یا دو مرحله می پردازد.

هزینه بهترین وکیل ملکی در شهریار نیز به عوامل مختلفی بستگی دارد، نوع پرونده و پیچیدگی های آن بسیار حائز اهمیت است. وکیل برای پرونده های سخت، زمان زیادی را صرف می کند و پرونده به نتیجه مورد قبولی برسد، از این رو متحمل هزینه های بیشتری نیز می شود.

همینطور عامل دیگری که بر حق الوکاله وکیل تاثیر می گذارد، میزان سابقه و تخصص وکیل ملکی است. هرچه تخصص و میزان سابقه وکیل در پرونده های ملکی بالا باشد، هزینه بیشتری نسبت به وکیل تازه کار دریافت می کند زیرا تجارب ارزشمندی دارد که می توانند در حل پرونده موکل به او کمک کنند.

کلام آخر

در این مطلب سعی کردیم بهترین راه برای یافتن بهترین وکیل ملکی تهران را به شما معرفی کنیم. اگر در این زمینه تجربه یا نقطه‌ نظری دارید، لطفا آن را با سایر مخاطبان به اشتراک بگذارید.

4.5/5 - (4 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − دو =

دکمه بازگشت به بالا