خانوادهوکیل

10 تا از بهترین وکیل خانواده در شهریار ⚖️【سال1403】

خانواده کوچکترین و مهم ترین عضو هر جامعه است. مباحث حقوقی مختلفی ممکن است در سطح خانواده به وجود بیاید که حل و فصل آن ها گاهی فقط از عهده محاکم قضایی ساخته است. در دعاوی خانواده نظیر مهریه، طلاق، حضانت فرزند، تقسیم ارث، انحصار وراثت، تمکین و … لازم است حساب ویژه ای بر روی توانایی و مهارت های وکیل خانواده باز کنیم تا از بروز خسارات احتمالی در امان باشیم. در این مطلب سعی داریم شما را با بهترین وکیل خانواده در شهریار آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن بتوانید به مطلوب ترین گزینه ها دست پیدا کنید.

بهترین وکیل خانواده در شهریار

بهترین وکیل خانواده در شهریار کیست؟

تعدد وکلا در سطح شهر شهریار باعث شده است تا یافتن بهترین گزینه ها قدری دشوار و پیچیده به نظر برسد. حال اگر متر و معیار مناسبی در دست نداشته باشیم تا با استفاده از آن بتوانیم مهارت و توانایی وکلای مختلف را محک بزنیم از یافتن گزینه های شاخص باز خواهیم ماند. بهترین وکیل خانواده در شهریار دانش آموخته یکی از مطرح ترین و معتبرترین دانشگاه های کشور است. او تحصیلات خود را در رشته حقوق به پایان رسانده و آماده است وکالت پرونده های مختلف را بر عهده بگیرد.

بهترین وکیل خانواده در شهریار به عنوان وکیل پایه یک دادگستری اطلاعات جامعی در خصوص قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی خانواده دارد. دانش حقوقی او باعث می شود تا بتواند بهترین راهکار را در اختیار موکل خود قرار دهد. بهترین وکیل شهریار تلاش دارد تا در جریان آخرین تغییرات قوانین مربوط به دعاوی خانواده قرار بگیرد. او سال های زیادی از عمر کاری خود را صرف رسیدگی به پرونده های مختلف کرده است. تجربیات او در این زمینه راهگشای مراجعین است.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای خانواده در شهریار را به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و تخصص هر یک از وکلای نام برده، آن ها را برای رسیدگی به پرونده های خود انتخاب کنید. تا انتهای مقاله در مجله برترین وکیل با ما همراه باشید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل خانواده در شهریار سال 1403!

الهام گوشوائی

الهام گوشوائی بهترین وکیل خانواده شهریار

خانم الهام گوشوائی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد رشته حقوق خصوصی و دارای بیش از 11 سال سابقه وکالت می باشند. خانم وکیل الهام گوشوائی با تجربه سالها وکالت در زمینه های مختلف و داشتن پرونده های موفق دانش خود را در زمینه پرونده های قضایی به اثبات رسانده است. کسب نتایج قابل قبول موکلین در طول سال های فعالیت وکالتی ایشان باعث شده که در رده بهترین وکلای استان تهران و شهر شهریار قرار داشته باشد.

خدماتی که توسط خانم گوشوائی ارائه می شود:

  • دعاوی خانوادگی
  • در زمینه های جرائم اقتصادی
  • دعاوی ایرانیان خارج از کشور
  • کلیه دعاوی حقوقی اعم از قراردادها، الزام به تنظیم سند رسمی، خلع ید، تخلیه، مطالبه وجه چک، فسخ قرارداد
  • دعاوی علیه شرکت ها و انجام کلیه امور مربوطه
  • دعاوی کیفری( جرایم )، رایانه ای ( اینترنتی )، کلاهبرداری، خیانت در امانت، سرقت، ضرب و جرح، شرب خمر، جرائم اطفال، ربا، روابط نامشروع

برخی از پرونده های خاص خانم الهام گوشوائی:

  • مشاور حقوقی دوتا شرکت بنامهای
  • شرکت بازرگانی بین المللی درویش
  • شرکت گیتی فراز اطلس

شماره تماس:09125131107
آدرس: شهریار، خیابان ولیعصر، میدان امام خمینی، بین داروخانه دکتر احمدی و خرازی گل مریم، طبقه2، واحد ۴

مرضیه آقا محمدی

مرضیه آقا محمدی وکیل خانواده در شهریار

خانم مرضیه آقا محمد از وکلای پایه یک دادگستری در شهریار در زمینه دعاوی خانواده می باشند. ایشان سابقه طولانی در امر وکالت و حضور در مراجع قضایی دارند. انواع مشاوره حقوقی در زمینه امور ملکی، حقوقی، خانوادگی و کیفری توسط ایشان به متقاضیان ارائه می شود.

آدرس دفتر: شهریار، خیابان ولیعصر، گل پونه، ساختمان تیبا، واحد ٨

شماره تماس: ٠٩١٢٧٤٠٠٤٣٧

آزاده ایرانشاهی

آزاده ایرانشاهی وکیل خانواده در شهریار

خانم آزاده ایرانشاهی وکیل پایه یک دادگستری در شهریار، مشاور حقوقی، متخصص در پرونده های حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی، ثبتی، قراردادی و … می باشند. قبول وکالت در دعاوی مختلف و ارائه مشاوره در زمینه تمامی موارد حقوقی توسط ایشان انجام می شود.

آدرس دفتر: شهریار، فاز یک اندیشه، بین بانک ملت و خیابان اطلاعات، ساختمان آرامش، واحد ۱

شماره تماس: ۰۹۱۲۳۶۴۷۴۴۵

حسین اردلان

حسین اردلان وکیل خانواده در شهریار

آقای حسین اردلان وکیل پایه یک دادگستری شهربار، مشاور حقوقی در زمینه پرونده های خانواده و متخصص در حل انواع دعاوی طلاق، مهریه، نفقه و … هستند. انواع مشاوره به صورت حضوری و تلفنی توسط ایشان ارائه می گردد.

آدرس دفتر: شهریار، اندیشه، فاز 5، شورای شرقی، بلوار امام خمینی، خیابان همت، خیابان بهشتی، بن بست یکم، پلاک٣١، واحد ٦

شماره تماس: ٠٩١٢٥١٦٢١١٩

میر مهرداد حسینی

میر مهرداد حسینی وکیل مهریه در شهریار

آقای میر مهرداد حسینی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، کارشناس حقوق و متخصص در دعاوی خانواده، طلاق و مهریه هستند. ایشان در شهربار مشغول به وکالت می باشند و انواع خدمات مشاوره و وکالت در پرونده های حقوقی، کیفری، خانوادگی، ثبتی، امور مربوط به قراردادها و … را می پذیرند.

آدرس دفتر: شهریار، شهرک اداری، روبروی دادگستری، مجتمع اداری وائین، طبقه ۲، واحد ۲۰۴

شماره تماس: ۰۹۱۲۳۸۷۹۴۰۵

مهم ترین دعاوی که برای رسیدگی به آن ها باید از وکیل خانواده در شهریار کمک گرفت؟

طلاق: یکی از مهم ترین پرونده ها در دعاوی خانواده، طلاق است. طلاق یک روند قانونی برای جدایی زوجین از یکدیگر است. طلاق را بر اساس اینکه کدام یک از زوجین به آن تمایل دارند می توان به سه دسته طلاق توافقی، طلاق از طرف مرد و طلاق از طرف زن دسته بندی کرد. دقت داشته باشید که دعاوی طلاق با پیچیدگی های خاصی همراه هستند. همچنین زمان به نتیجه رسیدن پرونده نیز اهمیت دارد. از این رو لازم است برای حل و فصل آن از بهترین وکیل خانواده در شهریار کمک بگیرید.

مهریه: مهریه یا صداق در واقع نوعی تعهد مالی از سوی مرد به زن است. قانون حق طلاق را به مرد داده است و در عوض زن حق برخورداری از مهریه را دارد. همواره در هنگام طلاق است که دعاوی مهریه با چالش ها و تنش های بسیاری رو به رو می شوند. گاهی ممکن است مرد برای فرار از پرداخت دین مهریه به معاملات صوری روی بیاورد. از این رو، لازم است برای حل و فصل اختلافات در دعاوی مهریه حساب ویژه ای بر روی توانایی و مهارت های بهترین وکیل مهریه در شهریار باز کنیم.

تمکین: تمکین از نظر قانون به معنای تبعیت و اطلاعت زن از شوهر خویش است. در واقع طبق قانون زن وظیفه دارد پس از ازدواج وظایف زناشویی خود را به بهترین شکل انجام داده و در منزلی که مرد برای او تدارک دیده است سکونت داشته باشد. در صورت عدم تمکین، قانون به مرد اجازه خواهد داد تا مجددا ازدواج کند. علاوه بر این تعهدات مالی مرد به زن نیز کاهش پیدا خواهد کرد. لازم است برای اثبات دعاوی تمکین از تجربیات و مهارت های بهترین وکیل خانواده در شهریار استفاده کنید.

سایر دعاوی: علاوه بر دعاوی که در بالا به آن ها اشاره کردیم، آن دسته از دعاوی که ممکن است یک خانواده را به خود درگیر کند جزو تخصص های وکیل خانواده محسوب می شود. متقاضیان در صورت مواجهه با دعاوی نفقه، نشوز، حق حضانت فرزندان، تقسیم ارث، اجرت المثل و… می توانند به وکیل خانواده مراجعه کرده و از راهکارهای او برای حل و فصل مشکلات و اختلافات پیش آمده استفاده نمایند. مراجعه به وکیل و کسب مشاوره حقوقی در دعاوی خانواده قطعا راهگشا خواهد بود.

بهترین وکیل خانواده در شهریار

لزوم مراجعه به وکیل متخصص در دعاوی خانواده در شهریار

تجربه نشان داده است که مراجعه به بهترین وکیل خانواده در شهریار با توجه به تخصص وی می تواند راهگشای بسیاری از مشکلات پیش آمده باشد. در انتخاب وکیل لازم است به تخصص وی توجه ویژه ای داشته باشید. در واقع وکیل در مقطعی از سابقه کاری خود متوجه این موضوع شده است که در برخی از دعاوی مطرح شده کارایی و توانمندی بیشتری خواهد داشت. علاوه بر کارایی و مهارت وکیل مورد نظر، علاقه نیز در ایجاد تخصص وی در دعاوی خانواده موثر بوده است.

در بالا تلاش کردیم لیست کاملی از وکلای مختلف در شهر شهریار به شما معرفی کنیم. در این لیست تلاش کرده ایم به اختصار تخصص هر یک از وکلای نام برده شده را توضیح دهیم. در ابتدا لازم است موضوع پرونده خود را مد نظر قرار دهید و سپس بر اساس آن وکیل متخصص در زمینه مربوطه را انتخاب نمایید. بهترین وکیل زن در شهریار در تلاش است تا جایی که ممکن است در زمینه تخصصی خود پرونده قبول نماید و همین موضوع نشان می دهد تجربه او در زمینه دعاوی خانواده در مقایسه با سایر دعاوی بیشتر است.

بهترین وکیل خانواده در شهریار با موضوعاتی نظیر مهریه، طلاق، تقسیم ارث، حق حضانت فرزندان، اجرت المثل، نفقه، نشوز و… دست و پنجه نرم می کند. این در حالی است که یک وکیل متخصص در زمینه دعاوی کیفری دارای فضای فکری کاملا متفاوتی است. او با موضوعاتی نظیر سرقت، تجاوز، قتل، ضرب و جرح و… سر و کار دارد. بدیهی است که به دلیل گستردگی مسائل حقوقی لازم است به وکلایی رجوع کنید که در زمینه پرونده شما دارای تخصص و تجربه بیشتری هستند.

بهترین وکیل خانواده در شهریار

کلام آخر

از اینکه صبوری به خرج دادید و تا پایان مقاله در کنار ما بودید از شما کمال تشکر و قدردانی را داریم! در این مطلب سعی کردیم نام، مشخصات، ویژگی ها و مهارت های بهترین وکیل خانواده در شهریار را به شما ارائه دهیم تا به این شکل دیگر دغدغه ای از بابت انتخاب شاخص ترین و مطرح ترین گزینه های موجود نداشته باشید. در ادامه سعی کردیم مهم ترین دعاوی که وکیل خانواده در آن ها می توانید با ارائه راهکار به موکل کمک کند را مورد بررسی قرار دهیم تا زمینه فعالیت های وی بیشتر مشخص گردد. در انتهای مقاله سعی کردیم لزوم استفاده از وکیل متخصص در حل و فصل اختلافات پیش آمده در دعاوی خانواده را گوشزد نماییم. اکنون از شما دعوت می کنیم که اگر نظر یا تجربه ای در این خصوص دارید، آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × سه =

دکمه بازگشت به بالا