وکیل

10 تا از بهترین وکیل شهریار ⚖️【سال1402】

در این مقاله قصد داریم که به معرفی بهترین وکیل شهریار بپردازیم. یک وکیل خوب در شهریار باید دارای اطلاعات عمومی بالا و همچنین سابقه خوبی باشد. مطمئنا تمامی افرادی که دچار مشکلاتی در پرونده های حقوقی، کیفری، خانواده و … هستند، به دنبال وکیلی در شهریار می گردند تا به صورت حرفه ای روی پرونده آنها کار کند. در ادامه تعدادی از وکلای شهریار را معرفی می کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر با سایت برترین وکیل همراه باشید.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل ایران

بهترین وکیل شهریار کیست؟

تنظیم قرارداد با بهترین وکلا و موسسات حقوقی موجب می گردد تا رسیدگی به پرونده های شما با سرعت بیشتری و نتیجه مناسب تری پیش رود. خیلی از افراد برای پرونده های حقوقی خود به دنبال وکیل مورد اعتماد می گردند که بر کار خود مسلط بوده و پرونده های آنها را به بهترین شکل ممکن به سرانجام برساند.

بهترین وکیل شهریار را چگونه پیدا کنیم؟

مشکلات حقوقی در زندگی هر کسی ممکن است پیش بیاید، اما چیزی که مهم است نحوه مدیریت این مشکل و مسائل حقوقی است. مسائل حقوقی بسیار گسترده است، به همین علت افراد در هر دوره از زندگی خود نیاز به یک وکیل دادگستری و مشاور حقوقی پیدا دارند.

زمانی که یک مسئله حقوقی در زندگی ما ایجاد می شود بهترین کاری که می توانیم انجام دهیم این است که با یک وکیل دادگستری مشورت و از او کمک بگیریم. در برخی از موارد می توانیم قبل از اینکه مسئله ایجاد شود به وکیل دادگستری مراجعه کنیم، مانند تنظیم قرارداد و … .

همراهان عزیز در ادامه به معرفی 10 تا از بهترین وکیل در شهریار به همراه آدرس دفتر و شماره تلفن می پردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

جناب آقای علیرضا میرزایی

جناب آقای علیرضا میرزایی

از تخصص های آقای میرزایی می توان به آدم ربایی، ابطال اجراییه، ابطال شناسنامه، ابطال سند مالکیت معارض، ابطال معامله معارض، ابطال واقعه فوت، اثبات زوجیت، اثبات نسب، اجرای ثبت، اختلافات ثبتی، اخذ به شفعه، اخذ سند مالکیت، اخذ شناسنامه، اخذ و مطالبه اجرت المثل و … اشاره کرد.

آدرس دفتر: شهریار، شهرک اداری شهریار، روبه روی دادگستری، کوچه قانون یک، مجتمع پارسا

شماره تماس: 09123689937

سرکار خانم مهسا شاه محمدی

سرکار خانم مهسا شاه محمدی

خانم شاه محمدی یکی از بهترین وکیل خانم در شهریار است. تحصیلات خانم شاه محمدی کارشناس ارشد حقوق بین الملل از دانشگاه روزانه قم می باشد. ایشان مشاوره تخصصی حقوقی و قبول وکالت در کلیه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ثبتی، ملکی و دیوان هستند.

از تخصص های کلی خانم شاه محمدی رسیدگی به پرونده های اداره کار(کارگر و کارفرما)، دیوان عدالت اداری، وصول مطالبات، خانواده، دعاوی، ملکی، ارث و … است.

آدرس دفتر: شهریار، اندیشه، ابتدای فاز 1، بلوار ولایت، روبه روی میدان آزادی، مجتمع شهروند، طبقه 2، واحد 6

شماره تماس: 09124198249

جناب آقای سید سعید کساییان

جناب آقای سید سعید کساییان

آقای کساییان وکیل پایه یک دادگستری در شهریار هستند. تحصیلات آقای کساییان کارشناسی حقوق، کارشناسی ارشد حقوق خصوصی می باشد. سوابق کاری و آموزشی ایشان شامل وکیل و مشاور حقوقی بانک مهر اقتصاد، وکیل و مشاور حقوقی بانک صادرات، وکیل شرکت راه ابریشم می باشد.

از تخصص های آقای کساییان عبارتند از:

  • دعاوی املاک: اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیر منقول، املاک، شهرداری، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، زمین شهری و اوقاف، ثبت اسناد و املاک، موجر و مستاجر، سرقفلی، تخلیه، حق کسب و پیشه
  • دعاوی مالی، تجاری، قرارداد: اختلافات مالی، چک، تنظیم قراردادها، مناقصات، سفته، برات، فاکتور، رسید عادی، چک و…
  • دعاوی خانواده و هویت قانونی: دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، دعاوی خانواده، سرپرست و قیم

آدرس دفتر: شهریار، خیابان ولیعصر، روبه روی بیمارستان امام سجاد، برج سعدی، طبقه 3 واحد 4

شماره دفتر: 09126548364

جناب آقای حسن جمور

جناب آقای حسن جمور

آقای جمور وکیل پایه یک در دادگستری در شهریار می باشد. ایشان وکیل متخصص با سابقه فعال و بالا در زمینه های حقوقی استارت تاپ ها، شرکت های دانش بنیان، اعسار، تملک، آپارتمان ها، خانواده، شرکت های تجاری و … هستند. تحصیلات آقای جمور کارشناسی حقوق قضائی، کارشناسی ارشد حقوق تجارت و الکترونیکی است.

آدرس دفتر: شهریار، خیابان ولیعصر، روبه روی بیمارستان امام سجاد، مجتمع حافظ، طبقه سوم، واحد11

شماره تماس:09123630941

جناب آقای میر مهرداد حسینی

جناب آقای میر مهرداد حسینی

آقای حسینی وکیل پایه یک دادگستری در شهریار می باشد. از تخصص های آقای حسینی اعسار، تملک آپارتمان ها، شهرداری، خانواده، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، ملکی، موجر و مستاجر، اجراییات، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، اسناد رسمی و تجاری، مطالبه وجه می باشد. تحصیلات آقای حسینی کارشناسی حقوق است.

آدرس دفتر: شهریار، خیابان ولیعصر، برج سعدی، طبقه 3، واحد 4

شماره تماس: 09123879405

سرکار خانم مرجان تاجیک

سرکار خانم مرجان تاجیک وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهریار می باشد که وی به صورت تخصصی در زمینه هایی همچون دعاوی کیفری، حقوقی، خانواده و کیفری فعالیت می کند. ایشان یکی از وکلای موفق در شهریار می باشد.

آدرس دفتر: شهریار، بلوار شهید کلهر، جنب بازار روز مهرگان، نبش کوچه شکیب، پلاک 152، مجتمع مهتاب، طبقه سوم، واحد 9

شماره تماس: 09126627082

جناب آقای دکتر سیرالله مرادی نوده

جناب آقای دکتر سیرالله مرادی نوده

جناب آقای دکتر سیرالله مرادی نوده وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، عضو هیئت علمی دانشگاه با بیش از 18 سال سابقه فعالیت در زمینه وکالت در شهریار فعالیت می کند. وی دکترای حقوقی خویش را در کشور هندوستان دریافت کرده و انجام تمام پرونده ها از همه دعاوی کیفری، حقوقی، خانواده و … را می پذیرد.

آدرس دفتر: شهریار، میدان فرمانداری اول، بلوار 17 شهریور، مجتمع تجاری اسمان طبقه 4، واحد28

شماره تماس: 09129156513

جناب آقای اکبر سلیمی

جناب آقای اکبر سلیمی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری در شهر شهریار می باشد که وی به صورت تخصصی در زمینه هایی همچون دعاوی کیفری، حقوقی، خانواده، ملکی، و … فعالیت می کنند.

آدرس دفتر: شهریار، اندیشه، فاز یک، ابتدای شاهد شرقی، مجتمع اداری کیمیا، طبقه اول، واحد 3

شماره تماس: 09123665207

جناب آقای امیرحسین احمدوند

جناب آقای امیرحسین احمدوند وکیل پایه یک دادگستری، مشاوره حقوقی و عضو کانون وکلای دادگستری در شهریار هستند که با سابقه چندین ساله وکالت خود و دریافت پروانه وکالت از سوی کانون وکلای دادگستری مرکز می باشند که به صورت تخصصی در زمینه های کیفری، حقوقی، خانواده و … فعالیت می کنند.

آدرس دفتر: شهریار، ابتدای فاز یک اندیشه، قبل از بانک ملی، مجتمع خلیج فارس، طبقه دوم واحد ٨

شماره تماس: 09123963312

نکات مهم زمان انتخاب وکیل خوب در شهریار

انتخاب وکیل در پرونده های حقوقی، کیفری، ملکی، خانوادگی و .. بسیار حائز اهمیت است. اما نکات مهمی برای انتخاب وکیل خوب در شهریار وجود دارد که در ادامه به آن ها می پردازیم.

در مورد انتخاب یک وکیل خوب دادگستری در شهریار باید گفت که وکیل دادگستری دارای پروانه وکالت از سوی کانون وکلای دادگستری می باشد و در کلیه مراجع قضایی و غیر قضایی که شامل دادگاه ها، دادسرها، دیوان عالی کشوری، دیوان عدالت اداری، شورای حل اختلاف، ادارات ثبت شرکت ها، شهرداری و… اقدام به طرح دعوا می نماید.

نکات مهم زمان انتخاب وکیل خوب در شهریار
  • وکیل خوب باید با موکل خود صادق باشد و جزئیات پرونده را به طور کامل به موکل شرح دهد. زیرا مهم است که موکل اطلاعاتی در مورد نتیجه پرونده خود داشته باشد.
  • نکته بعدی این است که سعی کنید وکیلی که انتخاب می کنید سابقه داشته و در دعاوی مشابه، وکالت کرده باشد. تجربه ای که وکیل در سایر دعاوی به دست می آورد در بهبود روند پرونده های بعدی بسیار اهمیت دارد.

ضرورت انتخاب وکیل

برای انتخاب بهترین وکیل شهریار باید دقت داشته باشیم که هر وکیل پایه یک صلاحیت طرح هر نوع دعاوی را دارد، اما معمولا یک وکیل با تجربه در یک زمینه تخصصی فعالیت می کند و با آن تخصص شناخته می شود. باید به نکته ای توجه داشته باشیم که باتوجه به سابقه کاری خود در برخی از حوزه های حقوقی مسلط تر است.

مهمترین نکات زمان انتخاب وکیل

ضرورت انتخاب وکیل زمانی خود را نشان می دهد که در پرونده با شکست مواجه می شویم و برای جبران آن به دنبال وکیلی باسابقه در کرمان می گردیم. اما برایجناب جلوگیری از این اتفاق، می توانیم در صورت مواجه شدن با هر نوع مشکل حقوقی، کیفری، خانوادگی، ملکی، تجاری، ثبتی و … ، مشاوره ای با وکیل باتجربه در کرمان داشته باشیم و راهنمایی های لازم را از او دریافت کنیم.

با اعطای وکالت پرونده به بهترین وکیل شهریار، دیگر نیازی به حضور ما در دادگاه های شلوغ و زمان بر نیست، می توانیم به دیگر کارهای خود برسیم، کارهای حقوقی مان به درستی پیش می رود و از همه مهمتر، فردی که تخصص و دانش کافی در حوزه پرونده ما را دارد، آن را پیگیری می کند و دفاعیات لازم را به عمل می آورد.

کلام آخر

از شما همراهان عزیز سپاسگزارم که تا انتهای مقاله بهترین وکیل شهریار همراه ما بوده اید. تمام تلاش خود را کردیم که به معرفی 10 تا از بهترین وکلای شهریار بپردازیم. امیدوارم مطالب موجود در مقاله برای شما مفید باشد. اگر انتقاد و یا پیشنهادی دارید خوشحال می شویم برایمان کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

فاطمه بیگلر

فاطمه بیگلر هستم علاقمند به نویسندگی در مورد وکالت و مسائل حقوقی. سعی کردم اطلاعاتی درباره انواع مسائل حقوقی در اختیار شما قرار بدم. اگر انتقاد و یا پیشنهاد و یا سوالی دارید، برایمان کامنت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا