وکیل

10 تا از بهترین وکیل شهریار ⚖️【سال1402】

در این مقاله قصد داریم که به معرفی بهترین وکیل شهریار بپردازیم. یک وکیل خوب در شهریار باید دارای اطلاعات عمومی بالا و همچنین سابقه خوبی باشد. مطمئنا تمامی افرادی که دچار مشکلاتی در پرونده های حقوقی، کیفری، خانواده و … هستند، به دنبال وکیلی در شهریار می گردند تا به صورت حرفه ای روی پرونده آنها کار کند. در ادامه تعدادی از وکلای شهریار را معرفی می کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر با سایت برترین وکیل همراه باشید.

بهترین وکیل شهریار را چگونه پیدا کنیم؟

بهترین وکیل شهریار کیست؟

تنظیم قرارداد با بهترین وکلا و موسسات حقوقی موجب می گردد تا رسیدگی به پرونده های شما با سرعت بیشتری و نتیجه مناسب تری پیش رود. خیلی از افراد برای پرونده های حقوقی خود به دنبال وکیل مورد اعتماد می گردند که بر کار خود مسلط بوده و پرونده های آنها را به بهترین شکل ممکن به سرانجام برساند.

مشکلات حقوقی در زندگی هر کسی ممکن است پیش بیاید، اما چیزی که مهم است نحوه مدیریت این مشکل و مسائل حقوقی است. مسائل حقوقی بسیار گسترده است، به همین علت افراد در هر دوره از زندگی خود نیاز به یک وکیل دادگستری و مشاور حقوقی پیدا دارند.

زمانی که یک مسئله حقوقی در زندگی ما ایجاد می شود بهترین کاری که می توانیم انجام دهیم این است که با یک وکیل دادگستری مشورت و از او کمک بگیریم. در برخی از موارد می توانیم قبل از اینکه مسئله ایجاد شود به وکیل دادگستری مراجعه کنیم، مانند تنظیم قرارداد و … . همینطور اگر در زمینه دعاوی کیفری نیاز به راهنمایی های تخصصی دارید، پیشنها می کنیم به بهترین وکیل کیفری در شهریار مراجعه نمایید.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

همراهان عزیز در ادامه به معرفی 10 تا از بهترین وکیل در شهریار به همراه آدرس دفتر و شماره تلفن می پردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید:

مرجان تاجیک

سرکار خانم مرجان تاجیک وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهریار می باشد که وی به صورت تخصصی در زمینه هایی همچون دعاوی کیفری، حقوقی، خانواده و کیفری فعالیت می کند. ایشان یکی از وکلای موفق در شهریار می باشد.

آدرس دفتر: شهریار، بلوار شهید کلهر، جنب بازار روز مهرگان، نبش کوچه شکیب، پلاک 152، مجتمع مهتاب، طبقه سوم، واحد 9

شماره تماس: 09126627082

اعظم بهرامی

اعظم بهرامی وکیل شهریار

خانم بهرامی وکیل پایه یک دادگستری در شهریار، مشاور حقوقی، فارغ التحصیل از دانشگاه تهران و دارای بیش از 8 سال سابقه وکالت در انواع دعاوی حقوقی و خانواده را دارند. ایشان در دعاوی خانواده (مهریه، نفقه، طلاق و … ) دعاوی حقوقی (انحصار وراثت، تقسیم ترکه، تخلیه، مطالبه چک و …) تخصص و تبحر کافی دارند.

جهت اعطای وکالت و بهره‌مندی از مشاوره خانم بهرامی می توانید با شماره های زیر با ایشان در ارتباط باشید.

تلفن همراه: 09126399142
تلفن دفتر: 65271018
آدرس دفتر:
شهریار، خیابان ولیعصر، روبروی پارک کودک، محتمع مدائن، طبقه 3، واحد 3

سید سعید کساییان

جناب آقای سید سعید کساییان

آقای کساییان وکیل پایه یک دادگستری در شهریار هستند. تحصیلات آقای کساییان کارشناسی حقوق، کارشناسی ارشد حقوق خصوصی می باشد. سوابق کاری و آموزشی ایشان شامل وکیل و مشاور حقوقی بانک مهر اقتصاد، وکیل و مشاور حقوقی بانک صادرات، وکیل شرکت راه ابریشم می باشد.

از تخصص های آقای کساییان عبارتند از:

  • دعاوی املاک: اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیر منقول، املاک، شهرداری، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، زمین شهری و اوقاف، ثبت اسناد و املاک، موجر و مستاجر، سرقفلی، تخلیه، حق کسب و پیشه
  • دعاوی مالی، تجاری، قرارداد: اختلافات مالی، چک، تنظیم قراردادها، مناقصات، سفته، برات، فاکتور، رسید عادی، چک و…
  • دعاوی خانواده و هویت قانونی: دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، دعاوی خانواده، سرپرست و قیم

آدرس دفتر: شهریار، خیابان ولیعصر، روبه روی بیمارستان امام سجاد، برج سعدی، طبقه 3 واحد 4

شماره دفتر: 09126548364

امیرحسین احمدوند

 امیرحسین احمدوند بهترین وکیل شهریار

آقای امیرحسین احمدوند وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز که دارای سابقه بیش از ۱۵ سال در رزومه کاری در امر وکالت و دارای بیشترین درصد موفقیت در پرونده های اخذ شده بوده است.

برخی از تخصص های ایشان در پرونده های:

  • متخصص در امور پرونده های تصادفات اعم از اینکه مقصر حادثه متواری باشد یا فاقد بیمه نامه معتبر بوده یا شخص مصدوم در حادثه مقصر شناخته شده باشد و گرفتن هزینه های درمان در تصادفات میباشد.
  • متخصص در گرفتن دیه در حالتی که ضارب حادثه عمدی متواری بوده اعم از اینکه حادثه منجر به قتل و یا ضرب و جرح عمدی شده باشد.
  • متخصص در امور ارث و انحصار وراثت و تقسیم ترکه و دستور فروش ماترک میباشد. متخصص در امور ملکی اعم از عقد بیع و فسخ مبایعنامه و اجاره و تحویل مبیع بوده است.
  • متخصص در امور کیفری شامل کلاهبرداری و سرقت و همچنین سایر جرایم مالی و جرایم سایبری و فضای مجازی و سایر پرونده های حقوقی با سابقه فراوان در امور موارد فوق منطقه شهریار و ملارد میباشد.

جهت اعطای وکالت و بهره‌مندی از مشاوره آقای احمدوند می توانید با شماره های زیر با ایشان در ارتباط باشید.

شماره تماس: 09123963312
آدرس دفتر:
شهریار، سرفاز۱شهرک اندیشه، بسمت بانک ملی، جنب لاستیک فروشی و جوراب بافی، مجتمع خلیج فارس طبقه ۲، واحد ۸

دکتر سیرالله مرادی نوده

جناب آقای دکتر سیرالله مرادی نوده

جناب آقای دکتر سیرالله مرادی نوده وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، عضو هیئت علمی دانشگاه با بیش از 18 سال سابقه فعالیت در زمینه وکالت در شهریار فعالیت می کند. وی دکترای حقوقی خویش را در کشور هندوستان دریافت کرده و انجام تمام پرونده ها از همه دعاوی کیفری، حقوقی، خانواده و … را می پذیرد.

آدرس دفتر: شهریار، میدان فرمانداری اول، بلوار 17 شهریور، مجتمع تجاری اسمان طبقه 4، واحد28

شماره تماس: 09129156513

اکبر سلیمی

جناب آقای اکبر سلیمی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری در شهر شهریار می باشد که وی به صورت تخصصی در زمینه هایی همچون دعاوی کیفری، حقوقی، خانواده، ملکی، و … فعالیت می کنند.

آدرس دفتر: شهریار، اندیشه، فاز یک، ابتدای شاهد شرقی، مجتمع اداری کیمیا، طبقه اول، واحد 3

شماره تماس: 09123665207

نکات مهم زمان انتخاب وکیل خوب در شهریار

انتخاب وکیل در پرونده های حقوقی، کیفری، ملکی، خانوادگی و .. بسیار حائز اهمیت است. اما نکات مهمی برای انتخاب وکیل خوب در شهریار وجود دارد که در ادامه به آن ها می پردازیم.

در مورد انتخاب یک وکیل خوب دادگستری در شهریار باید گفت که وکیل دادگستری دارای پروانه وکالت از سوی کانون وکلای دادگستری می باشد و در کلیه مراجع قضایی و غیر قضایی که شامل دادگاه ها، دادسرها، دیوان عالی کشوری، دیوان عدالت اداری، شورای حل اختلاف، ادارات ثبت شرکت ها، شهرداری و … اقدام به طرح دعوا می نماید.

نکات مهم زمان انتخاب وکیل خوب در شهریار
  • وکیل خوب باید با موکل خود صادق باشد و جزئیات پرونده را به طور کامل به موکل شرح دهد. زیرا مهم است که موکل اطلاعاتی در مورد نتیجه پرونده خود داشته باشد.
  • نکته بعدی این است که سعی کنید وکیلی که انتخاب می کنید سابقه داشته و در دعاوی مشابه، وکالت کرده باشد. تجربه ای که وکیل در سایر دعاوی به دست می آورد در بهبود روند پرونده های بعدی بسیار اهمیت دارد.

ضرورت انتخاب وکیل

برای انتخاب بهترین وکیل شهریار باید دقت داشته باشیم که هر وکیل پایه یک صلاحیت طرح هر نوع دعاوی را دارد، اما معمولا یک وکیل با تجربه در یک زمینه تخصصی فعالیت می کند و با آن تخصص شناخته می شود. باید به نکته ای توجه داشته باشیم که باتوجه به سابقه کاری خود در برخی از حوزه های حقوقی مسلط تر است.

مهمترین نکات زمان انتخاب وکیل

ضرورت انتخاب وکیل زمانی خود را نشان می دهد که در پرونده با شکست مواجه می شویم و برای جبران آن به دنبال وکیلی باسابقه در کرمان می گردیم. اما برایجناب جلوگیری از این اتفاق، می توانیم در صورت مواجه شدن با هر نوع مشکل حقوقی، کیفری، خانوادگی، ملکی، تجاری، ثبتی و … ، مشاوره ای با وکیل باتجربه در کرمان داشته باشیم و راهنمایی های لازم را از او دریافت کنیم.

با اعطای وکالت پرونده به بهترین وکیل شهریار، دیگر نیازی به حضور ما در دادگاه های شلوغ و زمان بر نیست، می توانیم به دیگر کارهای خود برسیم، کارهای حقوقی مان به درستی پیش می رود و از همه مهمتر، فردی که تخصص و دانش کافی در حوزه پرونده ما را دارد، آن را پیگیری می کند و دفاعیات لازم را به عمل می آورد.

کلام آخر

از شما همراهان عزیز سپاسگزارم که تا انتهای مقاله بهترین وکیل شهریار همراه ما بوده اید. تمام تلاش خود را کردیم که به معرفی 10 تا از بهترین وکلای شهریار بپردازیم. امیدوارم مطالب موجود در مقاله برای شما مفید باشد. اگر انتقاد و یا پیشنهادی دارید خوشحال می شویم برایمان کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

نویسنده سایت

فاطمه بیگلر هستم علاقمند به نویسندگی در مورد وکالت و مسائل حقوقی. سعی کردم اطلاعاتی درباره انواع مسائل حقوقی در اختیار شما قرار بدم. اگر انتقاد و یا پیشنهاد و یا سوالی دارید، برایمان کامنت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − 2 =

دکمه بازگشت به بالا