کیفریوکلا

10 تا از بهترین وکیل کیفری در پاکدشت ⚖️【سال1403】

اگر به عنوان متهم دعوای کیفری علیه شما اقامه شده است باید دقت داشته باشید که شکست در این دعاوی می تواند خساراتی به بزرگی مجازات را برای شما به همراه داشته باشد. اما در صورتی که به عنوان شاکی دعوایی کیفری را علیه دیگری اقامه کرده اید، شکست در پرونده می تواند شما را از دسترسی مجدد به حقوق قانونی تان باز دارد. از این رو، استفاده از یک وکیل خبره و مجرب در تمامی شرایط می تواند راهگشا بوده و احتمال کسب موفقیت در دادگاه را به میزان قابل توجهی افزایش دهد. اما به سادگی نمی توان به این وکلا دست پیدا کرد. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل کیفری در پاکدشت آشنا کنیم. لطفا تا انتهای مطلب ما را در مجله حقوقی برترین وکیل همراهی کنید.

بهترین وکیل کیفری در پاکدشت

بهترین وکیل کیفری در پاکدشت کیست؟

تعدد وکلا باعث شده است تا دسترسی به شاخص ترین و مطلوب ترین وکلا قدری سخت و دشوار به نظر برسد. همواره می توانیم با مراجعه به وکلا برای رسیدگی به پرونده خود از یک نماینده قانونی بهره مند شویم اما باید دقت داشته باشیم که کسب نتایج خاص به وکلایی خاص نیاز دارد. بهترین وکیل پاکدشت در تلاش است تا آگاهی کاملی از قوانین و مقررات داشته باشد. چرا که این کار به او کمک خواهد کرد تا در صورت لزوم بهترین و مطلوب ترین راهکار را در اختیار موکل خود قرار دهد.

بهترین وکیل کیفری در پاکدشت با اعتماد به نفسی خاص در جلسات دادگاه حضور پیدا می کند و راه را برای موفقیت موکل خود هموار می سازد. بهترین وکیل کیفری در پاکدشت در تلاش است تا اطلاعات خود را در خصوص تغییرات قوانین کیفری به میزان قابل توجهی افزایش دهد. چرا که به او کمک خواهد کرد تا علم خود را به روز نگه داشته و از رقبای سرشناس خود عقب نماند. بهترین وکیل پایه یک دادگستری در پاکدشت تجربه بالایی برای رسیدگی به پرونده های کیفری در اختیار دارد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای شاخص در زمینه دعاوی کیفری در پاکدشت را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل کیفری در پاکدشت سال 1403

راحله زمانی

راحله زمانی

خانم راحله زمانی وکیل پایه یک دادگستری در پاکدشت، مشاور حقوقی، دارای بیش از 13 سال سابقه وکالت و یکی از وکلای خانم خبره در این منطقه می باشند. ایشان موفق شده اند درصد بالایی از پرونده های خود را با موفقیت به انجام برسانند و به انواع دعاوی اعم از حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی و همینطور تنظیم لایحه، شکوائیه و دادخواست می پردازند.

آدرس دفتر: پاکدشت، میدان معلم، نبش بنفشه سوم، پلاک ۱

شماره تماس: 09125084031

علیرضا میرزائی

علیرضا میرزائی

آقای علیرضا میرزایی وکیل پایه یک دادگستری در پاکدشت، مشاور حقوقی، متخصص در پرونده های مختلف اعم از حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده و … می باشند. سابقه وکالت بالا در محاکم قضایی از ویژگی های ایشان به حساب می آید. وکیل میرزایی آماده ارائه مشاوره به موکلین هستند.

آدرس دفتر: پاکدشت، میدان معلم، اداره تبلیغات اسلامی، طبقه 1، موسسه حقوقی میرزایی

شماره تماس: ۰۹۱۲۱۳۷۳۰۴۵

حسین جهرمی

حسین جهرمی وکیل کیفری در پاکدشت

اقای حسین جهرمی از وکلای پایه یک دادگستری در پاکدشت می باشند. ایشان وکالت پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند و به وکالت در انواع پرونده های حقوقی، خانواده و ملکی را می پذیرند. مشاوره حقوقی به صورت حضوری و تلفنی توط ایشان انجام می شود.

آدرس دفتر: پاکدشت، بزرگراه امام رضا، پاکدشت، خاتون آباد، بعد از پل عابر سوم، نرسیده به پمپ بنزین، نبش امام رضا 48، ساختمان تمدن، طبقه 1، واحد 2

شماره تماس: 09129404534

علی تقی زاده یاستی کند

علی تقی زاده یاستی کند

آقای علی تقی زاده یاستی کند وکیل پایه یک دادگستری در پاکدشت، مشاور حقوقی، متخصص در پرونده های مختلف اعم از حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده و … می باشند. ایشان سابقه وکالت بالایی دارند و در این سال ها موفق به کسب نتایج خوب برای پرونده موکلین شده اند.

آدرس دفتر: پاکدشت، بلوار شهید رحیمی، روبروی دادگستری

شماره تماس: ٠٩١٢٦٩١١٥٨٥

یونس علیزاده مسگر

یونس علیزاده مسگر

آقای یونس علیزاده مسگر وکیل پایه یک دادگستری در پاکدشت، مشاور حقوقی و یکی از وکلای کیفری در پاکدشت می باشند. ایشان از وکلای متخصص و خبره در وکالت انواع دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده و … می باشند و تلاش می کنند بهترین نتیجه را برای پرونده موکلین رقم بزنند.

آدرس دفتر: پاکدشت، میدان آزادگان، پاساژ تندیس، طبقه ٤، واحد ٤٥

شماره تماس: ٠٩١٢٥٩٠١٦٥١

سه معیار که شما را به بهترین وکیل کیفری پاکدشت می‌رساند!

در ابتدا باید به این نکته اشاره داشته باشیم که انتخاب یک وکیل شاخص و مطرح اولین قدم در کسب پیروزی در محاکم قضایی است. دعاوی کیفری با پیچیدگی هایی همراه است و هرگز نباید چنین تصور کنید که اگر از نظر قانونی حق با شما است، پس به طور قطع می توانید بدون کمک گرفتن از یک وکیل نیز در دادگاه پیروز شوید. اما برای انتخاب بهترین وکیل کیفری در پاکدشت نیاز به متر و معیارهایی دارید. در ادامه سعی داریم به معرفی سه معیار مهم بپردازیم که شما را در یافتن وکلای شاخص کمک خواهد کرد:

فن بیان و قدرت نفوذ کلام: یکی از معیارهایی که همواره باید در انتخاب وکلای کیفری به آن توجه داشته باشید، فن بیان حقوقدان مورد نظر است. لازم است وکیل با کلام خود به تبیین مستندات و مدارک ارائه شده برای قاضی پرونده بپردازد تا در نهایت با شرح دعوای پیش آمده بتواند او را متقاعد سازد تا به نفع موکل رای صادر نماید. دانش حقوقی یک وکیل از اهمیت بالایی برخوردار است. تحصیلات وکیل نیز معیار مناسبی است. اما اگر وکیل فن بیانی قوی نداشته باشد نمی تواند در دادگاه موفقیتی را برای شما کسب کند.

زمان شناس بودن: در جلسه ای که با وکیل مورد نظر تدارک دیده اید، همواره به زمان شناس بودن او توجه داشته باشید. لازم است تا وکیل خبره در پرونده های کیفری در شهر پاکدشت خود را به موقع در جلسات ملاقات حضوری با موکل برساند. از سوی دیگر لازم است تا وکیل حضور فعالی در جلسات دادگاه داشته باشد. در صورتی که وکیل زمان شناس نباشد، نمی توانید شانس بالایی را برای پیروزی در پرونده برای خود متصور شوید. در واقع لازم است وکیل خوش قول و متعهد باشد.

سابقه: همواره در انتخاب وکیل کیفری مجرب در پاکدشت باید به سابقه او توجه ویژه ای داشته باشید. در واقع با تمرکز بر روی سابقه وکیل مورد نظر می توانید به تجربیات او پی ببرید. وکیل سال های زیادی از عمر کاری خود را در محاکم قضایی گذرانده است. او در تمامی این سال ها با پرونده های مختلف دست و پنجه نرم کرده و از آن ها نکات قابل توجهی را استخراج کرده و به خاطر سپرده است. بهتر است به سراغ وکلایی باشید که در مقایسه با سایر وکلا از سابقه و تجربه بیشتری برخوردار هستند.

بهترین وکیل کیفری در پاکدشت

پس از انتخاب وکیل کیفری در پاکدشت چه باید کرد؟

حال که بر اساس معیارهای یاد شده در مقاله موفق به انتخاب بهترین وکیل کیفری در پاکدشت شدیم، تکلیف چیست؟ در این مرحله باید چه کارهایی را انجام دهیم؟ شاید این سوالات برای شما نیز مطرح شده باشد. همان طور که اشاره کردیم در ابتدا لازم است تحقیقات خود را در خصوص مهارت های وکیل مورد نظر تکمیل کنید. پس از اینکه از انتخاب وی اطمینان حاصل کردید لازم است از طریق مشخصات درج شده در مقاله، با وکیل تماس گرفته و از او برای ملاقات حضوری زمان بخواهید.

در این جلسات لازم است هر گونه مدرکی که می تواند وکیل را در رسیدن به راهکار مناسب یاری کند را به همراه داشته باشید. در واقع وکیل با بررسی همین مدارک است که می تواند احتمال موفقیت موکل را تخمین بزند و برای ادامه همکاری ابراز تمایل نماید. در این جلسات که به منظور ملاقات حضوری میان وکیل و موکل برگزار می شود می بایست هر دو طرف مهم ترین خواسته ها و دغدغه های خود را در خصوص پرونده کیفری بیان کرده و اهداف مشترکی را در خصوص دعاوی مطرح شده تعیین نمایند.

علاوه بر این لازم است در خصوص حق الوکاله نیز سخن به میان بیاید. چرا که وکالت از جمله شغل های آزاد است و لازم می باشد دستمزد وکیل به صورت توافقی تعیین گردد. همچنین نیاز است دو طرف در خصوص زمان و نحوه پرداخت هزینه وکیل نیز به توافق برسند. وقتی توافقات کامل حاصل شد لازم است قراردادی بین دو طرف منعقد شود و در آن به تمامی جزئیات اشاره شود و تعهدات هر دو طرف در آن قید شود. امضای چنین قراردادی باعث می شود تا در آینده مشکلی بین دو طرف به وجود نیاید.

بهترین وکیل کیفری در پاکدشت

کلام آخر

از اینکه ما را تا انتهای مقاله همراهی کزدید از شما صمیمانه تشکر می کنیم. در این مقاله سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل کیفری در پاکدشت آشنا کنیم تا در صورت لزوم بتوانید با بررسی گزینه های یاد شده بهترین تصمیم را برای آینده پرونده خود بگیرید. در ادامه به معیارهای مهم در انتخاب وکیل اشاره داشتیم و در انتهای مطلب نیز به مجموعه اقداماتی پرداختیم که انجام آن ها پس از انتخاب وکیل کیفری الزامی به نظر می رسد. اکنون از شما درخواست می کنیم که تجربیات خود را با مخاطبان برترین وکیل اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × دو =

دکمه بازگشت به بالا