خانوادهوکیل

10 تا از بهترین وکیل مهریه در پاکدشت ⚖️【سال1403】

مهریه یکی از مهم ترین حقوق مالی زن در قانون به شمار می آید که زن به محض جاری شدن نکاح می تواند برای دریافت آن از شوهر خود اقدام نماید. اگر چه مهریه حقوق زن به شمار می آید و در هر شرایطی زن می تواند برای دریافت آن اقدام کند، اما ممکن است برخی از رفتارهای مرد به مانند انجام معاملات صوری، زن را از رسیدن به حقوق قانونی اش باز دارد. همچنین ممکن است مرد توانایی مالی مناسبی برای پرداخت مهریه نداشته باشد و سعی کند با استفاده از قانون راهکار مناسبی را در پیش بگیرد. در تمامی این موارد، افراد می توانند با مراجعه به وکیل خبره و متخصص، راهی برای حل و فصل اختلافات پیش آمده جست و جو نمایند. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل مهریه در پاکدشت آشنا کنیم. پس لطفا با ما همراه باشید.

بهترین وکیل مهریه در پاکدشت

بهترین وکیل مهریه در پاکدشت کیست؟

حتی اگر از نظر قانونی حق با شما باشد، نباید چنین تصور کنید که کار تمام است و به طور قطع می توانید در دادگاه پیروزی را به دست آورید. در واقع دعاوی مربوط به مهریه با پیچیدگی ها و حساسیت هایی همراه است که هر گونه اقدامات غلط در این زمینه می تواند فرد را با خسارت هایی رو به رو کند. گاهی این خسارت ها آینده فرد را تحت تاثیر قرار می دهد و او را از رسیدن به اهدافی که ترسیم نموده است باز می دارد. در واقع تنها با آگاهی از دانش حقوقی است که می توان به موفقیت امیدوار بود.

بهترین وکیل مهریه در پاکدشت دانش آموخته یکی از مطرح ترین و معتبرترین دانشگاه های کشور است. او تحصیلات آکادمیک خود را در رشته حقوق به اتمام رسانده و مجوز حضور در محاکم قضایی را به دست آورده است. بهترین وکیل مهریه در پاکدشت همواره تغییرات قانون و جزئیات آن را مورد مطالعه قرار می دهد تا علم خود را به روز نگه داشته و پاسخگوی نیازهای روز موکل خود باشد. بهترین وکیل خانواده در پاکدشت همواره از تجربیات خود برای بازگشایی گره های پرونده استفاده می کند.

ویژگی های بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم 10 مورد از بهترین وکیل مهریه در پاکدشت را به شما معرفی کرده و تخصص هر یک را مورد بررسی قرار دهیم. همچنین اطلاعات دقیقی در خصوص مشخصات و آدرس هر یک از آن ها به شما ارائه خواهیم داد. از شما تقاضا داریم تا انتهای مقاله با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل مهریه در پاکدشت سال 1403!

فاطمه بامدادنیا

فاطمه بامدادنیا وکیل مهریه در

خانم فاطمه بامدادنیا وکیل پایه یک دادگستری در پاکدشت می باشند. وکالت در انواع دعاوی حقوقی و کیفری از تخصص ایشان است و تبحر بالایی در حل پرونده های خانواده، طلاق، مهریه و … دارندو ارائه مشاوره حقوقی به صورت حضوریو غیر حضوری از تخصص ایشان است.

آدرس دفتر: پاکدشت

شماره تماس: ۰۹۱۲۴۲۱۴۵۴۳

مجتبی امین زاده

مجتبی امین زاده وکیل مهریه در پاکدشت

آقای مجتبی امین زاده وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با تبحر و تخصص لازمه در حوزه دعاوی خانواده فعالیت دارد. ایشان به صورت تخصصی در تمامی امور حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی وکالت می پذیرد و مراجعین را به 2 روش حضوری و تلفنی راهنمایی می کند و همچنین پرونده های موفق متعددی را در حوزه خانواده در سابقه خود جای داده است.

آدرس: تهران

شماره تماس:09120910272

سمیه خانی

سمیه خانی بهترین وکیل مهریه در پاکدشت

خانم سمیه خانی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، متخصص در پرونده های خانواده، مهریه، طلاق، و … هستند. ایشان سابقه موفقی در حل پرونده های موکلین خویش داشته اند و انواع مشاوره در زمینه های مختلف را به متقاضیان ارائه می دهند.

آدرس دفتر: پاکدشت، انتهای خیابان دادگستری، روبروی سازمان تبلیغات جنب پلاک ۸

شماره تماس: ۰۹۱۲۷۶۵۰۳۹۷

شهریار پورحکیمی

شهریار پورحکیمی وکیل مهریه در پاکدشت

آقای شهریار پورحکیمی از وکلای پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و از وکلای متخصص در پرونده های مهریه در پاکدشت هستند. ایشان سابقه حقوقی بالایی دارند و موفقیت های بسیاری را در پرونده های پذیرفته به دست آورده اند.

آدرس دفتر: پاکدشت، میدان آزادگان، انتهای خیابان ولی عصر، پلاک ۲۵۴، طبقه ۲

شماره تماس: ۰۹۱۲۱۳۵۳۹۰۷

بهاره دانشی

بهاره دانشی بهترین وکیل مهریه در پاکدشت

خانم بهاره دانشی وکیل پایه یک دادگستری و یکی از وکلای خبره در پیگیری پرونده های مهریه می باشند. وکالت در انواع پرونده ها یکی از تخصص خانم دانشی است. ارائه مشاوره حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری توسط ایشان ارائه میشود.

آدرس دفتر: پاکدشت، میان معلم، نبش کوچه بنفشه، پلاک ۱

شماره تماس: ۰۹۱۹۲۱۰۲۷۲۲

امیر صدقی

امیر صدقی وکیل مهریه در پاکدشت

آقای امیر صدقی وکیل پایه یک دادگستری در پاکدشت، وکیل متخصص در انواع پرونده های خانواده، مهریه، طلاق و … هستند. وکالت تخصص در سایر دعاوی از تخصص آقای امیر صدقی است. ارائه مشاوره حقوقی در دفتر وکالت شان از خدماتی است که به متقاضیان ارائه می دهند.

آدرس دفتر: پاکدشت، میدان آزادگان، انتهای خیابان ولیعصر، پلاک۲۵۴، طبقه ۲

شماره تماس: ۰۹۱۲۵۷۷۲۵۷۳


سه تصور غلط درباره دستمزد وکیل مهریه پاکدشت

همواره عموم جامعه از سواد حقوق لازم برای رسیدگی به پرونده های مربوط به دعاوی طلاق و مهریه محروم هستند. عدم بهره مندی از دانش حقوقی و تخصص لازم باعث شده است تا افراد درگیر با پرونده هایی از این جنس برای استخدام بهترین وکیل مهریه در پاکدشت اقدام نمایند. در مقابل عده ای دیگر نیز تصمیم می گیرند با دریافت مشاوره های حقوقی خود را برای حضور در دادگاه آماده کنند. لازم است در ازای دریافت خدمات حقوقی از وکیل دستمزدی را به او پرداخت نمایید. به این دستمزد حق الوکاله می گویند.

باید اشاره داشته باشیم که همواره تصورات غلطی در خصوص دستمزد وکلای مهریه خوب در پاکدشت مطرح است. با آگاهی از این تصورات غلط می توانیم در افزایش دانش حقوقی در جامعه کمک کنیم. برخی از این تصورات به شرح زیر است:

دستمزد وکلا با یکدیگر متفاوت است: یکی از تصورات غلطی که در بین افراد جامعه نهادینه شده است این می باشد که عموم مردم تصور می کنند که دستمزد تمامی وکلا با یکدیگر متفاوت است و آن ها در مواجهه با پرونده ای یکسان، دستمزد از پیش تعیین شده را اعلام می دارند. این در حالی است که باید اشاره داشته باشیم دستمزد وکلا بسته به سابقه آن ها ممکن است متفاوت باشد. از سوی دیگر میزان پیچیدگی یک پرونده مهریه و نیز مدت زمانی که لازم است وکیل صرف آن نماید نیز در تعیین حق الوکاله موثر است.

لازم نیست در ابتدا تمامی دستمزد وکیل را پرداخت کنید: در ابتدا لازم است وکیل با مطالعه کامل پرونده، نظر خود را در خصوص حق الوکاله درخواستی اعلام کند. در این مرحله موکل نیز می تواند در تعیین میزان هزینه وکیل نقش آفرینی داشته باشد و از میزان حق الوکاله پیشنهادی از سوی وکیل بکاهد. علاوه بر این موکل می تواند بسته به شرایط مالی که در اختیار دارد با وکیل صحبت کرده و نحوه پرداخت حق الوکاله را نیز قسط بندی کند. به طور معمول دستمزد وکیل را در دو یا سه قسط به او پرداخت می کنند.

دستمزد وکیل به برد یا باخت در پرونده ربطی ندارد: در ابتدا لازم است اشاره داشته باشیم که وکیل مامور به انجام وظیفه ای است که بر طبق قرارداد به انجام آن متعهد شده است. نتیجه به دست آمده از پرونده ارتباطی با دستمزد او ندارد و نباید چنین تصور شود که اگر وکیل در یک پرونده مربوط به دعاوی مهریه شکست خورد پس مقداری از دستمزد او بخشیده می شود. وکیل ملزم به استفاده از تمامی توانایی و مهارت خود برای پیروزی در دادگاه است. اما شکست نیز جزوی از پرونده است.

بهترین وکیل مهریه در پاکدشت

مشاوره حقوقی با وکیل مهریه پاکدشت به چه افرادی توصیه می شود؟

به طور کلی افراد در مواجهه با پرونده های مربوط به دعاوی مهریه دو اقدام مهم را در پیش روی خود قرار می دهند. عده ای تصمیم می گیرند از همان ابتدای کار، به بهترین وکیل مهریه در پاکدشت مراجعه کرده و از تجربه و سابقه وی برای کسب پیروزی در دادگاه و رسیدن به حقوق قانونی خود استفاده کنند. در این بین عده ای دیگر نیز تصمیم می گیرند با استفاده از یکی از روش های موجود برای دریافت مشاوره حقوقی، ضعف های خود را جبران نموده و مهیای حضوری پر رنگ در دادگاه شوند.

در مجموع مشاوره حقوقی برای تمامی افراد جامعه می تواند مفید باشد. چرا که با دریافت مشاوره حقوقی، افراد از حقوق قانونی خود به طور کامل آشنا می شوند و راه درست برای رسیدن به اهداف خود را انتخاب می نمایند. اما به طور خاص می توان گفت که مشاوره حقوقی برای افرادی که تمکن مالی مناسبی برای استخدام وکیل و پرداخت حق الوکاله را ندارند مناسب تر می باشد. از سوی دیگر ممکن است فرد پرونده مهریه را دارای پیچیدگی نداند و ترجیح بدهد با دریافت مشاوره حقوقی آماده حضور در دادگاه شود.

در این بین، افراد دیگری نیز وجود دارند که کم و بیش با مسائل حقوقی مربوط به مهریه آشنا دارند و تصور آن ها بر این است که می توانند عهده دار پرونده خود در دادگاه شوند. این افراد نیز می توانند با دریافت مشاوره حقوقی، راه را برای کسب پیروزی در دادگاه و رسیدن به حقوق قانونی خود هموار سازند. امروزه علاوه بر روش های سنتی نظیر مشاوره حقوقی حضوری و مشاوره حقوقی تلفنی، افراد می توانند به شیوه های آنلاین از بهترین وکیل پاکدشت، مشاوره حقوقی دریافت کنند. پس هیچ بهانه ای برای عدم بهره مندی از تجربیات وکیل وجود ندارد.

بهترین وکیل مهریه در پاکدشت

کلام آخر

از اینکه صبوری به خرج دادید و تا پایان مقاله با ما همراه بودید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله سعی کردیم تا شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل مهریه در پاکدشت آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن بتوانید گزینه های مطلوب خود را انتخاب نمایید. در ابتدا تصورات غلط در خصوص دستمزد وکلای مهریه را مورد بررسی قرار دادیم و در ادامه مطلب نیز به بررسی مشاوره حقوقی و مزایای آن پرداختیم. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم از شما همراهان گرامی درخواست می کنیم که تجربیات و نظرات خود را در خصوص مطالب ذکر شده، در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 1 =

دکمه بازگشت به بالا