خانوادهوکیل

10 تا از بهترین وکیل خانواده در پاکدشت ⚖️【سال1403】

پیچیدگی پرونده های مربوط به دعاوی خانواده باعث شده است تا رسیدگی به آن ها با دشواری هایی همراه باشد. در صورت عدم آگاهی از قوانین و مقررات نمی توان به کسب موفقیت در پرونده هایی نظیر طلاق، مهریه، نشوز، حضانت فرزند، تقسیم ارث و… امید چندانی داشت. در واقع مراجعه به وکیل می تواند شما را با حقوق قانونی تان در پرونده آشنا کند و از پایمال شدن حقوق تان جلوگیری نماید؛ اما نمی توان برای رسیدگی به پرونده به هر وکیلی نیز اعتماد کرد و باید به دنبال وکلای خبره و شاخص در این زمینه باشیم. از این رو، در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل خانواده در پاکدشت آشنا کنیم. پس تا انتهای مقاله ما را همراهی نمایید.

بهترین وکیل خانواده در پاکدشت

بهترین وکیل خانواده در پاکدشت کیست؟

بسیاری از افراد متاسفانه بر این باور غلط تکیه دارند که چون تصور می کنند از نظر قانونی حق با آن ها است پس دیگر نیازی به استخدام وکیل و یا دریافت مشاوره حقوقی در خود احساس نمی کنند و تصور می نمایند که بدون استفاده از وکیل نیز می توانند در دادگاه موفق شده و نتیجه دعوای خانواده را به نفع خود تغییر دهند. این در حالی است که کوچک ترین اقدام غلطی در دادگاه می تواند شکست را برای فرد به همراه داشته باشد و او را از حقوق قانونی اش دور نماید.

بهترین وکیل خانواده در پاکدشت در تلاش است تا همواره تغییرات قانون را مورد بررسی قرار دهد. چرا که از این طریق می تواند علم خود را به روز نگه داشته و از رقبای سنتی خود باز نماند. بهترین وکیل خانواده در پاکدشت سال های زیادی از سابقه کاری خود را صرف رسیدگی به پرونده های مربوط به دعاوی خانواده در محاکم قضایی کرده است و در این راه به تجربیات ارزشمندی نیز دست پیدا کرده است. تجربیات بهترین وکیل خانواده در پاکدشت در واقع کلید کسب پیروزی شما در دادگاه است.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای شاخص در زمینه دعاوی خانواده در پاکدشت را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل خانواده در پاکدشت سال 1403!

محمود زعفری رحقی

جناب آقای محمود زعفری رحقی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری در پاکدشت مشغول وکالت می باشد.ایشان با چندین سال سابقه موفق در حوزه های کیفری، حقوقی، خانواده و ملکی در وکالت می پذیرد.او در تمامی مراحل در محضر دادگاه با تبحر و دانش حقوقی از موکل خود دفاع می کند.

آدرس دفتر: پاکدشت، بلوارشهدای، پلاک۵۷۳ طبقه ۱

شماره تماس: ۰۹۱۲۴۹۱۲۱۵۴

لیلا عباسی

سر کار خانم لیلا عباسی با بیش از 9 سال سابقه کار در پاکدشت مشغول فعالیت در حوزه های حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی می باشد.ایشان در پرونده های مهمی وکالت کرده و با موفقیت تمام آنها را پست سر گذاشته او به صورت تخصصی در حوزه دعاوی های فوق مشاوره ارائه می دهد.

آدرس دفتر: پاکدشت، بلوار دادگستری، روبروی سازمان ارشاد اسلامی، جنب مسکن زیرزمین، پلاک ۸

شماره تماس: ۰۹۱۲۵۵۹۷۲۴۱

علی نقی زاده یاستی کند

آقای علی نقی زاده یاستی کند وکیل ومشاور پایه یک دادگستری از وکلا خبره پاکدشت می باشد. ایشان تجارب زیادی در حوزه دعاوی کیفری، حقوقی، خانواده و ملکی دارد و در محضر دادگاه با تبحر و دانش کافی پرونده را به اتمام می رساند.

آدرس دفتر: پاکدشت، بلوار شهید رحیمی، روبروی دادگستری

شماره تماس: ٠٩١٢٦٩١١٥٨٥

پوران تاجیک

سرکار خانم پوران تاجیک وکیل خبره و مشاور پایه یک دادگستری در پاکدش وکالت می پذیرد ایشان در چند سال اخیر پرونده های مهمی را عهده دار بوده و با موفقیت آنها را پشت سر گذاشته است همچنین در طول هفته با تعیین وقت قبلی آماده ارائه مشاوره به مراجعین است.

آدرس دفتر: پاکدشت، میدان قدس، پلاک ٢٩٣

شماره تماس: ٠٩١٩٤٨٥٧٤٠٥

محمدجعفر گنجی زاده

آقای محمدجعفر گنجی زاده وکیل و مشاور پایه یک دادگستری در پاکدشت در حوزه دعاوی کیفری، حقوقی، خانواده و ملکی وکالت می کند.ایشان وکیل خبره ای دردعاوی ملکی و خانواده است و همه روزه آماده ارائه مشاوره در تمامی دعاوی هستند.

آدرس دفتر: میدان معلم ، ضلع شرقی دادگستری، کوچه عدالت اول

شماره تماس: ٠٩١٢٥١٠٣٨٣٤

سه اشتباه رایج در انتخاب وکیل خانواده در پاکدشت

هر فردی با انتخاب درست وکیل نیمی از راه موفقیت را طی می نماید. چرا که بهترین وکیل خانواده در پاکدشت با پیچ و خم های مسیر آشنایی کامل دارد و می تواند با راهنمایی های خود راه را برای کسب پیروزی هموار سازد؛ اما گاهی اقدامات غلط در انتخاب وکیل می تواند ورق را کاملا برگرداند و چه بسا خسارت هایی را نیز به همراه داشته باشد. در ادامه به سه مورد از مهم ترین اشتباهات در هنگام انتخاب وکلای خانواده اشاره خواهیم داشت تا در این خصوص اطلاعات شما را افزایش دهیم:

زن یا مرد بودن وکیل هیچ اهمیتی ندارد: هرگز نباید تفاوتی بین مهارت های وکلا از جهت جنسیت آن ها قائل باشیم. در واقع جنسیت وکیل مورد نظر معیار مناسبی برای سنجش توانایی های او نیست و نباید تنها به دلیل مرد بودن یا زن بودن یک حقوقدان، او را انتخاب و استخدام نماییم. چنانچه قصد دارید از یک وکیل زن یا مرد برای رسیدگی به پرونده های مربوط به دعاوی خانواده استفاده کنید، هیچ اشکالی ندارد؛ اما باید از میان گزینه های موجود باید به سراغ آن دسته از وکلای زن یا مرد بروید که سرآمدتر از سایرین هستند.

سن یک وکیل معیار مناسبی برای محک زدن توانایی های او نیست: باید دقت داشته باشیم که سابقه یک وکیل معیار بسیار خوبی برای سنجش میزان توانایی های او است. در واقع باید به سراغ آن دسته از وکلایی بروید که در مقایسه با دیگر حقوقدانان از تجربیات بیشتری برخوردار هستند؛ اما مشکل اینجا است که بسیاری از افراد تصور می کنند که هر چه وکیل مسن تر باشد، سابقه بیشتری دارد. این تصور کاملا غلط است. چرا که ممکن است یک وکیل مسن دیرتر از یک وکیل جوان وارد عرصه حقوقی شده باشد.

لازم نیست حق الوکاله را در همان ابتدا پرداخت کنید: متاسفانه یکی دیگر از برداشت های غلط که در سطح جامعه نیز فراگیر شده است این می باشد که در صورت امضای قرارداد با بهترین وکیل کیفری در پاکدشت لازم است تمامی حق و حقوق او در خصوص دستمزد را در همان ابتدای کار به او پرداخت نمایید. این در حالی است که نحوه پرداخت هزینه وکیل به مانند میزان آن به صورت توافقی تعیین می گردد و هر یک از افراد بسته به شرایط مالی که در اختیار دارند می توانند آن را مشخص نمایند.

بهترین وکیل خانواده در پاکدشت

روش های اخذ مشاوره حقوقی از وکیل خانواده پاکدشت

در مواجهه با مشکلات حقوقی لازم است به بهترین وکیل خانواده در پاکدشت مراجعه کرده و از تجربیات و دانش حقوقی او برای بازگشایی گره های موجود در پرونده استفاده نمایید. در این بین عده ای تمایل دارند وکالت پرونده خود را در اختیار وکیل انتخاب شده قرار داده و مسئولیت رسیدگی به پرونده را به او بسپارند. این همکاری تا لحظه اعلام رای قطعی دادگاه در خصوص پرونده ادامه خواهد داشت و در تمامی این مدت وکیل مورد نظر می کوشد تا منافع موکل خود را در محاکم قضایی تامین نماید.

گروه دیگری تمایل دارند با دریافت مشاوره حقوقی پای به عرصه دادگاه گذاشته و موفقیت را به ارمغان آورند. روش های مختلفی برای دریافت مشاوره حقوقی از وکیل متخصص و خبره وجود دارد. در صورتی که لازم است برای پاسخگویی به نیازهای حقوقی شما، وکیل انتخابی مدارک و مستنداتی را درباره پرونده مطالعه نماید، بهتر است از مشاوره حقوقی حضوری استفاده کنید. چرا که در روش های دیگر از مشاوره حقوقی امکان بررسی اسناد ارائه شده از سوی موکل وجود نخواهد داشت.

در صورتی که نمی توانید زمان زیادی را صرف حضور در دفتر وکیل مورد نظر یا موسسات حقوقی معتبر نمایید، بهتر است از مشاوره حقوقی تلفنی بهره مند شوید. در این روش برقراری ارتباط موثر با وکیل وجود ندارد و پاسخ های به دست آمده بدون بررسی اسناد است؛ اما گذشته از این دو روش، می توان از مشاوره حقوقی آنلاین نیز برای جبران ضعف های حقوقی استفاده کرد. هزینه دریافت مشاوره حقوقی آنلاین به مراتب کمتر از دو روش دیگر است؛ اما نتایج به دست آمده از آن چندان دقیق نیست.

بهترین وکیل خانواده در پاکدشت

کلام آخر

از اینکه صبوری به خرج دادید و تا پایان مقاله ما را همراهی کردید از شما صمیمانه تشکر می کنیم. در این مقاله سعی کردیم تا آن جایی که ممکن است شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل خانواده در پاکدشت آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن بتوانید گزینه های مختلف را مقایسه کرده و شاخص ترین آن ها را انتخاب نمایید. در ادامه به اشتباهات رایج در انتخاب وکلای خانواده اشاره داشتیم و در انتهای مطلب نیز تلاش داشتیم که روش های مختلف برای مشاوره حقوقی از وکیل مورد نظر را مورد بررسی قرار دهیم. اکنون از شما درخواست می کنیم که نظرات و تجربیات خود را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 2 =

دکمه بازگشت به بالا