ملکیوکیل

10 تا از بهترین وکیل ملکی در پاکدشت ⚖️【سال1403】

هر یک از افراد جامعه ممکن است در هنگام معاملات ملکی و یا در تصرف بر زمین یا ملک ورثه ای دچار اختلافاتی شود. گاهی اختلافات پیش آمده به حدی عمیق می شود که تنها محاکم قضایی می تواند آن ها را حل و فصل نماید. اما باید دقت داشته باشید که حضور در مخاکم قضایی همواره نیازمند در اختیار داشتن دانش حقوقی و تجربیات لازم در خصوص دعاوی ملکی است. چرا که در صورت عدم بهره مندی از این شاخصه ها، ممکن است فرد نتواند به حقوق قانونی خود دست پیدا کند. استخدام یک وکیل و یا کسب مشاوره حقوقی از یک حقوقدان معتبر می تواند در این زمینه راهگشا باشد و بسیاری از ضعف های حقوقی موکل را رفع نماید. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل ملکی در پاکدشت آشنا کنیم. پس لطفا ما را تا انتهای مقاله همراهی کنید.

بهترین وکیل ملکی در پاکدشت

بهترین وکیل ملکی در پاکدشت کیست؟

گاهی این تصور غلط با افراد درگیر با یک پرونده به چشم می خورد که چون فکر می کنند از نظر قانونی حق با آن ها است پس دیگر نیازی به استخدام وکیل و اخذ مشاوره حقوقی وجود ندارد و در هر صورت می توانند نتیجه مطلوب دادگاه را به دست بیاورند. دقت داشته باشید که دعاوی ملکی پیچیده تر از آن است که این افراد تصور می کنند. هر گونه اقدام اشتباه در دادگاه می تواند خسارت هایی را برای فرد به همراه داشته باشد و او را درگیر عدم دسترسی مجدد به حقوق پایمال شده خود نماید.

بهترین وکیل ملکی در پاکدشت در تلاش است تا آگاهی کاملی از قوانین و مقررات داشته باشد. چرا که آگاهی از دانش مربوط به دعاوی ملکی می تواند به وکیل پایه یک دادگستری در پاکدشت کمک کند تا در کمترین زمان ممکن بتواند موثرترین راهکار را به موکل خود ارائه دهد و او را از تنش با قانون بر حذر دارد. بهترین وکیل ملکی در پاکدشت تجربه بالایی در رسیدگی به پرونده های مختلف دارد. تجربه بهترین وکیل پاکدشت که در دعاوی ملکی دانش و تخصص دارد، به او در بازگشایی و حل و فصل گره های موجود در پرونده ملکی کمک خواهد کرد.

ویژگی های بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم 10 مورد از بهترین وکیل ملکی در پاکدشت را به شما معرفی کرده و تخصص هر یک را مورد بررسی قرار دهیم. همچنین اطلاعات دقیقی در خصوص مشخصات و آدرس هر یک از آن ها به شما ارائه خواهیم داد. از شما تقاضا داریم تا انتهای مقاله با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل ملکی در پاکدشت سال 1403!

یونس علیزاده مسگر

یونس علیزاده مسگر بهترین وکیل ملکی در پاکدشت

آقای یونس علیزاده مسگر وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی توانمند در پاکدشت به صورت حرفه ای در زمینه دعاوی ملکی وکالت می پذیرد و همچنین ایشان پرونده های متعددی را در زمینه های کیفری، حقوقی و خانواده به ثبت رسانده است. وی دارای فن بیان شیوا جهت رساندن حق به حق دار در محضر دادگاه می باشد.

آدرس دفتر: پاکدشت، میدان آزادگان، پاساژ تندیس، طبقه ٤، واحد ٤٥

شماره تماس: ٠٩١٢٥٩٠١٦٥١

نرگس آل محمدی

نرگس آل محمدی

خانم نرگس آل محمدی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری در جنوب تهران شهرستان پاکدشت یکی از وکلای خبره در حوزه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی وکالت می کند. ایشان با توجه به تبحر خاصی در وکالت دارند پرونده موکلین خود را به سمت موفقیت سوق می دهد همچنین او از دانش حقوقی خود به مراجعین با تعیین وقت قبلی مشاوره ارائه می دهد. وی پرونده های مهم ملکی را در کوتاه ترین زمان ممکن با مستندات حقوقی به موفقیت رسانده است.

آدرس دفتر: پاکدشت، بولوار معلم، بعد از بنفشه یکم، پلاک ۲۸

شماره تماس: ۰۹۱۲۶۲۳۸۱۴۲

سمیرا ایران نژاد

سمیرا ایران نژاد

سرکار خانم سمیرا ایران نژاد وکیل و مشاور پایه یک دادگستری در پاکدشت مشغول وکالت می باشد.ایشان وکیل خبره ای در حوزه دعاوی کیفری، حقوقی، خانواده و ملکی است و در تمامی مراحل از تجارب خود برای موفقیت در محضر دادگاه استفاده می کند. از ویژگی های بارز او می توان به اخلاق نیکو و متعهد بودن به موکل خود نام برد.

آدرس دفتر: پاکدشت، میدان معلم، ابتدای بلوار دادگستری، دفتر وکالت ایران نژاد

شماره تماس: ۰۹۱۲۴۹۱۴۸۸۲

داود پوریا منش

داود پوریا منش

آقای داود پوریا منش وکیل و مشاور توانا پایه یک دادگستری در پاکدشت به صورت تخصصی در حوزه دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده وکالت می کند. ایشان درمحضر دادگاه با ارائه ادله محکمه پسند پرونده را به موفقیت می رساند.او در تمامی حوزه ها آماده ارائه مشاوره است. او پرونده های ملکی زیادی را عهده دار بوده است.

آدرس دفتر: پاکدشت، میدان معلم، ضلع غربی دادگستری، پلاک ١٩

شماره تماس: ٠٩١٢٢٩١٢٦٦٩١٩

مجتبی اسکندری

مجتبی اسکندری

آقای مجتبی اسکندری وکیل و مشاور پایه یک دادگستری در شهرستان پاکدشت فعالیت دارد.ایشان تخصص و تبحر خاصی در ارائه مشاوره حوزه دعاوی کیفری، حقوقی،خانواده و ملکی دارد. همچنین او پرونده های موفق متعددی در شابقه وکالت خود دارد

آدرس دفتر: پاکدشت، بلوار شهدا، پلاک۵۷۳ طبقه ۱

شماره تماس: ۰۹۱۱۹۱۲۱۰۱۶

قاسم ابدالی

قاسم ابدالی

آقای قاسم ابدالی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری در پاکدشت مشغول وکالت می باشد. ایشان در حوزه دعاوی حقوقی و ملکی موفقیت های بسیاری را کسب کرده و در تمامی حوزه های کیفری، حقوقی، ملکی و خانواده مشاوره ارائه می دهد.

آدرس دفتر: تهران، شهرستان پاکدشت، شریف آبادف روبروی سه راه ورامین، طبقه فوقانی بیمه ایران

شماره تماس: ۰۹۱۶۷۰۷۹۶۵۷


پس از انتخاب وکیل ملکی در پاکدشت چه باید کرد؟

در ابتدا لازم است با استفاده از متر و معیارهایی که از پیش با آن ها آشنا هستید، توانایی و مهارت وکلای مختلف را مورد آزمایش قرار دهید تا مشخص شود کدام یک از آن ها برای عهده دار شدن پرونده مناسب تر از سایرین است. در این مرحله لازم است وکلا را رتبه بندی کرده تا مشخص شود که تمایل دارید با کدام یک از آن ها همکاری نمایید. در این مرحله لازم است با وکیل مورد نظر خود تماس گرفته و پس از اندکی شرح دعاوی ملکی مطرح شده، از او برای ملاقات حضوری وقت بخواهید.

در واقع با ملاقات حضوری است که اعتماد موکل و بهترین وکیل ملکی در پاکدشت نسبت به یکدیگر افزایش پیدا خواهد کرد و همین اعتماد باعث می شود تا دو طرف یک قدم به موفقیت نزدیک تر شوند. گذشته از این وکیل و موکل در جلساتی که به منظور ملاقات حضوری تدارک دیده شده است می توانند مهم ترین خواسته ها و مطالبات خود را با یکدیگر به اشتراک بگذارند تا در نهایت مشخص شود که هر دو چه آینده ای را از پرونده مد نظر دارند و چه اهدافی را ترسیم نموده اند.

در مجموعه جلساتی که برای ملاقات حضوری برگزار می شود لازم است تا وکیل به طور دقیق به مطالعه پرونده بپردازد تا بتواند در نهایت نظر خود را در خصوص همکاری یا عدم همکاری با موکل اعلام دارد. با مطالعه پرونده است که وکیل می تواند احتمال کسب پیروزی در دادگاه را تخمین بزند و پیچیدگی پرونده را مد نظر قرار دهد. باید دقت داشته باشیم که پیچیدگی پرونده و مدت زمانی که لازم است وکیل برای رسیدن به نتیجه صرف رسیدگی به دعاوی ملکی مطرح شده نماید در میزان حق الوکاله درخواستی موثر است.

لازم است تا وکیل و موکل در خصوص میزان حق الوکاله نیز در این جلسات به توافقات کامل برسند. باید دقت داشته باشیم که وکالت از جمله مشاغل آزاد محسوب می شود و همین باعث شده است تا میزان و نیز نحوه پرداخت هزینه وکیل با توافق طرفین تعیین گردد. در صورت توافق بر سر تمامی موضوعات مهم، لازم است قراردادی بین دو طرف به امضا برسد تا از بروز اختلافات جلوگیری شود. در تمامی مراحل رسیدگی به پرونده لازم است رابطه بین وکیل و موکل به طور مستمر حفظ شود و از جزئیات پرونده مطلع باشند.

بهترین وکیل ملکی در پاکدشت

سه اشباه رایج در انتخاب وکیل ملکی در پاکدشت

باید در ابتدا تمام تلاش خود را به کار بگیریم تا از بهترین وکیل جنوب تهران که شاخص و مطرح هستند برای رسیدگی به پرونده های مربوط به دعاوی ملکی بهره مند شویم. این وکلا می توانند موفقیت را برای موکل به ارمغان آورده و او را در رسیدن به اهداف تعیین شده یاری کنند. باید دقت داشته باشیم که در انتخاب بهترین وکیل ملکی در پاکدشت اغلب افراد با تصورات غلطی رو به رو هستند. در ادامه سعی داریم به سه مورد از اشتباهات رایج افراد در انتخاب وکلای ملکی اشاره داشته باشیم. این اشتباهات به شرح زیر است:

دستمزد وکلا معیار مناسبی برای سنجش مهارت های آن ها نیست: این امکان وجود دارد که یک وکیل ملکی تازه کار از روی بازارگرمی و عدم رعایت اصول حرفه ای مبلغ هنگفتی را از موکل خود مطالبه نماید. همچنین احتمال نیز وجود دارد که برخی از وکلای با سابقه و خبره در زمینه دعاوی ملکی در ازای عهده دار شدن پرونده درخواست دستمزد معقولانه ای نمایند. بنابراین نمی توانید چنین نتیجه بگیرید که اگر دستمزد یک وکیل در مقایسه با دستمزد دیگری بیشتر است، پس به طور قطع مهارت بالاتری نیز دارد.

وکیل مامور به انجام وظیفه است نه مامور به کسب نتیجه: یکی دیگر از تصورات غلطی که در بین اغلب افراد درگیر با پرونده های ملکی مشهود است این می باشد که آن ها بر این باور غلط تاکید دارند که وکیل ملزم است به طور قطع پیروزی در دادگاه را به دست آورد. دقت داشته باشید که بر طبق قراردادی که بین وکیل خوب ملکی در پاکدشت و موکل به امضا رسیده شده است، او موظف شده است تا تمامی مهارت و توانایی خود را به کار بگیرد تا موفقیت را به دست بیاورد. اما گاهی ممکن است برخلاف تلاش وکیل، پرونده با شکست رو به رو شود.

لازم نیست تمامی حق الوکاله را در همان ابتدا پرداخت کنید: شاید یکی از تصورات غلطی که باعث شده است بسیاری از افراد از استخدام وکلای ملکی صرف نظر نمایند، تصور غلط آن ها در خصوص نحوه پرداخت حق الوکاله است. همان طور که در بالا نیز به آن اشاره نمودیم، نحوه پرداخت هزینه وکیل به مانند مبلغ آن به صورت توافقی تعیین می گردد. بنابراین هر یک از افراد بسته به تمکن مالی که در اختیار دارد می تواند دستمزد وکیل را قسط بندی کرده و آن را در دو یا سه مرحله به او پرداخت نماید.

بهترین وکیل ملکی در پاکدشت

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم تا شما را با مشخصات بهترین وکیل ملکی در پاکدشت آشنا کنیم. علاوه بر این تلاش کردیم تا اشتباهات رایج در انتخاب وکیل را مورد بررسی قرار دهیم. همچنین به اقدامات لازم پس از انتخاب وکیل اشاره داشتیم. اکنون از شما دعوت می کنیم که نظرات و تجربیات خود را با سایر مخاطبان برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 2 =

دکمه بازگشت به بالا