وکیل

10 تا از بهترین وکیل پاکدشت ⚖️【سال1402】

زمانی که افراد با یک مشکل حقوقی مواجه می شوند و به خصوص هنگامی که جهت حل این مشکل مجبور به اقامه دعوا در مراجع قضایی می باشند یا اینکه دعوایی علیه آنها در مراجع قضایی مطرح می گردد، راه حل درست و عاقلانه این است که پیگیری پرونده قضایی خود را که نیازمند تخصص بسیار زیادی است، به متخصص آن یعنی یک وکیل خوب و کاربلد واگذار شود. مناطق مختلفی در استان تهران وجود دارد که معمولا هر شخصی که با مشکلات حقوقی مواجه می شود، ترجیح می دهد که در منطقه ای که زندگی می کند به جستجوی یک وکیل خوب و متخصص بپردازد. به دلیل اینکه دسترسی به آن وکیل راحت تر و سریع تر می باشد. در ادامه قصد داریم یک سری توضیحات درباره بهترین وکیل پاکدشت در اختیارتان قرار دهیم. خواهشمندم تا پایان مقاله در برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل پاکدشت کیست؟

بهترین وکیل پاکدشت کیست؟

ویژگی‌ های بسیار زیادی وجود دارد که یک وکیل را تبدیل به بهترین وکیل پاکدشت می کند. بهترین وکیل وکیلی است که از قوانین و مقررات مطلع باشد و بتواند آنان را به خوبی در پرونده اعمال نماید. وکیل مدنظر باید بتواند به طور موثر با موکل ارتباط برقرار کند و نیازهای او را رفع کند. در انتخاب بهترین وکیل تهران باید میزان تجربه و اعتبار آنها نیز در نظر گرفته شود. وکیلی که انتخاب می‌ کنید باید در پروند ه‌ای مشابه پرونده شما از سوابق موفقی برخوردار باشد.

هر شخصی پس از مواجه شدن با مشکلات حقوقی، از یک وکیل خوب و حرفه ای کمک می گیرد. با قرارداد مشخصی که میان وکیل و موکل عقد می شود، موکل پرونده حقوقی اش را در اختیار وکیل مدنظر قرار می دهد و سپس وکیل از همان لحظه به عنوان نماینده او انتخاب شده و کلیه امور حقوقی به عهده او خواهد بود تا به بهترین صورت و با طی کردن مراحل اصولی آن را انجام دهد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه مقاله به معرفی 10 مورد از بهترین وکیل پاکدشت پرداخته ایم. جهت اطلاعات بیشتر در مورد وکلای پاکدشت همراه ما در برترین وکیل باشید.

مریم ملک زاده

مریم ملک زاده

سرکار خانم مریم ملک زاده یکی از وکلای متخصص و معتبر در شهر پاکدشت می باشد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند و پروانه وکالت خود را از سوی کانون وکلا اخذ نموده اند. خانم ملک زاده در حوزه های حقوقی مختلفی مشغول به کارند و دارای رزومه قابل توجهی هستند. برخی از مشخصات کاری و تحصیلی ایشان عبارت است از:

 • دارای 17 سال سابقه وکالت
 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی حقوق
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت تلفنی، حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در دعاوی خانواده و هویت قانونی، دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست و قیم
 • متخصص در حوزه دعاوی مالی، تجاری، قرارداد اعم از چک، داوری، ، اختلافات مالی، سفته، قراردادها، مناقصات
 • متخصص در حوزه دعاوی ملکی نظیر اختلاف در مالکیت، ثبت اسناد و املاک، موجر و مستاجر، سرقفلی، خرید و فروش اموال غیرمنقول، املاک، شهرداری، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، زمین شهری و اوقاف، حق کسب و پیشه، تخلیه و …

آدرس دفتر: پاکدشت، میدان معلم، جنب دادگستری، کوچه دو متری دفتر اسلام

شماره تماس: 09122242993

مهدی روشنک منش

مهدی روشنک منش

جناب آقای مهدی روشنک منش یکی از موفق ترین وکلای مرد در حوزه های حقوقی مختلف در شهر پاکدشت می باشند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند و همواره در طول سال ها فعالیت خود علاوه بر داشتن تعهد کاری بالا، تسلط کاملی بر کلیه قوانین حقوقی داشته اند. برخی از موارد رزومه کاری ایشان عبارت است از:

 • اخذ پروانه وکالت از قوه قضاییه
 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی حقوق
 • اخذ پرونده های حقوقی، نوشتن اوراق قضایی و ارائه مشاوره های حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی ملکی، دعاوی کیفری، دعاوی خانواده، ارث و میراث، دعاوی رایانه ای، دعاوی سیاسی، دعاوی قاچاق، دعاوی مطبوعاتی، دعاوی میراث فرهنگی، دعاوی نظام صنفی، دعاوی نظام مهندسی، دیات، دیوان عدالت اداری، شرکت های تجاری، شهرداری، عقود و معاملات، قصاص، مطالبه خسارت، مطالبه وجه، اجراییات، اختلاف کارگر و کارفرما، ارث و وصیت، استنکاف از اجرای حکم، اسناد رسمی و تجاری، اعسار، امور بین الملل، امور ثبتی، امور حسبی و ثبت احوال، ایین دادرسی، بورس

آدرس دفتر: پاکدشت، بلوار خرمشهر، خیابان شهید چوبینی، نیلوفر 4 شرقی، پلاک 2

شماره تماس: 09124912622

شهریار پور حکیمی

شهریار پور حکیمی

جناب آقای شهریار پور حکیمی یکی از وکلای معتبر و رده بالا در شهر پاکدشت در استان تهران می باشد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند و همواره در طول سال ها فعالیت خود موفق شده اند درصد بسیار زیادی از موکلین را با رضایت خاطر جلب کنند. برخی از موارد رزومه کاری ایشان عبارت است از:

 • بیش از 8 سال سابقه وکالت
 • اخذ پروانه وکالت از سوی قوه قضاییه
 • اخذ پرونده های حقوقی، نوشتن اوراق قضایی و ارائه مشاوره های حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در اعمال منافی عفت و اخلاق نظیر جرایم ضد عفت و اخلاق عمومی، شرب خمر، زنا، لواط، تجاوز
 • متخصص در دعاوی املاک شامل موجر و مستاجر، سرقفلی، اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیرمنقول، املاک، شهرداری، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، زمین شهری و اوقاف، ثبت اسناد و املاک، حق کسب و پیشه

آدرس دفتر: پاکدشت، میدان آزادگان، انتهای خیابان ولی عصر، پلاک 254، طبقه 2

شماره تماس: 09121353907

روح اله بشیری ورزقانی

روح اله بشیری ورزقانی

جناب آقای روح اله بشیری ورزقانی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر پاکدشت هستند. ایشان متخصص پرونده های حقوقی مختلفی هستند و تا به امروز موفق شده اند پرونده های بسیاری را با نتایج درخشان به اتمام برسانند. برخی دیگر از حوزه های تخصصی ایشان عبارت است از:

 • اخذ پروانه وکالت از سوی کانون وکلا
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی و …
 • متخصص در حوزه طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه و …
 • متخصص دعاوی اموال منقول اعم از خودرو، اشیاء گرانبها و جواهرات، ماشین آلات، وسایل و لوازم و …
 • متخصص در پرونده های کیفری اعم از قتل، سرقت، کلاهبرداری، جعل، درگیری، فروش مال غیر، اسیدپاشی، قاچاق مواد مخدر

آدرس دفتر: پاکدشت، خاتون آباد، خیابان فتح المبین 2، خیابان جنوبی، پلاک 52

شماره تماس: 09123260105

مازیار نیکدل

مازیار نیکدل

جناب آقای مازیار نیکدل وکیل پایه یک دادگستری در استان تهران و در شهر پاکدشت می باشد. ایشان دارای تخصص بسیار زیادی در حوزه های حقوقی مختلف است و در زمینه دعاوی های ملکی، کیفری، مالی، تجاری، خانواده، طلاق و غیره نیز مشغول به فعالیت می باشند. برخی از موارد رزومه کاری ایشان عبارت است از:

 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی و …
 • متخصص در حوزه طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه و …
 • متخصص دعاوی اموال منقول اعم از خودرو، اشیاء گرانبها و جواهرات، ماشین آلات، وسایل و لوازم و …
 • متخصص در پرونده های کیفری اعم از قتل، سرقت، کلاهبرداری، جعل، درگیری، فروش مال غیر، اسیدپاشی، قاچاق مواد مخدر

آدرس دفتر: تهران، پاکدشت، بلوار لاله، کوچه لاله 2، پلاک 2

شماره تماس: 09121959974

مهمترین نکات در انتخاب بهترین وکیل پاکدشت

وکلای بسیار زیادی در مناطق مختلف تهران مشغول به کار هستند که دارای سوابق و تخصص بسیار زیادی هم می باشند. در منطقه پاکدشت تهران هم وکلای بسیار خوبی وجود دارند که باید از میان آن ها، بهترین وکیل پاکدشت را انتخاب و سپس برای پرونده حقوقی خود اخذ نمود تا به نتایج مثبت و مطلوب تری دست یافت. انتخاب یک وکیل خوب و حرفه ای در منطقه پاکدشت، موجب می شود تا پرونده حقوقی با درصد بالایی با موفقیت روبرو شود و در برهه زمانی کمتری به نتایج دلخواه خود دست پیدا کنید. برخی از نکات مهم در انتخاب بهترین وکیل پاکدشت عبارت است از:

مهمترین نکات در انتخاب بهترین وکیل پاکدشت
 • تحقیقات لازمه را انجام دهید. منابع بسیار خوبی وجود دارد اعم از وب سایت های حقوقی که می‌ توانند به شما کمک کنند در مورد وکلای مختلف در پاکدشت بیشتر اطلاعات کسب کنید.
 • با افرادی که به آنها اعتماد دارید، صحبت کنید. اگر دوستان یا آشنایانی دارید که از بهترین وکیل پاکدشت کمک گرفته اند، از آن‌ها بخواهید که به شما وکیل خوبی معرفی کنند.
 • بودجه خود را در نظر بگیرید، برخی از وکلا ممکن است بسیار گران باشند، در نتیجه مهم است که مطمئن شوید می‌ توانید از پس هزینه‌ ها به نحو مطلوبی برآیید.
 • پیش از هرگونه تصمیم‌ گیری نهایی با چندین وکیل ملاقات کنید.
 • هنگامی که لیستی از سوابق وکلا تهیه می کنید، برای تحقیق در مورد هر یک وقت بگذارید. دریابید که آن‌ ها چه مدت است وکالت می‌ کنند، چقدر موفق هستند و میزان موفقیت آن‌ها چقدر است. همچنین بهتر است با مشتریان قبلی صحبت کنید و نظرات آن‌ها را نیز پی جو شوید. تمامی این اطلاعات را از وب‌ سایت جستجوی وکیل می‌ توانید پیدا کنید.

چندین خصوصیت بهترین وکیل پاکدشت

استفاده از مشاوره های حقوقی یک وکیل خوب، صرف هزینه نیست بلکه یک سرمایه‌ گذاری صحیح است تا شما را از بحران‌ های حقوقی و کیفری نجات دهد. می‌ توان برای وکیل انتخابی‌ حد و مرزی تعیین نمود که در چه زمینه‌ ای اجازه وکالت از طرف شما را دارند و در چه زمینه‌ ای خود شخص باید برای آن کار حضور داشته باشد. برخی از مهمترین خصوصیات بهترین وکیل پاکدشت عبارت است از:

چندین خصوصیت بهترین وکیل پاکدشت
 • از ویژگی های شخصیتی یک وکیل خوب، امانت‌ داری است، در واقع وکیل باید محرم اسرار موکل و امین او باشد: یک وکیل دادگستری مانند یک پزشک ممکن است به علت ماهیت شغلی خود با واقعیت‌ ها و اسرار بسیار زیادی از سوی موکلین خود روبه‌رو شود که اخلاق حرفه‌ ای ایجاب می کند که اسرار را تحت هیچ شرایطی فاش نکند. از چالش‌ های کار با وکیل، اعتماد کردن به او است که می‌ توان این رابطه را با دریافت نمونه قرارداد وکالت محکم تر کرد.
 • وکیل این تعهد اخلاقی حرفه‌ ای را بر عهده دارد که از گفتن مطالب غلوآمیز و دور از انتظار خودداری کند: به طور معمول دادن وعده‌ های دروغین به موکلین و بی‌ جهت امیدوار ساختن آن‌ها خارج از اخلاق حرفه‌ ای است. تعهد بهترین وکیل پاکدشت، تعهد به نتیجه نیست بلکه تعهد وی تعهد به وسیله است، در نتیجه نیاز است که وکیل همانند یک جراح مسائلی را که ممکن است در حین دادرسی پیش آید، از قبل به اطلاع موکل برساند تا موکل او را با چشم باز انتخاب کند.

کلام آخر

بسیار ممنونم از تمامی کسانی که تا پایان مقاله بهترین وکیل پاکدشت همراه ما بودند. تلاش ما در این مقاله جهت معرفی وکلای خوب و شناخته شده در پاکدشت تهران بود. همچنین به شرح مهم ترین خصوصیات یک وکیل در پاکدشت و اینکه چه نکاتی باید در انتخاب بهترین وکیل رعایت شود، پرداختیم. امیدواریم که این مطالب برایتان مفید واقع گردد. اگر سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید برای ما کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا