وکلا

10 تا از بهترین وکیل پاکدشت ⚖️【سال1403】

زمانی که افراد با یک مشکل حقوقی مواجه می شوند و به خصوص هنگامی که جهت حل این مشکل مجبور به اقامه دعوا در مراجع قضایی می باشند یا اینکه دعوایی علیه آنها در مراجع قضایی مطرح می گردد، راه حل درست و عاقلانه این است که پیگیری پرونده قضایی خود را که نیازمند تخصص بسیار زیادی است، به متخصص آن یعنی یک وکیل خوب و کاربلد واگذار شود. مناطق مختلفی در استان تهران وجود دارد که معمولا هر شخصی که با مشکلات حقوقی مواجه می شود، ترجیح می دهد که در منطقه ای که زندگی می کند به جستجوی یک وکیل خوب و متخصص بپردازد. به دلیل اینکه دسترسی به آن وکیل راحت تر و سریع تر می باشد. در ادامه قصد داریم یک سری توضیحات درباره بهترین وکیل پاکدشت در اختیارتان قرار دهیم. خواهشمندم تا پایان مقاله در برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل پاکدشت کیست؟

بهترین وکیل پاکدشت کیست؟

ویژگی‌ های بسیار زیادی وجود دارد که یک وکیل را تبدیل به بهترین وکیل پاکدشت می کند. بهترین وکیل وکیلی است که از قوانین و مقررات مطلع باشد و بتواند آنان را به خوبی در پرونده اعمال نماید. وکیل مدنظر باید بتواند به طور موثر با موکل ارتباط برقرار کند و نیازهای او را رفع کند. در انتخاب بهترین وکیل تهران باید میزان تجربه و اعتبار آنها نیز در نظر گرفته شود. وکیلی که انتخاب می‌ کنید باید در پروند ه‌ای مشابه پرونده شما از سوابق موفقی برخوردار باشد.

هر شخصی پس از مواجه شدن با مشکلات حقوقی، از یک وکیل خوب و حرفه ای کمک می گیرد. با قرارداد مشخصی که میان وکیل و موکل عقد می شود، موکل پرونده حقوقی اش را در اختیار وکیل مدنظر قرار می دهد و سپس وکیل از همان لحظه به عنوان نماینده او انتخاب شده و کلیه امور حقوقی به عهده او خواهد بود تا به بهترین صورت و با طی کردن مراحل اصولی آن را انجام دهد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه مقاله به معرفی 10 مورد از بهترین وکیل پاکدشت پرداخته ایم. جهت اطلاعات بیشتر در مورد وکلای پاکدشت همراه ما در برترین وکیل باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل پاکدشت سال 1403

مجتبی امین زاده

مجتبی امین زاده بهترین وکیل پاکدشت

آقای مجتبی امین زاده وکیل پایه یک دادگستری می باشد و مدیر تیم حقوقی با سالها تجربه در زمینه امور حقوقی و قضایی است. ایشان انجام وکالت در پرونده های ملکی، شرکتهای تجاری، روابط کارگر وکارفرما، دعاوی حساس کیفری شامل: سرقت، خیانت در امانت، کلاهبرداری، انتقال مال غیر، معامله معارض، نزاع جمعی و فردی، بغی و افساد فی الارض، قتل و تجاوز به عنف.

برخی از تخصص آقای مجتبی امین زاده:

 • انجام وکالت دعاوی خانوادگی اعم از: نفقه، تمکین، حضانت، مهریه، طلاق، ازدواج مجدد و …
 • انجام وکالت حقوقی اعم از: الزام به تنظیم سند رسمی، اثبات مالکیت، چک وسفته، خلع ید، تصرف عدوانی، رفع مزاحمت ملکی تقسیم و افراز، دعاوی مربوط به ماترک، فروش ملک مشاع و …
 • انجام داوری و صلح و سازش دعاوی دیوان عالی کشور و دیوان عدالت اداری

سابقه درخشان در پرونده های قضایی از نقطه نظرات موکلین و رضایت از پیشبرد کار توسط مراجعین.
متعارف ترین حق الوکاله با مشاوره و قبول دعاوی تحت نظر وکلای مجموعه قبول دعاوی در استان تهران و پاکدشت.
برای پرونده شما یا راهی خواهیم یافت یا راهی خواهیم ساخت.

شماره های تماس: 091209102720216636421409199560070

جهت استفاده از خدمات حقوقی آقای امین زاده و تیم حرفه ای حقوقی ارسام، با شماره های بالا تماس حاصل فرمایید.

حسن نجفی

حسن نجفی بهترین وکیل پاکدشت

آقای حسن نجفی وكيل پايه يك دادگستری در شهر پاکدشت با بيش از 20 سال سابقه كار در وكالت و حوزه اسناد و املاك و امور ثبتی، سرپرست گروه وكلای مثلث حق می باشند.

خدمات آقای حسن نجفی و تيم ايشان:

 • طرح كليه دعاوی كيفری (سرقت ،كلاهبرداری،جعل ،ضرب و جرح و …) طرح كليه دعاوی حقوقی (ملكی و ثبتی ،چك و خلع يد، تخليه و …) طرح كليه دعاوی خانواده (طلاق، طلاق توافقی، حضانت، مهريه و …) طرح كليه دعاوی بين كارگر و كارفرما و دعاوی مربوط به تصادفات، شهرداری و بيمه
 • متخصص در تنظيم انواع قراردادها
 • متخصص در طرح و پيگيری انواع دعاوي تجاري
 • تنظیم دادخواست و شکواییه و لوایح تخصصی
 • ارائه خدمات مشاوره تلفنی و حضوری

از خصوصيات ايشان، صبر و حسن سابقه و صداقت و پاسخگويي و دقت نظر در اظهارات مراجعين و ارائه راه حل مطلوب و پيگيری مجدانه درپرونده وكالتی سبب گرديده تا ايشان در زمره وكلاي خوش نام كشور قرار گيرد و موجب اخذ پرونده هاي موفقيت آميز بسياری در كارنامه ايشان گرديده است كه منجر به كسب رضايت مندی موكلين گرديده است.

جهت پذيرش وكالت يا انجام مشاوره تلفنی و حضوری با شماره های زير تماس حاصل فرماييد:

شماره تماس: 0922714365209127929882
آدرس دفتر:
پاكدشت، ميدان مادر، خيابان امام رضا٦٣، پلاك١٧، طبقه اول، واحد يك، دفتر وكالت نجفی

سمیه خانی

سمیه خانی بهترین وکیل پاکدشت

سرکار خانم سمیه خانی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی در شهرستان پاکدشت با قریب به 20 سال فعالیت قضایی و سابقه فعالیت در حرفه ی وکالت خصوصاً دعاوی ناشی از امور ملکی، ثبتی، ارث و قراردادها و … دارند.

سایر سوابق و تخصص خانم سمیه خانی:

 • فعالیت در زمینه پرونده های کیفری (کلاهبرداری جعل، ضرب و جرح تصادفات جرحی و فوتی ، حوادث ناشی از کار و … ) دارند.
 • فعالیت تخصصی در حوزه دعاوی ملکی و ثبتی( اسناد، قراردادهای ملکی، مشارکت در ساخت، سرقفلی، اجور معوقه، اجرت المثل، روابط موجر و مستاجر و …) چک و قرارداد( قراردادهای مشارکت مدنی، روابط کارگر و کارفرمایی، پیمانکاری و …)
 • دارای سابقه فعالیت مثمر در تنظیم قراردادهای مالی، تجاری، ملکی، مشارکتی برای اشخاص حقیقی ‌‌و حقوقی
 • نظارت بر قراردادها، تحلیل قراردادی
 • همکاری و ارایه مشاوره حقوقی به اشخاص حقوقی شرکت های خصوصی و مجموعه های تولیدی، خدماتی و …
 • بعضا پیگیری دعاوی خانواده
 • ارایه خدمات مشاوره به صورت حضوری و تلفنی
 • ارایه خدمات مشاوره به هموطنان خارج از کشور به صورت تلفنی و جلسات مشاوره تصویری جهت رفع مشکلات حقوقی در ایران

ایشان از نظر موکلین خود فردی بسیار صبور، خوش برخورد، منطقی و گوش شنوای خوبی برای مشکلاتشون هستند. ایشان در پرونده هایی که بر عهده داشته اند معمولا بازخورد های خوبی را دریافت کرده اند و در جلسات مشاوره راهکارهایی را ارایه میدهند که منجر به نتیجه بسیار سریع و مثمر می شود.

جهت اعطای وکالت به خانم سمیه خانی و دریافت مشاوره از ایشان با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: ۰۹۱۲۶۴۹۸۶۲۴
آدرس دفتر:
پاکدشت، بلوار شهدای رحیمی، روبروی ساختمان دادگستری، نبش بن بست ولایت

مازیار نیکدل

مازیار نیکدل وکیل در پاکدشت

جناب آقای مازیار نیکدل وکیل پایه یک دادگستری در استان تهران و در شهر پاکدشت می باشد. ایشان دارای تخصص بسیار زیادی در حوزه های حقوقی مختلف است و در زمینه دعاوی های ملکی، کیفری، مالی، تجاری، خانواده، طلاق و غیره نیز مشغول به فعالیت می باشند. برخی از موارد رزومه کاری ایشان عبارت است از:

 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی و …
 • متخصص در حوزه طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه و …
 • متخصص دعاوی اموال منقول اعم از خودرو، اشیاء گرانبها و جواهرات، ماشین آلات، وسایل و لوازم و …
 • متخصص در پرونده های کیفری اعم از قتل، سرقت، کلاهبرداری، جعل، درگیری، فروش مال غیر، اسیدپاشی، قاچاق مواد مخدر

آدرس دفتر: تهران، پاکدشت، بلوار لاله، کوچه لاله 2، پلاک 2

شماره تماس: 09121959974

احمد عسگری میلاجردی

احمد عسگری میلاجردی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری پاکدشت

آقای احمد عسگری میلاجردی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری در پاکدشت به صورت تخصصی وکالت می پذیرد. ایشان وکیلی توانا در امور کیفری، حقوقی، خانواده و ملکی می باشد و همچنین پرونده های مهم و متعددی را با موفقیت پشت سر گذشاته و به مراجعین با توجه به سختی و پیچیدگی پروندشان مشاوره ارائه می دهد. او با جمع آوری ادله محکمه پسند در روز موعد از موکل خود در محضر دادگاه دفاع می کند. وی بیش از 16 سال سابقه وکالت دارد.

آدرس دفتر: پاکدشت، خیابان شاهد، بلوارخرمشهر، کوچه پرستو، پلاک۲۲، طبقه۳، واحدغربی

شماره تماس: ۰۹۱۲۲۰۶۴۰۵۳

سیدمحمد احمدی

سیدمحمد احمدی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری پاکدشت

آقای سیدمحمد احمدی وکیل توانا و مشاور خبره با بیش از 14 سال سابقه وکالت در پاکدشت فعالیت دارد. ایشان یکی از وکلا خبره در حوزه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی می باشد و همچنین به مراجعین با تعیین وقت قبلی و به صورت حضوری مشاوره ارائه می دهد و آنان را به سمت موفقیت هدایت می کند.

آدرس دفتر: میدان رسالت، خیابان55، کوچه۱۶۲، پلاک۲۰، واحد۸

شماره تماس: ۰۹۱۲۴۳۷۲۱۸۹۵۵

داریوش قدوسی

داریوش قدوسی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری پاکدشت

آقای داریوش قدوسی وکیل توانا و مشاور پایه یک دادگستری یکی از بهترین وکلا پاکدشت می باشد. ایشان بیش از 13 سال سابقه وکالت دارد و همچنین به مراجعین با دانش مکفی مشاوره ارائه می دهد. او با میانجی گری و داوری عادلانه توانسته یکی از وکلا نام دارا بین عموم مردم شناخته شود. او برای روند بهتر پرونده همیشه به دنبال جمع آوری ادله محکمه پسند است.

آدرس دفتر: بلوار معلم، ربروی مصلی، پلاک۱۳، طبقه ۲، واحد۵

شماره تماس: ۰۹۱۲۱۷۹۶۰۹۴

مهمترین نکات در انتخاب بهترین وکیل پاکدشت

وکلای بسیار زیادی در مناطق مختلف تهران مشغول به کار هستند که دارای سوابق و تخصص بسیار زیادی هم می باشند. در منطقه پاکدشت تهران هم وکلای بسیار خوبی وجود دارند که باید از میان آن ها، بهترین وکیل پاکدشت را انتخاب و سپس برای پرونده حقوقی خود اخذ نمود تا به نتایج مثبت و مطلوب تری دست یافت. انتخاب یک وکیل خوب و حرفه ای در منطقه پاکدشت، موجب می شود تا پرونده حقوقی با درصد بالایی با موفقیت روبرو شود و در برهه زمانی کمتری به نتایج دلخواه خود دست پیدا کنید. برخی از نکات مهم در انتخاب بهترین وکیل پاکدشت عبارت است از:

 • تحقیقات لازمه را انجام دهید. منابع بسیار خوبی وجود دارد اعم از وب سایت های حقوقی که می‌ توانند به شما کمک کنند در مورد وکلای مختلف در پاکدشت بیشتر اطلاعات کسب کنید.
 • با افرادی که به آنها اعتماد دارید، صحبت کنید. اگر دوستان یا آشنایانی دارید که از بهترین وکیل پاکدشت کمک گرفته اند، از آن‌ها بخواهید که به شما وکیل خوبی معرفی کنند.
 • بودجه خود را در نظر بگیرید، برخی از وکلا ممکن است بسیار گران باشند، در نتیجه مهم است که مطمئن شوید می‌ توانید از پس هزینه‌ ها به نحو مطلوبی برآیید.
 • پیش از هرگونه تصمیم‌ گیری نهایی با چندین وکیل ملاقات کنید.
 • هنگامی که لیستی از سوابق وکلا تهیه می کنید، برای تحقیق در مورد هر یک وقت بگذارید. دریابید که آن‌ ها چه مدت است وکالت می‌ کنند، چقدر موفق هستند و میزان موفقیت آن‌ها چقدر است. همچنین بهتر است با مشتریان قبلی صحبت کنید و نظرات آن‌ها را نیز پی جو شوید. تمامی این اطلاعات را از وب‌ سایت جستجوی وکیل می‌ توانید پیدا کنید.
مهمترین نکات در انتخاب بهترین وکیل پاکدشت

چندین خصوصیت بهترین وکیل پاکدشت

استفاده از مشاوره های حقوقی یک وکیل خوب، صرف هزینه نیست بلکه یک سرمایه‌ گذاری صحیح است تا شما را از بحران‌ های حقوقی و کیفری نجات دهد. می‌ توان برای وکیل انتخابی‌ حد و مرزی تعیین نمود که در چه زمینه‌ ای اجازه وکالت از طرف شما را دارند و در چه زمینه‌ ای خود شخص باید برای آن کار حضور داشته باشد. برخی از مهمترین خصوصیات بهترین وکیل پاکدشت عبارت است از:

 • از ویژگی های شخصیتی یک وکیل خوب، امانت‌ داری است، در واقع وکیل باید محرم اسرار موکل و امین او باشد: یک وکیل دادگستری مانند یک پزشک ممکن است به علت ماهیت شغلی خود با واقعیت‌ ها و اسرار بسیار زیادی از سوی موکلین خود روبه‌رو شود که اخلاق حرفه‌ ای ایجاب می کند که اسرار را تحت هیچ شرایطی فاش نکند. از چالش‌ های کار با وکیل، اعتماد کردن به او است که می‌ توان این رابطه را با دریافت نمونه قرارداد وکالت محکم تر کرد.
 • وکیل این تعهد اخلاقی حرفه‌ ای را بر عهده دارد که از گفتن مطالب غلوآمیز و دور از انتظار خودداری کند: به طور معمول دادن وعده‌ های دروغین به موکلین و بی‌ جهت امیدوار ساختن آن‌ها خارج از اخلاق حرفه‌ ای است. تعهد بهترین وکیل پاکدشت، تعهد به نتیجه نیست بلکه تعهد وی تعهد به وسیله است، در نتیجه نیاز است که وکیل همانند یک جراح مسائلی را که ممکن است در حین دادرسی پیش آید، از قبل به اطلاع موکل برساند تا موکل او را با چشم باز انتخاب کند.
چندین خصوصیت بهترین وکیل پاکدشت

کلام آخر

بسیار ممنونم از تمامی کسانی که تا پایان مقاله بهترین وکیل پاکدشت همراه ما بودند. تلاش ما در این مقاله جهت معرفی وکلای خوب و شناخته شده در پاکدشت تهران بود. همچنین به شرح مهم ترین خصوصیات یک وکیل در پاکدشت و اینکه چه نکاتی باید در انتخاب بهترین وکیل رعایت شود، پرداختیم. امیدواریم که این مطالب برایتان مفید واقع گردد. اگر سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید برای ما کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

مینا کریمی

مینا کریمی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون حقوقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × چهار =

دکمه بازگشت به بالا