وکلا

10 تا از بهترین وکیل در پیرانشهر ⚖️ + تلفن ☎️️【سال1403】

با توجه به موقعیت شهر پیرانشهر اگر میخواهید بهترین وکیل در پیرانشهر را بشناسید، لازم است به یک سری نکات مهم دقت لازم را مبزول بفرمایید. باید توجه داشته باشید که در چنین موقعیتی که وجود مسائل قضایی دارای گستردگی و پیچیدگی زیاد شده، افرادی در مواجه شدن با مشکلات حقوقی که تخصص کافی در این زمینه را ندارند، ملزم به مراجعه به فرد متخصص در این زمینه هستند. وکلادر وهله ی اول باید دارای مهارت و تجربه ی کافی و ثانیاً ویژگی های اخلاقی مورد تایید جامعه قوه قضاییه باشد. در ادامه شما را با بهترین وکیل در پیرانشهر بیشتر آشنا می کنیم.

با انواع وکیل در پیرانشهر بیشتر آشنا شوید

در بین عرف و مردم عادی بین وکیل تفاوتی وجود ندارد، در حالی که حوزه ی وکالت دارای انواعی است که بهتر است در گزینش بهترین وکیل در پیرانشهر و اعطای وکالت به ایشان، وکیل متخصص در حوزه ی نوع دعوی خود را برگزینید. زیرا بهترین وکیل در پیرانشهر دارای تخصص ها و مهارت هایی خاص هستند، که هر کدام در یک حوزه فعالیت میکنند و میتوانند بهترین تصمیم را برای شما بگیرند.

ازجمله نکاتی که در این زمینه باید یادآور شود، انواع وکیل از لحاظ مراجع پیگیری می باشد؛ مانند وکیل دادگستری و وکیل مدنی؛ با این تفاوت که وکیل دادگستری می تواند با داشتن امتیاز پایه یک دادگستری در دادگاه وکالت موکل خود را بر عهده گیرد و دفاعیه لازم را انجام دهد. در صورتی که وکیل مدنی چنین مجوزی را ندارد و مسئولیت ایشان در انجام امورات اداری مانند تنظیم اسناد اداری و قراردادها در دفاتر اسناد رسمی می باشد. در واقع وکیل مدنی مسئولیت محدود تری نسبت به وکیل دادگستری دارد.

نکته ی مهم دیگر تفاوت فعالیت بهترین وکیل در ارومیه و مشاور مرکز قوه قضائیه از لحاظ مرکز صادر کننده ی مجوز از دادگستری می باشد. در این مورد وکیل پایه یک در پیرانشهر باید وکالت دارای مجوز و حکم وکالت و پروانه وکالت از قوه قضائیه را داشته باشد. در حالی که مشاور حقوقی برای فعالیت و خدمات رسانی و احداث دفتر مشاوره نیازی به چنین جوازی ندارد و می تواند فعالیت کند. وکیل پایه یک و پایه دو بعد از اخذ مدرک لازم باید طی دو سال دوره کارآموزی را گذرانده باشند. تنها تفاوت وکیل پایه دو نسبت به وکیل پایه یک در این است که در سقف خواسته مورد وکالت محدودیت دارد و همچنین مسئولیت محدودتری در دادگاه دارند.

تیمور زمانی

تیمور زمانی بهترین وکیل در پیرانشهر

وکیل تیمور زمانی وکیل پایه یک دادگستری، دارای مدرک حقوق و مجوز وکالت از قوه قضائیه و عضو کانون وکلای آذربایجان غربی هستند. ایشان به صورت فعال در پیرانشهر وکالت می کنند. نام و آوازه ی بلند، او را بهترین وکیل در پیرانشهر و سایر شهرستانها کرده است و مراجعین زیادی را به سمت خود کشانده است. ایشان با حس مسئولیت نسبت به وظیفه ی شغلی خود، در قبال موکل متعهد است و تا آخرین جلسه ی دادگاه در کنار موکل خود حضور دارد و با حفظ روحیه ی ایشان بهترین تصمیم را میگیرد . وکیل زمانی در حوزه ی خانواده، طلاق، مهریه، احضار وراثت، ارث و املاک تجربه درخشان دارند.

آدرس: پیرانشهر خیابان امام روبروی دادگستری پیرانشهر دفتر وکالت وکیل تیمور زمانی

حسین چراغی

حسین چراغی بهترین وکیل در پیرانشهر

وکیل حسین چراغی وکیل پایه یک دادگستری عضو کانون وکلای آذربایجان غربی در پیرانشهر هستند. وکیل چراغی همانند چراغی منور بر راه مردم متدین پیرانشهر هستند. معروفیت ایشان در بین مردم به دلیل ویژگی امین بودن و راز داری است. وکیل حسین چراغی با تسلط به حقوق قضایی و برجسته بودن در تحلیل قضایای حقوقی به معروفیت خود افزوده است. وی در حوزه های مختلف حقوقی فعالیت دارد. بیشترین تخصص ایشان در حوزه ی خانواده ارثی ملکی و کیفری می باشد و وکالت مراجعین زیادی را از دور و نزدیک پذیرفته اند که در تعداد کثیری از پرونده ها نتیجه ی مطلوب را کسب کرده اند.

آدرس:پیرانشهر خیابان امام روبروی دادگستری پیرانشهر دفتر وکالت وکیل حسین چراغی

مسعود دروا

مسعود دروا

وکیل مسعود دروا وکیل پایه یک دادگستری عضو کانون وکلای آذربایجان غربی پیرانشهر هستند. وی دارای مدرک حقوق و اصول فقه از معتبرترین دانشگاهها می باشند. وکیل دروا در وکالت و دفاعیه از موکلین نتایج چشمگیری را به دست آورده اند. تسلط بیشتر به علوم حقوق و تجارب کسب شده در این راه، تخصص وکیل دروا را برجسته تر کرده است. ایشان در حوزه حقوق خانواده ملکی ارثی کیفری و وکالت ادارات و سازمانهای بیشماری وکالت نموده اند و قراردادهای تخصصی تری را تنظیم کرده اند. به دلیل شهرت و سابقه ی درخشان، پرونده های قضایی زیادی را وکالت نموده اند و موفقیت های زیادی را در این راه به دست آورده اند.

آدرس: پیرانشهر خیابان بهشتی جنب اداره ثبت اسناد و املاک ساختمان بیمه کارآفرین طبقه 4

حمیرا محمودیان

حمیرا محمودیان

وکیل حمیرا محمودیان وکیل پایه یک دادگستری عضو کانون وکلای آذربایجان غربی پیرانشهر هستند. خانم وکیل جزء افتخارات پیرانشهر هستند و برترین رقیب در مقابل وکلای نامی و برجسته این شهر به شمار میروند. وکیل محمودیان در زمینه ی دفاع از حقوق زنان و کودکان تلاش های ماندگاری را انجام داده اند. تخصص خانم وکیل در حوزه ی خانواده ملکی و کیفری و ارثی می باشد. مشاوره های حقوقی تخصصی ایشان خیلی از پرونده ها را از اعطای وکالت به وکیل بی نیاز کرده است. صحیح ترین راه کار ها را در اختیار مراجعین قرار میدهد و با توجه به ویژگی حس مسئولیت پذیری و انسان دوستی، بی دلیل روند قضایی پرونده را طولانی نمیکند.

آدرس: پیرانشهر خیابان امام طبقه ی همکف ساختمان حمایت از زندانیان

سیروان احمدی

سیروان احمدی

وکیل سیروان احمدی وکیل پایه یک دادگستری عضو کانون وکلای آذربایجان غربی پیرانشهر هستند. تخصص ایشان در حوزه ی حقوق خانواده شامل طلاق، مهریه، نفقه است و در حوزه ملکی و کیفری هم تجربه و مهارت ویژه ای دارند. وکیل احمدی با مشاوره های قوی و قلم سنگین و فن بیان مراجعه کنندگان خود را به بهترین نحو راهنمایی کرده و راه کارهای آگاهانه ای را پیشنهاد می دهد ایشان در تنظیم قراردادهای سازمانی و اداری مسلط هستند و با سابقه ای نه چندان دور اما درخشان، به عنوان بهترین وکیل در پیرانشهر شاخته شده اند.

آدرس: پیرانشهر خیابان امام روبروی دادگستری دفتر وکالت سیروان احمدی

چه زمانی نیاز به وکیل داریم؟

شاید در مواقعی پیش آید که بخواهید از حق و حقوق خود دفاع کنید که در این حالت به وکیل نیاز پیدا میکنید. زمانی رخ می دهد که افراد از گرفتن وکیل منصرف میشوند و با تشخیص اینکه شاید روند قضایی مشکل بزرگی نباشد و می تواند خود به سرانجام برساند. این در حالی است که شخص علاوه بر حل نشدن مشکل، شاید به تشدید آن نیز منجر شود و در این بین ضررهای مالی زیادی را متضرر شود. پس همکاری با بهترین وکیل در پیرانشهر می تواند مزیت هایی را برای حل مشکل شما داشته باشد.

حال برایتان سوال پیش می آید که وکیل در قبال هزینه ای که از شما دریافت می کند موظف به ارائه ی چه خدماتی برای شما است. بهترین وکیل در پیرانشهر با قبول وکالت شما در وحله ی اول با مطالعه ی دقیق پرونده شما وبعد از چندین جلسه مشاوره در رابطه با مشکل شما به آگاهی کامل می رسد و به تنظیم دفاعیه اقدام میکند و با تکیه بر تخصص و مهارت وکالت خود دفاعیه را تنظیم می کند که در دادگاه در مقابل قاضی بی نقص باشد. دارا بودن از فن سخنرانی قوی در دادگاه از ابزارهای مهم بهترین وکیل در پیرانشهر می باشد چرا که وکیل با سابقه، علاوه بر علم حقوق از علم روانشناسی و اجتماعی نیز آگاهی دارد و می تواند با تلفیق این علوم، فن بیان خود را قوی کند و بهترین نتیجه را برای شما به ارمغان آورد.

در زمان تنظیم قراردادهای مالی نیز نیاز به وکیل داریم تا با عدم آگاهی از مسائل پیچیده ی املاک، متضرر مالی زیادی نشویم. دیگر نتایج کمک گرفتن از بهترین وکیل در پیرانشهر می توان به صرفه جویی در زمان و عدم اطاله روند قضایی اشاره کرد و نتیجه ی نهایی عدم اطاله پرونده و نیاز مبرم به وکیل در برخی پرونده ها می باشد، که حتما باید از وکیل پایه یک دادگستری در این مسیر پر پیچ و خم قضایی بهره جست.

بهترین وکیل در پیرانشهر

کلام آخر

نیاز به وکیل در هر برهه از زمان الزامی بوده و جزء نیازهای افراد است که در محاکم قضایی بدون صرف وقت و هزینه ی زیاد بتوانند مطلوب ترین نتایج را به دست آورند. با خصوصیات اخلاقی و تخصص و مهارت های حرفه ای بهترین وکیل در پیرانشهر که بیان شد، سعی کردیم در انتخاب شما، راهنما باشیم. تا از میان گزینه های انبوه بهترین آنها را برگزینید و با آسودگی خیال مسیر را ادامه دهید. از اینکه تا پایان این مقاله با ما همراه بودید سپاسگزاریم . خواهشمندیم نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + دوازده =

دکمه بازگشت به بالا