وکلا

10 تا از بهترین وکیل خوی⚖️ + آدرس و شماره ☎️️【سال1403】

ممکن است پرونده ای که در اختیار دارید ساده به نظر برسد. همچنین این احتمال وجود دارد که پرونده مورد نظرتان کاملا پیچیده و حساس در نظر گرفته شود. به هر حال شما در همه حال مستلزم استفاده از یک وکیل با تجربه برای رسیدگی به پیگیری پرونده های حقوقی و کیفری هستید. اگر شخصا اقدام به رسیدگی به دعاوی مطرح شده کنید این احتمال وجود خواهد داشت که برخی از تصمیمات غلط شما در این خصوص عواقب ناگواری را به دنبال داشته و در برخی از موارد به شکست نیز منجر شود. وکیل به واسطه دانش حقوقی و تخصصی که در زمینه حقوق دارد می تواند مطلوب ترین راهکار برای عبور از مشکلات را در اختیار شما قرار دهد. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل خوی آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

بهترین وکیل خوی

بهترین وکیل خوی کیست؟

همواره از طریق ملاقات حضوری با بهترین وکیل خوی می توانید در خصوص میزان توانایی و مهارت هایی که او در اختیار دارد اطلاعات مفیدی را به دست آورید و وکیل مورد نظرتان را از تمامی جوانب مورد سنجش قرار دهید. در صورتی می توانید به موفقیت های چشم گیری در خصوص پرونده های حقوقی و کیفری دست پیدا کنید که از انتخاب چشم بسته و عجولانه وکیل اجتناب نمایید. چرا که وکلای تازه کار و بی تجربه نمی توانند باری را از روی دوش شما در زمینه های حقوقی بردارند.

در واقع برترین وکیل خوی دانش آموخته مطرح ترین دانشگاه های کشور است و تحصیلات آکادمیک او نقش مهمی در شکل گیری دانش حقوقی وی دارد. بهترین وکیل خوی به این توانایی دست پیدا کرده است که با استفاده از تجربیاتی که در سال های متمادی به دست آورده راهکارهای مناسبی را برای عبور از مشکلات حقوقی در اختیار شما قرار دهد و به این شکل موفقیت در پرونده را تضمین نماید. بهترین وکیل پایه یک دادگستری در خوی حتی یک لحظه هم از تامین منافع موکل خود کوتاه نخواهد آمد.

بیشتر بخوانید: ۱۰ تا از بهترین وکیل ارومیه

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکلای خوی به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و تخصص هر یک از آن ها بهترین تصمیم را برای استخدام هر یک از آن ها داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل خوی سال 1403

حسن خوشدل

حسن خوشدل بهترین وکیل خوی

جناب آقای حسن خوشدل، مشاور حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری، کارشناس ارشد حقوق خصوصی، دارای مدرک داوری فعالیت در کلیه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، تخصص در پرونده های ثبتی و املاک و…

جهت اعطای وکالت و مشاوره با وکیل با شماره ذیل در ارتباط باشید:

شماره تماس وکیل: 09144338300
شماره تماس دفتر جهت رزرو زمان مشاوره: 09140492767
آدرس دفتر: خوی، جنب راهنمایی و‌رانندگی، خیابان شهید تقوی (پارک دروازه سنگی)، ساختمان قالاقاپسی، پلاک 99


محمود اسعدی القندیس

محمود اسعدی القندیس

جناب آقای محمود اسعدی القندیس وکیل و مشاور پایه یک دادگستری با چندین سال سابقه موفق و درخشان در خوی به صورت حرفه ای مشغول وکالت می باشد. وی در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری ،خانواده و ملکی وکالت می پذیرد. ایشان در تمامی حوزه ها با تخصص و دانش حقوقی مکفی به مراجعین مشاوره اراده می دهد و آنان را در صورت لزوم یاری می کند تا به حق خود برسند.

آدرس دفتر: خوی ،بلوارشهیدمطهری، بلوارشهیدآصفی، روبروی دادگستری، طبقه فوقانی

شماره تماس: ۰۹۱۴۴۱۰۴۳۶۴

علی تارزاده مارکانی

علی تارزاده مارکانی

آقای علی تارزاده مارکانی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری یکی از وکلا نام دار و خبره در خوی به صورت تخصصی به مراجعین مشاوره ارائه می دهد. ایشان برای رساندن حق به حق دار در محضر دادگاه نهایت همکاری را با قاضی مربوطه به عمل می آورد. وی در حوزه های کیفری، حقوقی، خانواده و ملکی پرونده های بسیاری را به موفقیت رسانده است. از ویژگی های اخلاقی ایشان می توان به فن بیان شیوا و راز داری اشاره کرد.

آدرس دفتر: خوی، خیابان ۲۰ متری، خیابان جانبازان ، کوچه سالار، پلاک۶

شماره تماس: ۰۹۱۲۳۷۲۸۰۰۳

عادل آیتی فر

عادل آیتی فر

آقای عادل آیتی فر وکیل خبره و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با بیش از 14 سال سابقه وکالت در خوی به صورت حرفه ای قبول وکالت می کند. ایشان برای کسب موفقیت های پی در پی قبل از شروع جلسات دادگاه به جمع آوری مستندات محکمه پسند می پردازد و در روز موعد برای رساندن حق به حق دار این ادله را به قاضی محترمه ارائه می هد از این رو مراجعین بعد از دریافت مشاوره و آگاهی از روند پرونده با خیالی آسوده به ایشان اعطای وکالت می کنند.

آدرس دفتر: خوی، خیابان بهشتی جنوبی، روبروی پادگان شرفخانلو، نبش کوچه توحید اول

شماره تماس: ۰۹۱۴۳۶۱۲۳۴۹

پرویز اکبری

پرویز اکبری

آقای پرویز اکبری وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری به صورت حرفه ای از سال 89 در حوزه دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و خانوده وکالت می پذیرد و برای آگاهی مردم به صورت تخصصی به مراجعین مشاوره ارائه می دهد تا آنان را از چالش های حقوقی مطلع سازد. وی پرونده های موفق بسیاری را در سابقه وکالت خود جای داده است.

آدرس دفتر: خوی، خیابان امام، کوچه باقر خان، مجتمع وکلای باقر خان، پلاک ۱۸، طبقه ۳

شماره تماس: ۰۹۱۴۱۶۴۹۸۲۹

محمد دادگر

محمد دادگر

آقای محمد دادگر وکیل توانا و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با چندین سال سابقه وکالت در تمامی حوزه های حقوقی، کیفری ،خانواده و ملکی وکالت می پذیرد. ایشان به صورت تخصصی و با دانش حقوقی مکفی در محضر دادگاه برای دفاع از موکلشان حاضر می شوند و در راستای قوانین وکالت رای مثبت دادگاه را از آن پرونده خود می کند.

آدرس دفتر: خوی، خیابان طالقانی، جنب بانک سپه مرکزی، ساختمان محمدیه، طبقه فوقانی

شماره تماس: ۰۹۱۴۴۶۱۴۸۴۳


اقدامات غلط در انتخاب بهترین وکیل خوی کدام است؟

اقدامات غلط در خصوص انتخاب بهترین وکیل ارومیه به میزان قابل توجهی می تواند نتایج به دست آمده از مراجع قانونی را تحت تاثیر قرار بدهد. برای مثال توجه داشته باشید که اگر به گزینه شاخصی برای رسیدگی و پیگیری پرونده های قضایی اعتماد نکنید این احتمال وجود دارد که از تصمیمات درست در این زمینه محروم مانده و شکست حاصل شود. در ادامه مقاله سعی داریم شما را با سه مورد از اقدامات غلط در خصوص انتخاب وکیل آشنا کنیم تا اطلاعات شما در این زمینه افزایش پیدا کند.

انتخاب عجولانه وکیل: تنها در صورتی می توانید موفقیت را در دادگاه به دست آورید و از منافع خود به مطلوب ترین شکل ممکن دفاع نمایید که از هر گونه تصمیم احساسی در خصوص انتخاب حقوقدان دوری کنید. انتخاب عجولانه و چشم بسته می تواند شما را به وکلایی برساند که اساسا توانایی و مهارت های لازم برای عهده دار شدن وکالت در پرونده های پیچیده را در اختیار ندارد و همین مسئله می تواند اولین گام در عدم موفقیت در محاکم قضایی و رسیدن به شکست محسوب شود.

توجه به جنسیت وکیل: جنسیت بهترین وکیل خوی در زمان انتخاب گزینه های مطرح از اهمیت بالایی برخوردار است؛ اما تمام آن چیزی نیست که لازم می باشد به آن توجه داشته باشد. عده ای تمایل دارند تا پیگیری پرونده های قضایی را به یک وکیل خانم بسپارند. این گروه را بیشتر بانوان تشکیل می دهند؛ اما نکته ای که لازم است در این خصوص مورد توجه قرار بگیرد این است که علاوه بر جنسیت وکیل معیارهای مهم ترین نیز وجود دارند که پیش از هر گونه تصمیم گیری باید در خصوص آن ها نیز تحقیق کنید.

انتخاب وکیل بر اساس قیمت: هر یک از وکلا در ازای در اختیار گرفتن وکالت در پرونده های حقوقی و کیفری ممکن است مبلغ متفاوتی را از شما به عنوان حق الوکاله دریافت نمایند. هرگز نباید صرفا به این دلیل که وکیلی دستمزد کمتری را دریافت می کند را به خدمت گرفت. از سوی دیگر نیز نباید چنین تصور شود که اگر وکیلی گران باشد پس توانایی بیشتری دارد. به هر حال شما ملزم هستید پیش از هر گونه تصمیم گیری در خصوص وکیل تحقیقات جامعی را در خصوص توانمندی و بازدهی او انجام دهید.

بهترین وکیل خوی

چرا باید پیش از انتخاب وکیل خوی به سابقه و تخصص او توجه کنید؟

در نظر داشته باشید که علم حقوق شامل موارد بسیاری می شود. حقوق ملکی، حقوق خانواده، حقوق کیفری، حقوق طلاق و مواردی از این جنس همگی از زیر شاخه های حقوق هستند. بدیهی است که بهترین وکیل خوی نمی تواند در تمامی این بخش ها بازدهی یکسانی را از خود به نمایش بگذارد و او تنها زمانی می تواند موفقیت های چشمگیری را در این زمینه به دست آورد که در حوزه تخصصی خودش پرونده قبول کرده و آن را به سرانجام برساند و توانایی های خود را به کار بگیرد.

ذکر این نکته ضروری است که پیش از تصمیم گیری و قطعی کردن انتخاب وکیل، لازم است تحقیقات کاملی را در خصوص تخصص وی به انجام برسانید تا در نهایت موفق به استخدام وکیلی شوید که در زمینه موضوع پرونده های شما به تخصص های لازم دست یافته باشد. دقت کنید که برای مثال وکیلی که در زمینه طلاق تخصص دارد به هیچ عنوان نمی تواند در دعاوی مانند قتل و تجاوز بازدهی برابری با وکیل متخصص در زمینه کیفری داشته باشد؛ بنابراین در زمان انتخاب لازم است این موضوع لحاظ شود.

تحصیلات یک وکیل و نیز پرونده هایی که در طی سال های متمادی عهده دار آن ها بوده در شکل گیری تخصص بهترین وکیل خوی نقش مهمی را دارد. در بالا وکلای بسیاری را به شما معرفی کردیم. پیش از هر گونه انتخاب و ملاقات حضوری با وکیل مورد نظر، به شما پیشنهاد می دهیم که تخصص آن ها را مورد توجه قرار دهید تا در نهایت وکیلی را به خدمت بگیرید که متناسب با موضوع پرونده شما در سال های طولانی به تخصص های لازم دست پیدا کرده باشد.

سابقه یک وکیل نیز از جمله مهم ترین معیارهایی است که باید در زمان انتخاب وکیل به دقت مورد بررسی قرار بگیرد. در نظر داشته باشید که سابقه یک وکیل به منزله کارنامه حقوقی او است و با دقت به آن می توان به طور دقیق از تجربیات وکیل اطلاع حاصل نمود. در نظر داشته باشید که اگر به وکلای دارای سابقه درخشان و طولانی مراجعه کنید می توانید با سهولت بیشتری به اهداف تعیین شده در خصوص پرونده دست پیدا کنید. البته لازم است این نکته را ذکر کنیم که الزاما سابقه وکلای مسن تر بالاتر از وکلای جوان تر نیست.

بهترین وکیل خوی

کلام آخر

جای تشکر دارد از اینکه سایت برترین وکیل را برای مطالعه مطالب حقوقی خود انتخاب کرده اید. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با برخی از مشخصات مهم بهترین وکیل خوی آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن به برخی از وکلای شاخص دسترسی پیدا کنید. در ادامه برخی از اقدامات غلط پیش از انتخاب وکیل را مورد بررسی قرار دادیم و در انتهای مقاله نیز لزوم توجه به تخصص و سابقه را در انتخاب وکیل گوشزد نمودیم. در پایان مقاله جا دارد که از شما تقاضا کنیم که نظرات و تجربیات خود در خصوص مطالب ذکر شده را با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + 9 =

دکمه بازگشت به بالا