وکیل

10 تا از بهترین وکیل مهاباد ⚖️【سال1403】

در صورتی که دعوایی در محاکم قضایی علیه شما اقامه شده باشد لازم است با حضوری موفق در دادگاه از حقوق خود دفاع کنید. علاوه بر این ممکن است قصد داشته باشید که دعوایی حقوقی یا کیفری را علیه دیگری مطرح کنید و در این شرایط نیز مستلزم بهره مندی از دانش حقوقی هستید. در واقع بدون کسب اطلاع در خصوص قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی مطرح شده در محاکم قضایی نمی توانید شانس چندانی برای پیروزی داشته باشید. در واقع استخدام وکیل در این زمینه می تواند راهگشا باشد چرا که وکیل به واسطه تحصیلات آکادمیک و سابقه ای که دارد می تواند موکل را از پیچ و خم های مسیر آگاه کند. یافتن وکلای خوب از میان انبوه وکلا قدری سخت است و از این رو در ادامه سعی داریم شما را با بهترین وکیل مهاباد آشنا کنیم. پیشنهاد می کنیم تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

بهترین وکیل مهاباد

بهترین وکیل مهاباد کیست؟

لازم است به این موضوع توجه داشته باشیم که کسب نتایج مطلوب در دادگاه بدون در اختیار داشتن بهترین وکیل پایه یک دادگستری در مهاباد قدری سخت می شود. چرا که بهترین وکیل ارومیه قادر است از توانایی های خود در جهت کسب پیروزی در دادگاه استفاده کند. در واقع لازم است تمامی توان خود را بر روی انتخاب وکیل معطوف کنید تا در نهایت بتوانید از میان انبوه گزینه هایی که در دفاتر وکالت و موسسات حقوقی در سطح شهر مهاباد مشغول به کار هستند، مطرح ترین آن ها را به خدمت بگیرید.

بهترین وکیل مهاباد دانش آموخته یکی از مطرح ترین دانشگاه های کشور در رشته حقوق می باشد و به این شکل توانسته مجوز حضور در محاکم قضایی در جهت حل و فصل اختلافات پیش آمده را به دست آورد. بهترین وکیل زن در ارومیه می بایست فن بیان قوی داشته باشد تا بتواند با کلامی قوی و تاثیرگذار راه را برای ارائه دفاعیات موثر در دادگاه هموار کرده و در نهایت به اهداف تعیین شده دست پیدا کند. بهترین وکیل مهاباد همواره منافع موکل خود را مد نظر قرار می دهد و برای آن ها می جنگد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای شاخص در زمینه دعاوی کیفری و حقوقی در مهاباد را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل مهاباد سال 1403!

دکتر الهه صبحی

دکتر الهه صبحی بهترین وکیل مهاباد

دکتر الهه صبحی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور پایه یک دادگستری مهاباد با بیش از 14 سال سابقه وکالت می پذیرد. ایشان یکی از وکلا خبره در امور حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی است چرا که با موفقیت های پی در پی در زمینه های مختلف توانسته یکی از وکلا نام دار مهاباد شود همچنین ایشان به صورت حضوری با تعیین وقت قبلی به مراجعین مشاوره ارائه می دهد.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره خانم دکتر الهه صبحی، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09123648595
آدرس دفتر:
مهاباد، چهار راه آزادی، روبروی آزمایشگاه حبیبی، ساختمان محبوب، نیا طبقه اول

فاطمه ستاری

 فاطمه ستاری بهترین وکیل مواد مخدر در ارومیه

سرکار خانم فاطمه ستاری، وكيل پايه يك دادگستري و مشاور حقوقی در شهر ارومیه، عضو مرکز وکلای دادگستری و از بهترین، موفق ترین و با تجربه ترین وکلای آذربایجان. فارغ التحصیل ارشد رشته حقوق بین‌الملل از دانشگاه آزاد تهران مرکز و (دکترای تجارت بین‌الملل از دانشگاه استانبول) می باشند. ایشان با بیش از 18 سال سابقه کار در وکالت در انواع دعاوی ها هستند و یکی از وکلای زن خبره در ارومیه می باشند.

صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند. در کارنامه شغلی خانم فاطمه ستاری، سابقه وکالت در پرونده های کلان و جنجالی مشاهده می گردد.

برخی از تخصص ایشان:

  • تخصص ایشان در پرونده های کیفری علی الخصوص جرایم مواد مخدر، قاچاق کالا و اسلحه، مشروبات الکلی
  • در دعاوی: حقوقی، ملکی، ثبتی، چک، سفته، تنظیم قرارداد، سرقفلی، فسخ قرارداد، تاییدفسخ، ابطال قرارداد، تسلیم مبیع، ارث، طلاق، مهریه، تخصص دارند.
  • ایشان مقالات علمی و پژوهشی و ارائه مقاله در همایش های ملی و کشوری را در رزومه خویش دارند.

در صورت نیاز هموطنان در اقصی نقاط ایران به تنظیم هر گونه دادخواست، شکواییه، لایحه و قرارداد و … خانم فاطمه ستاری پس از مشاوره تلفنی و شنیدن اظهارات شما و بررسی مدارک از طریق ایمیل یا پیام رسان های مجازی، بر اساس خواست شما نسبت به تنظیم و ارسال متون مورد نیاز شما اقدام می نماید.

شماره تماس: 09143401627
آدرس دفتر: ارومیه، چهارراه مخابرات، اول خیابان حسنی، ساختمان انوشا، طبقه چهار، واحد ۱۴

پرویز مینوئی صابری

پرویز مینوئی صابری وکیل و مشاور پایه یک دادگستری مهاباد

آقای پرویز مینوئی صابری وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با بیش از 14 سال سابقه وکالت در مهاباد فعالیت دارد. او در زمینه های مختلف حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی به مراجعین مشاوره ارائه می دهد و با دانش حقوقی خود در محضر دادگاه پرونده را به سمت موفقیت سوق می دهد.

آدرس دفتر: مهاباد، خیابان جمهوری اسلامی، خیابان افشار، روبروی مخابرات بعثت، طبقه۲

شماره تماس: ۰۹۱۲۱۲۵۷۴۳۲

ناصر محمد امینی

ناصر محمد امینی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری مهاباد

آقای ناصر محمد امینی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با بیش از 12 سال سابقه وکالت در حوزه دعاوی متفاوت با تبحر خاصی به مراجعین مشاوره ارائه می دهد. ایشان برای سهولت پرونده و نتیجه مثبت قبل از شروع دادگاه به دنبال مدارک محکمه پسند می گردد و با روش های قانونی پرونده را به موفقیت می رساند.

آدرس دفتر: مهاباد، خیابان صلاح الدین ایوبی غربی، ساختمان امینی، طبقه ۲، واحد ۶

شماره تماس: ۰۹۱۴۴۴۲۰۴۱۸

کامیار کریم نژادیان

کامیار کریم نژادیان وکیل و مشاور پایه یک دادگستری مهاباد

آقای کامیار کریم نژادیان وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری در مهاباد با چندین سال سابقه موفق در حوزه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی وکالت می پذیرد. ایشان در تمامی زمینه های فوق به مراجعین مشاوره ارائه میدهد. وی با تلاش های لازمه در محضر دادگاه پرونده را به سمت موفقیت هدایت می کند.

آدرس دفتر: مهاباد، بلوار توحید، کوچه نمایندگی سایپا، پلاک۲

شماره تماس: ۰۹۱۴۳۴۲۱۰۳۶

گلی مولودپور

گلی مولودپور وکیل و مشاور پایه یک دادگستری مهاباد

خانم گلی مولودپور وکیل و مشاور پایه یک دادگستری در مهاباد به صورت تخصصی وکالت می پذیرد. ایشان یکی از بهترین وکلا مهاباد در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی می باشد همچنین با صر و حوصله فراوان نسبت به پرونده مراجعین با تماس قبلی و به صورت حضوری مشاوره ارائه میدهد.

آدرس دفتر: مهاباد، خیابان جمهوری اسلامی، کوچه شاطری، ساختمان فرهاد، طبقه ۶، واحد۱۷

شماره تماس:۰۹۱۲۳۴۲۲۳۶۷


سه اشتباه مهلک در انتخاب بهترین وکیل مهاباد

افراد درگیر در پرونده به طور معمول از دانش حقوقی کمی برخوردار هستند و همین مسئله می تواند در زمینه حل و فصل اختلافات پیش آمده تاثیر ناگواری داشته باشد. از این رو، ملزم هستید در این خصوص اطلاعات کاملی کسب کنید تا در نهایت به موفقیت های چشمگیری دست پیدا کنید. لازم است معیارهایی را به خدمت بگیرید تا با استفاده از آن ها بتوانید میزان مهارت و بازدهی وکیل را مورد سنجش قرار دهید. در ادامه به سه مورد از مهم ترین اشتباهات رایج در انتخاب وکیل اشاره خواهیم داشت.

حق الوکاله تمامی وکلا بالا نیست: به طور معمول افراد جامعه بر این باور غلط تاکید دارند که دستمزد وکلا بالا است. باید دقت داشته باشید که به طور معمول حق الوکاله بهترین وکیل مهاباد به صورت توافقی میان وکیل و موکل تعیین می شود؛ بنابراین ممکن است هر وکیل در خصوص دستمزد مربوط به پرونده های شما مقدار متفاوتی را پیشنهاد دهند. دقت داشته باشید که هزینه هایی که بر اثر شکست در پرونده به فرد تحمیل می شود به مراتب بیشتر از هزینه ای است که باید برای استخدام برترین وکیل مهاباد صرف کنید.

به جنسیت وکلا توجه نکنید: ممکن است بنا به دلایلی که در ذهن خود دارید تصمیم گرفته باشید که از وکلای زن یا مرد در رسیدگی به پرونده های حقوقی یا کیفری استفاده کنید. این موضوع به خود شما باز می گردد و سلیقه شما در آن دخیل است؛ اما نکته ای که لازم است در این خصوص به آن توجه کنید این است که در انتخاب وکیل خوب در مهباباد، تنها توجه کردن به جنسیت وی مورد تایید نیست. لازم است وجود مجموعه ای از مهارت ها را در وکیل مورد نظر مورد سنجش قرار بگیرد.

بدون توجه به تخصص وکیل تصمیم نگیرید: یکی دیگر از اشتباهات مرسوم در زمان انتخاب وکیل این است که افراد تصور می کنند هر وکیلی می تواند راهگشای آن ها در رسیدن به موفقیت باشد. این در حالی است که مسائل حقوقی از گستردگی بالایی برخوردار هستند و می بایست به سراغ آن دسته از وکلا بروید که در زمینه پرونده شما تخصص های لازم را دارا هستند. برای مثال اگر در خصوص نفقه به دنبال وکیل هستید باید به سراغ وکلای متخصص در زمینه دعاوی خانواده بروید.

بهترین وکیل مهاباد

بعد از انتخاب وکیل مهاباد چه باید کرد؟

در ابتدا باید به این موضوع توجه داشته باشید که میزان مهارت هایی که بهترین وکیل مهاباد در اختیار دارد، به طور مستقیم در نتیجه پرونده تاثیر می گذارد؛ بنابراین لازم است معیارهایی را در اختیار داشته باشید تا با استفاده از آن ها بتوانید از میان انبوه حقوقدانان حاضر در شهر مهاباد، شاخص ترین و معتبر ترین آن ها را به خدمت بگیرید. پس از آن لازم است با استفاده از مشخصات به دست آمده از وکلا، با آن ها تماس گرفته و مقدمات لازم برای ملاقات حضوری با وی را تدارک ببینید.

حضور به موقع در محل قراری که از سوی وکیل تعیین شده است می تواند زمان شناس بودن موکل و موکل را به اثبات برساند. می دانیم که زمان شناس بودن یک وکیل از اهمیت بالایی برخوردار است و باید به آن توجه داشته باشید. علاوه بر این در جلسات حضوری می توانید به میزان زیادی با حسن اخلاق، فن بیان، قدرت برقراری ارتباط، دانش حقوقی و تسلط بر قوانین و… وکیل آشنا شوید. این مسئله باعث می شود تا شما سطح وکیل را تعیین کنید و تصمیم بگیرید که آیا مایل به همکاری با او هستید یا خیر.

در جلسات ملاقات حضوری وکیل به مطالعه ابعاد گوناگون پرونده مشغول می شود و موقعیت پرونده در دادگاه را تعیین می کند. لازم است وکیل با موکل خود شفاف باشد و از قول های خلاف واقع به او بپرهیزد. موکل نیز باید هر آن چیزی که ممکن است در مسیر حل و فصل اختلافات حقوقی پیش آمده موثر باشد را در اختیار وکیل قرار دهد. این مسائل می تواند شامل مدارک و مستندات مربوط به پرونده یا بازگو کردن یک راز مهم در خصوص دعاوی حقوقی یا کیفری مطرح شده در دادگاه باشد.

یکی از موضوعات دیگری که لازم است در خصوص آن تبادل نظر صورت بگیرد، حق الوکاله است. همان طور که در بالا نیز به آن اشاره کردیم حق الوکاله به صورت توافقی تعیین می شود. در ابتدا وکیل با در نظر گرفتن عوامل گوناگون سعی می کند مبلغ مورد نظرش را به موکل اعلام دارد. در این مرحله موکل نیز می تواند نظر خود را با بهترین وکیل مهاباد در میان بگذارد. به هر حال در پایان لازم است قراردادی بین دو طرف به امضا برسد.

بهترین وکیل مهاباد

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله ما را همراهی کردید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله تلاش کردیم شما را با نام و سایر مشخصات بهترین وکیل مهاباد آشنا کنیم تا در صورت لزوم بتوانید به گزینه های شاخص دست پیدا کنید. در ادامه سه اشتباه در انتخاب وکیل را بررسی کردیم و در انتهای مطلب نیز به اقدامات بعد از انتخاب وکیل اشاره داشتیم. اکنون از شما درخواست می کنیم که اگر تجربه یا نظری در خصوص مطالب ذکر شده دارید آن را با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × دو =

دکمه بازگشت به بالا