وکلا

10 تا از بهترین وکیل میاندوآب⚖️ + آدرس و شماره☎️️【سال1403】

بهترین وکیل میاندوآب عنوان مقاله ای است که می خواهیم در مورد آن توضیحات بیشتری را ارائه دهیم. در دادگاه های این شهر، مانند سایر شهرها دعاوی مختلفی رخ می دهد پس مردم این شهر به وکیلی مجرب نیاز دارند تا در صورت بروز مشکل به او مراجعه کنند. وکلای متخصص، توانایی حل پیچیده ترین پرونده ها را دارند، آن ها تجاربی دارند که موجب پیروزی موکل در دعاوی گوناگون می شود. همراه ما در سایت برترین وکیل باشید، در ادامه 10 وکیل معرفی خواهیم کرد.

بهترین وکیل میاندوآب

بهترین وکیل میاندوآب کیست؟

باید به این موضوع اشاره داشته باشیم که تعداد زیادی از وکلا در سطح شهر میاندوآب حضور دارند که شما با مراجعه به آن ها می توانید مشاوره حقوقی دریافت کرده و راه را برای کسب موفقیت هموار کنید؛ اما دقت داشته باشید که کسب نتایج مطلوب در دادگاه و رسیدن به اهداف تعیین شده مستلزم بهره مندی از وکلای شاخص و مطرح است. از این رو، لازم است دانش حقوقی خود را در این زمینه افزایش دهید تا در نهایت بتوانید از میان انبوه وکلا به بهترین وکیل میاندوآب دست پیدا کنید.

مشاوره آسان با بهترین وکیل ارومیه را از دست ندهید!

بهترین وکیل میاندوآب سال های زیادی از عمر کاری خود را در راه حل و فصل اختلافات پیش آمده سپری کرده و در این راه به تجربیات قابل اتکایی دست پیدا کرده است. تجربیات بهترین وکیل میاندوآب به او کمک خواهد کرد تا موکل را از پیچ و خم های مسیر آگاه کرده و مطلوب ترین روش برای رسیدن به پیروزی را در دسترس او قرار دهد. بهترین وکیل میاندوآب در تلاش است تا مهارت و توانایی هایی که در اختیار دارد را به طور مستمر به کار بگیرد تا در نهایت رای دادگاه به نفع موکل او صادر شود.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای شاخص در زمینه دعاوی کیفری و حقوقی در میاندوآب را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل میاندوآب سال 1402!

فاطمه ستاری

 فاطمه ستاری بهترین وکیل میاندوآب

سرکار خانم فاطمه ستاری، وكيل پايه يك دادگستري و مشاور حقوقی در شهر ارومیه، عضو مرکز وکلای دادگستری و از بهترین، موفق ترین و با تجربه ترین وکلای آذربایجان. فارغ التحصیل ارشد رشته حقوق بین‌الملل از دانشگاه آزاد تهران مرکز و (دکترای تجارت بین‌الملل از دانشگاه استانبول) می باشند. ایشان با بیش از 18 سال سابقه کار در وکالت در انواع دعاوی ها هستند و یکی از وکلای زن خبره در ارومیه می باشند.

صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند. در کارنامه شغلی خانم فاطمه ستاری، سابقه وکالت در پرونده های کلان و جنجالی مشاهده می گردد.

برخی از تخصص ایشان:

  • تخصص ایشان در پرونده های کیفری علی الخصوص جرایم مواد مخدر، قاچاق کالا و اسلحه، مشروبات الکلی
  • در دعاوی: حقوقی، ملکی، ثبتی، چک، سفته، تنظیم قرارداد، سرقفلی، فسخ قرارداد، تاییدفسخ، ابطال قرارداد، تسلیم مبیع، ارث، طلاق، مهریه، تخصص دارند.
  • ایشان مقالات علمی و پژوهشی و ارائه مقاله در همایش های ملی و کشوری را در رزومه خویش دارند.

در صورت نیاز هموطنان در اقصی نقاط ایران به تنظیم هر گونه دادخواست، شکواییه، لایحه و قرارداد و … خانم فاطمه ستاری پس از مشاوره تلفنی و شنیدن اظهارات شما و بررسی مدارک از طریق ایمیل یا پیام رسان های مجازی، بر اساس خواست شما نسبت به تنظیم و ارسال متون مورد نیاز شما اقدام می نماید.

شماره تماس: 09143401627
آدرس دفتر: ارومیه، چهارراه مخابرات، اول خیابان حسنی، ساختمان انوشا، طبقه چهار، واحد ۱۴

حمید یونسی

حمید یونسی وکیل میاندوآب

جناب آقای حمید یونسی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. ایشان در دعاوی مختلفی همچون ملکی، خانواده، حقوقی و کیفری فعالیت دارند. می توانید برای روند بهتر پرونده های خود از مشاوره های حضوری و غیرحضوری آقای یونسی بهرمند شوید.

آدرس دفتر: میاندوآب، خیابان امام، پاساژنور، طبقه 3

تلفن تماس: 09144811645

سمیه نعمت زاده

سمیه نعمت زاده وکیل میاندوآب

سرکار خانم سمیه نعمت زاده وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند. خانم نعمت زاده در دعاوی حقوقی اعم از خلع ید، اثبات مالکیت، تخلیه اماکن تجاری و مسکونی ، سرقفلی ، چک ، سفته ، قبوض، اسناد عادی، مهریه ، نفقه، طلاق، حضانت و… تخصص بالایی دارند.

آدرس دفتر: میاندوآب، شهرک آیدین، نرسیده به دادگستری جدید، ساختمان وکلا،طبقه 1، واحد1

تلفن تماس: 09141804732

علی مرادی

علی مرادی وکیل میاندوآب

آقای علی مرادی یکی دیگر از وکلای با تجربه شهر میاندوآب هستند که در دعاوی ملکی، حقوقی، کیفری و خانواده فعالیت می کنند. آقای مرادی مشاوره های خود را به صورت حضوری وغیرحضوری به موکلین خود ارائه می دهند.

آدرس دفتر: میاندوآب، خیابان امام خمینی، پاساژ نور، طبقه 1

تلفن تماس: 09143201075

سودابه کاظم زاده

سودابه کاظم زاده وکیل میاندوآب

خانم سودابه کاظم زاده وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. خانم سودابه کاظم زاده در حوزه دعاوی کیفری مانند کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر و در دعاوی خانواده ترک انفاق، مهریه، تمکین، نفقه زوجه و فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت، طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه فعالیت کرده اند و تخصص دارند.

آدرس دفتر: میاندوآب، خیابان سرباز، کوچه 10متری دادگستری، روبروی مدرسه زینب

تلفن تماس: 09141960271

فردین شریفی

فردین شریفی وکیل میاندوآب

آقای فردین شریفی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند. حوزه فعالیت آقای فردین شریفی در دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده است. شما می توانید از مشاوره های حضوری و غیر حضوری ایشان برای پرونده های خود استفاده کنید.

آدرس دفتر: میاندوآب، خیابان 15 خرداد، ساختمان خالصه، طبقه 1، واحد 3

تلفن تماس: 09143813070


سه تصور غلط درباره حق الوکاله وکیل میاندوآب

در ابتدا لازم است به بیان این موضوع بپردازیم که افراد جامعه به طور معمول به دلیل نداشتن تحصیلات آکادمیک در رشته حقوق توانایی کسب پیروزی در دادگاه را در اختیار ندارند. چرا که ارائه دفاعیات موثر در دادگاه مستلزم بهره مندی از دانش حقوقی و تجربیاتی است که فرد در طی سال ها کسب می کند. در واقع فرد لازم است در ازای پرداخت مبلغی به عنوان حق الوکاله، بهترین وکیل میاندوآب را مجاب کند تا وکالت پرونده را بپذیرد. در ادامه به سه تصور غلط در خصوص حق الوکاله اشاره خواهیم داشت.

حق الوکاله به صورت توافقی تعیین می شود: ممکن است گاهی به غلط تصور شود که توافق طرفین در خصوص حق الوکاله بی معنا است و در این خصوص تمامی وکلا مبلغ یکسانی را برای قبول پرونده پیشنهاد می دهند. این در حالی است که وکالت از جمله مشاغل آزاد دسته بندی می شود و همین موضوع سبب می شود تا دست بهترین وکیل پایه یک دادگستری در میاندوآب برای ارائه دستمزد باز باشد. البته آیین نامه هایی در این خصوص وجود دارد که برترین وکیل میاندوآب آن ها را نیز در نظر خواهد گرفت.

حق الوکاله بالاتر به معنای بهتر بودن وکیل نیست: یکی دیگر از تصورات غلطی که در خصوص هزینه وکیل وجود دارد این است که عموم افراد درگیر در پرونده های حقوقی و کیفری تصور می کنند که هر چه میزان دستمزد بهترین وکیل پایه یک دادگستری در مهاباد بالاتر باشد، مهارت های او نیز به همان میزان بالاتر است. در پاسخ به این تصور اشتباه باید این موضوع را بیان کنیم که گاهی ممکن است برخی از وکلای تازه کار تنها به دلیل رعایت نکردن اصول حرفه ای مبالغ هنگفتی را درخواست نمایند.

به دلیل بالا بودن دستمزد قید استخدام وکیل را نزنید: ممکن است برخی از افراد تصور کنند که توانایی مالی مناسبی را برای استخدام وکیل خوب در میاندوآب را در اختیار ندارند. در ابتدا لازم است اشاره داشته باشیم که دستمزد وکلا با یکدیگر متفاوت است و این احتمال وجود دارد که وکلا در ازای رسیدگی به پرونده ای یکسان، دستمزد های متفاوتی را خواستار باشند. از این رو، لازم است در شرایطی که دارید به دنبال وکلای مقرون به صرفه باشید.

بهترین وکیل میاندوآب

در ملاقات حضوری با وکیل میاندوآب چه باید کرد؟

در ابتدا لازم است میزان مهارت بهترین وکیل میاندوآب را مورد سنچش قرار دهید. برای این کار لازم است مهم ترین معیارهایی که لازم است یک وکیل برای رسیدن به موفقیت در اختیار داشته باشد را بشناسید. به این منظور تمام تمرکز خود را بر روی انتخاب وکیل بگذارید و پس از این که توانستید به وکلای مطلوب خود دست پیدا کنید با آن ها تماس گرفته و پس از شرح مختصری در خصوص دعاوی حقوقی یا کیفری مطرح شده در دادگاه، جلسه ای را برای ملاقات حضوری تدارک ببینید.

حضور سر وقت در جلسات می تواند حرفه ای بودن وکیل و موکل را به اثبات برساند چرا که وقت شناس بودن از جمله مهم ترین معیارهایی است که باید وجود آن را در وکیل مورد نظر بسنجید. علاوه بر این لازم است بر روی سایر ویژگی های وکیل نیز تمرکز کنید تا فن بیان، حسن اخلاق، قدرت برقراری ارتباط و حرفه ای بودن وکیل برای شما محرز شود. در صورتی که احساس کردید شخص مورد نظر همان حقوقدانی است که توقع داشتید با آن رو به رو شوید می توانید برای ادامه همکاری مصمم شوید.

لازم است در این جلسات با بهترین وکیل میاندوآب در خصوص ابعاد مختلف پرونده به تبادل نظر بپردازید و نظر وکیل را جویا شوید. لازم است وکیل از ارائه قول های خلاف واقع در خصوص رای دادگاه خودداری کند و به موکل امید واهی ندهد. از سوی دیگر موکل نیز ملزم است هر رازی که لازم است وکیل در خصوص پرونده بداند را به او منتقل کند. چرا که گاهی همین نکات کوچک می تواند نتیجه یک پرونده را به طور کلی در محاکم قضایی تغییر دهد.

یکی دیگر از نکاتی که می بایست وکیل و موکل در خصوص آن به توافق برسند، حق الوکاله است. علاوه بر اینکه می توان میزان حق الوکاله را به صورت توافقی تعیین نمود، دست دو طرف برای نحوه پرداخت دستمزد نیز باز است؛ بنابراین می توانید با توجه به شرایطی که در اختیار دارید زمان پرداخت را با وکیل هماهنگ کنید. در پایان لازم است جزئیات توافق دو طرف در خصوص دعاوی مطرح شده در متن قرارداد ذکر شود تا به این شکل از بروز اختلافات احتمالی میان وکیل و موکل بر سر مسائل مختلف پرونده جلوگیری به عمل آید.

بهترین وکیل میاندوآب

کلام آخر

از اینکه صبوری کردید و تا پایان مقاله با ما همراه بودید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله سعی کردیم شما را با بهترین وکیل میاندوآب آشنا کنیم تا در کمترین زمان به خواسته های خود دست پیدا کنید. در ادامه شما را با سه تصور غلط در خصوص حق الوکاله وکیل اشنا کردیم و در انتهای مقاله نیز به مجموعه اقدامات لازم در جلسات ملاقات حضوری اشاره نمودیم. اکنون از شما دعوت می کنیم که تجربیات و نظرات خود در خصوص مطالب ذکر شده در مقاله را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + شش =

دکمه بازگشت به بالا