وکلا

10 تا از بهترین وکیل در سلماس ⚖️【سال1403】

متاسفانه در کشور ما بر خلاف کشورهای غربی و پیشرفته رغبت زیادی به استفاده از وکیل نشان داده نمی شود و افراد سعی می کنند خودشان مسائل حقوقی خود را حل کنند اما از آنجایی که شاهد پیچیدگی و تغییرات قوانین حقوقی هستیم هیچ کس نمی تواند به قوانین و تبصره های حقوقی و قضایی تسلط کامل داشته باشد پس در این بین به یک وکیل پایه یک دادگستری نیاز پیدا میکنید تا با آگاهی که از این مسائل دارد و با استفاده از تجارب و مهارتی که طی سالها کسب کرده به راحتی از پیچ و خم قوانین قضایی بهترین نتیجه را به ارمغان آورد لذا در این مقاله سعی میشود بهترین وکیل در سلماس را که از بین گزینه های بیشمار کمترین خطا در دعاوی دارند را معرفی کنیم.

ویژگی های بهترین وکیل در سلماس را بشناسید!

ویژگی های بهترین وکیل در سلماس را بشناسید!

در سیستم قضایی به دلیل چالش های حقوقی زیاد، بر حساسیت دعاوی حقوقی افزوده کرده است. در سلماس با نظر به مرزی بودن این شهر و وجود مشاغل آزاد خاص این منطقه و ساکنین که موقعیت های حساس نسبت به دیگر مکان ها دارند لذا موضوع های بسیار تخصصی را در مسائل حقوقی به وجود می آورد بهترین وکیل در سلماس که در این حوزه فعالیت دارد بالاطبع باید از مهارت و آگاهی بیشتری برخوردار باشد و همچنین دارای اعتبار افزون در بین اداره ها و ارگانهای دولتی و مسئولین دولتی دادسراها و دادگاه ها باشد تا به سهولت بتواند از این چالش های حقوقی حساس، بهترین نتیجه را رقم بزند.

بهترین وکیل در سلماس با توجه به موقعیت حساسی که گذرا به آن اشاره شد، علاوه بر آن دارای تخصص، مهارت، تجربه، اعتبار و شخصیت، صداقت و تعهد در کار، اخلاق و روحیه ی انسان دوستی و … باشد تا بتواند بهترین تصمیم و رضایت مند را برای پرونده موکل خود بگیرد. بهترین وکیل ارومیه علاوه بر عالم بودن در مسائل حقوقی باید در علم روانشناسی و اقتصاد هم در حد نیاز آگاهی داشته باشد و با فن سخنرانی تلفیق نماید تا علاوه بر افزودن به قدرت اعتماد به نفس خویش بتواند بهترین دفاعیه را از موکل خود به عمل آورد و همچنین در مشاوره های حقوقی مناسبترین راهنمایی ها را پیشنهاد دهد.

بهترین وکیل در سلماس با واسطه بودن بین مردم و محاکم قضایی دارای تعهداتی در مقابل اعتماد مردم است از جمله در عدم خیانت به موکل، عدم تبانی با طرف مقابل و صلاحیت در کار و از همه مهمتر دلسوز و منصف در تعیین حق الوکاله است. در ادامه لیستی از بهترین و شناخته شده ترین کارگشایان این حوزه را معرفی میکنیم

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین وکیل در سلماس سال 1403!

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از بهترین وکیل در سلماس را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

سیروس غلامی چیچکی

آقای سیروس غلامی وکیل پایه یک دادگستری عضو کانون وکلای آذربایجان غربی دارای سابقه ی درخشان بیش از دو دهه در دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی، ارث، ثبتی و… و مشاور حقوقی می باشند آقای وکیل با مهارت و تخصصی که در حوزه حقوقی دارد بیشترین موفقیت در دعاوی قضایی را در زومه خود جای داده است ایشان با مشاوره و راهنمایی های صحیح و ارائه ی دفاعیه به نفع موکل خود و دارا بودن از شخصیت معتبر و برجسته در سطح شهر و استان و همچنین در محاکم قضایی دارند، از بروز مشکلات بیشتر از جانب طرف دعوی ممانعت به عمل می آورد. جهت اعطای پرونده حقوقی به ایشان و بهره مندی از مشاوره حقوقی حضوری و غیر حضوری با راههای زیر در ارتباط باشید.

آدرس: سلماس خیابان امام تقاطع قرنی ساختمان تاج طبقه اول واحد۱

شماره تماس:09141435503

داریوش تجلیلی مغانجوقی

آقای داریوش تجلیلی وکیل پایه یک دادگستری عضو کانون وکلای آذربایجان غربی دارای مدرک حقوق از معتبرترین دانشگاه های ایران و کسب اعتبار بهترین وکیل در بین وکلای برجسته شهر و استان و مشاور حقوقی می باشند آقای تجلیلی به خاطر شخصیت قابل احترام و سواد و تجربه بالا در حوزه حقوق و وکالت جزء برترین وکیل شناخته شده اند از ویژگی های بارز وی خصوصیات اخلاقی ایشان در درجه اول حس مسئولیت پذیری در قبال موکل خود، امانت داری، رازداری و قوت قلب به موکل در دادگاه می باشد.

آدرس: سلماس خیابان امام تقاطع شهدا ساختمان سپهر طبقه ۱ واحد ۶

شماره تماس: 09143486045

پریسا پرنیان فر

وکیل پریسا پرنیان فر وکیل پایه یک دادگستری عضو کانون وکلای آذربایجان غربی مشاور حقوقی و جزء برترین وکیل سلماس به شمار میروند ایشان در دعوی قضایی تخصص ویژه ای در دعاوی حقوقی، خانواده، ملکی، کیفری دارند که مهارت و تجربه و تخصص خانم وکیل، ایشان را در زمره ی وکلای نامی آذربایجان غربی قرار داده است قابلیت برگزیره وی در وکالت، وجود فن بیان حرفه ای و دانش و علم حقوقی خانم وکیل است شهرت ایشان در مشاوره های حقوقی بیشتر برخورد صمیمانه و محترمانه با مراجعین اجهت مشاوره حقوقی حضوری و غیر حضوری و اعطای وکالت به ایشان میتوانید با راههای زیر ارتباط برقرار کنید

آدرس: سلماس خیابان امام پائین تر از میدان فردوسی روبروی اداره برق ساختمان شماره 6

شماره تماس: 09144475804

علی خلیل زاده

وکیل علی خلیل زاده وکیل پایه یک دادگستری عضو کانون وکلای آذربایجان غربی دارای مدرک دانشگاهی معتبر از برترین دانشگاه بین المللی در رشته ی حقوق و فقه اسلامی از عالمان حوزه ی حقوق و وکالت می باشند آقای وکیل جزء وکلای نامی سلماس هستند اعتبار و علم و فن سخنرانی در محاکم قضایی و دادسراها و دفاعیه های موفق ایشان زبان زد است مشاوره های تخصصی در رابطه با حوزه قوانین و مسليس حقوقی، مراجعین بیشماری را سوی خود جذب کرده اند.

آدرس: سلماس خیابان قرنی تقاطع معلم مجتمع تجاری صدر طبقه ۱ واحد۹

شماره تماس: 43436709143- 04435223574

شعله هاشمی

خانم وکیل شعله هاشمی وکیل پایه یک دادگستری مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای آذربایجان غربی می باشند از ویژگی های برجسته خانم وکیل قلم سنگین، راز داری فن بیان و سخنرانی قوی و تجزیه تحلیل پرونده، راز داری در قبال موکل و مسئولیت پرونده او و دانش و تسلط وی در قوانین حقوقی و منصف بودن در تعیین حق الوکاله و دلسوزی میتوان اشاره کرد وکیل هاشمی با ویژگی مسئولیت پذیری در پرونده های موکلین اعتبار و شخصیت ویژه ای در بین رقبای خود کسب کرده اند.

آدرس: سلماس خیابان مصطفی خمینی کوچه شهید رحمتی پلاک 5

شماره تماس: 09143489554


مزیت حضور وکیل پایه یک دادگستری در سلماس

همانطور که میدانیم یکی از مزایای بهترین وکیل در سلماس برای پرونده ی ما با خبر شدن از نتیجه ی دعوی حقوقی میباشد یک کارگشای با تجربه با مطاله ی صحیح شواهد و مدارک پرونده موکل خود را از نتیجه ی آن به درستی مطلع میکند که این از مراحل اولیه ی اخذ قراردادبا وکیل است متاسفانه در سیستم حقوقی کشور ما درخواست از وکیل به مثابه کشورهای غربی و پیشرفته نیست در همین راستا وکلای دادگستری و کارشناسان مربوطه برای متوجه کردن حضور و مزیت وکیل در دادگاه طرح های مفیدی در این راستا ارائه داده اند و گامهای بلندی را برداشته اند.

به طور مثال اگر حضور وکیل ملکی یا خانواده و یا استفاده از مشاور حقوقی در این حوزه الزامی باشد که این خود یک گام مثبتی برای فرهنگ سازی محسوب شد که در این بین عواقب این کار بیشتر به سود موکل و مراجعین خاتمه می یابد که به دلیل نا آگاهی از مسائل حقوقی و پیچیدگی قوانین کمتر متحمل زیان شوند مزیت های بی شماری را می توان برای حضور وکیل در دادگاه برشمرد.

عوامل مهمی که سلماس را از دیگر شهر ها متمایز میکند، مرز نشین بودن است که مشکلات حقوقی خاصی را به وجود می آورد و در این بین به وکیل آگاه و با تجربه ای که از بین خود مردم بوده و این مشکلات را لمس کرده بهتر میتواند به افراد کمک کند و راهنمایی و مشاوره بدهد و وجود اقلیت های زبانی و مذهبی هم جز مسائل دیگری در سلماس است که وجود وکیل را در بین این افراد بیشتر ملزم میکند.

بهترین وکیل در سلماس باید افراد را از اهمیت مسئله آگاه کند به تناسب شناخت از وضعیت مالی افراد با پرداخت حق الوکاله از پرداختی ها و وجوه اضافی، صرفه جویی به عمل آورد ثانیاً با حضور یک وکیل پایه یک دادگستری در دادگاه افراد از حداقل مسائل پیچیده ی حقوقی مربوط به پرونده خود با خبر می شوند و دید آگاه تری نسبت به رای قاضی پیدا میکنید وانتظارات و توقعات بی دلیل را کم می کند و این آگاهی خود تا حد زیادی موفقیت پرونده ی شما را تضمین میکند.

حضور و مزیت بهترین وکیل در سلماس را می توان در آگاه کردن شما به موقعیت و زمان طرح دعوا و ارائه ی مستندات روشن تر حس کرد. وکالت نیز به مثابه بیشتر شغل های حرفه ای مهارت خاص خود را دارد و افرادی که مسلط به امور دیگری هم باشند باز در مسائل حقوقی به وکیل کاربلد نیاز دارند تا مسئولیت پرونده را برعهده بگیرد و از حقوق فرد دفاع کند پس اگر در سلماس هستید پیشنهاد میشود حتما با مشاوره گرفتن از بهترین وکیل در سلماس درنگ نکنید تا خسارات زیادی را متحمل نشوید وکیل پایه یک دادگستری در کنار شما این مزیت را دارد که با هر اقدامی از سوی طرف دعوی شما یک قدم آگاهانه و شایسته از طرف وکیل شما برداشته خواهد شد و این خود بزرگترین اطمینان خاطر برای شما در دادگاه است.

چگونگی محاسبه ی تعرفه ی حق الوکاله بهترین وکیل در سلماس

وکالت قراردادی ست که به موجب آن موکل وکیل را به عنوان نایب خود بر می گزیند بنابراین طرفین توافق میکنند که در ازای انجام وکالت به وکیل مبلغی را پرداخت کند که همان حق الوکاله می باشد.

حق الزحمه بهترین وکیل در سلماس تعرفه ی ثابتی ندارد و به صورت توافقی بین طرفین تعیین می شود و نسبت به توافق مبلغ تعیین شده به وکیل عودت می شود ولی چنانچه توافقی در این خصوص صورت نگرفته باشد و یا موکل در دعوی محکوم شود حق الوکاله وکیل توسط مقررات آئین نامه قضایی پرداخت خواهد شد. در مواقعی هم ممکن است عکس این مورد پیش آید که وکیل بیش از تعرفه ی قانونی پیشنهاد دهد و یا موکل خود بخواهد بیش از مبلغ توافقی پرداخت نماید که در این صورت محکوم له تنها موظف به پرداخت حق الوکاله تعیین شده در آئین نامه است.

شاید سوال پیش آید که نحوه ی پرداخت حق الوکاله ی توافق شده بهترین وکیل در سلماس چگونه خواهد بود بنابه به قوانین محاکم قضایی و آیین نامه های مرتبط با این موضوع، طبق قرارداد محوم له برای پرداخت حق الوکاله در بازه زمانی مندرج شده در قرارداد حداقل و حداکثر زمان مشخص شده باید ارائه دهد و در هیچ حالتی شخص به پرداخت بیشتر از مبلغ تعیین شده در قرارداد محکوم نیست.

تصورات اشتباهی که در مورد حق الوکاله ی بهترین وکیل سلماس وجود دارد، قبول پرونده های موکلان با درخواست رقم های نجومی است این در حالی است که بنابر  پیچیدگی پرونده های موکلین و بروز مسائل قضایی خاص بر حسب دلایلی چون موقعیت مرزی بودن این شهر و وجود اقلیت های جمعیتی و همچنین سابقه ی وکیل با مزایایی که برای یک وکیل دربخش های پیش برشماردیم، در تعیین حق الوکاله تاثیر دارد.

زمانی که حق الوکاله از طرف وکیل تعیین میشود به این معنا نیست که موکل ملزم به پذیرفتن آن باشد؛ وی می تواند نظر خود را مبنی بر میزان و نحوه ی پرداختی بیان کند و در نهایت با عقد قرارداد بین طرفین خاتمه یابد.

کلام آخر

دلیل بسیاری از مشکلاتی که در حیطه ی مسائل حقوقی پیش می آید و همچنین باعث اطاله روند پرونده ی حقوقی و قضایی می شود، عدم آگاهی افراد از قوانین و مقررات حقوقی می باشد اشخاص با وجود سواد بالا و تخصص هایی در حرفه ی خودشان دارند، باز هم در مسائل حقوقی ناتوان هستند و حتماً به وکیل نیاز دارند تا در روند قضایی راهنمای آنها باشد که در این موارد باید بیشتر فرهنگ سازی شود تا افراد با آگاهی کامل از وکیل مشاوره و وکالت بگیرند وجود بهترین وکیل سلماس میتواند گزینه ی صحیح و بهترین مدافع در دادگاه باشد و موفقیت آمیز ترین رای را برای افراد به ارمغان آورد در این مقاله سعی شد بهترین وکیل در سلماس را معرفی کنیم و از ویژگی های برترین وکیل نام برده شد و چگونگی محاسبه و تعیین حق الوکاله بیان شد تادر گزینش وکیل برای پرونده های قضایی و اعطای وکالت به آگاهترین آنها کمک شایانی کرده باشیم واز بین وکلای بیشمار بهترین وکیل را برگزینید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + یازده =

دکمه بازگشت به بالا