وکلا

10 تا از بهترین وکیل بوکان ⚖️【سال1403】

حل و فصل مشکلات حقوقی نیازمند تخصص و مهارت است. در صورت فقدان دانش لازم و اطلاعات کافی در خصوص مواد قانونی، فرد با مشکلات بیشتری رو به رو خواهد شد و همین مسئله خسارات جبران ناپذیری را برای او به همراه خواهد داشت. در زمان بروز مشکلات حقوقی بهترین راه مراجعه به یک وکیل مجرب و متخصص است که با پیچ و خم‌های محاکم قضایی آشنایی کامل دارد. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل بوکان آشنا کنیم تا با استخدام یکی از آن‌ها برای حل پرونده خود قدمی بردارید.

بهترین وکیل بوکان

بهترین وکیل بوکان کیست؟

بهترین وکیل بوکان به دلیل داشتن دانش حقوقی لازم می‌تواند پرونده شما را در مسیر درستی قرار داده و به دلیل تجربه‌ای که دارد می‌تواند شانس موفقیت شما در دادگاه را به میزان زیادی افزایش دهد. لازم است که بهترین وکیل بوکان شجاعت قابل قبولی داشته باشد؛ زیرا جسارت به وکیل کمک می‌کند تا ادله و مستندات مورد نظر را بی کم و کاست به قاضی پرونده ارائه داده و نگذارد حق شما ضایع شود.

بهترین وکیل بوکان می‌بایست فن بیان بالایی داشته باشد؛ زیرا دانش از مسیر کلام است که جاری می‌شود. وکیل باید بتواند با کلام و اقدامات خود برای دفاع از موکل بجنگد. همچنین لازم است که بهترین وکیل بوکان اخلاق حرفه‌ای را رعایت کند و رضایت‌مندی موکل برای او در اولویت قرار داشته باشد. در صورتی که وکیل ارتباط اجتماعی بالایی داشته باشد، می‌تواند رابطه مؤثرتری با موکل خود برقرار کند.

این موضوع به طرفین کمک می‌کند تا شناخت بهتری از توقعات یکدیگر درباره سرانجام پرونده به دست آورند. بهترین وکیل بوکان شما را تا انتهای مسیر رسیدگی به پرونده همراهی می‌کند و همواره تلاش خواهد داشت تا مطلوب‌ترین نتیجه برای شما حاصل شود.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه مقاله قصد داریم به معرفی 10 مورد از بهترین وکیل بوکان بپردازیم. خواهشمندم جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه تا پایان مقاله در مجله حقوقی برترین وکیل با ما همراه باشید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل بوکان سال 1403

آوات یاسیکندی

آوات یاسیکندی وکیل بوکان

آقای آوات یاسیکندی وکیل پایه یک دادگستری در بوکان، مشاور حقوقی، دارای تحصبلات کارشناسی حقوق و کاشناسی ارشد حقوق خصوصی می باشند. بیش از 7 سال سابقه وکالت در انواع دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی و … هستند.

آدرس دفتر: بوکان. روبروی سه راه سنگینی. طبقه فوقانی داروخانه دکتر احمدی

شماره تماس: 09143827455

فرهاد صادقیان

فرهاد صادقیان وکیل بوکان

آقای صادقیان وکیل پایه یک دادگستری در بوکان، مشاور حقوقی، دارای سابقه بالا در زمینه وکالت دعاوی مختلف می باشند. ایشان با کسب تجارب بسیرا بالا در دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و … یکی از وکلای خوب در بوکان محسوب می شوند.

آدرس دفتر: بوکان، انقلاب، شهید کمال حمیدی

مجتبی خسروی

مجتبی خسروی وکیل بوکان

آقای خسروی از وکلای متخصص در بوکان، دارای وکالت پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی می باشند. ایشان در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده، ثبتی و … تخصص بالایی دارند.

آدرس دفتر: بوکان، بالاتر از سه راه سنگی، دفتر وکالت آقای ناصر ایرانی

شماره تماس: 09144222265

لیلا احمدی

لیلا احمدی وکیل بوکان

خانم احمدی وکیل پایه یک دادگستری در بوکان، مشاور حقوقی، دارای بیش از 9 سال سابقه وکالت و پذیرش دعاوی حقوقی و کیفری می باشند. وکالت در دعاوی مهریه، طلاق، نفقه، حضانت فرزند و … توسط ایشان انجام می پذیرد.

آدرس دفتر: بوکان، چهارراه شهرداری، جنب کبابی فقه، ساختمان شیخ حسام الدین، طبقه 3،واحد 1

شماره تماس: 09143047215

انور مینایی

انور مینایی وکیل بوکان

آقای مینایی وکیل پایه یک دادگستری در بوکان، مشاور حقوقی، دارای سابقه بیش از 11 سال در حرفه وکالت و پیگری دعاوی حقوقی و کیفری می باشند. از مهمترین تخصص های اقای مینایی می توان به پرونده های حقوقی، ملکی، خانواده، مالی، کیفری، ثبتی و … اشاره کنیم.

آدرس دفتر: بوکان، خیابان استاد هیمن، ساختمان یاسا، طبقه 3

شماره تماس: 09144815723

توفیق احمد خیاط

توفیق احمد خیاط وکیل در بوکان

جناب آقای احمد خیاط وکیل پایه یک دادگستری می باشد و دارای 7سال سابقه وکالت مشاوره حقوقی در زمینه امور حقوقی و کیفری می باشد. همچنین سابقه وکالت در پرونده های متعدد حقوقی در زمینه قراردادها و املاک و ماترک و وصول مطالبات دارد. ایشان در زمینه ی تنظیم قراردادهای تخصصی و تنظیم لایحه تنظیم دادخواست تنظیم و نگارش شکواییه نیز سابقه دارد.

آدرس: استان آذربایجان غربی، شهرستان بوکان، بلوار کمربندی، روبروی دادگستری

شماره تماس: 09144868565

چیمن ظریفی

چیمن ظریفی وکیل در بوکان

سرکار خانم چیمن ظریفی وکیل پایه یک دادگستری می باشد. وکالت در تمامی حوزه های خانواده و کیفری و حقوقی جزءسوابق ایشان می باشد. همچنین مشاوره حقوقی، تنظیم لوایح و شکوائیه و اسناد از تخصص خانم ظریفی می باشد. شما می توانید در زمینه مشاوره تخصصی حضوری و غیرحضوری نیز از ایشان کمک بگیرید.

آدرس: بوکان، خیابان شهید رجایی، روبروی خیابان ورزش، ساختمان ظریفی، طبقه اول

شماره تماس: 09141845750

مراجعه به وکیل متخصص الزامی است؟

بهترین وکیل بوکان دانش لازم برای رسیدگی به پرونده شما را دارد. از طرفی تجربه مورد نیاز در اکثر این وکلا دیده می‌شود. مسئله‌ای که باید به آن دقت داشته باشید این است که در هر نوع از پرونده‌ای که دارید، باید به سراغ وکیل متخصص در همان موضوع بروید. برای مثال اگر پرونده حقوقی شما مربوط به دعاوی خانواده است، لازم است وکیلی را استخدام کنید که در این زمینه تخصص دارد؛ زیرا در این صورت است که او می‌تواند تلاش بیشتری در جهت حل مشکلات شما انجام دهد و به همان میزان احتمال موفقیت او نیز بیشتر است.

اکثر ما برای درمان بیماری‌های خود به پزشک مراجعه می‌کنیم. برای مثال اگر با مشکل بینایی مواجه باشیم به چشم پزشک رجوع کرده و اگر از درد معده رنج ببریم به مطب متخصص داخلی می‌رویم. در مباحث حقوقی و انتخاب وکیل نیز باید این نکته را رعایت کرد. به طور قطع مباحثی مانند دعاوی خانواده از نظر محتوایی کاملاً از دعاوی کیفری متفاوت هستند.

وکیل دعاوی ملکی بیشترین بازدهی را در تخصص خود دارد و در مباحثی مانند تصرف عدوانی، مزاحمت ملکی و… می‌تواند تمام تلاش خود را به کار بگیرد تا از حق موکل خود دفاع کند. وکیل خانواده نیز دانش و تجربه لازم در خصوص مباحثی مانند مهریه، نفقه، اجرت المثل، نشوز، تمکین و… دارد. باید دقت داشته باشیم که در انتخاب بهترین وکیل بوکان به سراغ حقوقدانی برویم که متخصص موضوع پرونده ما باشد تا در نهایت به نتیجه بهتری برسیم.

بهترین وکیل بوکان در حوزه تخصصی خود جزو سرآمدترین وکلا هستند که استخدام آن‌ها می‌تواند شما را در پیشبرد رسیدگی به پرونده کمک کند. بهترین وکیل بوکان بارها پرونده‌های مشابه با پرونده شما را مطالعه کرده و از آن‌ها در دادگاه دفاع کرده است. همین موضوع باعث شده تا تجربه‌ این وکلا در مباحث تخصصی مرتبط با پرونده شما به شدت افزایش پیدا کند و همین تجربه بالای بهترین وکیل بوکان است که شانس موفقیت شما در دادگاه را افزایش خواهد داد. هر گونه اشتباه در انتخاب وکیل می‌تواند عواقب خسارت باری را در پی داشته باشد. از این رو، تحقیق درباره تخصص بهترین وکیل بوکان قبل از امضای قرارداد با وی، امری الزامی است.

وکیل خوب در بوکان

اقداماتی که باید بعد از انتخاب بهترین وکیل بوکان انجام داد

اولین قدم پس از انتخاب بهترین وکیل بوکان، مراجعه حضوری به دفتر وی است. در جلسه اول باید کلیات پرونده برای وکیل مطرح شود تا وکیل به دید کلی از پرونده برسد. مشورت با وکیل در همان جلسه اول ممکن است بسیاری از مشکلات شما را حل کند. به هر حال بهترین وکیل بوکان با قوانین و مقررات مربوط به پرونده شما آشناست و چه بسا بهترین راهکار را به شما ارائه دهد. بسیاری از وکلای حرفه‌ای حق مشاوره دریافت می‌کنند و در برخی دیگر مشاوره به صورت رایگان انجام می‌شود.

در مراجعه به وکیل دادگستری بایستی حرفه‌ای بودن وکیل، تخصص وی، دانشگاه محل تحصیل، اخلاق حرفه‌ای وکیل و … مد نظر گرفته شود. مراجعه به سایت‌های اینترنتی جهت انتخاب وکیل خوب و حرفه‌ای، خالی از لطف نیست چرا که بسیاری از وکلای حرفه‌ای دارای سایت اینترنتی هستند. تحقیق درباره بهترین وکیل بوکان الزامی است اما نباید فریب تبلیغات پر سر و صدا درباره وکلا را بخوریم.

البته باید به شهرت بهترین وکیل بوکان توجه کرد ولی باید دقت داشت که شهرت با تبلیغات پر رنگ و لعاب متفاوت است. شهرت از مهارت ناشی می‌شود و تبلیغات فقط جنجال رسانه‌ای هستند بی‌آنکه الزاماً توانایی پشت آن نهفته باشد. در شهری مانند بوکان با یک پرس و جوی ساده می‌توان از شهرت وکلا کسب اطلاع کرد و سپس کار را به بهترین وکیل بوکان سپرد.

در انتخاب بهترین وکیل بوکان می‌بایست مقید بودن او به اصول اخلاق حرفه‌ای و رفتار عرفی و معقول را تشخیص داده و از آن اطمینان حاصل کرد. در واقع وکیل به جهت آگاهی از قوانین و مسیرهای قانونی می‌تواند کار موکل را به تعویق بیندازد و یا در مقابل به حصول نتیجه سرعت ببخشد. برای انتخاب بهترین وکیل بوکان می‌توان از بین وکلای مختلف آن‌هایی را که به مسئله اشراف و آگاهی و تخصص بیشتری دارند، انتخاب کرد. برای رسیدن به این هدف بهترین راه ملاقات و مواجهه حضوری با وکیل است.

در ملاقات حضوری با بهترین وکیل بوکان باید تمامی جنبه‌های پرونده را برای او بازگو کرد. حتی کوچک‌ترین مسائل نیز ممکن است از اهمیت بالایی برخوردار باشند. موکل لازم است توقع خود از سرانجام پرونده را به صورت شفاف و دقیق برای بهترین وکیل بوکان بازگو کند و در عوض وکیل نیز باید موقعیت شخص در پرونده را بدون کم و کاست بیان کند. بهترین وکیل بوکان هیچ‌گاه درباره موفقیت در پرونده بزرگنمایی نمی‌کند و وعده دروغ و فریبنده نمی‌دهد. به تمامی جوانب پرونده توجه کرده و آنچه منطقی به نظر می‌رسد را تشریح می‌کند. در ملاقات حضوری اگر احساس کردید وکیل در حال بازارگرمی است، پیشنهاد می‌کنیم دفتر را ترک کنید؛ زیرا چنین وکیلی هرگز قابل اطمینان نیست.

اقدامات بعد از انتخاب بهترین وکیل بوکان

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم ابتدا تعریف دقیقی از بهترین وکیل بوکان داشته باشیم. سپس نام، مشخصات و مهارت های کامل چند مورد از آن‌ها را به شما ارائه دادیم. همچنین در این مقاله به شما گوشزد کردیم که برای حل مشکلات حقوقی باید به سراغ وکیل متخصص در موضوع پرونده خود بروید. در پایان نیز مهم‌ترین اقداماتی که باید پس از انتخاب وکیل مجرب انجام داد را برای شما برشمردیم. در اینجا از شما دعوت می‎کنیم که اگر نظر یا انتقادی درباره مباحثی که مطرح شد دارید لطفا آن را با ما به اشتراک بگذارید.

2.8/5 - (5 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 1 =

دکمه بازگشت به بالا