کیفریوکیل

10 تا از بهترین وکیل کیفری در بیرجند ⚖️【سال1403】

مسائل کیفری می‌ توانند عواقب سخت و جبران ناپذیری را برای افراد به همراه داشته باشند، چرا که این مسائل همواره مجازات خاصی به دنبال دارند. در نتیجه نیاز است در زمان رخ دادن جرایم کیفری مختلفی مانند قتل، سرقت، کلاهبرداری و … افراد به یک وکیل کیفری خوب مراجعه کنند تا مشاوره‌ های حقوقی کیفری لازم را دریافت نمایند و بدین شکل از عواقب این کار مطلع شوند. در ادامه مقاله قصد داریم یک سری توضیحات درباره بهترین وکیل کیفری در بیرجند در اختیارتان قرار دهیم، لذا خواهشمندم تا پایان مقاله در وب سایت برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل کیفری در بیرجند کیست؟

بهترین وکیل کیفری در بیرجند کیست؟

منظور از بهترین وکیل کیفری در بیرجند فردی حقوقدان است که تعهداتی را نسبت به موکل خود بر عهده گرفته است و می‌ بایست آن را به درستی به سرانجام برساند. از جمله این تعهدات این است که حضور به موقع و منظم در دادگاه داشته باشد تا بتواند آسودگی خیال را برای موکل فراهم آورد. بهترین وکیل بیرجند موظف است به تعهدات خود به شکل قانونی عمل کند و مشاوره‌ های حقوقی در حوزه‌های مختلف را در اختیار موکل خود قرار دهد.

بررسی سوابق یک وکیل کیفری اعم از پرونده‌ هایی که بر عهده داشته است و آنها را به سرانجام مورد قبول موکل خود رسانده است، می تواند ملاک خوبی جهت انتخاب بهترین وکیل کیفری در بیرجند باشد. همچنین مسئله مهمی که وجود دارد این است که در رابط با تجربه وکیل، سن به هیچ وجه نمی‌ تواند ملاک مناسبی باشد. چه بسا وکلای جوانی وجود دارند که با هوش و پشتکار خود پرونده‌ های حقوقی بسیار زیادی را قبول کرده‌ اند و آنها را با نتایج موفقیت آمیزی به اتمام رسانده اند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه مقاله قصد داریم به معرفی 10 تا از بهترین وکیل کیفری در بیرجند بپردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، ادامه مطلب را در سایت برترین وکیل دنبال کنید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل کیفری در بیرجند سال 1403!

 سید حسن هاشمی

 سید حسن هاشمی

جناب آقای  سید حسن هاشمی وکیل پایه یک دادگستری در شهر بیرجند است و سال های بسیار زیادی است که در این شهر به فعالیت های حقوقی و کیفری مشغول می باشند. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکلا در بیرجند توسط مردم انتخاب شده اند و خدمات حقوقی بسیار خوبی را به مردم در جهت رفع مشکلات حقوقی شان ارائه می دهد.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • بیش از 12 سال سابقه وکالت
 • عضو هیئت علمی دانشگاه بیرجند
 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی حقوق
 • اخذ پرونده های حقوقی مختلف، نوشتن اوراق قضایی و ارائه مشاوره های حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی ملکی، دعاوی کیفری، دعاوی خانواده، ارث و میراث، مواد مخدر، دیوان عدالت اداری، دیون، تحصیل مال از طریق نامشروع، ثبت و احوال، اسناد رسمی و تجاری، خیانت در امانت، ربا، فروش و انتقال مال غیر، سرقت و …

آدرس دفتر: بیرجند، خیابان طالقانی یک، پلاک 14

شماره تماس: 09151614768

مهدی بنی اسدی

مهدی بنی اسدی

جناب آقای مهدی بنی اسدی یکی دیگر از وکلای صاحب نام در شهر بیرجند می باشد. ایشان در طول سالها فعالیت خود به خوبی توانسته است اعتماد موکلین خود را جلب کند و نتایج حقوقی بسیار موفقی را بدست آورد.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی ایشان:

 • اخذ پروانه وکالت از سوی قوه قضائیه
 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده، دعاوی کیفری، دعاوی ثبت احوال، دعاوی ارث و میراث، سرپرست و قیم و …
 • متخصص در حوزه دعاوی اموال منقول نظیر خودرو، وسایل و لوازم، ماشین آلات، اشیاء گرانبها و جواهرات و …

آدرس دفتر: بیرجند، بلوار معلم، نبش خیابان فردوسی، پلاک 1، طبقه 2

شماره تماس: 09155615889

حمیدرضا احمدی

حمیدرضا احمدی

جناب آقای حمیدرضا احمدی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر بیرجند در استان خراسان جنوبی هستند. ایشان متخصص پرونده های حقوقی مختلفی هستند و تا به امروز موفق شده پرونده های بسیاری را با موفقیت به اتمام برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای بیش از 8 سال سابقه کار
 • ارائه مشاوره حقوقی به شکل حضوری و غیر حضوری
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، کلیه امورات و دعاوی ثبتی
 • متخصص در حوزه پیگیری ویژه دعاوی راجع به چک و سفته و سایر اسناد تجاری
 • متخصص در حوزه طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه و …
 • متخصص در پرونده های کیفری اعم از قتل، سرقت، کلاهبرداری، جعل، درگیری، فروش مال غیر، اسیدپاشی، قاچاق مواد مخدر و …

آدرس دفتر: بیرجند، خیابان طالقانی 2، ساختمان آلما، ط 4، واحد 404

شماره تماس: 09901520264

علیرضا مومنی

علیرضا مومنی

جناب آقای علیرضا مومنی وکیل پایه یک دادگستری در شهر بیرجند هستند و بر امورات حقوقی و کیفری تسلط بالایی دارد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکلا در بیرجند توسط مردم انتخاب شده اند. آقای مومنی در مقابل کار و امورات وکالتی موکلینش مسئولیت و تعهد بسیار بالایی دارند تا پرونده های حقوقی آن ها را با موفقیت همراه کند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • ارائه مشاوره حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در دعاوی خانواده و هویت قانونی، دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست و قیم
 • متخصص در جرایم علیه اموال و اسناد شامل کلاهبرداری، ربا، فروش و انتقال مال غیر، سرقت، جعل، تقلب، تزویر
 • متخصص در دعاوی ملکی نظیر موجر و مستاجر، اختلاف در مالکیت، دعاوی کیفری، خرید و فروش اموال غیرمنقول، حق کسب و پیشه، تخلیه، املاک، شهرداری، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، زمین شهری و اوقاف، ثبت اسناد و املاک، سرقفلی و …

آدرس دفتر: بیرجند، انتهای طالقانی، ساختمان نجلا، طبقه چهارم، واحد 15

شماره تماس: 09155616406

رسول جدی

رسول جدی

جناب آقای رسول جدی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر بیرجند هستند. ایشان در طول سال ها فعالیت درخشان خود توانسته است از طریق پشتکار و توانایی خویش، مسلط بودن بر کلیه قوانین و همچنین ارائه مشاوره های آگاهانه به موکلین، به شهرت بسیار زیادی دست یابند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی ایشان:

 • اخذ پروانه وکالت از سوی قوه قضائیه
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی کیفری، دعاوی مالی و اقتصادی، دعاوی خانواده، حدود، قصاص، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، عقود و معاملات، موجر و مستاجر، مطالبه خسارت، دعاوی ملکی و …

آدرس دفتر: بیرجند، خیابان شهید مطهری، بین مطهری 12 و 14، پلاک 33

شماره تماس:  09157400291

هزینه مشاوره با بهترین وکیل کیفری در بیرجند

در حوزه دعاوی کیفری تمامی افراد می توانند از لحظه ای که تحت تعقیب قانونی قرار می گیرند، بهترین وکیل کیفری در بیرجند را انتخاب کنند. یک فرد متهم قادر است از زمانی که تحت نظر گرفته می شود، تقاضا داشتن وکیل کند و با همراهی وکیل خود در بازجویی ها و تحقیقات حضور داشته باشد. یک وکیل مجرب و آگاه راهنمایی های لازم را جهت ارائه اطلاعات مورد نیاز بازپرس در اختیار موکل خود قرار می دهد و مانع از آن می شود که عدم آشنایی و ناآگاهی موکل از مسائل حقوقی او را با مشکلات بزرگتری مواجه کند.

پرداخت هزینه های جاری در پیگیری مشکلات حقوقی یکی از دغدغه های افرادی است که با انواع مشکلات حقوقی مواجهند. هزینه هایی که در این راه بر افراد متحمل می شود، شامل برگزاری جلسات مشاوره با کارشناس حقوقی است. به عنوان مثال بهترین وکیل ملکی در بیرجند مانند یک وکیل دعاوی کیفری دارای نرخ حق الوکاله مخصوص خود است و در مقابل ارائه خدمات حقوقی، هزینه لازم را از موکل دریافت می کند. بهترین وکیل کیفری در بیرجند معمولا به پرونده های کیفری ورود پیدا می کند، چرا که اینگونه پرونده ها به مهارت های چند جانبه نیاز دارند و فرد حقوق دان را می طلبد که غیر از تحصیلات آکادمیک و پیشرفته، دوره های عملی را به خوبی پشت سر بگذارد و از لحاظ شخصیتی ویژگی های منحصر به فردی داشته باشد.

هرگاه که جرمی علیه فردی اتفاق می افتد، باید با مراجعه به دادسرا، درخواست تعقیب و پیگرد متهم را بدهد. اما نگارش این درخواست و شکوائیه از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. اگر شخص نتواند دلایل قانع کننده ای را ارائه کند، درخواست وی رد خواهد شد و زمان بسیار زیادی در همان مرحله اولیه تلف می‌ گردد. در حالی که اگر از وکیل خوب کمک بگیرد، با نوشتن شکوائیه مستند و مستدل موجب می شود مراحل رسیدگی با سرعت بیشتری طی شود. هزینه دیگری که پیگیری مسائل کیفری دارد، هزینه دادرسی است.

بهترین وکیل کیفری در بیرجند با توجه به نوع جرمی که رخ داده است و آثاری که با خود به دنبال دارد، هزینه های مربوط به خود را خواهد داشت. اما دستگاه قضایی همواره تلاش کرده با تعدیل هزینه ها، کلیه موانع پیگیری جرایم کیفری را برطرف کند. همچنین در قانون آیین دادرسی کیفری پیش بینی شده است که اگر متهم توانایی معرفی وکیل را نداشته باشد و یا از معرفی وکیل خودداری کند، مقام قضایی از میان وکلای دادگستری، وکیلی را برای او انتخاب می کند که به چنین شخصی، وکیل تسخیری گفته می شود.

هزینه مشاوره با بهترین وکیل کیفری در بیرجند

منظور از شکایت کیفری چیست؟

اگر فردی مرتکب جرمی شده باشد و قانون برای آن جرم مجازاتی در نظر گرفته باشد، شاکی این اختیار را دارد که نسبت به شکایت طرف مقابل اقدامات لازم را انجام دهد که به آن شکایت کیفری گفته می شود. شکایت کیفری بر خلاف شکایت حقوقی، می‌تواند در هر فرمی به دادگاه ارائه شود و در شکایت نامه، باید مشخصات کامل شاکی، موضوع جرم، مشتکی عنه (کسی که از او شکایت دارید)، تاریخ وقوع، جرم و محل وقوع جرم، ادله وقوع جرم و اسامی و مشخصات شهود و مطلعین در صورت امکان به صورت کامل ذکر شود.

افرادی که اقدام به شکایت کیفری می کنند، با توجه به سخت و پیچیده بودن اثبات یک جرم و به دلیل اینکه در امورات کیفری با آبرو، جان و مال اشخاص سر و کار دارد با باید قبل از اقدام به شکایت کیفری تمامی جوانب آن توسط بهترین وکیل کیفری در بیرجند سنجیده شود.

وکالت در دعاوی، شامل بخش هایی مختلف است که یکی از این بخش ها وکالت در امورات کیفری محسوب می شود. دعاوی کیفری شامل مواردی است که توسط یک سری از اعمال و رفتارها به وجود می آید، که قانون آنها را جرم تعیین کرده و در قوانین کیفری برای آنها مجازات در نظر گرفته شده است. مجازات دعاوی کیفری با توجه به نوع جرم و نظر قاضی متفاوت است، جبران خسارت مالی، اعدام، تبعید، حبس، شلاق، جزای نقدی و … مواردی است که برای مجازات استفاده می شود.

به عنوان مثال یکی از مهم ترین جرائم در امورات کیفری که می توان اشاره کرد، جرم کلاهبرداری است. مجازات قانونی که برای کلاهبردار در نظر گرفته می شود، تعیین حبس بین یک تا هفت سال برای مرتکب جرم و جزای نقدی معادل اموالی که با کلاهبرداری به دست آورده است. از رایج ترین دعاوی کیفری در دادگاه های کیفری: کلاهبرداری، سرقت، رشا و ارتشا، کلاهبرداری، خیانت در امانت، حمل مشروبات الکی و مواد محدر، قتل، اختلاس، صدور چک بی محل و … اشاره نمود.

منظور از شکایت کیفری چیست؟

کلام آخر

بسیار سپاس گزارم از شما همراهان گرامی که تا این قسمت از مقاله ما را همراهی کردید. امیدوارم در مقاله بهترین وکیل کیفری در بیرجند توانسته باشیم اطلاعات جامع و مفیدی را در اختیارتان قرار دهیم. لطفا نظرات و پیشنهادهای خود را برای ما کامنت کنید.

4/5 - (2 امتیاز)

مینا کریمی

مینا کریمی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون حقوقی

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

 1. با سلام و احترام
  لطفا نسبت به معرفی وکیل جنایی مجرب ، متخصص و متعهد مساعدت لازم مبذول فرمائید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − یازده =

دکمه بازگشت به بالا