طلاقوکلا

10 تا از بهترین وکیل طلاق در بیرجند ⚖️【سال1403】

زمانی که صحبت از مشکلات مربوط به خانواده می شود، مسئله طلاق، مهریه، حضانت فرزند و … به ذهن انسان خطور می کند. یک وکیل خانواده مجرب و کاربلد می تواند کمک کند تا نیازهای حقوقی هر یک از افراد جامعه به خوبی برآورده شود. باتجربه ترین وکلای خانواده می‌ دانند که به چه طریق جزئیات مربوط به طلاق، اختلافات بر سر حضانت فرزند، تعهدات پیش از ازدواج و دیگر مسائل مربوط به خانواده را بررسی کنند. در ادامه مقاله می خواهیم توضیحاتی درباره بهترین وکیل طلاق در بیرجند در اختیارتان قرار دهیم. خواهشمندم تا پایان مقاله در برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل طلاق در بیرجند کیست؟

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل مهریه در بیرجند

بهترین وکیل طلاق در بیرجند کیست؟

انتخاب یک وکیل طلاق خوب در بیرجند کار سختی است، چرا که عوامل متعددی وجود دارد که می بایست به آنها توجه شود. در این حوزه لازم است وکیلی انتخاب شود که تجربه رسیدگی به پرونده های طلاق را داشته باشد و اصول قانونی مربوط به پرونده های خاص را به درستی درک کند. مجرب ترین وکیل طلاق می تواند ضمن حفظ حق و حقوق افراد در طول فرایند، راه حل های بسیار ارزشمندی را ارائه کند.

به طور معمول تمامی مسائل مربوط به دادگاه خانواده نظیر طلاق توافقی از سری پرونده‌ های همیشگی و پیچیده در دادگاه‌ های سراسر کشور محسوب می شوند. اگرچه پرونده های طلاق توافقی از موضوعات عادی به حساب می‌ آیند ولی برای حفظ حقوق در چنین پرونده‌ هایی نیاز به مشاوره گرفتن از یک وکیل مجرب می باشد. وکلای طلاق از مهارت بسیار بالایی برخوردار هستند، در نتیجه با پیدا کردن بهترین وکیل بیرجند در این حوزه می‌ توانید میزان موفقیت خود را بالا ببرید.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه مقاله قصد داریم به معرفی 10 مورد از بهترین وکیل طلاق در بیرجند بپردازیم. خواهشمندم جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل طلاق در بیرجند سال 1403!

احمد میری

جناب آقای احمد میری

جناب آقای احمد میری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر بیرجند می باشد. ایشان دارای پروانه وکالت از سوی کانون وکلای دادگستری هستند و مشاوره های حقوقی در دعاوی مختلف را به صورت حضوری و غیر حضوری در اختیار موکلین قرار می دهند. برخی از مشخصات ایشان به شرح موارد زیر می باشد:

 • دارای 6 سال سابقه وکالت
 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق
 • دارای تخصص در حوزه دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، دعاوی ثبت احوال، دعاوی ارث و میراث و …
 • دارای تخصص در حوزه دعاوی مالی نظیر چک، قرارداد، مناقصات، اختلافات مالی، سفته، فاکتور و …
 • دارای تخصص در حوزه دعاوی املاک نظیر ثبت اسناد و املاک، زمین شهری و اوقاف، اختلاف در مالکیت، شهرداری، موجر و مستاجر، خرید و فروش اموال غیر منقول، املاک، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، حق کسب و پیشه و …

آدرس دفتر: بیرجند، نبش طالقانی 15، مجتمع عسل، طبقه 2

شماره تماس: 09153624206

محمدرضا یوسفی

جناب آقای محمدرضا یوسفی

جناب آقای محمدرضا یوسفی یکی دیگر از وکلای خبره و کاربلد به خصوص در حوزه طلاق در شهر بیرجند می باشد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند و همواره راهنمایی های لازم را در اختیار موکلین خود قرار داده اند. آقای یوسفی دارای شان کاری بسیار بالایی هستند و تا به امروز پرونده های حقوقی بسیاری به ایشان واگذار شده است که توانسته اند با موفقیت به اتمام برسانند. برخی از مشخصات ایشان عبارت است از:

 • اخذ پرونده های حقوقی مختلف و تنظیم شکوائیه
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی ملکی نظیر تملک آپارتمان، خیانت در امانت، خلع ید، فسخ قرارداد و …
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده نظیر طلاق، درخواست طلاق از سوی مرد، حضانت فرزند، طلاق توافقی، استرداد جهیزیه، درخواست طلاق از سوی زن و …

آدرس دفتر: بیرجند، خیابان طالقانی، ساختمان نجلا، طبقه 5، واحد 18

شماره تماس: 09155623787

محبوبه یکه کار

سرکار خانم محبوبه یکه کار

سرکار خانم محبوبه یکه کار وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر بیرجند می باشد. ایشان دارای کارنامه اجرایی قابل قبولی هستند و در طول سال ها فعالیت خود توانسته است پرونده های حقوقی بسیاری را با نتایج موفقیت آمیزی به اتمام برساند. برخی از مشخصات ایشان عبارت است از:

 • ارائه مشاوره حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • دارای تخصص در حوزه دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، دعاوی ملکی، دعاوی مالی و اقتصادی، شهرداری، اجراییات، مطالبه خسارت، قصاص، عقود و معاملات، موجر و مستاجر، حدود، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی و …

آدرس دفتر: بیرجند، خیابان طالقانی، طالقانی 10، پلاک 17، ساختمان اطلس، طبقه 1، واحد 7

شماره تماس: 09151009807

حامد حامدی

جناب آقای حامد حامدی

جناب آقای حامد حامدی یکی دیگر از وکلای موفق و شناخته شده در حوزه طلاق می باشد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری هستند و در طول فعالیت خود، پرونده های طلاق بسیار زیادی را با موفقیت به اتمام رسانده است. برخی از خصوصیات ایشان عبارت است از:

 • دارای نظم و انضباط کاری
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده، طلاق، نفقه، مهریه، ثبت اسناد و املاک، دعاوی ثبت احوال، دعاوی املاک، خرید و فروش اموال غیرمنقول، منابع طبیعی، حق کسب و پیشه، سرپرست و قیم و …

آدرس دفتر: بیرجند، خیابان طالقانی، نبش طالقانی 3، پلاک 7، طبقه فوقانی

شماره تماس: 09153610016

حسین علی نژاد

جناب آقای حسین علی نژاد

جناب آقای حسین علی نژاد وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر بیرجند می باشد. ایشان مشاوره های حقوقی در دعاوی مختلف را به صورت حضوری و غیر حضوری در اختیار موکلین قرار می دهند. برخی از مشخصات ایشان به شرح موارد زیر می باشد:

 • دارای تخصص در حوزه دعاوی خانواده، دعاوی ثبت احوال، دعاوی ارث و میراث، سرپرست و قیم و …
 • دارای تخصص در حوزه دعاوی مالی نظیر چک، قرارداد، مناقصات، اختلافات مالی، سفته، فاکتور و …
 • دارای تخصص در حوزه دعاوی املاک نظیر موجر و مستاجر، ثبت اسناد و املاک، املاک، شهرداری، اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیر منقول، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی و …

آدرس دفتر: بیرجند، خیابان بهشتی، نبش بهشتی 13

شماره تماس: 09155617112


منظور از حق طلاق یا وکالت در طلاق چیست؟

مسئله ای که واضح و مشخص است، طبق قانون حق طلاق با مرد است. در یک توضیح ساده تر اینگونه می‌ توان گفت که مرد این توانایی را دارد که در هر زمان و حتی بدون ارائه نمودن اسناد و مدارک، همسر خود را طلاق بدهد. در این شرایط مرد موظف است تمامی حق و حقوق زن را پرداخت کند. همچنین برخی از مردان این حق طلاق را به همسر خود می‌ دهند. انتقال وکالت در طلاق به زن به 2 طریق ممکن امکان‌ پذیر است:

 • زن و شوهر پس از گذشت مدت زمانی از ازدواج خود به دفاتر ثبت اسناد رسمی رجوع می کنند و در آن جا مرد طی یک وکالتنامه رسمی، حق طلاق را به همسر خود می بخشد. در این شرایط ممکن است نیاز باشد زن مهریه خود را ببخشد و سپس حق طلاق دریافت کند. البته اینکه حق طلاق بهتر است یا مهریه را خود زن و مرد باید درباره اش تصمیم بگیرند. کلیه دفاتر ثبت اسناد بخشیدن مهریه در مقابل دریافت حق طلاق را راحت تر انجام می‌ دهند. 
 • در زمان جاری شدن صیغه عقد دائم و امضا زدن سند ازدواج توسط زوجین، مرد به شکل مکتوب و در طی سندی معتبر جهت طلاق و جدایی به همسر خود وکالت می‌ دهد.

نکته ای که می بایست گفته شود این است که جدایی با داشتن حق طلاق، بسیار ساده‌ تر از طلاق‌ های یک‌ طرفه می باشد. همچنین وکالت در طلاق یا حق طلاق می بایست شروط لازم را داشته باشد. 3 نمونه از شروط لازم وکالت در طلاق عبارت است از:

 • حق طلاق می بایست به شکل بلاعزل باشد. بدین‌ شکل که زن در هر زمانی که بتواند برای جدایی اقدامات لازم را انجام دهد. در یک توضیح دیگر وکالت در طلاق نباید مدت اعتبار مشخصی داشته باشد و بدون حضور مرد بتوان طلاق را ثبت کرد.
 • حق وکیل به غیر داشته باشد. با در اختیار داشتن چنین حقی زن می تواند به جای همسر خود وکیل طلاق خوب در بیرجند را انتخاب کند و مراحل طلاق را بدون حضور مرد جلو ببرد.
 • حق اسقاط در تجدید نظرخواهی و فرجام‌ خواهی نیز یکی دیگر از شروط واجب در حق طلاق محسوب می شود. با داشتن چنین حقی، زن لازم نیست 41 روز برای ثبت دادنامه طلاق خود منتظر بماند. بلکه بلافاصله می‌ تواند به دفتر ثبت طلاق مراجعه کند و صیغه طلاق خود را به ثبت برساند.
منظور از حق طلاق یا وکالت در طلاق چیست؟

مراحل قانونی درخواست طلاق به چه صورت است؟

با فرض اینکه زن وکالت در طلاق را در اختیار دارد، می‌ تواند با ارائه نمودن مدارک مورد نیاز برای ثبت درخواست طلاق از طریق دفتر خدمات قضایی اقدامات لازم را انجام دهد، این مدارک عبارتند از: سند نکاحیه یا کپی برابر اصل شده آن، کپی کارت ملی، وکالتنامه طلاق، اصل شناسنامه، در صورت امکان کپی شناسنامه، کارت ملی شوهر و … .

جهت ثبت نمودن دادخواست در دفتر خدمات قضایی نیاز به امضای الکترونیکی زن و مرد یا وکلای آنها می باشد. دفتر خدمات قضایی دادخواست را به دادگاه صالح می فرستد. در مرحله بعد دادگاه، شعبه را جهت رسیدگی به دادخواست طلاق مشخص می‌ کند. بر اساس قانون، هر یک از زوجین می بایست در جلسات مشاوره حضور پیدا کنند و پس از اتمام جلسه مشاوره و اخذ توافق‌ نامه به شعبه مورد نظر مراجعه کنند.

و در پایان گواهی عدم امکان سازش صادر می گردد. مدت اعتبار گواهی عدم امکان سازش جهت ارائه به دفتر رسمی ازدواج و طلاق 3 ماه می باشد. در یک سری دعاوی خانواده که زن وکالت در طلاق را نداشته باشد، می بایست دلایل موجهی را جهت درخواست طلاق خود به دادگاه ارائه کند و در صورتی که دلایل مورد قبول دادگاه قرار بگیرند، مراحل قانونی از پیش تعیین شده باید طی شود.

مراحل قانونی درخواست طلاق به چه صورت است؟

کلام آخر

از تمامی افرادی که تا پایان مقاله همراه ما بودند، تشکر می کنم. در این مقاله تلاش کردیم اطلاعات مفیدی را در اختیار کسانی که به دنبال بهترین وکیل طلاق در بیرجند هستند، قرار دهیم و رزومه کاری هر وکیل را به اختصار شرح دهیم. خواهشمندم نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

4.2/5 - (4 امتیاز)

مینا کریمی

مینا کریمی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون حقوقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × دو =

دکمه بازگشت به بالا