ملکیوکیل

10 تا از بهترین وکیل ملکی در بیرجند ⚖️【سال1403】

در حال حاضر بخش عظیمی از دعاوی که در مراجع قضایی مطرح می‌ گردد، در حوزه ملک و املاک است. با توجه به نرخ بالای ملک، پدید آمدن مشکلات ملکی متعدد، امری بسیار طبیعی است که نیاز است پیگیری‌ های لازم در این زمینه صورت گیرد. با توجه به متنوع و گسترده بودن دعاوی ملکی، بهره‌ گیری از مشاوره‌ های حقوقی یک وکیل ملکی خوب و مجرب لازم و ضروری است. یک وکیل ملکی می تواند به دفاع از حقوق موکلین بپردازد. برای انتخاب بهترین وکیل ملکی در بیرجند می توانید تا پایان مقاله در وب سایت برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل ملکی در بیرجند کیست؟

بهترین وکیل ملکی در بیرجند کیست؟

در پرونده‌ های ملکی به خصوص آن دسته از پرونده‌ هایی که درصد ریسک و از دست دادن مال افراد بالا می‌ باشد، اخذ بهترین وکیل ملکی در بیرجند لازم و ضروری است. چرا که افرادی که دچار مشکل ملکی می‌ شوند، به علت میزان تنش‌ و اضطراب و اینکه دانش لازم جهت انجام این کار را ندارد، به وکلای ملکی مراجعه می کنند. بهترین وکیل بیرجند سال ها دوره های حقوقی مختلف را گذرانده است و در این زمینه تحصیلات لازم را به دست آورده است، لذا طبیعی است که کلیه امورات حقوقی و ملکی و مشکلات مربوط به آن، به یک وکیل ملکی خوب در بیرجند واگذار شود.بهترین وکیل ملکی در بیرجند بر اساس سابقه وکالت و همچنین با تبحری که در حوزه کاری خود دارد مسیر پرونده را به شکل قانونی به سمت موفقیت س.ق می دهد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه این مقاله به معرفی 10 مورد از بهترین وکیل ملکی در بیرجند می پردازیم، لذا خواهشمندم تا پایان مقاله در وب سایت برترین وکیل همراه ما باشید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل ملکی در بیرجند سال 1403!

مسعود یوسفی

مسعود یوسفی

جناب آقای مسعود یوسفی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر بیرجند می باشد. ایشان به عنوان یکی از مجرب ترین و کاربلد ترین وکلای این شهر به خصوص در حوزه دعاوی ملکی محسوب می شوند. آقای یوسفی تا به امروز موفق شده اند پرونده های حقوقی و ملکی بسیار زیادی را با نتایج قابل قبول به اتمام برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای بیش از 12 سال سابقه وکالت
 • اخذ پرونده های حقوقی مختلف و عقد قرارداد
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه اسناد رسمی و تجاری، اعسار، تملک اپارتمان ها، خانواده، شهرداری، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، مطالبه وجه، دعاوی ملکی، موجر و مستاجر، اجراییات،حدود، قصاص، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، داوری، دعاوی راهنمایی و رانندگی، دیات، شرکت های تجاری و …

آدرس دفتر: بیرجند، نبش طالقانی 15، مجتمع تجاری عسل، واحد 1

شماره تماس: 09151611511

مرتضی روحانی مقدم

مرتضی روحانی مقدم

جناب آقای مرتضی روحانی مقدم وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر بیرجند می باشد. ایشان در مدت بیش از 8 سال سابقه وکالت خود توانسته است پرونده‌ های حقوقی بسیار زیادی را به نتیجه دلخواه موکلین برساند و خود را در میان موفق ترین وکلای زاهدان قرار دهد. آقای روحانی مقدم نسبت به قوانین آشنایی کامل دارد و نسبت به پرونده موکلین راز دار می‌ باشد.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • بیش از 8 سال سابقه کار
 • اخذ پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، دعاوی کیفری، دعاوی ثبتی، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، دعاوی راهنمایی و رانندگی، تعزیرات، طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه، استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان، اعسار، تملک اپارتمان ها، شرکت های تجاری و …

آدرس دفتر: بیرجند، خیابان طالقانی، نبش طالقانی 11

شماره تماس: 09155612795

علی دهنوی

علی دهنوی

جناب آقای علی دهنوی وکیل پایه یک دادگستری در شهر بیرجند و استان خراسان جنوبی هستند و به فعالیت در حوزه های حقوقی مختلف مشغول می باشند. ایشان مشاوره های حقوقی بسیار کاربردی و اصولی را در اختیار مردم قرار می دهند و با آن ها تعاملات بسیار خوبی را برقرار می کنند.

برخی از مهارت ها و حوزه های تخصصی:

 • بیش از 10 سال سابقه وکالت
 • دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق
 • متخصص در حوزه اسناد رسمی و تجاری، اعسار، تملک اپارتمان ها، فروش و انتقال مال غیر، سرقت، دعاوی ملکی، دعاوی کیفری، دعاوی خانواده، ارث و میراث، مواد مخدر، دیوان عدالت اداری، دیون، ثبت و احوال، اسناد رسمی و تجاری، خیانت در امانت، تحصیل مال از طریق نامشروع، ربا و …

آدرس دفتر: بیرجند، بلوار شهدای عبادی، مقابل بانک ملی شعبه دادگستری

شماره تماس: 09155620881

سعید سیسکانی

سعید سیسکانی

جناب آقای سعید سیسکانی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر بیرجند هستند. ایشان بیش از 8 سال تجربه وکالت موفق را در کارنامه خود دارا می باشند و تا به امروز موفق شده اند پرونده های حقوقی بسیار زیادی را با موفقیت به پایان برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • بیش از 8 سال سابقه کار
 • ارائه مشاوره حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، دعاوی کیفری، دعاوی ثبتی، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، دعاوی راهنمایی و رانندگی، تعزیرات، طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه، استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان، اعسار، تملک اپارتمان ها، شرکت های تجاری و …

آدرس دفتر: بیرجند، خیابان معلم، نبش جنوبی معلم 9، طبقه فوقانی پوشاک سادات

شماره تماس: 09151615431

علیرضا مومنی

علیرضا مومنی

جناب آقای علیرضا مومنی وکیل پایه یک دادگستری در شهر بیرجند هستند و بر امورات حقوقی مختلف تسلط بالایی دارد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکلا در بیرجند توسط مردم انتخاب شده اند و وکیلی درستکار و صادقی می باشند. آقای مومنی در مقابل کار و امورات وکالتی موکلینش مسئولیت و تعهد بسیار بالایی دارند تا پرونده های حقوقی آن ها را با موفقیت همراه کند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • ارائه مشاوره حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در دعاوی خانواده و هویت قانونی، دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست و قیم
 • متخصص در جرایم علیه اموال و اسناد شامل کلاهبرداری، ربا، فروش و انتقال مال غیر، سرقت، جعل، تقلب، تزویر
 • متخصص در دعاوی ملکی نظیر موجر و مستاجر، اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیرمنقول، حق کسب و پیشه، تخلیه، املاک، شهرداری، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، زمین شهری و اوقاف، ثبت اسناد و املاک، سرقفلی و …

آدرس دفتر: بیرجند، انتهای طالقانی، ساختمان نجلا، طبقه چهارم، واحد 15

شماره تماس: 09155616406

لزوم مشاوره با بهترین وکیل ملکی در بیرجند

لزوم مشاوره با بهترین وکیل ملکی در بیرجند

تمامی افراد باید در ابتدای کار و در زمان انجام معاملات ملکی یا دخل و تصرف در اموال ملکی خود از یک وکیل ملکی کاربلد کمک بگیرند تا از مشکلات احتمالی در آینده جلوگیری کرده باشند. با توجه به میزان پیچیدگی و تعدد قوانین در مسائل حقوقی و ملکی ممکن است مردم عادی نسبت به آنها آگاهی لازم را نداشته باشند، لذا حضور بهترین وکیل ملکی در بیرجند می تواند کمک بسیاری به آنها کمک کند تا مشکلات حقوقی موکلین حل گردد و به مسائل پر از ضرر و زیان تبدیل نشود یک وکیل ملکی خوب موظف است وضعیت موکل خود را از همه لحاظ در نظر بگیرد و تنها به فکر منفعت خود نباشد.

ممکن است مسائل و مشکلات متعددی در زمان عقد یک قرارداد ملکی برای یک فرد اتفاق بیفتد و امکان دارد که شما به عنوان یک انسان معمولی که هیچ گونه اطلاعاتی در زمینه مسائل ملکی و حقوقی در اختیار ندارید، ناخواسته دچار اشتباه شوید و زمانی عواقب آن اشتباه گریبان گیرتان گردد که تصمیم داشته باشید در ملک و املاک خود تغییراتی به وجود آورید. در واقع تنها راه موجود مشاوره گرفتن از بهترین وکیل ملکی در بیرجند است که با تجربه و دانش خود بررسی ها و پیگیری های لازم جهت حل مشکل ملکی موکل را انجام می دهد تا از ورود هرگونه ضرر و زیان جلوگیری کند.

در شرایطی که موکلین در مورد مسائل حقوقی و ملکی مربوط به اموال منقول یا غیرمنقول خود از بهترین وکیل ملکی در بیرجند کمک بگیرند، احتمال اینکه با صرف کمترین میزان هزینه در کوتاه ترین برهه زمانی به نتایج مطلوب و دلخواه خود دست یابند، بسیار بالا است. با توجه به میزان پیچیدگی و تنوع این گونه دعاوی و همچنین دانش کم افراد عادی ممکن است اشخاصی در قالب وکیل متخصص ظاهر شوند و به پیگیری پرونده شما بپردازند و بدون اطلاع از روش رسیدگی، زمان و هزینه موکل را تلف کنند و نتوانند نتایج لازم را کسب کنند. در نتیجه نیاز است پیش از انتخاب وکیل تحقیقات لازم را انجام دهید و از افرادی که مشکلات حقوقی مشابه مشکل ملکی شما را داشته اند پرس و جو کنید تا بتوانید اطلاعات لازم را به دست آورید.

مزایای استفاده از خدمات یک وکیل ملکی خوب

استفاده از خدمات بهترین وکیل ملکی در بیرجند می‌تواند از جهات مختلف برای موکلین مفید و سودمند باشد. یکی از مهمترین مزایای استفاده از خدمات یک وکیل ملکی خوب این است که موکل قادر است در زمان خود صرفه‌ جویی کند و پیگیری پرونده‌ های ملکی خود را به این گروه از وکلا بسپارد. نکته مهم دیگری که وجود دارد این است که این وکلا دارای تجربه بالایی در زمینه پیگیری این پرونده‌ های حقوقی هستند و همین مسئله نیز موجب می شود تا آنها بتوانند در مدت‌ زمان کوتاه‌ تری نسبت به دیگر وکلا پرونده شما را به نتیجه برسانند.

یکی دیگر از مزایای استفاده از خدمات بهترین وکیل ملکی در بیرجند این است که شما می‌ توانید نسبت به نتیجه پرونده حقوقی که دارید تا حدودی مطلع باشید. این وکلا به دلیل دقت و تخصص بسیار زیادی که دارند معمولا می‌ توانند از قوانین مختلف ملکی به نفع شما بهره ببرند و پیروز پرونده شوند. البته این به شرطی است که شما از یک وکیل مجرب و کاربلد در زمینه حقوق ملکی برای حل پرونده‌ های حقوقی خود کمک بگیرید.

مزایای استفاده از خدمات یک وکیل ملکی خوب

یک وکیل ملکی در بیرجند مانند بهترین وکیل مهریه در بیرجند موظف است به تمامی سوالات حقوقی که در زمینه پرونده‌ های حقوقی وجود دارد، پاسخ دهد و موکل را کاملا نسبت به شرایط و وضعیت پرونده حقوقی که دارد، آگاه سازد که این موضوع برای پیگیری ادامه پرونده حقوقی شما بسیار مفید و کاربردی خواهد بود.

یک وکیل ملکی خوب و باتجربه قادر است در این شرایط به میزان زیادی به موکل کمک کند. این وکلا معمولا دارای قدرت حفظ آرامش بسیار زیادی هستند و توجه به میزان تسلطی که روی اوضاع پرونده حقوقی شما داشته و البته اطلاعاتی که در این زمینه دارند به شما نیز کمک می‌ کند تا کنترل خود را حفظ کرده و با آرامش بیشتری این مراحل را طی کنید.

کلام آخر

بسیار سپاس گزارم از شما همراهان گرامی که تا این قسمت از مقاله ما را همراهی کردید. امیدوارم در مقاله بهترین وکیل ملکی در بیرجند توانسته باشیم اطلاعات جامع و مفیدی را در اختیارتان قرار دهیم. لطفا نظرات و پیشنهادهای خود را برای ما کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

مینا کریمی

مینا کریمی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون حقوقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × سه =

دکمه بازگشت به بالا