وکلا

10 تا از بهترین وکیل بیرجند ⚖️【سال1403】

ما در این مقاله سعی داریم اطلاعات مفیدی را درباره ی بهترین وکیل بیرجند در اختیارتان قرار دهیم، لطفا همراه ما باشید. شهر بیرجند یکی از شهر های ایران است. روزانه تعداد زیادی پرونده ی حقوقی و کیفری در دادگاه های این شهر افزوده می شود و افراد زیادی خواهان وکیل بسیار خبره برای پیشبرد پرونده های خود هستند. اگر به دنبال وکیل خوب در بیرجند هستید، ما را در مجله حقوقی برترین وکیل همراهی کنید.

 بهترین وکیل بیرجند

بهترین وکیل بیرجند کیست؟

یکی از مهم ترین دغدغه های مردم در هنگام مواجهه با مشکلات حقوقی و کیفری، پیدا کردن بهترین وکیل ایران می باشد. مردم در شهر بیرجند برای یک بار هم که شده درگیر مسائل و مشکلات ملکی، کیفری، خانواده و … شده اند. بنابر این به یک وکیل خبره و متخصص در کار خود نیازمند هستیم تا پرونده های خود را جهت تسریع در دادرسی به آن ها بسپاریم .

برای انتخاب وکیلی که بتوانیم به او اعتماد کنیم و با خیال راحت پرونده ی حقوقیمان را به او بسپار، لازم است به چند ویژگی بارز در آن ها توجه کنیم. از جمله مهم ترین ویژگی های یک وکیل، رازداری اوست. وکیل خبره به هیچ عنوان نباید مدارک و اسناد موکلش را حتی بعد از اتمام انجام پرونده برای کسی فاش کند.

یکی دیگر از خصوصیات مهم وکیل که باید به آن بسیار توجه کرد این است که وکیل باید اطلاعات به روز و آپدیت شده داشته باشد. زیرا هر لحظه بنا به درخواست های مردم، قوانین و مقررات تغییر می کند و یک وکیل باید اطلاعات خود را در این باره آپدیت نگه دارد تا در دفاع از موکلش، پرونده را دچار مشکل نکند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

به همین سبب در این مقاله سعی کرده ایم بهترین وکیل بیرجند را معرفی کنیم تا آشنایی کاملی با آن ها داشته باشید. برای اطلاعات بیشتر در مورد وکلای بیرجند همراه ما باشید:

لیست 10 تا از بهترین وکیل بیرجند ⚖️ + آدرس و تلفن ☎️️

سید محمد ابراهیمی

سید محمد ابراهیمی

آقای سید محمد ابراهیمی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، دارای سابقه حقوقی بالا در حرفه وکالت بوده و پرونده های بسیاری را با موفقیت به انجام رسانده اند.

برخی از تخصص و سوابق ایشان:

  • مشاور حقوقی شرکت کویر تایر
  • مشاور حقوقی سازمان نطام مهندسی ساختمان استان خراسان جنوبی
  • مشاور حقوقی اتاق تعاون استان خراسان جنوبی
  • مشاور حقوقی بنیاد زائر و ستاد بازسازی عتبات عالیات استان خراسان جنوبی
  • داور رسمی کانون موسسات داوری و اتاق تعاون خراسان جنوبی

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالت آقای سید محمد ابراهیمی، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09155628100
آدرس دفتر:
بیرجند، بهشتی 6، ساختمان اردیبهشت، طبقه سوم، واحد 301


مریم آرین پور

مریم آرین پور بهترین وکیل بیرجند

خانم مریم آرین پور وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی دارای بیش از 15 سال سابقه وکالت در انواع دعاوی خانواده و ملکی هستند. ایشان قادر هستند با تسلط بالا بر قوانین و مقررات، مطلوب ترین راهکار برای عبور از مشکلات حقوقی را در اختیار موکلان قرار دهند.

جهت اعطای وکالت به خانم مریم آرین پور و دریافت مشاوره از ایشان، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09151641060
آدرس دفتر:
بیرجند، خیابان طالقانی 10، ساختماس اطلس، طبقه اول، واحد ۲، دفتر وکالت خانم مریم آرین پور


سید حسن هاشمی

جناب آقای سید حسن هاشمی

جناب آقای هاشمی وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری هستند. همچنینی ایشان عضو هئات علمی دانشگاه نیز می باشند تخصص او در پرونده های دعاوی ملکی، حقوقی، کیفری و خانواده می باشد و در این زمینه ها توانسته است رضایت بالایی از موکلین خود را جلب کند.

آدرس دفتر: بیرجند، خیابان طالقانی یک، پلاک ۱۴

شماره تماس: ۰۹۱۵۱۶۱۴۷۶۸

هادی صمدی

جناب آقای هادی صمدی

آقای صمدی یکی از وکلای در حال فعالیت در بیرجند هستند. ایشان عضو کانون وکلای دادگستری و وکیل پایه یک در بیرجند می باشند. حوزه ی فعالیت ایشان در دعاوی پرونده های ملکی، حقوقی، کیفری و خانواده است که در این زمینه ها بسیار خوش درخشیده است.

آدرس دفتر: بیرجند، خیابان طالقانی، بین طالقانی ۱۳ و ۱۵، طبقه ی فوقانی، پلاک ۱۲۵

شماره تماس: ۰۹۱۵۳۶۲۱۳۱۷

محمدرضا یوسفی

جناب آقای محمدرضا یوسفی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلای دادگستری شهر بیرجند می باشد وی با سابقه چندین ساله خویش و قبولی اکثر پرونده های حقوقی توانسته است تا جایگاه ویژه ای را در بین وکلای شهر بیرجند کسب کند.

آدرس دفتر: بیرجند، خیابان طالقانی، ساختمان نجلا، طبقه ۵ واحد ۱۸

شماره تماس: 09155623787

ناصر انوری

جناب آقای ناصر انوری وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی، با بیش از چندین سال سابقه وکالت خویش و فعالیت در زمینه پرونده هایی همچون دعاوی کیفری (قتل، کلاهبرداری، خیانت)، خانواده، حقوقی، و … توانسته است تا جایگاه ویژه ای را بین وکلای شهر بیرجند کسب کند و یکی از بهترین وکلای دادگستری شهر بیرجند شوند.

آدرس دفتر: بیرجند، روبروی دادگستری، طبقه فوقانی سوپر سید

شماره تماس: 0915362001238

مهسا مودی

سرکار خانم مهسا مودی وکیل بیرجند

سرکار خانم مهسا مودی وکیل پایه یک دادگستری، مشاوره حقوقی و عضو کانون وکلای دادگستری خراسان رضوی می باشند که وی با سابقه بالای خود در زمینه های مختلفی مانند دعاوی کیفری، حقوقی، خانواده، ملکی و … توانسته است تا یکی از وکلای خوب شهر بیرجند شناخته شود.

آدرس دفتر: بیرجند، خیابان طالقانی، کوچه ۱۵، پلاک ۳

شماره تماس: 09155634494

حسن طاحونه بان گیو

جناب آقای حسن طاحونه بان گیو

یکی دیگر از وکلایی که در شهر بیرجند در حال فعالیت می باشد، جناب آقای حسن طاحونه بان گیو است. ایشان وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری هستند و در دعاوی پرونده های حقوقی و کیفری بسیار کاردان و متخصص هستند.

آدرس دفتر: بیرجند، بلوار شهدای عبادی، مقابل دادگستری

شماره تماس: ۰۹۱۵۵۶۲۴۴۲۷

علیرضا دوستی

علیرضا دوستی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری بیرجند

علیرضا دوستی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری بیرجند با بیش از 10 سال سابقه وکالت در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی فعالیت دارد و به صورت تخصصی در تمامی امور به افراد مشاوره ارائه می دهد و آنان را از چالش های پیش رو آگاه می سازد و همچنین برای روند بهتر پروند در تمامی مراحل با قاضی مربوطه نهایت همکاری را به عمل می آورد.

آدرس دفتر: مشهد، بلوار کوثر، کوثر ۱۵، پلاک ۱۰۸، مقابل شورای حل اختلاف

شماره تماس: ۰۹۱۵۹۱۱۵۸۷۰

حمیدرضا احمدی

جناب آقای حمیدرضا احمدی وکیل پایه یک دادگستری به شماره پروانه ۴۸۶۹۴ می باشد. او در حوزه خانواده و کیفری وکالت پرونده های زیادی را بر عهده گرفته و موفقیت های زیادی را در رزومه ی خود ثبت کرده است. شما برای حصول اطمینان از مهارت های ایشان می توانید از یک جلسه مشاوره رایگان آقای احمدی برخوردار شوید.

آدرس: بیرجند، خیابان طالقانی، ساختمان آلما، طبقه ۴، واحد۴۰۴

شماره تماس: ۰۹۹۰۱۵۲۰۲۶۴


خصوصیات وکیل خوب در بیرجند

در دنیای امروزی هر کدام از ما ممنکن است دچار مشکلات و مسائل حقوقی شویم. مسائل حقوقی عمدتا پیشرفته و تخصصی هستندو نمی توان بدون کمک از پس آن برآمد. برای حل این مسائل و دریافت مشاوره حقوقی لازم است به یک وکیل مراجعه کنیم در صورتی که بدون راهنمایی افراد متخصص در زمینه های مختلف حقوقی بخواهیم با این گونه مسائل درگیر شویم، ممکن است نه تنها موفق در حل مشکل خود نمی شویم، بلکه ضرر و زیان های بزرگی را نیز بر خود تحمیل می کنیم.

کمک گرفتن از یک وکیل خوب، شما را در مسیر موفقیت در پرونده های حقوقیتان هموار خواهد کرد. بهترین وکیل زن در بیرجند، با تجربه و تخصصی که دارد، به شما در حل مشکلات کمک می کند و تا رسیدن به موفقیت پرونده همراهتان است. شما به راحتی می توانید با انتخاب یک وکیل خوب که زیر و بم های قانون آگاهی کافی داشته باشد، در کمترین زمان و ساده ترین روش، راهکار قانونی مناسب برای حل مشکل خود پیدا می کند. در واقع انتخاب یک وکیل کارکشته هم در هزینه و هم در زمان صرفه جویی می شود و باعث رسیدن به نتیجه ی مطلوب در پرونده های حقوقی می شود.

خصوصیات و ویژگی های مختلفی برای انتخاب یک وکیل خوب وجود دارد. همان طور که پیش تر گفته شد، از مهم ترین ویژگی های یک وکیل کارکشته این است که، وکیل کارکشته باید امین باشد. شما اطلاعات و اسرار خصوصی زندگی و کار خود را در اختیار وکیل قرار می دهید، بنابر این اگ وکیل امین و قابل اعتماد نباشد، دچار مشکلات بزرگی خواهد. یک وکیل خوب باید راز ها و اسرار موکلش را مانند اسرار خود حس کند و از فاش کردن این اسرار برلی اشخاص دیگر پرهز کند.

وکیل خوب باید حقایق را بدون هیچ گونه پنهون کاری با موکلش در میان بگذارد و در مورد توانایی های خود اغراق نکند.برای یک وکیل فرقی نمی کند که نتایج و تغییرات حاصل شده در پرونده ی موکلش مثبت باشد یا منفی، در هر صورت باید نتایج را رک و راست و بدون پرده پوشی با موکل خود در میان بگذارد.

با گذر زمان شرایط زندگی افراد عوض شده و در نتیجه قوانین قبلی و یا مقتضی نیز تغیر می کند بنابراین اطلاعات قدیمی کاربرد چندانی ندارد. یک وکیل خوب برای اینکه بتواند کار خود را به خوبی انجام دهد، باید اطلاعات خود را درباره ی قوانین به روز کند و از تبصره ها و تغییراتی که در قانون انجام گرفته آگاه باشد.

خصوصیات وکیل

تفاوت وکیل دعاوی کیفری و حقوقی

در مراجع قضایی با توجه به نوع دعاوی، طرح دعاوی حقوقی و کیفری وجود دارد و شما می توانید برای هر دعاوی به یک وکیل توانمند مراجعه کنید.

اولین تفاوت دعاوی حقوقی و کیفری در این است که شما برای دعاوی حقوقی می توانید به دادگاه های حقوقی و یا دادگاه های مدنی مراجعه کنید در حالی که برای طرح دعاوی کیفری باید به دادسراها و دادگاه های کیفری مراجعه کنید.

دعاوی حقوقی در واقع دعاوی هستند که وقتی در دادگاه مطرح می شود، پس از صدور حکم، حق به یکی از طرفین داده می شود. حکم در دعاوی حقوقی با توجه به مدارک و شواهد صادر می شود. همچنین در نظر داشته باشید در دادگاه حقوقی برای فردی که حکم به ضرر او است، هیچ جریمه یا مجازاتی در نظر گرفته نمی شود.

اما در مورد دعاوی کیفری باید گفت علاوه بر این که به تحقق رسیدن حق برای یکی از طرفین صورت می گیرد، برای طرف دیگر که محکوم می شود مجازاتی در نظر گرفته می شود.

می توان گفت فرق بین وکیل حقوقی و کیفری در وظایف آن ها در روند پرونده ها مشخص می شود. در نظر داشته باشید دعاوی کیفری آن دسته از دعاوی هستند که برای جرم هایی در نظر گرفته می شود که دولت برای مقابله با آن ها مجازات هایی تعریف کرده است.

جرایم کیفری اصولا به این صورت هستند که در صورت اثبات جرم، متهم محکوم به مجازات می شود. مجازات هم می تواند نقدی و هم می تواند شامل زندان باشد. دعاوی کیفری مانند دزدی، قاچاق، ضرب و شتم، کلاهبرداری، مواد مخدر، تسخیر اموال، روابط نا مشروع، چک بی محل و بسیاری از مثال های دیگر اشاره کرد.

تفاوت  وکیل دعاوی کیفری و حقوقی

کلام آخر

بزرگواران گرامی بسیار از شما سپاس گزارم که تا این قسمت از مقاله ما را همراهی نمودید. ما در این مقاله به جمع آوری اطلاعات مفیدی درباره بهترین وکیل بیرجند پرداختیم. امیدواریم مثمر ثمر باشد. همراهان گرامی جهت بهبود این مقاله نظرات و پیشنهاد های خود را برای ما کامنت کنید.

5/5 - (5 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 3 =

دکمه بازگشت به بالا