وکیل

10 تا از بهترین وکیل زن در بیرجند ⚖️【سال1403】

در حال حاضر تمامی افراد جامعه به صورت کم و بیش درگیر مشکلات حقوقی مختلفی هستند و هر یک ترجیح می دهند از یک فرد حقوقدان که از دانش و تخصص لازم در حوزه‌ های مختلف حقوقی برخوردار است، کمک بگیرند. اما در این بین برخی افراد به خصوص زنان بیشتر ترجیح می دهند از یک وکیل زن متخصص جهت انجام کارهای حقوقی کمک بگیرند، چرا که با احساس راحتی بیشتری دارند و یک وکیل زن به عنوان یک فرد همجنس بهتر می‌ تواند مشکلات زنان را درک کند. در این مقاله قصد داریم توضیحاتی درباره بهترین وکیل زن در بیرجند در اختیارتان قرار دهیم، خواهشمندم تا پایان مقاله در وبسایت برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل زن در بیرجند کیست؟

بهترین وکیل زن در بیرجند کیست؟

بسیاری از کسانی که با مشکلات عدیده حقوقی مواجه می‌ شوند، جهت حل این قبیل مشکلات به دنبال بهترین وکیل زن در بیرجند هستند. یک وکیل زن مجرب با ارائه بهترین راهکارها همچنین با در نظر گرفتن نوع تخصص و تجربه‌ ای که در اختیار دارد، پیش از انجام هر کار حقوقی، بهترین مشاوره را در اختیار موکلین و مراجعین خود قرار می‌دهد. تمامی ساکنین بیرجند با مراجعه به بهترین وکیل بیرجند اعم از مرد یا زن خواهان حل مشکلات حقوقی خود هستند و به نوعی به دنبال یک کلید برد می‌ گردند.

یکی از اصلی‌ ترین خصوصیات بهترین وکیل زن در بیرجند، تخصص در انواع دعاوی حقوقی می باشد. چرا که یکسری امورات حقوقی تخصصی تر هستند و نیاز است تمرکز بیشتری بر روی این پرونده ها نظیر دعاوی خانواده صرف گردد. اگر به دنبال یافتن بهترین وکیل زن در بیرجند هستید، ابتدا باید به نوع مشکل خود و تخصص وکیل مدنظر توجه کنید، چرا که امروزه گرایش های حقوقی بسیاری پدید آمده اند که هر یک از آنها یک حوزه حقوقی خاص را بررسی می کنند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه مقاله قصد داریم به معرفی 10 تا از بهترین وکیل زن در بیرجند بپردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، ادامه مطلب را در سایت برترین وکیل دنبال کنید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل زن در بیرجند سال 1403!

مریم آرین پور

مریم آرین پور بهترین وکیل زن در بیرجند

خانم مریم آرین پور وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی دارای بیش از 15 سال سابقه وکالت در انواع دعاوی خانواده و ملکی هستند. ایشان قادر هستند با تسلط بالا بر قوانین و مقررات، مطلوب ترین راهکار برای عبور از مشکلات حقوقی را در اختیار موکلان قرار دهند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • بیش از 15 سال سابقه وکالت
 • مشاوره آنلاین در خصوص امور خانواده
 • اخذ پرونده های حقوقی، نوشتن اوراق قضایی و ارائه مشاوره های حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در اعمال منافی عفت و اخلاق نظیر جرایم ضد عفت و اخلاق عمومی، شرب خمر، زنا، لواط، تجاوز
 • متخصص در دعاوی املاک شامل موجر و مستاجر، سرقفلی، اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیرمنقول، املاک، شهرداری، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، زمین شهری و اوقاف، ثبت اسناد و املاک، حق کسب و پیشه

جهت اعطای وکالت به خانم مریم آرین پور و دریافت مشاوره از ایشان، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09151641060
آدرس دفتر:
 بیرجند، خیابان طالقانی 10، ساختماس اطلس، طبقه اول، واحد ۲، دفتر وکالت خانم مریم آرین پور

مهسا مودی

مهسا مودی

سرکار خانم مهسا مودی یکی از برترین وکلای زن در شهر بیرجند می باشند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در استان خراسان جنوبی هستند و همچنین متخصص پرونده های حقوقی مختلفی می باشند. خانم مودی تا به امروز موفق شده اند پرونده های بسیاری را با موفقیت به اتمام برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای بیش از 8 سال سابقه کار
 • ارائه مشاوره حقوقی به شکل حضوری و غیر حضوری
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، کلیه امورات و دعاوی ثبتی
 • متخصص در حوزه پیگیری ویژه دعاوی راجع به چک و سفته و سایر اسناد تجاری
 • متخصص در حوزه طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه و …
 • متخصص در پرونده های کیفری اعم از قتل، سرقت، کلاهبرداری، جعل، درگیری، فروش مال غیر، اسیدپاشی، قاچاق مواد مخدر

آدرس دفتر: بیرجند، خیابان طالقانی، کوچه 15، پلاک 3

شماره تماس: 09155634494

مریم استانستی

مریم استانستی

سرکار خانم مریم استانستی وكيل پايه يک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر بیرجند هستند. ایشان عضو کانون وکلای دادگستری اند و در حوزه های مختلف حقوقی فعالیت دارند. ایشان یکی موفق ترین و با تجربه ترین وکلای زن در بیرجند محسوب می شوند.

برخی از مهارت ها و حوزه های تخصصی:

 • دارای مدرک کارشناسی حقوق
 • اخذ پرونده های حقوقی مختلف و عقد قرارداد
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه اسناد رسمی و تجاری، اعسار، تملک اپارتمان ها، ،حدود، قصاص، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، خانواده، شهرداری، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، مطالبه وجه، ملکی، موجر و مستاجر، اجراییات، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، داوری، دعاوی راهنمایی و رانندگی، دیات، شرکت های تجاری و …

آدرس دفتر: بیرجند، ابتدای بلوار شهدای عبادی، مقابل دادگستری

شماره تماس: 09151647964

الهام خدابخشی

الهام خدابخشی

سرکار خانم الهام خدابخشی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در بیرجند هستند و به ارائه فعالیت های تخصصی وکالتی در این شهر می پردازند. ایشان در زمینه دعاوی های کیفری، خانواده، طلاق، ثبتی و … مشغول به کارند و رزومه قابل قبولی دارند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • اخذ پروانه وکالت از سوی قوه قضائیه
 • اخذ پرونده های حقوقی مختلف و عقد قرارداد
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه اسناد رسمی و تجاری، اعسار، تملک اپارتمان ها، خانواده، شهرداری، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، مطالبه وجه، ملکی، موجر و مستاجر، اجراییات،حدود، قصاص، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، داوری، دعاوی راهنمایی و رانندگی، دیات، شرکت های تجاری و …

آدرس دفتر: بیرجند، خیابان طالقانی، روبروی اداره برق، ساختمان نجلا، طبقه 4، واحد ۱۶

شماره تماس: 09151607793

ویژگی های بهترین وکیل زن در بیرجند

بهترین وکیل زن در بیرجند در صورتی که واجد شرایط لازم باشد، نه فقط از طرح شکایت و دعاوی بی پایه و اساس خودداری می کند، بلکه در مسیر درست و قانونی و سرعت جریان دادرسی و مشخص شدن موضوع و ماهیت امر و پیدا کردن حکم منطبق با آن با دادگاه همکاری کرده و صدور رأی مبتنی بر موضوع و موافق قانون را که از جمله موجب افزایش اعتبار قاضی، قوه قضاییه و کشور است، امکان پذیر می کند. همچنین دادگاه این اختیار را دارد که در مواردی که با تردید مواجه است، وکیل را با توجه به شأن او و نیز مقررات انتظامی وکلا، مورد اعتماد قرار دهد.

اصلی ترین ویژگی بهترین وکیل زن در بیرجند، امانت دار بودن است، در حقیقت یک وکیل محرم اسرار موکل و امین او است. در نتیجه وکیل دادگستری این تعهد اخلاقی حرفه ای را بر عهده دارد که از گفتن مطالب اغراق آمیز و غیر ممکن خودداری کند. وظیفه بعدی یک وکیل زن خوب آن است که موکل را از انتخاب بیجا باز دارد نه آنکه به طمع حق الوکاله، موکل را وارد پروسه های رسیدگی غیر ضروری و پیش پا افتاده کند.

بهترین وکیل زن در بیرجند باید تا حد امکان از پیچیده کردن دادرسی خودداری نماید. بنابراین حتی یک وکیل موظف است از فنون و مهارت هایی که آموخته است برای راهنمایی قاضی استفاده کند و خیلی از مواقع قضات از این راهنمایی ها استفاده می کنند. بهترین وکیل طلاق در بیرجند نیاز است موکل را در مسیر صحیحی کمک کند و راهنمایی های لازم را در اختیارشان قرار دهد.

یک وکیل خوب دادگستری باید شأن و مقام قاضی را رعایت کند و با احترام با او رفتار کند. در واقع یک وکیل زن خوب نه تنها نباید از طریق چاپلوسی و تحقیر کردن خود با قاضی رفتار کند، بلکه نباید به واسطه درجه علمی و اطلاعاتی که دارد، نسبت به قاضی و مقام دادگاه تفاخر کند. بلکه وکیل خوب باید با رفتار و شأن خود احترام دادگاه و جامعه را برانگیزد بنابراین هر میزان متواضع تر و افتاده تر باشد، احترام بیشتری را جذب خود می کند.

ویژگی های بهترین وکیل زن در بیرجند

انواع مختلف وکالت

به طور کلی بهترین وکیل زن در بیرجند می تواند در حوزه های حقوقی مختلفی فعالیت کند و افراد می توانند متناسب با زمان و شرایط پرونده خود وکیل مدنظر را اختیار کنند. در ادامه به شرح انواع مختلف وکالت می پردازیم که عبارتند از:

وکیل انتخابی: این نوع از وکالت در مواردی به کار می‌ رود که فردی، وکیل خود را انتخاب و با انعقاد قرارداد وکالت از او درخواست می کند وکالت او را جهت دفاع از حق و حقوقش در مراجع قضایی بر عهده بگیرد.

وکیل قضایی: وکیلی که دارای پروانه قضایی باشد حق وکالت افراد را در دادگاه و مراجع قضایی دارد. فردی که در رشته حقوق تحصیل کرده باشد و در آزمون وکالت قبول شود و از مرکز امور وکلا و کارشناسان قوه قضائیه یا کانون وکلای دادگستری، پروانه وکالت دادگستری دریافت نماید می تواند وکیل قضایی شود.

وکیل تسخیری: این نوع از وکالت در مواردی که دعوایی کیفری رخ داده باشد و علیرغم ضروری بودن حضور وکیل در دادرسی و محاکمات، به علت امتناع متهم از اخذ وکیل و یا نداشتن بضاعت مالی جهت انجام این کار، وکیلی برای دفاع از متهم وارد پرونده نشده‌ است که در این صورت به تشخیص دادگاه، از بین وکلای دادگستری وکیل رایگان برای او گرفته می‌شود. عنوان وکیلی که به این ترتیب وارد پرونده می‌شود، وکیل تسخیری است.

وکیل معاضدتی: در مواردی که افراد جهت دفاع از حقوق خود در دعاوی حقوقی نیاز به وکالت داشته باشند اما بنا به یک سری دلایل امکان گرفتن وکیل نداشته باشند، با تشخیص عسر و حرج موکل از سوی دادگاه یا تشخیص کمسیون معاضدت کانون وکلا، وکیلی به شکل رایگان دفاع از حقوق شخص معسر را بر عهده می‌ گیرد.

انواع مختلف وکالت

کلام آخر

بسیار سپاس گزارم از شما همراهان گرامی که تا این قسمت از مقاله ما را همراهی کردید. امیدوارم در مقاله بهترین وکیل زن در بیرجند توانسته باشیم اطلاعات جامع و مفیدی را در اختیارتان قرار دهیم. لطفا نظرات و پیشنهادهای خود را برای ما کامنت کنید.

3/5 - (2 امتیاز)

مینا کریمی

مینا کریمی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون حقوقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × دو =

دکمه بازگشت به بالا