خانوادهوکیل

10 تا از بهترین وکیل خانواده در بیرجند ⚖️【سال1403】

در حال حاضر تمامی افراد جامعه از اهمیت بنیان خانواده و جایگاه آن در زندگی افراد آگاه هستند. به همین دلیل حقوق خانواده یکی از مهمترین انواع حقوق است و به عنوان یک امر تخصصی شناخته می‌ شود. تمامی افراد در زمان مواجه شدن با مشکلات خانوادگی به دادگاه خانواده مراجعه می‌ کنند و در این زمینه نیاز است از یک وکیل خانواده خوب کمک بگیرند که در ابعاد حقوقی و قضایی از تخصص و تجربه لازم برخوردار باشد. در ادامه مقاله قصد داریم توضیحاتی درباره بهترین وکیل خانواده در بیرجند در اختیارتان قرار دهیم، لذا خواهشمندم تا پایان مقاله در وب سایت برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل خانواده در بیرجند کیست؟

بهترین وکیل خانواده در بیرجند کیست؟

انتخاب بهترین وکیل خانواده در بیرجند کار بسیار سختی است، چرا که نیازمند تحقیق و تفحص زیادی در این زمینه می‌ باشد. در نتیجه در شروع جستجو نیاز است به ویژگی‌ های چنین وکیلی توجه شود و همچنین در مورد پرونده‌ های حقوقی که مشابه پرونده شما می‌ باشد، درصد موفقیت وکیل را بسنجید. تمامی موکلین با مراجعه به بهترین وکیل بیرجند خواهان این هستند که در دعاوی خانواده به برد دست یابند.

روش دیگر برای انتخاب بهترین وکیل خانواده در بیرجند، پرسه جو از اطرافیان است. تمامی موکلین می‌ توانند از آشنایان و دوستانی که درگیر یک پرونده خانواده هستند سوال کنند تا یک وکیل خانواده خوب را به آنها معرفی کنند. تجربیات دیگران در انتخاب بهترین وکیل خانواده در بیرجند بسیار تاثیرگذار می‌ باشد و توصیه می‌ شود برای یافتن یک وکیل خانواده خوب وکیلی را انتخاب کنید که بتوانید به صورت حضوری از او مشاوره بگیرید و راهنمایی‌ های لازم را دریافت کنید.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه این مقاله به معرفی 10 مورد از بهترین وکیل خانواده در بیرجند می پردازیم، لذا خواهشمندم تا پایان مقاله در وب سایت برترین وکیل همراه ما باشید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل خانواده در بیرجند سال 1403!

محمدرضا یوسفی

محمدرضا یوسفی

جناب آقای محمدرضا یوسفی وکیل پایه یک دادگستری و یکی از اعضای کانون وکلای دادگستری بیرجند هستند. ایشان همواره مشاوره های حقوقی خود را به صورت حضوری و غیر حضوری در اختیار موکلین خود قرار داده اند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی ایشان:

 • بیش از 12 سال سابقه وکالت
 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق
 • متخصص در حوزه اسناد رسمی و تجاری، اعسار، تملک اپارتمان ها، فروش و انتقال مال غیر، سرقت، دعاوی ملکی، دعاوی کیفری، دعاوی خانواده، ارث و میراث، مواد مخدر، دیوان عدالت اداری، دیون، ثبت و احوال، اسناد رسمی و تجاری، خیانت در امانت، تحصیل مال از طریق نامشروع، ربا و …

آدرس دفتر: بیرجند، خیابان طالقانی، ساختمان نجلا، طبقه 5، واحد 18

شماره تماس: 09155623787

هادی صمدی

هادی صمدی

جناب آقای هادی صمدی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر بیرجند هستند. ایشان متخصص پرونده های حقوقی مختلفی هستند و تا به امروز موفق شده پرونده های بسیاری را با موفقیت به اتمام برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای بیش از 12 سال سابقه کار
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، کلیه امورات و دعاوی ثبتی
 • متخصص در حوزه پیگیری ویژه دعاوی راجع به چک و سفته و سایر اسناد تجاری
 • متخصص در حوزه طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه و …
 • متخصص در پرونده های کیفری اعم از قتل، سرقت، کلاهبرداری، جعل، درگیری، فروش مال غیر، اسیدپاشی، قاچاق مواد مخدر

آدرس دفتر: بیرجند، خیابان طالقانی، بین طالقانی 13 و 15، ط فوقانی، پ 125

شماره تماس: 09153621317

مریم کمیلی

مریم کمیلی

سرکار خانم مریم کمیلی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر بیرجند هستند. ایشان سال ها تجربه وکالت موفق در حوزه دعاوی خانواده را در کارنامه خود دارا می باشند و تا به امروز موفق شده اند پرونده های حقوقی بسیار زیادی را با موفقیت به پایان برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • اخذ پروانه وکالت از سوی قوه قضاییه
 • ارائه مشاوره حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، دعاوی کیفری، دعاوی ثبتی، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، دعاوی راهنمایی و رانندگی، تعزیرات، طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه، استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان، اعسار، تملک اپارتمان ها، شرکت های تجاری و …

آدرس دفتر: بیرجند، بین طالقانی 16 و 18، طبقه اول

شماره تماس: 09153284479

ناصر انوری

 ناصر انوری

جناب آقای  ناصر انوری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در بیرجند هستند. ایشان دارای بیش از 20 سال سابقه درخشان وکالت می باشند که در این مدت با فن بیان قوی، امانت داری نسبت به پرونده موکلین، آشنایی به قوانین توانسته است خود را میان بهترین وکلای زاهدان قرار دهد. ایشان پروانه وکالت خود را از سوی کانون وکلای دادگستری اخذ نموده اند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی ایشان:

 • بیش از 20 سال سابقه کار
 • ارائه مشاوره حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، دعاوی کیفری، دعاوی ثبتی، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، دعاوی راهنمایی و رانندگی، تعزیرات، طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه، استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان، اعسار، تملک اپارتمان ها، شرکت های تجاری و …

آدرس دفتر: بیرجند، روبروی دادگستری، طبقه فوقانی سوپر سید

شماره تماس: 0915362001238

حسن طاحونه بان گیو

حسن طاحونه بان گیو

جناب آقای حسن طاحونه بان گیو وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر بیرجند هستند. ایشان به عنوان یکی از کاربلدترین وکلا به خصوص در حوزه دعاوی خانواده شناخته شده اند و تا به امروز توانسته اند پرونده های حقوقی بسیار زیادی را با موفقیت به اتمام برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی ایشان:

 • ارائه مشاوره حقوقی به شکل حضوری و غیر حضوری
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، کلیه امورات و دعاوی ثبتی
 • متخصص در حوزه پیگیری ویژه دعاوی راجع به چک و سفته و سایر اسناد تجاری
 • متخصص در حوزه طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه و …
 • متخصص در پرونده های کیفری اعم از قتل، سرقت، کلاهبرداری، جعل، درگیری، فروش مال غیر، اسیدپاشی، قاچاق مواد مخدر

آدرس دفتر: بیرجند، بلوار شهدای عبادی، مقابل دادگستری

شماره دفتر: 09155624427

بهترین وکیل خانواده در بیرجند چه ویژگی‌ هایی دارد؟

بی شک هر وکیل موفقی در هر حوزه حقوقی از یک سری خصوصیات و ویژگی‌ های خاص برخوردار است که موجب شده است به شهرت و اعتبار کافی دست یابد. همچنین برخی موکلین برای انتخاب بهترین وکیل خانواده در بیرجند یک سری معیارها و ملاک‌ ها دارند که منجر به داشتن انتخاب متفاوت‌ تری می‌ شود. به عنوان مثال برخی از زنان در زمان طلاق ترجیح می‌ دهند از بهترین وکیل زن در بیرجند کمک بگیرند تا از این طریق به مشاوره های حقوقی لازم دست یابند. برخی از ویژگی‌ های بهترین وکیل خانواده در بیرجند عبارت است از:

امین و رازدار بودن: با توجه به اینکه بهترین وکیل خانواده در بیرجند با مسائل خانوادگی و حریم موکلین سر و کار دارد، نیاز است امین و رازدار باشد و با وجدان کاری خود مسائل حرفه‌ ای را از خانوادگی جدا کند. تنها در این صورت است که موکل می‌ تواند به حق و حقوق خود خود دست یابد و حریم خصوصی خود را حفظ کند.

بهترین وکیل خانواده در بیرجند چه ویژگی‌ هایی دارد؟

داشتن تجربه، دانش و آگاهی بالا: مهمترین ویژگی بهترین وکیل خانواده در بیرجند این است که از دانش و تخصص لازم در حوزه دعاوی خانواده برخوردار باشد. همچنین یک وکیل خانواده خوب باید به موارد قانونی و حقوقی خانواده تسلط کامل داشته باشد و در دعاوی متداول خانوادگی از تجربه لازم برخوردار باشد. یک وکیل خانواده خوب از لحاظ علمی باید با پروسه‌ های دادگاه خانواده، ارائه دادخواست، نحوه پیگیری و موارد دیگر آشنایی داشته باشد. گاهی ممکن است محتوای پرونده خانواده کاملاً ساده و پیش پا افتاده باشد و نیازی نداشته باشد از یک وکیل خانواده کمک بگیرید و تنها باید از او مشاوره‌ های لازم را دریافت کنید.

رعایت عدل و انصاف: یک وکیل خانواده خوب باید عدل و انصاف را به خوبی رعایت کند و به ویژه در پرونده‌ های خانواده بیشتر سعی کند صلح ایجاد کند. کسب موفقیت در پرونده خانواده بسیار مهم و با ارزش است، لذا مهمتر آن است که در پرونده خانواده ارزش بنیان خانواده حفظ گردد. بهترین وکیل خانواده در بیرجند می‌ تواند با جداسازی مسائل حرفه‌ ای از مسائل شخصی و همچنین رعایت اصول اخلاقی تا حد بسیار زیادی به این کار کمک کند.

وظایف بهترین وکیل خانواده در بیرجند

به صورت کلی وظایف بهترین وکیل خانواده در بیرجند از لحاظ دو بعد حقوقی و اخلاقی مورد بررسی قرار می گیرد که اگر وکیل به خوبی به وظایف خود در هر دوی این ابعاد عمل کند، به عنوان بهترین وکیل خانواده در بیرجند محسوب می‌ شود که برخی از آنها عبارت است از:

وظایف بهترین وکیل خانواده در بیرجند
 • از لحاظ بعد حقوقی نخستین وظیفه بهترین وکیل خانواده در بیرجند این است که به شکل تخصصی در این زمینه تجربه لازم را داشته باشد و از موکل خود در دادگاه دفاع کند. همچنین یک وکیل خانواده باید انتظارات و نیازهای موکل خود را بررسی کند و با درنظر گرفتن هر یک هر اقدامی که لازم است، مانند طرح دادخواست، شکایتنامه یا حضور در دادگاه و دادن مشورت به وی را بر عهده بگیرد. پیگیری پرونده خانوادگی ممکن است پیچیده و دشوار باشد ولی بهترین وکیل خانواده باید از پس این دشواری به خوبی بر آید.
 • همچنین یک وکیل خانواده باید به تمامی سوالات تخصصی و ابهامات موکل خود در کمترین برهه زمانی ممکن پاسخ بدهد و راهکارهای منطقی ممکن را در اختیار او قرار دهد. یک وکیل امور خانواده جسارت و شجاعت کافی را دارد و تا زمان بدست آوردن نتیجه راضی‌ کننده برای موکل خود، به پیگیری و استفاده از علم و تجربه خود ادامه می‌ دهد.
 • از لحاظ بعد اخلاقی نیز وکیل امور خانواده تا حدی که قانون به او اجازه می‌ دهد باید اسرار موکلین خود را حفظ کند و از معامله کردن با طرف مقابل اجتناب کند. به عنوان مثال بهترین وکیل طلاق در بیرجند قادر است از مسیر حقوقی و قضایی موفقیت را برای موکل خود کسب کند و نیازی به استفاده از راه‌ های فرعی نمی باشد.
 • رعایت انصاف، اعتدال و ادب نسبت به تمام افراد برای یک وکیل خانواده لازم و ضروری است. همچنین باید گفت که در امورات خانوادگی وکیل باید حداکثر تلاش خود را برای ایجاد صلح بین طرفین و جلوگیری از تنش بین آنها صرف کند. چرا که معمولاً طرفین دعاوی با هم نسبت دارند و ایجاد صلح میان آنها بسیار کارآمدتر و آسان تر است.

کلام آخر

ممنونم از این که تا انتهای مقاله بهترین وکیل خانواده در بیرجند همراه ما بودید. در این مقاله به معرفی وکلای مجرب در این شهر پرداختیم تا اگر به دنبال یک وکیل خانواده خوب هستید، انتخاب راحتی داشته باشید. در ادامه مقاله گفتیم که بهترین وکیل چه ویژگی هایی دارد و چه وظایفی بر عهده دارد. امیدوارم مطالبی که در این مقاله بیان شد برای شما مفید باشد. چنانچه سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید لطفا برای ما کامنت نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)

مینا کریمی

مینا کریمی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون حقوقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + 12 =

دکمه بازگشت به بالا