کیفریوکیل

10 تا از بهترین وکیل سرقت در تهران ⚖️【سال1402】

روزانه در تهران سرقت های بسیاری رخ می دهد. از این رو طبیعتا افراد مالباخته به دنبال وکیلی هستند تا از دارای و حقوق آنان دفاع کند. در مقابل هم برخی برای اثبات بی گناهی خود به وکیل متخصص در جرایم سرقت نیاز دارند. در ادامه مقاله سعی کرده ایم تعدادی از بهترین وکیل سرقت در تهران را به همراه آدرس دفتر و شماره تماس معرفی کنیم. برای شناخت آنان در مجله برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل سرقت در تهران کیست؟

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل کیفری تهران

بهترین وکیل سرقت در تهران کیست؟

ربودن عین مال منقول متعلق به غیر، سرقت محسوب می شود. اموالی که به سرقت می رود باید منقول باشند، سرقت در اموال غیر منقول درست نمی باشد. در این نوع جرایم اثبات سرقت پیچیدگی های خاص خود را دارد و وکلای متخصص در امور کیفری و سرقت به آن آگاه هستند. به عنوان مثال اگر شخصی با این تصور که مالی برای اوست، آن را بگیرد و بازنگرداند، سارق نمی باشد و سرقتی اتفاق نیفتاده است.

شناخت بهترین وکیل سرقت در تهران باعث می شود تا در صورت بروز چنین مشکلی سریعا با وکیل در ارتباط باشیم و با استفاده از راه های قانونی از حقوق مان دفاع کنیم. برای راحتی انتخاب شما در میان تعداد بسیار بالای وکیل که در شهر تهران وکالت می کنند. تلاش کردیم تا تعدادی از آن ها را به همراه توضیحات تکمیلی به شما معرفی کنیم. همراه ما باشید.

جناب آقای دکتر محمد تقی زاده

محمد تقی زاده وکیل سرقت تهران

دکتر محمد تقی زاده، وكيل پايه يك دادگستري و مشاور حقوقی در شهر تهران، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز و از بهترین، موفق ترین و با تجربه ترین وکلای تهران و فارغ التحصیل از دانشگاه دولتی علامه طباطبایی تهران می باشند.

تخصص ایشان در پرونده های کیفری علی الخصوص پرونده های سرقت در تمامی مراجع شامل دادسرا، دادگاه کیفری دو، دادگاه کیفری یک و دیوان عالی کشور و همچنین جرایم به شرح زیر می باشد :

ضرب و جرح عمدی، تهدید، توهین، افتراء، خیانت در امانت، جعل، استفاده از سند مجعول، کلاهبرداری، فروش مال غیر، تحصیل مال از طریق نامشروع، تصرف عدوانی، مزاحمت و ممانعت از حق، تخریب و اتلاف اموال، قتل عمد و قتل غیرعمد، رابطه نامشروع و اعمال منافی عفت، مزاحمت بانوان، جرایم سیاسی، ارتشاء، اخاذی، صدور چک بلامحل، مشروبات الکلی، مواد مخدر، جرایم سایبری و رایانه ای، سرقت و مفقودی چک، فریب در ازدواج، افساد فی الارض، خرید مال مسروقه، بی احتیاطی در رانندگی منجر به صدمه یا فوت، گواهی خلاف واقع، اخلال در نظام اقتصادی کشور، اسید پاشی، قماربازی، رباخواری، توهین به مقدسات، ایراد صدمات بدنی، معامله به قصد فرار از دین، تغییر کاربری اراضی زراعی و باغ ها، تجاوز به عنف، تبانی برای بردن مال غیر، جرایم نظامی، شهادت کذب و دروغ، اخلال در نظم و آسایش عمومی، تمرد نسبت به مامور دولت، آدم ربایی، جرایم نظام پزشکی، محاربه، جاسوسی، تصرف در اموال دولتی، غصب عناوین و مشاغل، قذف، تفخیذ، زنا، لواط، مزاحمت تلفنی، جرایم علیه اطفال، تهدید به قتل و کلیه جرایم کیفری

صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند. در کارنامه شغلی دکتر محمد تقی زاده، سابقه وکالت در پرونده های کلان و جنجالی مشاهده می گردد.

ایشان مقالات علمی و پژوهشی و ارائه مقاله در همایش های ملی و کشوری را در رزومه خویش دارند.

در صورت نیاز هموطنان در اقصی نقاط ایران به تنظیم هر گونه دادخواست، شکواییه، لایحه و قرارداد و … آقای دکتر محمد تقی زاده پس از مشاوره تلفنی و شنیدن اظهارات شما و بررسی مدارک از طریق ایمیل یا پیام رسان های مجازی، بر اساس خواست شما نسبت به تنظیم و ارسال متون مورد نیاز شما اقدام می نماید.

جهت پذیرش وکالت یا انجام مشاوره تلفنی یا حضوری با دکتر محمد تقی زاده می‌توانید با شماره‌های زیر تماس برقرار نمایید:

نشانی دفتر وکالت: تهران، بلوار اصلی سعادت آباد، نبش خیابان 32، پلاک116، ساختمان خانه سبز، طبقه دوم، واحد4

تلفن همراه جهت اخذ مشاوره تلفنی: 09121722464
شماره تلفن دفتر جهت اخذ وقت مشاوره حضوری: 02186127228 02186129690

جناب آقای قاسم نجفی بابادی

جناب آقای قاسم نجفی بابادی

آقای بابادی وکیل متخصص در جرایم سرقت هستند. ایشان به عنوان وکیل پایه یک دادگستری در تهران، سوابق بسیاری کسب کرده اند. مدیر گروه حقوقی استیناف گر بوده وخدمات متنوعی در زمینه سرقت ارائه می کنند. چگونگی اثبات سرقت، دفاع از مالباخته، تلاش برای جمع آوری ادله و مدارک لازم و … از جمله کارهایی است که روی پرونده های موکلین خود انجام می دهند.

رسیدگی به انواع پرونده های سرقت تعزیری، حدی، سرقت مسلحانه، غیر مسلحانه، بانکی و غیربانکی، سرقت اینترنتی یا غیر اینترنتی از جمله انواع سرقت است که آقای بابادی به آن رسیدگی می کنند.

آدرس دفتر: تهران، مطهری، بعد از چهارراه مفتح، خیابان مهرداد، نبش کوچه درفش، ساختمان مهرداد، پلاک ۴، واحد ۱۰

شماره تماس: ۰۹۱۹۷۵۵۲۱۴۶

جناب آقای محمد دمرچلی

جناب آقای محمد دمرچلی

آقای دمرچلی وکیل پایه یک دادگستری در تهران، مدیر دفتر حقوقی دادفر و متخصص در دعاوی مربوط به سرقت و کلاهبرداری، جعل، خیانت در امانت و … هستند. آقای دمرچلی با تجاربی که در حرفه وکالت و پیگیری پرونده های پیشین کسب نموده اند، بهترین راهکارها را برای پیشبرد هرچه بهتر پرونده پیشنهاد می دهند. سایر تخصص های آقای دمرچلی در حل پرونده های حقوقی، خانوادگی، ثبتی، ملکی، قضایی و … است.

آدرس دفتر: تهران، صادقیه شمالی، بلوار اشرفی اصفهانی، بن بست 12 متری بهار، ساختمان بهاران، پلاک 1، طبقه 4، واحد 10

شماره تماس: 09122281245

جناب آقای حسن وحدانی

جناب آقای حسن وحدانی

آقای وحدانی وکیل پایه یک دادگستری، خبره در امور کیفری و سرقت و همینطور سابقه ای بیش از 10 سال در حرفه وکالت دارند. خدماتی که توسط آقای وحدانی ارائه می شود شامل مشاوره حضوری و غیرحضوری است. به این صورت که در جلسه مشاوره با اطلاعاتی که فرد در اختیار ایشان قرارداده، میزان موفقیت پرونده را به متقاضی اطلاع می دهند.

آقای وحدانی از وکلای باسابقه در تهران هستند. ایشان سابقه ای بیش از 10 سال در این زمینه کسب نموده اند. انواع دعاوی کیفری، حقوقی، ملکی، خانوادگی، تنظیم دادخواست و لوایح حقوقی و … توسط ایشان انجام می شود.

آدرس دفتر: تهران، سعادت آباد، سرو غربی، ضلع جنوب غربی چهارراه سرو، جنب بانک سپه، مجتمع سروناز، پلاک 72، طبقه 5، واحد 21 شمالی

شماره تماس: 09127976041

جناب آقای حسن اسماعیلی

جناب آقای حسن اسماعیلی

آقای حسن اسماعیلی وکیل پایه یک دادگستری در تهران و عضو کانون وکلای قوه قضاییه می باشند. یکی از مجرب ترین و مطرح ترین وکلای دادگستری تهران در زمینه های کیفری، سرقت، کلاهبرداری، قتل و … هستند. بیش از 15 سال سابقه وکالت دارند و به انواع دعاوی حقوقی، ملکی، خانوادگی و … رسیدگی می کنند.

آدرس دفتر: تهران، جنت آباد، پلاک 78، طبقه دوم، واحد 2

شماره تماس: 02144428277

جناب آقای مسعود اسلامی مهر

جناب آقای مسعود اسلامی مهر

آقای اسلامی مهر وکیل متخصص در جرایم و پرونده های سرقت هستند. ایشان سابقه ای بیش از 20 سال در حرفه وکالت کسب نموده اند و به انواع دعاوی حقوقی، کیفری، خانوادگی، ملکی، ثبتی، اسنادی و … رسیدگی می کنند.

سوابقی که در سال های وکالت خود کسب نموده اند را لیست کرده ایم:

 • سابقه وکالت در دیوان عدالت کشور
 • سابقه داوری در تمامی قراردادهای داخلی بین اشخاص و شرکت ها
 • سابقه وکالت در کمیسیون های ماده صد شهرداری و کمیسیون های مالیاتی
 • سابقه تنظیم قراردادهای مشارکت در ساخت و قراردادهای تجاری و بازرگانی و تمامی قراردادهای داخلی و بین المللی

آدرس دفتر: تهران، ظفر، خیابان مصدق شمالی، خیابان شهید دامغانی، شماره 38، واحد 2

شماره تماس: 02126413766

سرکار خانم فریبا محمد

سرکار خانم فریبا محمد وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، مدرس دانشگاه و عضو کانون وکلای مرکز شهر تهران با بیش از 13 سابقه وکالت می باشند. وی به صورت تخصصی در پرونده هایی همچون دعاوی خانواده و حقوقی فعالیت می کنند در کنار آن پرونده هایی نظیر پرونده ملکی و ثبتی و همینطور دعاوی مربوط به پرونده های کیفری را نیز فعالیت می کنند.

تخصص ها:

 • پرونده های مختلف الزام به تنظیم سند
 • پرونده های قراردادهای مشارکت در ساخت
 • پرونده های کیفری از جمله کلاهبرداری و سرقت

آدرس دفتر: تهران، شهرری، میدان هادی ساعی مجتمع صدف ورودی 2 پلاک 5 واحد 5

شماره تماس: 09122962737

سرکار خانم ندا فلاح

سرکار خانم ندا فلاح وکیل پایه یک دادگستری و کارشناس ارشد حقوق جزا و جرمشناسی گروه وکلای هیواد و قبول دعاوی حقوقی، ملکی، کیفری (سرقت، کلاهبرداری، قتل، خیانت در امانت، آدم ربایی)، تنظیم قراردادهای تجاری فعالیت می کنند و با سابقه 15 ساله وکالت خویش توانسته است تا یکی از بهترین وکلای جرم سناسی در شهر تهران شود.

آدرس دفتر: تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از مترو صدر، کوچه داد، ساختمان شماره 19، واحد 14، طبقه 4

شماره تماس: 09121321023

جناب آقای دکتر امیر اله دادی

جناب آقای امیر اله دادی وکیل پایه یک دادگستری، دکتری حقوق جزا و جرم شناسی ، عضو انجمن جرمشناسی ، حقوقدان و نويسنده كتب و مقالات حقوقی و عضو كانون اهل قلم ، مولف چندین عنوان کتاب و چندین مقاله تخصصی در حوزه حقوقی و وکالت با بیش از یک و نیم دهه سابقه آمادگی خود را جهت قبول وکالت و مشاوره در دعاوی حقوقی و کیفری اعلام میدارد. قبول وکالت در دعاوی کیفری را بر عهده دارند. دعاوی کیفری یکی از پیچیده ترین دعاوی است که نیاز مبرم به وکیل کیفری متخصص دارد. دفتر وکالت دکتر اله دادی، وکیل پایه یک دادگستری با سال ها سابقه و تجربه با مهارت، توانایی و تخصص در رسیدگی به دعاوی کیفری شما را یاری می نماید.

آدرس دفتر: تهران، پاسداران، خیابان گلستان4

شماره تماس: 09126759740

تعریف سرقت و انواع آن

جرم سرقت به دلیل سهولت دستیابی به منافع مالی و تعدد عمل سرقت به روش های مختلف، یکی از جرایم پرتکرار است. سرقت از آن دسته از جرایم کیفری است که رابطه مستقیمی با اموال و دارایی های افراد دارد. به طور مثال آدم ربایی سرقت محسوب نمی شود زیرا انسان ارزش معنوی و روحانی دارد. در صورت بروز سرقت، اموالی از فرد قربانی بدون اذن و اجازه او به سرقت می رود. در این صورت او متحمل ضرر و زیان بالایی می گردد.

سرقت یکی از جرایمی است که جنبه عمومی دارد، به این معنی که حتی با گذشت شاکی، قانون مجازاتی را برای سارق در نظر می گیرد. مطابق ماده 483 قانون ایین دادرسی کیفری، در صورتی که سارق مرتکب جرم سرقت تعزیری مشدد شود، بخشش شاکی هیچ تاثیری در کاهش مجازات ندارد. مگر در مواردی که وکیل متخصصی روی پرونده کار کند.

تعریف سرقت و انواع آن

استثنایی در سرقت تعزیری ساده وجود دارد، در این نوع سرقت اگر رضایت بدهیم، فرد سارق مجازات دیگری نخواهد داشت. اما در صورتی که تقاضای مجازات فرد سارق را داشته باشیم بهتر است با وکیل متخصص در جرایم سرقت در ارتباط باشیم.

انواع سرقت را در زیر لیست کرده ایم:

 • سرقت مسلحانه و غیرمسلحانه
 • سرقت اینترنتی و غیر اینترنتی
 • سرقت از بانک و غیربانکی
 • سرقت حدی: در سرقت حدی، مجازات فرد مجرم را شرع مشخص نموده است و قاضی هیچ دخالتی در آن ندارد. سرقت حدی در فقه اینگونه تعریف شده است که “ربودن مخفیانه معادل 4.5 نخود طلای مسکوک متعلق به غیر با هتک هرز، توسط شخص بالغ، عاقل و مختار، در غیر سال قحطی که مرتکب پدر مالباخته نباشد” سرقت حدی است و مجازات آن قطع چهار انگشت دست راست است.
 • سرقت تعزیری: سرقتی که حدی نباشد، تعزیری است و مجازات آن مطابق نظر قاضی مشخص می شود.

با بهترین وکیل کلاهبرداری در تهران بیشتر آشنا شوید.

اهمیت مراجعه به وکیل متخصص در جرایم سرقت چیست؟

در جرایمی که به سرقت ارتباط دارد، یک طرف پرونده شاکی است و طرف دیگر فرد سارق قرار دارد. بهترین وکیل سرقت در تهران فردی است که می تواند وارد چنین پرونده هایی شود و از موکل خود چه در جایگاه متهم و چه در جایگاه شاکی کمک کند. وکیل خبره در امور سرقت به خوبی به قوانین و حقوق افراد آگاه است. از این رو بهتر ما را راهنمایی می کند و دفاعیات لازم را ارائه می دهد.

اعطای وکالت پرونده سرقت به وکیل خبره در این امور موجب می شود تا وکیل از پرونده ما به خوبی دفاع کرده و علاوه بر محکوم کردن سارق، ضرر و زیان وارد شده را از سارق بگیرد.

اهمیت مراجعه به وکیل متخصص در جرایم سرقت چیست؟

اثبات جرم سرقت در دادگاه به راحتی نیست. سرقت انواع مختلفی دارد و به شکل های مختلفی رخ می دهد مانند کیف قاپی، جیب بری، سرقت مسلحانه و … . همین موضوع موجب اهمیت وجود وکیل در پرونده های سرقت است. وکلا اطلاعات کاملی از قوانین دارند و راه هایی برای اثبات و دفاع از موکل خود می دانند که بسیار راه گشا است.

مراجعه به دادگاه ها بدون وکیل و راهنممایی های او، کار دفاعیه را برای ما سخت می کند. ما به تنهایی قادر به ارائه مدارک لازم و اثبات سرقت انجام شده نیستیم. اما اگر با بهترین وکیل سرقت در تهران مشاوره داشته و وکالت پرونده را به ایشان بسپاریم، احتمال اینکه نتیجه دادگاه به نفع ما باشد بسیار بالا می رود.

از طرفی دیگر در صورتی که وکیل، پرونده سارق را پذیرفته باشد، با تلاش و ارائه مدارکی، اقدام به گرفتن تخفیف مجازات برای موکل (سارق) می کند.

کلام آخر

سپاس گزارم که تا این بخش از مقاله ما را همراهی نمودید. بهترین وکیل سرقت در تهران، موضوعی بود که در این مقاله به آن پرداخیتم. دسترسی سریع و راحت به وکیل متخصص در حوزه های سرقت اهمیت بالایی دارد. امیدوارم که مطالب برای تان مفید بوده باشد و وکیل مورد نظرتان را انتخاب کنید. لطفا نظرات و انتقادات خود را برای ما کامنت کنید.

2.3/5 - (3 امتیاز)

زینب رحمانی

سلام، من در مجله برترین وکیل سعی در معرفی وکلای متخصص ایرانی و توضیح مسائل حقوقی دارم. خوشحال می شوم نظرات و پیشنهادهایتان را برای ما کامنت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا