کیفریوکیل

10 تا از بهترین وکیل سرقت در تهران ⚖️【سال1403】

روزانه در تهران سرقت های بسیاری رخ می دهد. از این رو طبیعتا افراد مالباخته به دنبال وکیلی هستند تا از دارای و حقوق آنان دفاع کند. در مقابل هم برخی برای اثبات بی گناهی خود به وکیل متخصص در جرایم سرقت نیاز دارند. در ادامه مقاله سعی کرده ایم تعدادی از بهترین وکیل سرقت در تهران را به همراه آدرس دفتر و شماره تماس معرفی کنیم. برای شناخت آنان در مجله برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل سرقت در تهران کیست؟

بهترین وکیل سرقت در تهران کیست؟

ربودن عین مال منقول متعلق به غیر، سرقت محسوب می شود. اموالی که به سرقت می رود باید منقول باشند، سرقت در اموال غیر منقول درست نمی باشد. در این نوع جرایم اثبات سرقت پیچیدگی های خاص خود را دارد و بهترین وکیل کیفری در تهران به آن آگاه هستند. به عنوان مثال اگر شخصی با این تصور که مالی برای اوست، آن را بگیرد و بازنگرداند، سارق نمی باشد و سرقتی اتفاق نیفتاده است.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

شناخت بهترین وکیل سرقت در تهران باعث می شود تا در صورت بروز چنین مشکلی سریعا با وکیل در ارتباط باشیم و با استفاده از راه های قانونی از حقوق مان دفاع کنیم. در صورتی که با مشکل فروش مال غیر مواجه شدید می توانید به بهترین وکیل فروش مال غیر در تهران مراجعه نمایید. برای راحتی انتخاب شما در میان تعداد بسیار بالای وکیل که در شهر تهران وکالت می کنند.

لیست 10 تا از بهترین وکیل سرقت در تهران ⚖️ + آدرس و تلفن ☎️️

دکتر محمد تقی زاده

محمد تقی زاده وکیل سرقت تهران

دکتر محمد تقی زاده، وكيل پايه يك دادگستري و مشاور حقوقی در شهر تهران، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز و از بهترین، موفق ترین و با تجربه ترین وکلای تهران و فارغ التحصیل از دانشگاه دولتی علامه طباطبایی تهران می باشند.

تخصص ایشان در پرونده های کیفری علی الخصوص پرونده های سرقت در تمامی مراجع شامل دادسرا، دادگاه کیفری دو، دادگاه کیفری یک و دیوان عالی کشور و همچنین جرایم به شرح زیر می باشد :

ضرب و جرح عمدی، تهدید، توهین، افتراء، خیانت در امانت، جعل، استفاده از سند مجعول، کلاهبرداری، فروش مال غیر، تحصیل مال از طریق نامشروع، تصرف عدوانی، مزاحمت و ممانعت از حق، تخریب و اتلاف اموال، قتل عمد و قتل غیرعمد، رابطه نامشروع و اعمال منافی عفت، مزاحمت بانوان، جرایم سیاسی، ارتشاء، اخاذی، صدور چک بلامحل، مشروبات الکلی، مواد مخدر، جرایم سایبری و رایانه ای، سرقت و مفقودی چک، فریب در ازدواج، افساد فی الارض، خرید مال مسروقه، بی احتیاطی در رانندگی منجر به صدمه یا فوت، گواهی خلاف واقع، اخلال در نظام اقتصادی کشور، اسید پاشی، قماربازی، رباخواری، توهین به مقدسات، ایراد صدمات بدنی، معامله به قصد فرار از دین، تغییر کاربری اراضی زراعی و باغ ها، تجاوز به عنف، تبانی برای بردن مال غیر، جرایم نظامی، شهادت کذب و دروغ، اخلال در نظم و آسایش عمومی، تمرد نسبت به مامور دولت، آدم ربایی، جرایم نظام پزشکی، محاربه، جاسوسی، تصرف در اموال دولتی، غصب عناوین و مشاغل، قذف، تفخیذ، زنا، لواط، مزاحمت تلفنی، جرایم علیه اطفال، تهدید به قتل و کلیه جرایم کیفری

صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند. در کارنامه شغلی دکتر محمد تقی زاده، سابقه وکالت در پرونده های کلان و جنجالی مشاهده می گردد.

ایشان مقالات علمی و پژوهشی و ارائه مقاله در همایش های ملی و کشوری را در رزومه خویش دارند.

در صورت نیاز هموطنان در اقصی نقاط ایران به تنظیم هر گونه دادخواست، شکواییه، لایحه و قرارداد و … آقای دکتر محمد تقی زاده پس از مشاوره تلفنی و شنیدن اظهارات شما و بررسی مدارک از طریق ایمیل یا پیام رسان های مجازی، بر اساس خواست شما نسبت به تنظیم و ارسال متون مورد نیاز شما اقدام می نماید.

جهت پذیرش وکالت یا انجام مشاوره تلفنی یا حضوری با دکتر محمد تقی زاده می‌توانید با شماره‌های زیر تماس برقرار نمایید:

نشانی دفتر وکالت: تهران، بلوار اصلی سعادت آباد، نبش خیابان 32، پلاک116، ساختمان خانه سبز، طبقه دوم، واحد4

تلفن همراه جهت اخذ مشاوره تلفنی: 09121722464
شماره تلفن دفتر جهت اخذ وقت مشاوره حضوری: 02186127228 02186129690


سید سجاد میرکاظمی

سید سعید میرکاظمی

گروه وکلا و داوری آنی وکیل، تیمی متشکل از وکلا و حقوقدانان صاحب صلاحیت و مجرب می باشد که جهت ارائه خدمات حقوقی در راستای رفع نیازهای قضایی تمامی اقشار جامعه با در نظر گرفتن تمامی جوانب فردی و قضایی سعی در برقراری ارتباط بین موکلین محترم با اقسام مختلف وکلا را دارد.

این گروه حقوقی توسط مرحوم سید سعید میرکاظمی با بیش از دو دهه تجربه عملی و دارای تحصیلات تکمیلی در رشته حقوق خصوصی و همچنین سید سجاد میرکاظمی متخصص کیفری و حوزه اراضی و املاک و… در زمینه های متعدد تاسیس شده است. مدیریت سازمان یافته خدمات حقوقی آنی وکیل، از تجارب موفق گروه وکلا و موسسات پیشرفته الگو برداری شده است.

گروه وکلای آنی وکیل با حل و فصل کردن بیش از هزاران پرونده مختلف در حوزه های مختلف حقوقی و کیفری و نظامی متعهد به وسیله در جهت احقاق حقوق موکلین و ارباب رجوع محترم نیز است.

تیم مشاوره حقوقی آنی وکیل به پشتوانه تیم متخصص و با تجربه، برای انجام کلیه امور حقوقی شما به منظور احقاق حقوقتان در کنار شما می باشد. همه جا همراه شما خواهیم بود.

آدرس دفتر: ضلع شمالی ميدان رسالت، خیابان نيرو دريايی، خیابان شهدای گل شرقی، پلاك ٤٣، طبقه٢، واحد٤

شماره تماس: 09122274983

محمد دمرچلی

جناب آقای محمد دمرچلی

آقای دمرچلی وکیل پایه یک دادگستری در تهران، مدیر دفتر حقوقی دادفر و متخصص در دعاوی مربوط به سرقت و کلاهبرداری، جعل، خیانت در امانت و … هستند. آقای دمرچلی با تجاربی که در حرفه وکالت و پیگیری پرونده های پیشین کسب نموده اند، بهترین راهکارها را برای پیشبرد هرچه بهتر پرونده پیشنهاد می دهند. سایر تخصص های آقای دمرچلی در حل پرونده های حقوقی، خانوادگی، ثبتی، ملکی، قضایی و … است.

آدرس دفتر: تهران، صادقیه شمالی، بلوار اشرفی اصفهانی، بن بست 12 متری بهار، ساختمان بهاران، پلاک 1، طبقه 4، واحد 10

شماره تماس: 09122281245

مسعود اسلامی مهر

جناب آقای مسعود اسلامی مهر

آقای اسلامی مهر وکیل متخصص در جرایم و پرونده های سرقت هستند. ایشان سابقه ای بیش از 20 سال در حرفه وکالت کسب نموده اند و به انواع دعاوی حقوقی، کیفری، خانوادگی، ملکی، ثبتی، اسنادی و … رسیدگی می کنند.

سوابقی که در سال های وکالت خود کسب نموده اند را لیست کرده ایم:

 • سابقه وکالت در دیوان عدالت کشور
 • سابقه داوری در تمامی قراردادهای داخلی بین اشخاص و شرکت ها
 • سابقه وکالت در کمیسیون های ماده صد شهرداری و کمیسیون های مالیاتی
 • سابقه تنظیم قراردادهای مشارکت در ساخت و قراردادهای تجاری و بازرگانی و تمامی قراردادهای داخلی و بین المللی

آدرس دفتر: تهران، ظفر، خیابان مصدق شمالی، خیابان شهید دامغانی، شماره 38، واحد 2

شماره تماس: 02126413766

فریبا محمد

سرکار خانم فریبا محمد وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، مدرس دانشگاه و عضو کانون وکلای مرکز شهر تهران با بیش از 13 سابقه وکالت می باشند. وی به صورت تخصصی در پرونده هایی همچون دعاوی خانواده و حقوقی فعالیت می کنند در کنار آن پرونده هایی نظیر پرونده ملکی و ثبتی و همینطور دعاوی مربوط به پرونده های کیفری را نیز فعالیت می کنند.

تخصص ها:

 • پرونده های مختلف الزام به تنظیم سند
 • پرونده های قراردادهای مشارکت در ساخت
 • پرونده های کیفری از جمله کلاهبرداری و سرقت

آدرس دفتر: تهران، شهرری، میدان هادی ساعی مجتمع صدف ورودی 2 پلاک 5 واحد 5

شماره تماس: 09122962737

ندا فلاح

سرکار خانم ندا فلاح وکیل پایه یک دادگستری و کارشناس ارشد حقوق جزا و جرمشناسی گروه وکلای هیواد و قبول دعاوی حقوقی، ملکی، کیفری (سرقت، کلاهبرداری، قتل، خیانت در امانت، آدم ربایی)، تنظیم قراردادهای تجاری فعالیت می کنند و با سابقه 15 ساله وکالت خویش توانسته است تا یکی از بهترین وکلای جرم سناسی در شهر تهران شود.

آدرس دفتر: تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از مترو صدر، کوچه داد، ساختمان شماره 19، واحد 14، طبقه 4

شماره تماس: 09121321023

دکتر امیر اله دادی

جناب آقای امیر اله دادی وکیل پایه یک دادگستری، دکتری حقوق جزا و جرم شناسی ، عضو انجمن جرمشناسی ، حقوقدان و نويسنده كتب و مقالات حقوقی و عضو كانون اهل قلم ، مولف چندین عنوان کتاب و چندین مقاله تخصصی در حوزه حقوقی و وکالت با بیش از یک و نیم دهه سابقه آمادگی خود را جهت قبول وکالت و مشاوره در دعاوی حقوقی و کیفری اعلام میدارد. قبول وکالت در دعاوی کیفری را بر عهده دارند. دعاوی کیفری یکی از پیچیده ترین دعاوی است که نیاز مبرم به وکیل کیفری متخصص دارد. دفتر وکالت دکتر اله دادی، وکیل پایه یک دادگستری با سال ها سابقه و تجربه با مهارت، توانایی و تخصص در رسیدگی به دعاوی کیفری شما را یاری می نماید.

آدرس دفتر: تهران، پاسداران، خیابان گلستان4

شماره تماس: 09126759740

موسسه حقوقی حقیقت گستر پارسیان

موسسه حقوقی حقیقت گستر پارسیان

موسسه حقوقی حقیقت گستر پارسیان یکی از موسسه های فوق حرفه ای در زمینه دعاوی کیفری هستن و به صورت تخصصی در این زمینه وکالت می پذیرند. پرونده های موفق بسیاری را در چندین سال سابقه فعالیت خود جای داده اند برخی از پرونده های موفق این موسسه به شرح زیر می باشد:

 • مواد مخدر
 • سرقت
 • قتل
 • شرب خمر
 • دیه
 • و …

آدرس دفتر: تهران، فلکه دوم تهرانپارس، خیابان فرجام شرقی (بعد از آهنی آمینه 119)، پلاک 53، ساختمان آمیتیس، طبقه پنجم، واحد 18

شماره تماس: 09193756169

رحیم اباسلط

جناب آقای رحیم اباسلط وکیل پایه یک دادگستری می باشد. او از بهترین وکلای فعال حوزه سرقت در تهران شناخته شده و سال ها تجربه در این زمینه کسب کرده است. آقای اباسلط خدماتی مانند تنظیم شکوائیه و دادخواست و تنظیم اسناد و مدارک را انجام داده و در تمامی حوزه ها مشاوره تخصصی به شما ارائه می دهد.

آدرس: تهران، خیابان شریعتی، سه راه طالقانی، ابتدای خیابان خواجه نصیر، پلاک ۳۰۰، طبقه ۴، واحد ۷

شماره تماس: 09124599103


تعریف سرقت و انواع آن

جرم سرقت به دلیل سهولت دستیابی به منافع مالی و تعدد عمل سرقت به روش های مختلف، یکی از جرایم پرتکرار است. سرقت از آن دسته از جرایم کیفری است که رابطه مستقیمی با اموال و دارایی های افراد دارد. به طور مثال آدم ربایی سرقت محسوب نمی شود زیرا انسان ارزش معنوی و روحانی دارد. در صورت بروز سرقت، اموالی از فرد قربانی بدون اذن و اجازه او به سرقت می رود. در این صورت او متحمل ضرر و زیان بالایی می گردد.

سرقت یکی از جرایمی است که جنبه عمومی دارد، به این معنی که حتی با گذشت شاکی، قانون مجازاتی را برای سارق در نظر می گیرد. مطابق ماده 483 قانون ایین دادرسی کیفری، در صورتی که سارق مرتکب جرم سرقت تعزیری مشدد شود، بخشش شاکی هیچ تاثیری در کاهش مجازات ندارد. مگر در مواردی که وکیل متخصصی روی پرونده کار کند.

استثنایی در سرقت تعزیری ساده وجود دارد، در این نوع سرقت اگر رضایت بدهیم، فرد سارق مجازات دیگری نخواهد داشت. اما در صورتی که تقاضای مجازات فرد سارق را داشته باشیم بهتر است با وکیل متخصص در جرایم سرقت در ارتباط باشیم.

انواع سرقت را در زیر لیست کرده ایم:

 • سرقت مسلحانه و غیرمسلحانه
 • سرقت اینترنتی و غیر اینترنتی
 • سرقت از بانک و غیربانکی
 • سرقت حدی: در سرقت حدی، مجازات فرد مجرم را شرع مشخص نموده است و قاضی هیچ دخالتی در آن ندارد. سرقت حدی در فقه اینگونه تعریف شده است که “ربودن مخفیانه معادل 4.5 نخود طلای مسکوک متعلق به غیر با هتک هرز، توسط شخص بالغ، عاقل و مختار، در غیر سال قحطی که مرتکب پدر مالباخته نباشد” سرقت حدی است و مجازات آن قطع چهار انگشت دست راست است.
 • سرقت تعزیری: سرقتی که حدی نباشد، تعزیری است و مجازات آن مطابق نظر قاضی مشخص می شود.
تعریف سرقت و انواع آن

با بهترین وکیل کلاهبرداری در تهران بیشتر آشنا شوید.

اهمیت مراجعه به وکیل متخصص در جرایم سرقت چیست؟

در جرایمی که به سرقت ارتباط دارد، یک طرف پرونده شاکی است و طرف دیگر فرد سارق قرار دارد. بهترین وکیل سرقت در تهران فردی است که می تواند وارد چنین پرونده هایی شود و از موکل خود چه در جایگاه متهم و چه در جایگاه شاکی کمک کند. وکیل خبره در امور سرقت به خوبی به قوانین و حقوق افراد آگاه است. از این رو بهتر ما را راهنمایی می کند و دفاعیات لازم را ارائه می دهد.

اعطای وکالت پرونده سرقت به وکیل خبره در این امور موجب می شود تا وکیل از پرونده ما به خوبی دفاع کرده و علاوه بر محکوم کردن سارق، ضرر و زیان وارد شده را از سارق بگیرد.

اثبات جرم سرقت در دادگاه به راحتی نیست. سرقت انواع مختلفی دارد و به شکل های مختلفی رخ می دهد مانند کیف قاپی، جیب بری، سرقت مسلحانه و … . همین موضوع موجب اهمیت وجود وکیل در پرونده های سرقت است. وکلا اطلاعات کاملی از قوانین دارند و راه هایی برای اثبات و دفاع از موکل خود می دانند که بسیار راه گشا است. همچنین در صورت وجود ضرب و جرح می توانید به بهترین وکیل ضرب و جرح در تهران مراجعه نمایید.

مراجعه به دادگاه ها بدون وکیل و راهنمایی های او، کار دفاعیه را برای ما سخت می کند. ما به تنهایی قادر به ارائه مدارک لازم و اثبات سرقت انجام شده نیستیم. اما اگر با بهترین وکیل تهران در امور سرقت مشاوره داشته و وکالت پرونده را به ایشان بسپاریم، احتمال اینکه نتیجه دادگاه به نفع ما باشد بسیار بالا می رود. در صورت وقوع جرایم اقتصادی و مالی می توانید به بهترین وکیل جرایم اقتصادی در تهران مراجعه کنید.

از طرفی دیگر در صورتی که وکیل، پرونده سارق را پذیرفته باشد، با تلاش و ارائه مدارکی، اقدام به گرفتن تخفیف مجازات برای موکل (سارق) می کند.

اهمیت مراجعه به وکیل متخصص در جرایم سرقت چیست؟

کلام آخر

سپاس گزارم که تا این بخش از مقاله ما را همراهی نمودید. بهترین وکیل سرقت در تهران، موضوعی بود که در این مقاله به آن پرداخیتم. دسترسی سریع و راحت به وکیل متخصص در حوزه های سرقت اهمیت بالایی دارد. امیدوارم که مطالب برای تان مفید بوده باشد و وکیل مورد نظرتان را انتخاب کنید. لطفا نظرات و انتقادات خود را برای ما کامنت کنید.

2.3/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 3 =

دکمه بازگشت به بالا