ملکیوکلا

10 تا از بهترین وکیل ملکی در سعادت آباد ⚖️【سال1403】

گاهی افراد در معاملات ملکی دچار اختلافاتی می شوند که حل و فصل آن ها جز با ارجاع دادنشان به محاکم قضایی امکان پذیر نیست. برای دفاع از حق و حقوق در دادگاه لازم است با قوانین و مقررات حوزه ملک و املاک آشنا باشیم تا در آینده دچار خسارات احتمالی نشویم. استخدام یک وکیل مجرب و متعهد می تواند به میزان زیادی از خسارات وارده در حوزه ملک و املاک جلوگیری کند و ضعف های حقوقی را جبران نماید. در این مطلب سعی داریم شما را با بهترین وکیل ملکی در سعادت آباد آشنا کنیم تا شاید توانسته باشیم در این راستا قدمی برداریم.

بهترین وکیل ملکی در سعادت آباد

بهترین وکیل ملکی در سعادت آباد کیست؟

برای انتخاب بهترین وکیل ملکی در سعادت آباد لازم است متر و معیاری منطقی به دست داشته باشیم تا بتوانیم با استفاده از آن ها، مطلوب ترین گزینه را از میان انبود وکلای دادگستری انتخاب نماییم. بهترین وکیل ملکی در سعادت آباد توانسته تحصیلات خود را در رشته حقوق در یکی از مطرح ترین دانشگاه های کشور ادامه دهد. او دانش حقوقی لازم برای ورود به پرونده های ملکی را در اختیار دارد. او با قوانین و مقررات و نیز تغییرات آن ها آشنایی کامل دارد.

بهترین وکیل سعادت آباد زمان زیادی را صرف حل و فصل پرونده های ملکی در دادگاه های مختلف کشور کرده است و همین موضوع باعث شده است تا تجربیات او در این زمینه افزایش یابد. تجربیات بهترین وکیل ملکی در سعادت آباد به او کمک می کند تا او در حل پرونده به راحتی بتواند از پیچ و خم ها عبور کند. او جسارت لازم برای جنگیدن در میدان دادگاه را در اختیار دارد. نظر خود را به صورت صادقانه در خصوص پرونده بیان می کند و همواره جانب امانت داری را رعایت می کند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه این مطلب قصد داریم به معرفی وکلای خبره در زمینه پرونده های ملکی در سعادت آباد بپردازیم. برای اطلاعات بیشتر درخصوص آدرس دفتر و شماره تماس وکلای متخصص، در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل ملکی در سعادت آباد سال 1403

مژده بابایی

مژده بابایی وکیل ملکی در سعادت آباد

خانم مؤده بابایی وکیل پایه یک دادگستری در تهران، مشاور حقوقی، متخصص در انواع دعاوی ملکی و قراردادهای بین المللی و دعاوی مرتبط در این حوزه و دارای سابقه بالا در امر وکالت می باشند. از تخصص های ایشان می توانیم به وکالت در دعاوی کیفری، خانوادگی، ملکی، ثبتی و تجاری اشاره کنیم.

آدرس دفتر: تهران، سعادت آباد، خیابان ٢٥ (قره تپه ای)، پلاک ٨٩، طبقه ٣، واحد ٥

شماره تماس: ٠٩١٢٦٠٣٥٠٠٩

سعید شهبازی

سعید شهبازی بهترین وکیل ملکی در سعادت آّباد

آقای سعید شهبازی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و دارای سابقه بالا در وکالت انواع دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده و یکی از وکلای موفق در منطقه سعادت آباد می باشند. ایشان یکی از وکلای ملکی متخصص در سعادت آباد هستند که پیگیری انواع پرونده در این زمینه را می پذیرند. تلاش مستمر و پیگیری مداوم از ویژگی های اخلاقی ایشان است که موجب می شود در وکالت پرونده پذیرفته به موفقیت برسند.

برخی از تخصص ایشان:

  • پرونده های ملکی، ثبتی، فسخ و انفساخ و ابطال قراردادها، شرکتهای تجاری
  • پرونده های کیفری مربوط به املاک
  • پرونده های مربوط به ارز دولتی، اختلافات بورسی
  • پرونده های خانوادگی حاد

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره آقای سعید شهبازی، از طریق شماره زیر با ایشان در ارتباط باشید:

شماره تماس: 09122857587
آدرس دفتر:
تهران، سعادت آباد، خیابان آسمان، آسمان یازدهم شرقی، پلاک سی، طبقه چهارم، واحد ۲

دکتر امید مقدسی فر

دکتر امید مقدسی فر وکیل ملکی در سعادت آباد

آقای مقدسی فر وکیل پایه یک دادگستری در تهران و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز هستند. بیش از 20 سال سابقه وکالت دارند و ایشان از وکلای بسیار حاذق در امور ملکی می باشند که در این زمینه بهترین خدمات را به موکلین خود ارائه می دهند.

دارای مدارک کارشناسی حقوق قضایی، کارشناسی ارشد حقوق تجارت اقتصادی بین المللی و دکترای حقوق بین الملل از دانشگاه تهران هستند. دعاوی ملکی، کیفری، جرایم پزشکی، ورشکستگی، مطالبات مالی، جرایم رایانه ای، مهاجرت، پیمانکاری و … توسط آقای دکتر مقدسی فر پذیرفته و پیگری می گردد.

آدرس دفتر: تهران، سعادت آباد، میدان کاج، خیابان سرو شرقی، نبش خیابان مجد، پلاک 3، طبقه 3

شماره تماس: 02122136527

امیر جوادی

امیر جوادی وکیل ملکی در سعادت آباد

آقای جوادی وکیل پایه یک دادگستری در تهران و از وکلای متخصص در پرونده های ملکی می باشند. سال های بسیاری سابقه آموزش دارند. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد رشته حقوق خصوصی از دانشگاه آزاد واحد تهران مرکز و همینطور دارای مدرک دکترای حقوق خصوصی از دانشگاه آزاد واحد ورامین هستند. متخصص در حقوق ارزهای دیجیتال، حقوق بانکی، حقوق بلاکچین، حقوق دیجیتال و … می باشند.

آدرس دفتر: تهران، سعادت آباد، میدان قیصر امین پور

شماره تماس: 09386163144

رضا جمشیدی

جناب آقای رضا جمشیدی وکیل ملکی در سعادت آباد

آقای جمشیدی وکیل پایه یک دادگستری تهران و وکیل متخصص در پرونده های ملکی هستند. بیش از 14 سال سابقه فعالیت در امر وکالت دارند و از صدها پرونده کیفری، حقوقی، تجاری، خانوادگی، مواد مخدر، تعزیرات و … هستند. ایشان دارای کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و از وکلای خبره در تهران شناخته می شوند.

آدرس دفتر: تهران ،سعادت آباد، چهاراه شهرداری، مجتمع تجاری اداری سرو

شماره تماس: 09928841085

رضا شریفی اردانی

رضا شریفی اردانی

آقای شریفی اردانی وکیل پایه یک دادگستری در تهران و وکیل متخصص حقوقی و دعاوی ملکی هستند. دارای مدرک کارشناسی ارشد رشته حقوق خصوصی می باشند. بیش از 6 سال سابقه وکالت در دعاوی حقوقی و کیفری را دارند. از سوابق کاری ایشان می توان به سابقه فعالیت در شرکت های پیمانکاری و امور پیمان ها و اختلافات قراردادی به عنوان وکیل، وکیل سازمان هواپیمایی کشوری، نائب رئیس کار گروهی حقوقی اتاق بازرگانی اشاره کنیم.

آدرس دفتر: تهران، سعادت آباد، چهار راه سرو، جنب پلیس دیپلمات، پلاک 26، طبقه چهارم، واحد 11

شماره تماس: 09129724226


انتقال مال غیر در دعاوی ملکی به چه معناست؟

یکی از پرتکرارترین دعاوی مطرح شده در زمینه ملک و املاک، فروش مال غیر است. در فروش مال غیر در واقع فردی اقدام به فروش و انتقال مال دیگری می کند. در واقع فرد انتقال دهنده با انجام این کار به دنبال کسب منفعت است؛ اما منفعت طلبی او با نوعی ضرر رساندن به مالک مال مربوطه همراه است. باید دقت داشته باشید که فروش مال غیر را می توان در دادگاه از نظر حقوقی و کیفری اقامه کرد. اگر به فروش مال غیر از نظر کیفری پرداخته شود، فرد متخلف به مجازات از سوی دادگاه محکوم خواهد شد.

 ماده 2 قانون مجازات اسلامی مربوط به اصل قانونی بودن جرایم و مجازات هاست به این معنا که تا زمانی که قانونگذار عملی را جرم نداند قابل مجازات نمی باشد در خصوص انتقال مال غیر رکن قانونی آن قانون انتقال مال غیر می باشد که این عمل را جرم انگاری کرده و برای ان مجازات کلاهبردار را تعیین نموده است. لازم است برای مطرح کردن دعاوی کیفری از نوع فروش مال غیر پیش از هر اقدامی با بهترین وکیل ملکی در سعادت آباد مشورت کرده و از تجربیات او بهره مند شوید.

انتقال مال غیر اکثرا از طریق انجام معامله صورت می پذیرد. در واقع فرد در این حالت مال دیگری یا منفعت به دست آمده از آن مال را از طریق معامله به دیگری منتقل می کند. در واقع انجام چنین معامله ای از نظر قانونی جرم محسوب می شود و فرد معامل به مجازات محکوم خواهد شد. همچنین دادگاه پس از بررسی تمامی جوانب پرونده، جنبه حقوقی دعوا را نیز در نظر می گیرد؛ یعنی علاوه بر مجازات فرد متخلف سعی می کند مال را به مالک اصلی آن باز گرداند.

لازم است برای اثبات جرم فروش مال غیر در دادگاه، وقوع سه شرط را مورد تاکید قرار داد. در گام نخست لازم است برای دادگاه محرز شود که فروش مال غیر توسط معامله کننده با سوء نیت همراه بوده است. در واقع اثبات شود که فرد عامدانه اقدام به انتقال مال دیگری کرده است. همچنین لازم است در دادگاه اثبات شود که مال غیر یا منفعت آن مورد معامله قرار گرفته است. در پایان نیز دادگاه به بررسی این موضوع می پردازد که معامله کننده مال غیر را به عنوان مال خود معرفی کرده باشد و هدفش ضرر رساندن بوده است.

فروش مال غیر

در انتخاب بهترین وکیل ملکی در سعادت آباد باید به چه نکاتی توجه کرد؟

در ابتدا لازم است این نکته را گوشزد کنیم که دعاوی ملکی را باید به وکیل متخصص این حوزه بسپارید. دقت داشته باشید که دعاوی مختلف قوانین و مقررات متفاوتی از یکدیگر دارند. برای مثال وکیل خانواده با مسائلی همچون طلاق و تمکین همراه است. در حالی که وکیل ملکی با تصرف عدوانی، خلع ید، انتقال سند، سر قفلی و … دست و پنجه نرم می کند. لازم است برای رسیدگی به پرونده های حوزه املاک از بهترین وکیل ملکی در سعادت آباد استفاده کنیم.

حق الوکاله بالای یک وکیل ملکی به هیچ عنوان به معنای کارآمد بودن وکیل مذکور نیست. باید در انتخاب وکیل معیارهای دیگری را مدنظر قرار دهیم. همچنین بارها دیده شده است که افراد به دلیل بالا بودن دستمزدها از استخدام یک وکیل ملکی منصرف شده اند. دقت داشته باشید که دعاوی ملکی از پیچیدگی های خاص خود برخوردار هستند و چه بسا خسارت شکست در پرونده به مراتب بیشتر از حق الوکاله وکیل مذکور باشد.

لازم است پس از انتخاب بهترین وکیل ملکی در سعادت آباد، جلسه ای را برای انجام ملاقات حضوری با او تدارک ببینید. در این جلسه لازم است او را از تمامی جوانب پرونده مطلع سازید. باید در این جلسه خواسته ها و دغدغه های خود در خصوص دعوای مطرح شده را بازگو کنید و اهداف خود را بیان کنید. وکیل ملکی مورد نظر نیز علاوه بر رعایت اصول حرفه ای باید نظر خود در خصوص پرونده را به صورت کاملا واضح، شفاف و به دور از بازارگرمی بیان نماید و از قول های خلاف واقع بپرهیزد.

نکاتی که در مراجعه به وکیل ملکی باید رعایت شود

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل ملکی در سعادت آباد آشنا کنیم تا فرآیند انتخاب برای شما قدری ساده تر از گذشته شود. در ادامه تلاش کردیم به بررسی فروش مال غیر و شرایط اثبات آن در دادگاه بپردازیم تا دانش شما در این زمینه افزایش یابد. در پایان نیز به بیان نکاتی پرداختیم که رعایت آن ها در زمان انتخاب وکلای حوزه ملک و املاک ضروری است. اکنون از شما دعوت می کنیم که اگر نظر یا تجربه ای در خصوص مسائل مطرح شده دارید، آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (4 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 2 =

دکمه بازگشت به بالا