وکلا

10 تا از بهترین وکیل ونک ⚖️【سال1403】

وکیل فردی است که به موجب عقد وکالت به پیگیری پرونده موکل می پردازد. بهترین وکیل ونک فردی است که دانش و آگاهی بالای درخصوص قوانین و نحوه رسیدگی به دعاوی خانواده، کیفری، حقوقی، ملکی و … دارد. بدین ترتیب بهتر از ما می تواند به پرونده رسیدگی کند. در ادامه سعی داریم تا به معرفی 10 تا از وکیل خوب در ونک بپردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آدرس و شماره تماس وکلا، در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل ونک کیست؟

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل خانواده در تهران

بهترین وکیل ونک کیست؟

بهترین وکیل ونک در زمینه حل دعاوی کیفری، حقوقی، خانواده و … تخصص دارد. همینطور در حرفه وکالت سابقه دارد و در اکثر پرونده های پذیرفته موفق عمل نموده است. قدرت کلامی وکیل و مدیریت جلسه های دادگاه یکی از ویژگی هایی است وکیل خوب باید از آن برخوردار باشد.

یل وظایف مختلفی دارد که مهم ترین آن تنظیم پیش نویس اسناد، واسطه گری در اختلافات، ارائه مشاوره به متقاضیان دعاوی مختلف حقوقی، کیفری، خانوادگی، ملکی و … است. پیچیدگی های امور حقوقی، ضرورت داشتن وکیل را چندین برابر کرده است و حضور وکیلی که از قوانین جاری کشور اطلاعات درستی داشته باشد، تا حد بسیار زیادی در حل پرونده تاثیرگذار است.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه قصد داریم تا به معرفی وکلای خبره پرداخته و آنها را به همراه شماره تماس و آدرس معرفی کنیم. برای اطلاعات بیشتر در وبسایت حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل ونک سال 1403!

دکتر مجتبی محمدی

دکتر مجتبی محمدی بهترین وکیل ونک

دکتر مجتبی محمدی وکیل پایه یک دادگستری، دارای دکتری حقوق بین المللی و عضو کانون وکلای مرکز تهران، عضو کمیسیون داوری کانون وکلای مرکز، دارای مدرک وکالت بین المللی (IBA)، دارای مدرک داوری بین المللی اتاق بازرگان ایران و دارای مدرک فن بیان در مذاکرات بین المللی می باشد.

مدارک و تخصص های ایشان عبارتند از:

 • مدرک وکالت کانون وکلای ایران
 • مدرک وکالت کانون وکلای بین المللی (IBA)
 • مدرک داوری بین المللی اتاق بازرگانی ایران مدرک فن بیان در مذاکرات بین المللی (زیر نظر دکتر ظریف)
 • تسلط کامل به امور شرکتها و قراردادها
 • تسلط کامل بر امور قراردادهای داخلی و بین المللی
 • مهارت در مذاکرات بین المللی

برخی از سوابق شغلی ایشان عبارتند از:

 • مشاوره حقوقی سازمان لیگ فوتبال ایران
 • مشاوره حقوقی سندیکای بیمه گران ایران
 • مشاور حقوقی سازمان بنادر و دریانوردی
 • مدیر حقوقی شرکت پترو امید آسیا
 • مدیر حقوقی شرکت سیمان شمال
 • مدیر حقوقی شرکت سیمان هرمزگان
 • مشاوره حقوقی هلدینگ سرمایه گذاری امید (بانک سپه)
 • مشاور حقوقی کمیسیون حقوق بشر وکیل چندین شرکت پیمانکاری و بازرگانی برتر داخلی و بین المللی با گرید یک

آدرس دفاتر دکتر مجتبی محمدی وکیل پایه یک دادگستری:
1-سعادت آباد، بالاتر از ميدان كاج، خيابان١٢ (على اكبر)، پلاك ٤١، واحد ۴
تلفن همراه: ۰۹۱۲۱۲۱۲۱۳۳
تلفن تماس: 22093600  22093700
2-اتوبان ستاری، بلوار فردوس شرق، نرسیده به چهار راه سلیمی جهرمی، ‌ساختمان دفتر خدمات قضایی‌، ‌پلاک ۱۹۲، طبقه 5 و 12
تلفن تماس: 44969001 44969002


امیر عبدالتاجدینی

امیر عبدالتاجدینی بهترین وکیل ونک

آقای امیر عبدالتاجدینی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، عضو مرکز وکلای قوه قضاییه، دارای دکترای حقوق، دارای بیش از 5 سال سابقه وکالت در انواع دعاوی ملکی و انجام بیش از 200 پرونده ملکی به صورت تخصصی و یکی از وکلای خبره در ملارد هستند.

شماره تماس: 09127159538
آدرس دفتر: ملارد

هادی شفیعی

آقای شفیعی وکیل پایه یک دادگستری در تهران هستند. دارای مدرک کارشناسی ارشد تجارت بین الملل و در حال حاضر دانشجوی دکترای حقوق خصوصی می باشند. دعاوی مرتبط با حقوق بین الملل، قراردادهای بین المللی، مهاجرت، اختلافات تجاری، دعاوی دریاها، مناقصات، دعاوی مالی، چک، سفته و … هستند.

آدرس دفتر: میدان ونک، خیابان ونک، تک جنوبی، پلاک 4، واحد 2

شماره تماس: 09122866359

علی عبدی

جناب آقای علی عبدی وکیل ونک

آقای عبدی وکیل پایه یک دادگستری در تهران و متخصص در امور مربوط به چک، چک برگشتی، استرداد لاشه چک، چک بلامحل و … می باشند. دیگر تخصص آقای عبدی پیگیری و بررسی پرونده های حقوقی، کیفری، خانواده، دعاوی املاک و اراضی، امور حسبی،دعاوی مربوط به شرکت هاو دعاوی مربوط به ارگان های دولتی است. همچنین اخذ کد اقتصادی، ثبت اختراع، نقل و انتقال نام و علامت تجاری، انحلال شرکت های تجاری، اخذ کارت بازرگانی و … از فعالیت های دیگر آقای عبدی است.

آدرس دفتر: میدان ونک، نرسیده به چهارراه جهان کودک، پلاک 53، طبقه 3

شماره تماس: 02188671120

داود کرمی

جناب آقای داود کرمی وکیل ونک

دکتر داود کرمی عضو هیئت علمی دانشگاه و وکیل پایه یک دادگستری، عضو کمیسیون آموزش کانون وکلای دادگستری مرکز، تخصص اینجانب در دعاوی بیمه ای اعم از باربری، مهندسی، حمل و نقل، مسئولیت، تصادفات و غیرو می باشد. ویژگی بارز اینجانب داشتن تجربه کافی در سمت مدیر حقوقی شرکتهای بیمه، می باشد که این مهم کمک می نماید تا نسبت به ابعاد گوناگون پرونده های بیمه ای شناخت کامل داشته باشم؛ لذا این امکان را دارم در هر پرونده ای بهترین مسیر برای رسیدن به حقوق موکل را انتخاب دست یابد.

آدرس دفتر: میدان ونک، خیابان ملاصدرا، خیابان شیراز جنوبی، گرمسار شرقی، کوچه کفایی پلاک 7، واحد 3

شماره تماس: 09122017863

محبوبه حجتیان

محبوبه حجتیان بهترین وکیل ونک

خانم حجتیان از برترین وکلای ایرانی در زمینه اراضی می باشند. به عنوان یکی از وکلای باتجربه کاری بالا، با پرونده های بسیاری روبه رو شده اند و تجارب بسیاری کسب نموده اند که در دیگر پرونده ها از آنها استفاده می کنند. ارائه کلیه خدمات (مشاوره حقوقی رایگان حضوری و تلفنی و وکالت در دعاوی و …) توسط ایشان انجام می شود.

از سوابق کاری خانم حجتیان می توان به همکاری با بانک هایی مانند سپه و ملت، موسسات مالی قرض الحسنه کارخانه ها و کارگاه های تولیدی، بنگاههای املاک، همکاری با شهرداری و انجام مشاوره حقوقی، کارشناس حقوقی صدا و سیما و … اشاره کنیم. خانم حجتیان به پرونده های مربوط به اداره ثبت اسناد و املاک، احوال شخصیه و امور محجورین، مهاجرت و اقامت، وکالت تخصصی دیوان عالی کشور و دیوان عدالت اداری و … می پردازند.

آدرس دفتر: میدان ونک، خیابان ملاصدرا، ساختمان ملاصدرا، طبقه 2، واحد 11

شماره تماس: 09121584013

سعید شهبازی

آقای سعید شهبازی وکیل ونک

آقای شهبازی یکی از از وکلای ثبت شرکت در تهران هستند. ایشان در دفتر حقوقی خود با جمعی از وکلای خبره همکاری می کنند و در تلاش اند تا بهترین خدمات به متقاضیان ارایه گردد. آقای شهبازی به عنوان وکیل پایه یک دادگستری متخصص در دعاوی گوناگون می باشند و به صورت اختصاصی به پیگیری آنها می پردازند.

از جمله دعاوی که توسط ایشان پذیرفته می شود شامل: خدمات ثبت (ثبت شرکت، ثبت اختراع، ثبت برند، کارت بازرگانی، جواز تاسیس، تغییرات شرکت)، دعاوی حقوقی (دعاوی علامت تجاری، دعاوی کارت بازرگانی، دعاوی طرح صنعتی، دعاوی چک و سفته و …)، اظهارنامه مالیاتی، حق امضا، ترازنامه، اصلاح کد پستی و … همینطور کلیه دعاوی کیفری و … است.

آدرس دفتر: میدان ونک، جنب بانک سپه، پلاک 79

شماره تماس: 02152712


هزینه وکیل در ونک

وکیل در مقابل تلاش هایی که برای حل پرونده موکل انجام می دهد، مستحق دریافت حق الوکاله است. هزینه وکالت و تعرفه وکیل خوب در ونک، در قراردادی که میان طرفین منعقد می شود، تعیین می گردد و نمی توان مقدار مشخصی برای آن تعیین کنیم. عوامل مختلفی در میزان حق الوکاله وکیل موثر است، مثلا میزان تجربه وکیل در این هزینه تاثیر مثبت دارد، به این معنی که هرچه وکیل باتجربه و متبحر باشد حق الوکاله بیشتری دریافت می کند.

معمولا در قراردادی که میان وکیل و موکل منعقد می شود، میزان حق الزحمه وکیل مشخص می شود، اکثر وکلا این هزینه را در دو قسط دریافت می کنند. در برخی موارد ممکن است در قرارداد حق الوکاله وکیل تعیین نمی شود که در چنین مواقعی موکل می تواند مطابق تعرفه قانونی و باتوجه به کاری که وکیل برای پرونده او انجام داده، حق الزحمه او را بپردازند. تعرفه ای که از سوی قانون تعیین شده، برای دعاوی کیفری، مالی، غیرمالی، امور حسبی و … دارای مبالغ متفاوت است.

10 تا از بهترین وکیل ونک

وکیل زن بهتر است یا مرد؟

متاسفانه هنوز هم مشاهده می شود که برخی مردم به وکلای زن اعتمادی ندارند و تصور می کنند که زنان نمی توانند از حقوق آنان دفاع کنند. باید بدانیم که وکلای زن به اندازه وکلای مرد تحصیل می کنند و همانند آنها در آزمون سخت و نفسگیر وکالت شرکت می نمایند. در صورت قبولی در این آزمون، وارد دوره کار آموزی می شوند و سپس می توانند به وکالت در دعاوی مختلف از جمله حقوقی، کیفری، ملکی، خانوادگی و … بپردازند بنابراین می توان به صراحت گفت که زنان و مردان برای ورود به حرفه وکالت به یک اندازه تحصیل می کنند و از لحاظ دانشی کمتر از مردان نیستند.

وکلای زن در حل پرونده های حقوقی، توانایی بالایی دارند. میزان صبوری آنها بیشتر است و در نتیجه موفقیت بیشتری نیز بدست می آورند. بسیاری از افراد در حل پرونده های خانواده نیازمند دریافت مشاوره و اعطای وکالت به وکیل زن هستند.

شرایطی که برخی از افراد جامعه دارند موجب شده تا نتوانند به راحتی رازهای زندگی زناشویی را با وکیل مرد مطرح کنند. بنابراین به دنبال وکیل زن هستند تا به راحتی با او ارتباط داشته و مشکلات خود را شرح دهند. بهترین وکیل زن تهران، فردی است که می توانیم برای حل انواع دعاوی به خصوص پرونده های خانوادگی به او مراجعه کنیم.

معرفی بهترین وکیل در ونک

کلام آخر

داشتن وکیل در مراجع قضایی و دادگاه یکی از انتخاب های هوشمندانه برای رسیدن به حقوق قانونی است. نحوه رسیدگی به پرونده ها، مختلف است و وکیل به خوبی از این روند آگاهی دارد. در مقاله بهترین وکیل ونک برای افرادی که در ونک به دنبال وکیل هستند، تعدادی از وکلای این منطقه از تهران را به همراه آدرس و شماره تماس معرفی کردیم تا دسترسی راحتی داشته باشید. خواهشمندم نظرات و انتقادات خود را برای ما کامنت کنید.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید.

زینب رحمانی

به عنوان یک طراح سایت و نویسنده، دائما در حال یادگیری هستم، همیشه تلاش کردم تا تمام توان خودم رو به کار بگیرم و مطالب حقوقی دقیقی رو در اختیار شما قرار بدم تا شاید بتونم به این شکل گره ای از مشکلات حقوقی شما باز کنم. اگر سوال و نظری درباره مقالات دارین حتما ازم بپرسین:)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − هشت =

دکمه بازگشت به بالا