ملکیوکیل

10 تا از بهترین وکیل ملکی در رباط کریم ⚖️【سال1403】

اگر بگوییم املاک و مستقلات هر شخص بخش قابل توجهی از دارایی‌های او را به خود اختصاص داده است چیزی را به گزاف نگفته‌ایم. گاهی ممکن است افراد در زمینه املاک اعم از زمین و آپارتمان دچار اختلافات حقوقی شوند و در چنین شرایطی به دلیل ارزشمند بودن ملک هرگونه اقدام غلط ممکن است شما را از دسترسی به دارایی‌هایتان محروم کند. لازم است برای عبور از مشکلات پیش آمده از یک وکیل متخصص در زمینه املاک کمک گرفته و اختلافات پیش آمده را به کمک او حل و فصل نمایید. وکیل با تسلط بالایی که بر روی مواد قانونی مرتبط با دعاوی ملکی و نیز تجربه قابل اتکایی که در اختیار دارد می‌تواند راهکارهای مناسبی را به شما ارائه دهد. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل ملکی در رباط کریم آشنا کنیم پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل ملکی در رباط کریم

بهترین وکیل ملکی در رباط کریم کیست؟

در صورتی که افراد با قوانین و مقررات مربوط به دعاوی ملکی آشنایی نداشته باشند ممکن است به صورت شتاب زده و عجولانه تصمیماتی را بگیرند که عواقب ناگواری را برای آنها به دنبال داشته باشد. در چنین شرایطی است که بهترین وکیل ملکی در رباط کریم می‌تواند خواسته‌های حقوقی افراد را برطرف کرده و راهنمایی‌های قابل اطمینانی را پیش روی آنها بگذارد. اگر در شهر خود به دنبال وکلای متخصص و شاخص هستید می‌بایست تحقیقات جامعی را درباره توانمندی و مهارت وکلا انجام دهید.

اگر با برترین وکیل ملکی در رباط کریم ملاقات حضوری داشته باشید و از نزدیک صحبت‌های او درباره پرونده را بشنوید می‌توانید با آسودگی خیال بیشتری درباره همکاری با او تصمیم گیری کرده و وکالت در پرونده‌های ملکی را به او اعطا نمایید. بهترین وکیل رباط کریم شخصی است که بتواند راهکارهای مناسبی برای بازگشایی گره‌های موجود در پرونده‌های قضایی ارائه داده و از تجربیات خود نیز در این راه کمک بگیرد. او به عنوان وکیل پایه یک دادگستری دانش حقوقی بالایی در این زمینه دارد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای شاخص ملکی در رباط کریم را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

10 تا از بهترین وکیل ملکی در رباط کریم سال 1402!

گروه وکلای عدل

گروه وکلای عدل بهترین وکیل ملکی در رباط کریم

گروه وکلای عدل با همکاری وکلای حاذق و با سابقه درخشان آماده خدمات رسانی در حوزه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی میباشند. وکلای این گروه دارای تحصیلات عالیه ارشد و دکترا حقوق میباشند.

پرونده های اعطایی به این گروه با احتمال بالا 90 درصد به موفقیت رسیده و همین امر باعث شده این گروه جز وکلای برجسته و شناخته شده در تهران باشند. لازم به ذکر است که سابقه تعدادی از وکلای این گروه 15 تا 25 سال است و دارای رتبه دو رقمی می باشند. قابل توجه است که گروه وکلا عدل مسلط به زبان انگلیسی هستند و همچنین پرونده های اتباع را بدون واسطه می پذیرند.

برخی تخصص این گروه به شرح ذیل می باشد:

 • دعاوی حقوقی: متخصص در انجام امور مطالبه اجور معوق، ابطال سند مالکیت، استرداد لاشه چک، سفته و برات، مطالبه ثمن، دعاوی حجر، دعاوی مزاحمت، ممانعت از حق و تصرف عدوانی در عین غیر منقول و …
 • دعاوی کیفری: متخصص در انجام امور کلاهبرداری، خیانت در امانت، جرایم علیه اطفال، فرار زندانیان، تجاوز، توهین و افترا، جاسوسی، افشای اسرار، تهدید به قتل، جرایم مطبوعاتی و …
 • دعاوی خانواده: متخصص در انجام امور فسخ نکاح و ازدواج، مطالبه مهریه، نفقه و هزینه های زندگی زوجه، مطالبه و استراد جهیزیه، اجرت المثل ایام زوجیت، حضانت فرزند و …
 • عاوی ملکی: متخصص در انجام امور ابطال سند رسمی، اجرای ثبت ملک، توقیف عملیات اجرایی ملک در مراحل مختلف، دعاوی کلاهبرداری خریدوفروش ملک و …
 • وکالت در انواع قراردادها و امور شرکت ها
 • و …

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره گروه وکلای عدل، با شماره های زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09125869910
شماره تماس دفتر: 02156792342
آدرس دفتر:
 پرند، میدان استقلال، ساختمان f4،طبقه پنجم، واحد 146

سید عادل هفت لنگ بختیاری

سید عادل هفت لنگ بختیاری بهترین وکیل ملکی در رباط کریم

آقای سید عادل هفت لنگ بختیاری وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و یکی از وکلای خبره در رباط کریم می باشند. ایشان موفق به اخذ مدرک لیسانس از دانشگاه تهران شده و بیش از یک دهه سابقه فعالیت حقوقی در وکالت انواع دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، اسناد تجاری، اداری و … دارند. از خدمات دیگری که توسط ایشان ارائه می گردد امکان اخذ وکالت از اتباع بیگانه در خصوص امور تابعیت و احوال شخصیه در ایران می باشد.

ایشان با بیش از 12 سال سابقه در امر حقوقی، کیفری، خانواده، داوری و وکالت امور احوال شخصیه اتباع همواره تلاش می کنند بهترین خدمات را به موکلین ارائه نمایند. تسلط به زبان فرانسه، انگلیسی و عربی موجب شده تا ایشان بدون نیاز به مترجم، به امور موکلین و اتباع رسیدگی کنند.

برخی از تخصص و خدمات آقای سید عادل هفت لنگ بختیاری:

 • کیفری (مواد مخدر، قتل، کلاهبرداری، سرقت، خیانت در امانت، جعل، انتقال مال غیر، ضرب و جرح، دیه و …)
 • حقوقی (تنظیم انواع قراردادها، مشاوره تخصصی حقوقی به شرکت ها، مطالبه وجه چک و ….)
 • قراردادها (مطالبه وجه قرارداد، الزام به انجام تعهد، فسخ و ابطال قرارداد و …)
 • خانواده (طلاق، الزام به تمکین، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، استرداد جهیزیه، ارث و تقسیم ترکه و …)
 • ملکی ( الزام به تنظیم سند رسمی، تصرف عدوانی، خلع ید، سرقفلی و …)

شماره تماس: 09125869910
آدرس دفتر: پرند، میدان استقلال، ساختمانf4،طبقه پنجم، واحد146

مجید یوسفی

مجید یوسفی بهترین وکیل ملکی در رباط کریم

جناب آقای مجید یوسفی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، دارای بیش از 11 سال سابقه وکالت موفق را دارا می باشد، این وکیل نیز دارای تبحر و دانش حقوقی بالا در زمین هحل دعاوی ملکی دارد که توانسته در طول سابقه وکالتش چندین پرونده بزرگ ملکی را حل و فصل کند و موکبلانش را از نتیجه پرونده خوشنود سازد.

برخی از تخصص ها این وکیل:

 • دعاوی ملکی: خلع ید، فروش ملک مشاع، دعاوی تحویل سند و …
 • دعاوی خانواده، طلاق و مهریه و …
 • دعاوی کیفری: ضرب و جرح، سرقت و …
 • تنظیم لایحه و شکوائیه، نوشتن اوراق قضایی و …
 • مشاوره حضوری و غیر حضوری

آدرس:‌ تهران، رباط کریم، جنب اداره برق، پاساژ طلا، طبقه دوم، پلاک ۸

شماره تماس: 09122493986

محمدنقی چهاردولی

محمدنقی چهاردولی بهترین وکیل ملکی در رباط کریم

جناب آقای محمدنقی چهاردولی بهترین وکیل ملکی در رباط کریم ،‌این وکیل دارای بیش از 1 دهه سابقه وکالت موفق می باشد، او توانسته در طول سابقه وکالتش پرونده های بیشماری را به سرانجام رسانده و موکلانش را از نتیجه پرونده خوشنود سازد، از ویژگی های این وکیل می توان به رفتار مناسب با موکلین، پایبندی به زمان، دانش حقوقی بالا، فن بیان قوی اشاره کرد.

برخی تخصص های این وکیل:

 • قبول دعاوی ملکی: سرقفلی، خلع ید، پایان کار، فسخ قرار داد،‌تحویل ملک
 • قبول دعاوی خانواده
 • دعاوی کیفری
 • دعاوی حقوقی
 • تنظیم سند، تنظیم لایحه
 • مشاوره حضوری و غیر حضوری

آدرس: رباط کریم، بلوارآزادگان، جنب بانک صادرات ایران، مجتمع تجاری اداری سهیل، طبقه۳، پلاک۷۹

شماره تماس: 02122335034

ونوس خنجری

ونوس خنجری بهترین وکیل ملکی در رباط کریم

سرکار خانم ونوس خنجری وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای مرکز، دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق، با بیش از چندین سال سابقه وکالت موفق می باشد، این وکیل در طول سابقه وکالتش توانسته بسیار موفق عمل کرده و با هوش ذکاوتی که در زمینه حل دعاوی ملکی دارد پرودنه های زیادی را بخه سرانجام برساند.

برخی تخصص های این وکیل:

 • خیانت در امانت
 • جعل اسناد
 • همچنین قبول دعاوی دیگر از جمله خانواده، کیفری، حقوقی
 • مشاوره های حضوری و غیر حضوری

آدرس: رباط کریم، کوچه شقایق ۴ ، بلوار امام خمینی، پلاک۶۶۷، طبقه۴

شماره تماس: 09128999411

محمدرضا عبدی

محمدرضا عبدی بهترین وکیل ملکی در رباط کریم

جناب آقای محمدرضا عبدی وکیل پایه یک دادگستری ، عضو کانو نوکلای مرکز، یکی از بهترین وکیل ملکی در رباط کریم، ایشان دارای بیش از چندین سال سابقه وکالت موفق می باشد، او با دانش حقوقی و تبحر خاصی که در حل پرونده های ملکی دارد توانسته مراجعه کنندگان زیادی را به خود جذب کرده همچنین پرونده های زیادی را نیز تا کنون به سرانجام رسانده و موکلین خود را از نتیجه پرونده خوشنود ساخته است.

برخی تخصص های این وکیل:

 • سرقفلی
 • خلع ید
 • جعل اسناد
 • همچنین قبول دعاوی دیگر از جمله خانواده، کیفری، حقوقی
 • مشاوره های حضوری و غیر حضوری

آدرس: تهران، رباط کریم، خیابان شهید ملکی، پلاک۴۷، واحد۱

شماره تماس: 02156430323

زهرا علی پور

زهرا علی پور بهترین وکیل ملکی در رباط کریم

سرکار خانم زهرا علی پور وکیل پایه یک دادگستری و همچنین مشاور حقوقی در زمیتنه دعاوی ملکی می باشد، این وکیل دارای بیش از 7 سال سابقه وکالت موفق را دارا می باشد، او همچنین یکیاز بهترین وکیل ملکی در رباط کریم به شمار می رودد که توانسته چندین پرونده بزرگ را به سرانجام برساند، پکیل زهرا علی پور دارای هوش حقوقی بالا و تخصص حقوقی بالایی برخور دار بوده و توانسته با سابقه ای که از خودش به جا گذاشته مراجعه کنندگان زیادی را به خود جذب نماید.

برخی تخصص های این وکیل:

 • قبول دعاوی ملکی
 • خلع ید
 • پایان کار
 • فسخ قرار داد
 • تحویل ملک

آدرس: رباط کریم، ابتدای خیابان ملکی، بالای داروخانه پاستور، طبقه سوم

شماره تماس: 02156435170


مهمترین تفاوت‌های بهترین وکیل ملکی رباط کریم با سایر وکلا

دانش حقوقی بالا: در نظر داشته باشید که یکی از مهم‌ترین تفاوت‌هایی که بهترین وکیل ملکی در رباط کریم با سایر وکلای مشغول به کار در این زمینه دارد این است که وکلای معرفی شده دارای دانش حقوقی بسیار بالایی هستند و می‌توانند با تکیه به همین اطلاعات و علم حقوقی راهکارهای مناسبی را برای حل مسئله ارائه دهند. وکلای مورد نظر دانش حقوقی خود را با تحصیل در دانشگاه‌های مطرح کشور به دست آورده‌اند. علاوه بر این وکلای نام برده شده می‌توانند با مطالعه مداوم قوانین علم خود را به روز نگه دارند.

مهارت‌های ارتباطی بالا: می‌بایست از میان گزینه‌های مختلفی که در زمینه وکالت مشغول به کار هستند به سراغ آن دسته از وکلایی بروید که از نظر قدرت برقراری ارتباط با افراد درگیر در پرونده در سطح بالایی قرار دارند. مهارت‌های ارتباطی به وکیل کمک می‌کند تا تعامل بهتری با موکل خود داشته باشد و به این شکل با سهولت بیشتری مسائل مربوط به پرونده‌های ملکی را حل و فصل نماید. علاوه بر این وکیل با استفاده از مهارت‌های ارتباطی می‌تواند قاضی را متقاعد سازد تا رای خود را به نفع موکل صادر کند.

فن بیان قوی: از دیگر تفاوت‌هایی که می‌توانیم در اینجا به آن اشاره داشته باشیم این است که بهترین وکیل ملکی در رباط کریم از مهارت‌های کلامی و فن بیان قوی برخوردار است و می‌تواند از این مهارت اکتسابی در جهت ارائه مشاوره حقوقی و دفاع از پرونده ملکی استفاده کند. اگر وکیل بتواند با لحن درست و با زبان بدن موثر تمامی دفاعیات در خصوص پرونده را در جلسات دادگاه به قاضی پرونده ارائه دهد می‌تواند به این موضوع امیدوار باشد که از منافع موکل خود دفاع کرده و در نهایت به پیروزی می‌رسد.

صداقت و عدم ارائه قول‌های خلاف واقع: زمانی که به وکیل مراجعه می‌کنید لازم است او پرونده‌های مرتبط با دعاوی ملکی را به دقت بررسی و رصد کند تا به این شکل بتواند اطلاعات خود را در خصوص آنها افزایش داده و نظر نهاییش را درباره احتمال کسب پیروزی اعلام دارد. اگر وکیلی با موکل خود صداقت نداشته باشد از روی بازارگرمی و بدون در نظر گرفتن اصول حرفه‌ای به او اعلام می‌کند که شانس کسب پیروزیاش بسیار بالا است. هرگونه قول خلاف واقع می تواند موکل را از اهدافش دور کند؟

بهترین وکیل ملکی در رباط کریم

تعرفه حق الوکاله وکیل ملکی رباط کریم در صورت شکست در پرونده

اگر به دنبال این هستید تا متوجه شوید که بهترین وکیل ملکی در رباط کریم از شما برای در اختیار گرفتن وکالت در پرونده‌های قضایی چه میزان از حق الوکاله را دریافت می‌کند لازم است به این نکته توجه داشته باشید که هرگز نمی‌توان رقم ثابتی را برای حق الوکاله در نظر گرفت. عوامل مختلفی می‌تواند مقدار حق الوکاله را بالا یا پایین کند و باعث شود که وکیل پس از بررسی پرونده از شما درخواست دستمزد بالایی داشته باشد. پیچیدگی پرونده و زمانبر بودن آن از جمله مهم‌ترین این عوامل می‌باشد.

آیین نامه‌ها به عنوان یکی از مراجع اعلام حق الوکاله در پرونده‌های حقوقی و کیفری سعی دارند تا رقم ثابت و فرمول‌های مشخصی را برای دستمزد و هزینه وکیل به افراد متقاضی اعلام دارند؛ اما حقیقت این است که وکالت از جمله مشاغلی به شمار می‌آید که در دسته کسب و کارهای آزاد دسته‌بندی می‌شوند؛ بنابراین وکیل اگر تمایل داشته باشد می‌تواند مقدار حق الوکاله خود را به صورت توافقی تعیین نماید و قانون دست او را برای این کار کاملاً باز گذاشته است؛ بنابراین باید به این نکته توجه داشت.

اگر پرونده‌ای پیچیده باشد به طور قطع بهترین وکیل ملکی در رباط کریم برای در اختیار گرفتن و به نتیجه رساندن آن لازم است انرژی بالایی را صرف نماید و همین به عنوان عاملی محسوب می‌شود تا وکیل از شما درخواست حقوق بیشتری از سوی دیگر سابقه وکیل نقش موثری در افزایش حق الوکاله از سوی دیگر سابقه وکیل نقش موثری در افزایش حق الوکاله دارد به این معنا که اگر سابقه وکیلی بالا باشد از تجربیات بیشتری برخوردار است و در نتیجه از شما درخواست بیشتری خواهد نمود.

در زمان امضای قرارداد با وکیل لازم است تکلیف حق الوکاله در صورت شکست را نیز مشخص کنید. تمام مفاد قرارداد به توافقات شما بستگی دارد. برای مثال می‌تواند توافق شما به این شکل باشد که در صورت شکست در پرونده مبلغی از حق الوکاله وکیل به عنوان جریمه کم شود و یا اینکه بدون تغییر باقی بماند. خلاصه اینکه نمی‌توان نسخه از پیش تعیین شده‌ای را برای حق الوکاله در صورت شکست تجویز نمود و همه چیز در گام نخست به توافقات شما با حقوقدان مد نظرتان بستگی خواهد داشت.

بهترین وکیل ملکی در رباط کریم

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید و با صبر و حوصله ما را دنبال نمودید از شما تشکر و قدردانی می‌کنیم. پارک با پایان مقاله رسیده‌ایم می‌توانیم بگوییم که هدف اصلی ما در این مقاله این بود تا شما را با مهم‌ترین مشخصات و ویژگی‌های بهترین وکیل ملکی در رباط کریم آشنا کنیم تا بتوانید نیازهای حقوقی خود را با استفاده از وکلای خبره و مجرب حل و فصل نمایید. در ادامه مهمترین تفاوت‌های وکلای معرفی شده با سایر گزینه‌ها را مورد بررسی قرار داده و پس از آن نیز به سراغ تعرفه حق الوکاله در صورت شکست در پرونده رفتیم. اکنون به شما پیشنهاد می‌دهیم که اگر نظر یا تجربه‌ای درباره مطالب ذکر شده دارید آن را با مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − 2 =

دکمه بازگشت به بالا