وکیل

10 تا از بهترین وکیل پونک ⚖️【سال1403】

بهترین وکیل پونک را می شناسید؟ می دانید کدام وکلا بهترین خدمات را ارائه می دهند؟ قصد داریم در این مقاله به معرفی وکلای پونک بپردازیم تا در صورت نیاز به وکیل ملکی، کیفری، خانواده، حقوقی و … دسترسی سریعی داشته باشید. وکیل فردی است که توانایی دفاع از حقوق شما در دعاوی مختلف را دارد، از این رو بسیاری از افراد زمانی که با مشکلات حقوقی، کیفری، خانواده، مسائل مربوط به قوانین و … مواجهه می شوند، به دنبال وکیل کارکشته هستند تا راهنمایی های لازم دریافت کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل پونک کیست؟

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل تهران

بهترین وکیل پونک کیست؟

انتخاب یک وکیل از میان تعداد بسیاری که در پونک به حرفه وکالت می پردازند، کار سختی است. بدون شک تمامی وکلا از دانش و آگاهی کاملی از قوانین برخوردارند اما برخی ویژگی ها سبب تمایز آنها از دیگر وکلا می شود. میزان تجربه وکالت، نحوه برخورد با موکل، امانت داری و مورد اعتماد بودن برخی از عواملی ست که موجب تمایز وکلا از هم می شود.

بهترین وکیل پونک وکیلی است که دانش و تخصص کافی در زمینه دعاوی مختلف را دارد و باتجربه ای که در سال های طولانی وکالت کسب نموده، بهترین راهنمایی را به موکل خود ارائه می کند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در این مقاله 10 نفر از وکلای پونک را معرفی می کنیم. برای اطلاع از آدرس و شماره تماس آنها در مجله برترین وکیل همراه ما باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل پونک سال 1403!

دکتر مجتبی محمدی

دکتر مجتبی محمدی بهترین وکیل پونک

دکتر مجتبی محمدی وکیل پایه یک دادگستری، دارای دکتری حقوق بین المللی و عضو کانون وکلای مرکز تهران، عضو کمیسیون داوری کانون وکلای مرکز، دارای مدرک وکالت بین المللی (IBA)، دارای مدرک داوری بین المللی اتاق بازرگان ایران و دارای مدرک فن بیان در مذاکرات بین المللی می باشد.

مدارک و تخصص های ایشان عبارتند از:

 • مدرک وکالت کانون وکلای ایران
 • مدرک وکالت کانون وکلای بین المللی (IBA)
 • مدرک داوری بین المللی اتاق بازرگانی ایران مدرک فن بیان در مذاکرات بین المللی (زیر نظر دکتر ظریف)
 • تسلط کامل به امور شرکتها و قراردادها
 • تسلط کامل بر امور قراردادهای داخلی و بین المللی
 • مهارت در مذاکرات بین المللی

برخی از سوابق شغلی ایشان عبارتند از:

 • مشاوره حقوقی سازمان لیگ فوتبال ایران
 • مشاوره حقوقی سندیکای بیمه گران ایران
 • مشاور حقوقی سازمان بنادر و دریانوردی
 • مدیر حقوقی شرکت پترو امید آسیا
 • مدیر حقوقی شرکت سیمان شمال
 • مدیر حقوقی شرکت سیمان هرمزگان
 • مشاوره حقوقی هلدینگ سرمایه گذاری امید (بانک سپه)
 • مشاور حقوقی کمیسیون حقوق بشر وکیل چندین شرکت پیمانکاری و بازرگانی برتر داخلی و بین المللی با گرید یک

آدرس دفاتر دکتر مجتبی محمدی وکیل پایه یک دادگستری:
1-سعادت آباد، بالاتر از ميدان كاج، خيابان١٢ (على اكبر)، پلاك ٤١، واحد ۴
تلفن همراه: ۰۹۱۲۱۲۱۲۱۳۳
تلفن تماس: 22093600  22093700
2-اتوبان ستاری، بلوار فردوس شرق، نرسیده به چهار راه سلیمی جهرمی، ‌ساختمان دفتر خدمات قضایی‌، ‌پلاک ۱۹۲، طبقه 5 و 12
تلفن تماس: 44969001 44969002


گروه وکلای بنیاد حق

گروه وکلای بنیاد حق

گروه وکلای بنیاد حق متشکل از وکلای پایه یک دادگستری ارائه دهنده خدمات حقوقی به شما همشهریان محترم می‌باشد. طرح پرونده در تیم وکلا و ارجاع به وکیل متخصص و ارائه گزارش از روند پرونده است.

متخصص در امور:

 • حقوقی: ملکی، مالی، اراضی
 • تجاری: شرکت و دعاوی مربوطه (شرکت علیه شرکا، شرکت علیه اشخاص ثالث و …
 • کیفری: قتل، کلاهبرداری، پولشویی، سرقت، جرایم سایبری و …
 • خانواده: مهریه، طلاق، نفقه، حضانت، حجر، سرپرستی و …

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالت گروه وکلای بنیاد حق با شماره های زیر در تماس باشید:

مشاوره تلفنی و آنلاین رایگان، مشاوره و مراجعه حضوری با هماهنگی قبلی
پاسخگویی از ساعت ۹ الی ۲۰ به جز روزهای تعطیل

تلفن ثابت: 02144454525
تلفن همراه:
 09123670553 – 09123729043 – 09388581885
آدرس دفتر: جنت آباد، شاهین گلستان، بیست متری شرقی، خیابان مشعوف، نبش کوچه هفتم، پلاک ۲، بلوک ۲، واحد ۳


یحیی رحمتی

 آقای یحیی رحمتی وکیل پونک

آقای رحمتی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی قوه قضاییه هستند. ایشان در حرفه وکالت، سابقه ای بیش از 25 سال دارند و به مسائل مختلفی از جمله دعاوی کیفری، حقوقی، خانواده، جرایم رایانه ای و دیوان عدالت اداری می پردازند. ارائه مشاوره تلفنی و آنلاین نوشتاری با کمترین هزینه درمورد متقاضیانی که توان مالی گرفتن وکیل را ندارند، یکی از کارهایی است که توسط ایشان ارائه می شود.

آدرس دفتر: پونک، اتوبان همت غرب، ورودی سردار جنگل، نرسیده به تقاطع مخبری، پلاک 23 (مجتمع پویا)، طبقه 2، واحد 19

شماره تماس: 09124755038

فاطمه عزیزی

 خانم فاطمه عزیزی وکیل پونک

خانم عزیزی از وکلای چایه یک دادگستری در تهران هستند. مدرک کارشناسی ارشد حقوق تجارت و بین الملل دارند. سال ها سابقه وکالت دارند و موفقیت های بسیاری در پرونده های خود به دست آورده اند. ایشان در حوزه پرونده های حقوقی، امور بین المللی، تجاری، صادرات و واردات و … تخصص بالایی دارند.

آدرس دفتر: پونک، بلوار همیلا، بلوار پارک، خیابان پارک، نبش خیابان استاد نظری شرقی، ساختمان 121، پلاک 2 واحد 6

شماره تماس: 09125405282

احسان اله حیدری

 آقای احسان اله حیدری وکیل پونک

آقای حیدری وکیل پایه یک دادگستری در تهران و یکی از وکلای خبره در پونک می باشند. عضو کانون وکلای دادگستری و مشاور حقوقی هستند. در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، خانوادگی و … قبول وکالت می کنند.

آدرس دفتر: پونک، خیابان شهید مخبری، بین بلوار سردار جنگل و میدان عدل، پلاک 116، واحد 4

شماره تماس: 09121957486

حمید کوشافر

آقای کوشافر وکیل پایه یک دادگستری تهران و وکیل فعال در پونک هستند. حوزه تخصصی ایشان در زمینه پرونده های حقوقی، کیفری، خانوادگی، ملکی و … است. ایشان تلاش می کنند با ارائه بهترین راهکارها به موکلین و حل پرونده آنها، همواره موکلین را راضی نگه دارند.

آدرس دفتر: پونک، ساختمان شیشه ای، طبقه 4، واحد 13

شماره تماس: 09121711782

کرم حسین یار فیروزآباد

آقای کرم حسین یار فیروزآباد وکیل پونک

آقای یاری فیروزآباد وکیل پایه یک دادگستری در تهران، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز و از وکلای خبره در پونک هستند. با بیش از 18 سال سابقه وکالت و تخصص و مهارت بالایی در پیگیری پرونده های حقوقی، کیفری، خانوادگی و … دارند. آقای یاری فیروزآباد با تسلطی که در حرفه وکالت دارند همواره تلاش می کنند نظر موکلین را جلب نمایند.

آدرس دفتر: پونک، انتهای اشرفی اصفهانی، نرسیده به سیمون بولیوار، بالاتر از بانک پارسیان، چلاک 306، ساختمان عمارت باختر، طبقه سوم، واحد 5

شماره تماس: 09123342781


قرارداد وکالت و نحوه تنظیم آن توسط وکیل پونک

یکی از مراحل پایانی برای استخدام وکیل، تنظیم قرارداد وکالت است. افراد بسیاری زمان انتخاب وکیل به تجربه، میزان تحصیلات و تعداد پرونده های موفق وکیل توجه می کنند، بنابراین اطلاعاتی درخصوص نحوه تنظیم قرارداد ندارند. تنظیم قرارداد یکی از مهمترین بخش های استخدام وکیل برای پرونده است از این رو ضروری می باشد تا آشنایی با این مراحل داشته باشیم.

تعیین کردن نوع وکالتنامه: در قرارداد وکالت باید مشخص شود که موکل چه نوع وکالتی را به وکیل واگذار نموده است. وکالت نامه ها انواع متفاوتی دارند و بستگی به کاری دارند که وکیل قرار است انجام دهد. انواع وکالت نامه شامل وکالت نامه مقید، مطلق، قضایی، غیرقضایی، ساده، بلاعزل، تام الاختیار، رسمی و وکالت نامه عادی است.

تنظیم و مشخص نمودن مفاد وکالتنامه: یکی از مراحل تنظیم قرارداد وکالت پس از تعیین نوع وکالت نامه، تعیین کردن مفاد قرارداد است. باید مشخصات موکل، وکیل، حق توکیل به غیر، تاریخ انقضای مدت وکالت، حق عزل وکیل، اختیارات و وظایف وکیل، میزان حق الوکاله و هزینه های قانونی وکیل و … به صورت کامل مشخص و روی کاغذ نوشته شوند تا در آینده مشکلی از سوی طرفین به وجود نیاید.

ثبت رسمی وکالتنامه: پس از انجام دو مرحله قبلی باید در آخرین مرحله از تنظیم قرارداد وکالت برای رسمی کردن کار، به دفترخانه اسناد رسمی مراجعه کرده و اقدام به ثبت وکالت نامه و اطلاعات آن کنیم. پس از انجام مراحل لازم در ثبت اسناد، شناسه سند و رمز تصدیق آن صادر می شود که به کمک رمز تصدیق می توانیم از اصالت و وضعیت سند وکالت نامه استعلام گرفت.

تنظیم وکالتنامه در پونک

هزینه وکیل در پونک

هزینه بالای وکیل و تصورات غلط موجب شده تا بسیاری از مردم از مراجعه به وکیل خودداری کنند. دستمزد بهترین وکیل در پونک، نحوه دریافت دستمزد، شرایط محاسبه دستمزد و … از موضوعات مهمی است که برای طرفین دعوی اهمیت دارد. به صورت کلی برای حق الوکاله وکیل نمی توان مبلغ مشخصی را تعیین کرد. این هزینه میان طرفین توافق می شود و در قراردادی که بین موکل وکیل منعقد می گردد درج می شود.

پرونده های پیچیده و زمان بر هزینه بیشتری برای وکیل به همراه دارند. همینطور میزان تجربه و دانش وکیل، عامل دیگری است که در میزان حق الوکاله تاثیرگذار است. وکلایی که تجربه بیشتری دارند، هزینه وکالت آنها نیز بیشتر است. هزینه وکیل به نوع پرونده نیز بستگی دارد، در پرونده های مالی همچون دعاوی ملکی، چک و … که ارزش مالی دارند، دستمزد وکیل نیز افزایش می یابد. این مبلغ به عوامل مختلفی بستگی دارد. نحوه پرداخت حق الوکاله نیز به این شکل است که باید در ابتدا پرداخت شود اما ممکن است بین موکل و وکیل توافق شود که در زمان دیگری یا به صورت اقساطی پرداخت شود.

معرفی وکیل خوب در پونک به همراه شماره تماس

کلام آخر

ممنونم که تا این بخش همراه ما بودید. در مقاله بهترین وکیل پونک تلاش کردیم تا تعدادی از وکلای متخصص در پرونده های حقوقی، کیفری، خانوادگی، ملکی، ثبتی و … را معرفی کنیم تا افرادی که شناختی از وکلای این منطقه ندارند در صورت نیاز به وکیل انتخاب راحتی داشته باشند. امیدوارم با مطالعه این مقاله، وکیل مورد نظر خود را پیدا کنید. اگر سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید برای ما کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج − 3 =

دکمه بازگشت به بالا