وکیل

10 تا از بهترین وکیل پونک ⚖️【سال1402】

بهترین وکیل پونک را می شناسید؟ می دانید کدام وکلا بهترین خدمات را ارائه می دهند؟ قصد داریم در این مقاله به معرفی وکلای پونک بپردازیم تا در صورت نیاز به وکیل ملکی، کیفری، خانواده، حقوقی و … دسترسی سریعی داشته باشید. وکیل فردی است که توانایی دفاع از حقوق شما در دعاوی مختلف را دارد، از این رو بسیاری از افراد زمانی که با مشکلات حقوقی، کیفری، خانواده، مسائل مربوط به قوانین و … مواجهه می شوند، به دنبال وکیل کارکشته هستند تا راهنمایی های لازم دریافت کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل پونک کیست؟

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل تهران

بهترین وکیل پونک کیست؟

انتخاب یک وکیل از میان تعداد بسیاری که در پونک به حرفه وکالت می پردازند، کار سختی است. بدون شک تمامی وکلا از دانش و آگاهی کاملی از قوانین برخوردارند اما برخی ویژگی ها سبب تمایز آنها از دیگر وکلا می شود. میزان تجربه وکالت، نحوه برخورد با موکل، امانت داری و مورد اعتماد بودن برخی از عواملی ست که موجب تمایز وکلا از هم می شود.

بهترین وکیل پونک وکیلی است که دانش و تخصص کافی در زمینه دعاوی مختلف را دارد و باتجربه ای که در سال های طولانی وکالت کسب نموده، بهترین راهنمایی را به موکل خود ارائه می کند. در این مقاله 10 نفر از وکلای پونک را معرفی می کنیم. برای اطلاع از آدرس و شماره تماس آنها در مجله برترین وکیل همراه ما باشید.

جناب آقای یحیی رحمتی

 آقای یحیی رحمتی وکیل پونک

آقای رحمتی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی قوه قضاییه هستند. ایشان در حرفه وکالت، سابقه ای بیش از 25 سال دارند و به مسائل مختلفی از جمله دعاوی کیفری، حقوقی، خانواده، جرایم رایانه ای و دیوان عدالت اداری می پردازند. ارائه مشاوره تلفنی و آنلاین نوشتاری با کمترین هزینه درمورد متقاضیانی که توان مالی گرفتن وکیل را ندارند، یکی از کارهایی است که توسط ایشان ارائه می شود.

آدرس دفتر: پونک، اتوبان همت غرب، ورودی سردار جنگل، نرسیده به تقاطع مخبری، پلاک 23 (مجتمع پویا)، طبقه 2، واحد 19

شماره تماس: 09124755038

سرکار خانم فاطمه عزیزی

 خانم فاطمه عزیزی وکیل پونک

خانم عزیزی از وکلای چایه یک دادگستری در تهران هستند. مدرک کارشناسی ارشد حقوق تجارت و بین الملل دارند. سال ها سابقه وکالت دارند و موفقیت های بسیاری در پرونده های خود به دست آورده اند. ایشان در حوزه پرونده های حقوقی، امور بین المللی، تجاری، صادرات و واردات و … تخصص بالایی دارند.

آدرس دفتر: پونک، بلوار همیلا، بلوار پارک، خیابان پارک، نبش خیابان استاد نظری شرقی، ساختمان 121، پلاک 2 واحد 6

شماره تماس: 09125405282

جناب آقای احسان اله حیدری

 آقای احسان اله حیدری وکیل پونک

آقای حیدری وکیل پایه یک دادگستری در تهران و یکی از وکلای خبره در پونک می باشند. عضو کانون وکلای دادگستری و مشاور حقوقی هستند. در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، خانوادگی و … قبول وکالت می کنند.

آدرس دفتر: پونک، خیابان شهید مخبری، بین بلوار سردار جنگل و میدان عدل، پلاک 116، واحد 4

شماره تماس: 09121957486

جناب آقای حمید کوشافر

آقای کوشافر وکیل پایه یک دادگستری تهران و وکیل فعال در پونک هستند. حوزه تخصصی ایشان در زمینه پرونده های حقوقی، کیفری، خانوادگی، ملکی و … است. ایشان تلاش می کنند با ارائه بهترین راهکارها به موکلین و حل پرونده آنها، همواره موکلین را راضی نگه دارند.

آدرس دفتر: پونک، ساختمان شیشه ای، طبقه 4، واحد 13

شماره تماس: 09121711782

جناب آقای کرم حسین یار فیروزآباد

آقای کرم حسین یار فیروزآباد وکیل پونک

آقای یاری فیروزآباد وکیل پایه یک دادگستری در تهران، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز و از وکلای خبره در پونک هستند. با بیش از 18 سال سابقه وکالت و تخصص و مهارت بالایی در پیگیری پرونده های حقوقی، کیفری، خانوادگی و … دارند. آقای یاری فیروزآباد با تسلطی که در حرفه وکالت دارند همواره تلاش می کنند نظر موکلین را جلب نمایند.

آدرس دفتر: پونک، انتهای اشرفی اصفهانی، نرسیده به سیمون بولیوار، بالاتر از بانک پارسیان، چلاک 306، ساختمان عمارت باختر، طبقه سوم، واحد 5

شماره تماس: 09123342781

قرارداد وکالت و نحوه تنظیم آن توسط وکیل پونک

یکی از مراحل پایانی برای استخدام وکیل، تنظیم قرارداد وکالت است. افراد بسیاری زمان انتخاب وکیل به تجربه، میزان تحصیلات و تعداد پرونده های موفق وکیل توجه می کنند، بنابراین اطلاعاتی درخصوص نحوه تنظیم قرارداد ندارند. تنظیم قرارداد یکی از مهمترین بخش های استخدام وکیل برای پرونده است از این رو ضروری می باشد تا آشنایی با این مراحل داشته باشیم.

تنظیم وکالتنامه در پونک

تعیین کردن نوع وکالتنامه: در قرارداد وکالت باید مشخص شود که موکل چه نوع وکالتی را به وکیل واگذار نموده است. وکالت نامه ها انواع متفاوتی دارند و بستگی به کاری دارند که وکیل قرار است انجام دهد. انواع وکالت نامه شامل وکالت نامه مقید، مطلق، قضایی، غیرقضایی، ساده، بلاعزل، تام الاختیار، رسمی و وکالت نامه عادی است.

تنظیم و مشخص نمودن مفاد وکالتنامه: یکی از مراحل تنظیم قرارداد وکالت پس از تعیین نوع وکالت نامه، تعیین کردن مفاد قرارداد است. باید مشخصات موکل، وکیل، حق توکیل به غیر، تاریخ انقضای مدت وکالت، حق عزل وکیل، اختیارات و وظایف وکیل، میزان حق الوکاله و هزینه های قانونی وکیل و … به صورت کامل مشخص و روی کاغذ نوشته شوند تا در آینده مشکلی از سوی طرفین به وجود نیاید.

ثبت رسمی وکالتنامه: پس از انجام دو مرحله قبلی باید در آخرین مرحله از تنظیم قرارداد وکالت برای رسمی کردن کار، به دفترخانه اسناد رسمی مراجعه کرده و اقدام به ثبت وکالت نامه و اطلاعات آن کنیم. پس از انجام مراحل لازم در ثبت اسناد، شناسه سند و رمز تصدیق آن صادر می شود که به کمک رمز تصدیق می توانیم از اصالت و وضعیت سند وکالت نامه استعلام گرفت.

هزینه وکیل در پونک

هزینه بالای وکیل و تصورات غلط موجب شده تا بسیاری از مردم از مراجعه به وکیل خودداری کنند. دستمزد بهترین وکیل در پونک، نحوه دریافت دستمزد، شرایط محاسبه دستمزد و … از موضوعات مهمی است که برای طرفین دعوی اهمیت دارد. به صورت کلی برای حق الوکاله وکیل نمی توان مبلغ مشخصی را تعیین کرد. این هزینه میان طرفین توافق می شود و در قراردادی که بین موکل وکیل منعقد می گردد درج می شود.

معرفی وکیل خوب در پونک به همراه شماره تماس

پرونده های پیچیده و زمان بر هزینه بیشتری برای وکیل به همراه دارند. همینطور میزان تجربه و دانش وکیل، عامل دیگری است که در میزان حق الوکاله تاثیرگذار است. وکلایی که تجربه بیشتری دارند، هزینه وکالت آنها نیز بیشتر است. هزینه وکیل به نوع پرونده نیز بستگی دارد، در پرونده های مالی همچون دعاوی ملکی، چک و … که ارزش مالی دارند، دستمزد وکیل نیز افزایش می یابد. این مبلغ به عوامل مختلفی بستگی دارد. نحوه پرداخت حق الوکاله نیز به این شکل است که باید در ابتدا پرداخت شود اما ممکن است بین موکل و وکیل توافق شود که در زمان دیگری یا به صورت اقساطی پرداخت شود.

کلام آخر

ممنونم که تا این بخش همراه ما بودید. در مقاله بهترین وکیل پونک تلاش کردیم تا تعدادی از وکلای متخصص در پرونده های حقوقی، کیفری، خانوادگی، ملکی، ثبتی و … را معرفی کنیم تا افرادی که شناختی از وکلای این منطقه ندارند در صورت نیاز به وکیل انتخاب راحتی داشته باشند. امیدوارم با مطالعه این مقاله، وکیل مورد نظر خود را پیدا کنید. اگر سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید برای ما کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

زینب رحمانی

سلام، من در مجله برترین وکیل سعی در معرفی وکلای متخصص ایرانی و توضیح مسائل حقوقی دارم. خوشحال می شوم نظرات و پیشنهادهایتان را برای ما کامنت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا