وکلا

10 تا از بهترین وکیل شهرک غرب ⚖️【سال1403】

بدون شک همراهی وکیل متخصص و متبحر در دادگاه، یاری گر ما در رسیدن به اهدافمان می باشد. وکالت وکیل در پرونده هایی همچون کیفری، حقوقی، ملکی، خانوادگی و … موجب هموارتر شدن مسیر و دستیابی به حقوقمان می شود. شهرک غرب یکی از مناطق مدرن تهران است که در شمال غربی واقع شده و جمعیت زیادی در آن ساکن هستند. باتوجه به افزایش نیاز مردم به وکیل خوب، تصمیم گرفتیم در مقاله بهترین وکیل شهرک غرب به معرفی وکلای کارکشته این منطقه بپردازیم. برای اطلاعات بیشتر در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل شهرک غرب کیست؟

متاسقانه امروزه مشکلات حقوقی گریبان گیر اکثر مردم شده است و باتوجه به توسعه نظام حقوقی، مردم ترجیح می دهند امور وکالت پرونده را به وکیل متخصص بسپارند تا نتایج بهتری برای آنها بدست آید. مطمئنا افرادی که به دنبال وکیل هستند تمایل دارند دفتر وکالت وکیل در نزدیکی محل زندگی یا محل کارشان باشد تا دسترسی راحتی داشته باشند.

همینطور در انتخاب وکیل باید به نکات دیگری هم توجه کنیم، یکی از مسائل مهم این است که وکیل تخصص و دانش کافی در حوزه مربوطه را داشته باشد زیرا وکالت یک امر تخصصی است و نیاز به وکلای حرفه ای دارد. البته تمام وکلا تخصص و صلاحیت های لازم را دارند اما به طور مثال بهترین وکیل تهران که در حوزه ملکی فعالیت می کند، در آن زمینه تخصص و تجربه بیشتری دارد تا پرونده های طلاق که به ندرت در آنها وکالت کرده است.

همینطور یک وکیل باید وجدان کاری داشته و درصورتی که توانایی و یا امکان دفاع از پرونده موکل را ندارد، آن را صادقانه اعلام کند تا هزینه اضافی به موکل وارد نشود.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

اگر ساکن شهرک غرب هستید و به دنبال بهترین وکیل می گردید، در این مقاله همراه ما باشید، اهتمام ورزیده ایم تعدادی از بهترین وکیل شهرک غرب را به همراه آدرس و شماره تماس معرفی کنیم.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل شهرک غرب سال 1403!

دکتر مجتبی محمدی

دکتر مجتبی محمدی بهترین وکیل شهرک غرب

دکتر مجتبی محمدی وکیل پایه یک دادگستری، دارای دکتری حقوق بین المللی و عضو کانون وکلای مرکز تهران، عضو کمیسیون داوری کانون وکلای مرکز، دارای مدرک وکالت بین المللی (IBA)، دارای مدرک داوری بین المللی اتاق بازرگان ایران و دارای مدرک فن بیان در مذاکرات بین المللی می باشد.

مدارک و تخصص های ایشان عبارتند از:

 • مدرک وکالت کانون وکلای ایران
 • مدرک وکالت کانون وکلای بین المللی (IBA)
 • مدرک داوری بین المللی اتاق بازرگانی ایران مدرک فن بیان در مذاکرات بین المللی (زیر نظر دکتر ظریف)
 • تسلط کامل به امور شرکتها و قراردادها
 • تسلط کامل بر امور قراردادهای داخلی و بین المللی
 • مهارت در مذاکرات بین المللی

برخی از سوابق شغلی ایشان عبارتند از:

 • مشاوره حقوقی سازمان لیگ فوتبال ایران
 • مشاوره حقوقی سندیکای بیمه گران ایران
 • مشاور حقوقی سازمان بنادر و دریانوردی
 • مدیر حقوقی شرکت پترو امید آسیا
 • مدیر حقوقی شرکت سیمان شمال
 • مدیر حقوقی شرکت سیمان هرمزگان
 • مشاوره حقوقی هلدینگ سرمایه گذاری امید (بانک سپه)
 • مشاور حقوقی کمیسیون حقوق بشر وکیل چندین شرکت پیمانکاری و بازرگانی برتر داخلی و بین المللی با گرید یک

آدرس دفاتر دکتر مجتبی محمدی وکیل پایه یک دادگستری:
1-سعادت آباد، بالاتر از ميدان كاج، خيابان١٢ (على اكبر)، پلاك ٤١، واحد ۴
تلفن همراه: ۰۹۱۲۱۲۱۲۱۳۳
تلفن تماس: 22093600  22093700
2-اتوبان ستاری، بلوار فردوس شرق، نرسیده به چهار راه سلیمی جهرمی، ‌ساختمان دفتر خدمات قضایی‌، ‌پلاک ۱۹۲، طبقه 5 و 12
تلفن تماس: 44969001 44969002


سلمان احدی

 آقای سلمان احدی وکیل شهرک غرب

آقای سلمان احدی وکیل پایه یک دادگستری تهران و وکیل متخصص در امور خلع ید و تخلیه هستند. ایشان به واسطه سابقه بالایی که در زمینه وکالت دعاوی ملکی دارند می توانند بهترین خدمات را به متقاضیان ارائه کنند.

آدرس دفتر: تهران، شهرک غرب، بلوار فرحزادی، خیابان سپهر، نبش درختی، خیابان کوثر، پلاک ۷، طبقه۶، واحد 23 ط

شماره تماس: 09120466204


علی محمد پور

علی محمدپور

جناب آقای علی محمدپور وکیل پایه یک دادگستری، دارای مدرک فوق لیسانس حقوق جزا و سال ها تجربه ی موفق در وکالت می باشد. ایشان در پرونده های مربوط به املاک (دادگاه انقلاب)، شرکت های تجاری، قراردادها، جرایم اقتصادی و مالیات قبول کرده و به ارائه ی مشاوره های تخصصی در زمینه مربوطه می پردازد.

از حوزه های تخصصی ایشان می توان به پرونده های ثبتی اشاره کرد، تا جاییکه پیگیری های مستمر او در این رابطه، زمینه موفقیت تعداد کثیری از پرونده ها را فراهم کرده است. قدرت بیان و نفوذ کلام آقای محمدپور در جلسات دادگاه زبانزد وکلای موفق این عرصه می باشد.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره علی محمدپور، با شماره های زیر تماس بگیرید:

تلفن همراه: 09121435686
تلفن تماس: 88373675
آدرس دفتر: شهرک غرب، خیابان ایران زمین، بالاتر از مجتمع تجاری گلستان، پلاک ۸


زهرا ابطحی

زهرا ابطحی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری

سرکار خانم زهره ابطحی وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. خانم ابطحی در حوزه دعاوی مختلفی اعم از ملکی، حقوقی، خانواده و کیفری فعالیت می کنند. خانم ابطحی مشاوره هایشان را به صورت حضوری و غیرحضوری در اختیار مراجعین خود قرار می دهند.

آدرس دفتر: شهرک غرب، سعادت آباد، بعد از ۴ راه سرو، به سمت غرب، کوچه آریا، پلاک2، طبقه4

شماره تماس: ۰۹۱۲۳۸۵۰۴۳۰

افسانه یاری

افسانه یاری وکیل و مشاور پایه یک دادگستری

سرکار خانم افسانه یاری یکی دیگر از وکالی نام دار در شهرک غرب تهران هستند. خانم یاری متخصص در دعاوی خانواده، ملکی، حقوقی و کیفری هستند. مهارت باالی ایشان در وکالت باعث شده تا پرونده های سخت و پیچیده ی زیادی را با موفقیت به اتمام برسانند. برای استفاده از تجربیات و کمک گرفتن از خانم یاری می توانید از مشاوره های ایشان استفاده کنید.

آدرس دفتر: شهرک غرب، پاساژ شهرک غرب، طبقه۴ ،واحد14

شماره تماس: ۰۹۱۲۰۵۰۱۵۳۲

فرامرز اردلان

فرامرز اردلان وکیل و مشاور پایه یک دادگستری

جناب آقای فرزام اردلان وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. جناب اردالن در دعاوی خانواده، حقوقی، کیفری و ملکی فعالیت می کنند. موفقیت های بسیاری نیز در این دعاوی کسب کرده اند. همچنین مشاوره های خود را به صورت حضوری و غیرحضوری در اختیار مراجعین قرار می دهند.

آدرس دفتر: شهرک غرب، بلوار دادمان، خیابان شهید فخار مقدم، پالک،۲۳ واحد 3

شماره تماس: ۰۹۱۲۳۳۹۵۵۹۳


تفاوت وکیل و مشاور حقوقی

تصور برخی از مردم این است که هر شخصی در رشته حقوق تحصیل کرده باشد وکیل است و می تواند وکالت کند. اما از نظر حقوقی، چنین اصطلاحاتی نادرست است و باعث می شود تا با این افکار نادرست، افراد در انتخاب فردی متخصص برای وکالت دچار اشتباه شوند. وکیل و مشاور حقوقی یا کارشناس حقوقی با هم متفاوت است.

وکیل تا حداقل مقطع کارشناسی در رشته حقوق یا فقه و حقوقی تحصیل کرده است و پس از آن در یکی از آزمون سخت وکالت که از سوی کانون وکلای دادگستری یا قوه قضاییه برگزار می شود، شرکت می کند و پس از کسب رتبه قبولی، دوره کارآموزی وکالت را به مدت دو سال آغاز می نماید.

پس از اتمام دوره کارآموزی، وکلا مجددا باید در آزمون اختبار شرکت کنند و پس از کسب رتبه قبولی، به عنوان وکیل پایه یک دادگستری شناخته می شوند. طبق این توضیحات متوجه شدیم که وکلا، چه زن و چه مرد، باید در آزمون های سختی شرکت کنند، دوره کارآموزی را بگذرانند، بنابراین وکیل و مشاور حقوقی بایکدیگر متفاوت اند و صرفا هر شخصی که تحصیلات حقوقی دارد، وکیل شناخته نمی شود. افرادی که تنها تحصیلات حقوقی دارند باید به عنوان مشاور حقوقی یا کارشناس حقوقی فعالیت کنند.

وکیل دادگستری و وکیل مدنی چه کسی است؟

وکیل قضایی یا دادگستری، وکیلی است که پروانه وکالت پایه یک دادگستری دارد و به همین جهت حق وکالت در دادگاه ها و دیگر مراجع قضایی از اشخاص را دارد. وکیل قضایی، دانش، تخصص، تبحر و صلاحیت لازم برای دفاع از موکل در دعاوی مختلف را دارد و تلاش می کند بهترین نتیجه را برای موکل رقم بزند. بهترین وکیل پایه یک دادگستری تهران که در شهرک غرب فعالیت می کند با داشتن پروانه وکالت پایه یک می تواند در دادگاه ها، دادسراها، شهرداری ها، دیوان عالی کشور، دیوان عدالت اداری، اداره ثبت و … وکالت کند.

وکیل مدنی فردی است که پروانه وکالت ندارد و وکیل دادگستری نمی باشد. صرفا براساس عقد قرارداد از سوی موکل به وکالت می پردازد. وکیل مدنی در محاکم دادگستری به رسمیت شناخته نمی شود و تنها یک نماینده از سوی موکل براس انجام کارها است. برای اعطای وکالت به وکیل مدنی نیازی نیست که در دفترخانه قراردادی تنظیم شود، بلکه می توان به صورت غیر رسمی نیز میان موکل و وکیل مدنی قراردادی منعقد کرد.

وکیل مدنی طبق قانون وکلای مدنی، حق دخالت در مراجع قضایی و دادگاه ها را ندارد و غالبا وکیل مدنی در زمینه های وکالت برای خرید و فروش خانه، فسخ اجاره و بررسی موارد مرتبط با ادارات و سازمان های دولتی است.

کلام آخر

سپاس گزارم که تا انتهای مقاله بهترین وکیل شهرک غرب همراه ما بودید. وکلای حاذق زیادی در این منطقه از تهران به حرفه وکالت می پردازند که بسیار حرفه ای هستند. تلاش کردیم تعدادی از آنها را در این مقاله معرفی کنیم تا درصورت نیاز دسترسی سریعی داشته باشید. امیدوارم مطالب گقته شده در مقاله برای تان مفید باشد. خواهشمندیم سوالات، نظرات و انتقادهایتان را باما به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

زینب رحمانی

به عنوان یک طراح سایت و نویسنده، دائما در حال یادگیری هستم، همیشه تلاش کردم تا تمام توان خودم رو به کار بگیرم و مطالب حقوقی دقیقی رو در اختیار شما قرار بدم تا شاید بتونم به این شکل گره ای از مشکلات حقوقی شما باز کنم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + نه =

دکمه بازگشت به بالا