وکیل

10 تا از بهترین وکیل شهرک غرب ⚖️【سال1402】

بدون شک همراهی وکیل متخصص و متبحر در دادگاه، یاری گر ما در رسیدن به اهدافمان می باشد. وکالت وکیل در پرونده هایی همچون کیفری، حقوقی، ملکی، خانوادگی و … موجب هموارتر شدن مسیر و دستیابی به حقوقمان می شود. شهرک غرب یکی از مناطق مدرن تهران است که در شمال غربی واقع شده و جمعیت زیادی در آن ساکن هستند. باتوجه به افزایش نیاز مردم به وکیل خوب، تصمیم گرفتیم در مقاله بهترین وکیل شهرک غرب به معرفی وکلای کارکشته این منطقه بپردازیم. برای اطلاعات بیشتر در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل شهرک غرب کیست؟

متاسقانه امروزه مشکلات حقوقی گریبان گیر اکثر مردم شده است و باتوجه به توسعه نظام حقوقی، مردم ترجیح می دهند امور وکالت پرونده را به وکیل متخصص بسپارند تا نتایج بهتری برای آنها بدست آید. مطمئنا افرادی که به دنبال وکیل هستند تمایل دارند دفتر وکالت وکیل در نزدیکی محل زندگی یا محل کارشان باشد تا دسترسی راحتی داشته باشند.

همینطور در انتخاب وکیل باید به نکات دیگری هم توجه کنیم، یکی از مسائل مهم این است که وکیل تخصص و دانش کافی در حوزه مربوطه را داشته باشد زیرا وکالت یک امر تخصصی است و نیاز به وکلای حرفه ای دارد. البته تمام وکلا تخصص و صلاحیت های لازم را دارند اما به طور مثال بهترین وکیل تهران که در حوزه ملکی فعالیت می کند، در آن زمینه تخصص و تجربه بیشتری دارد تا پرونده های طلاق که به ندرت در آنها وکالت کرده است.

همینطور یک وکیل باید وجدان کاری داشته و درصورتی که توانایی و یا امکان دفاع از پرونده موکل را ندارد، آن را صادقانه اعلام کند تا هزینه اضافی به موکل وارد نشود.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

اگر ساکن شهرک غرب هستید و به دنبال بهترین وکیل می گردید، در این مقاله همراه ما باشید، اهتمام ورزیده ایم تعدادی از بهترین وکیل شهرک غرب را به همراه آدرس و شماره تماس معرفی کنیم.

دکتر مجتبی محمدی

دکتر مجتبی محمدی بهترین وکیل شهرک غرب

دکتر مجتبی محمدی وکیل پایه یک دادگستری، دارای دکتری حقوق بین المللی و عضو کانون وکلای مرکز تهران، عضو کمیسیون داوری کانون وکلای مرکز، دارای مدرک وکالت بین المللی (IBA)، دارای مدرک داوری بین المللی اتاق بازرگان ایران و دارای مدرک فن بیان در مذاکرات بین المللی می باشد.

مدارک و تخصص های ایشان عبارتند از:

 • مدرک وکالت کانون وکلای ایران
 • مدرک وکالت کانون وکلای بین المللی (IBA)
 • مدرک داوری بین المللی اتاق بازرگانی ایران مدرک فن بیان در مذاکرات بین المللی (زیر نظر دکتر ظریف)
 • تسلط کامل به امور شرکتها و قراردادها
 • تسلط کامل بر امور قراردادهای داخلی و بین المللی
 • مهارت در مذاکرات بین المللی

برخی از سوابق شغلی ایشان عبارتند از:

 • مشاوره حقوقی سازمان لیگ فوتبال ایران
 • مشاوره حقوقی سندیکای بیمه گران ایران
 • مشاور حقوقی سازمان بنادر و دریانوردی
 • مدیر حقوقی شرکت پترو امید آسیا
 • مدیر حقوقی شرکت سیمان شمال
 • مدیر حقوقی شرکت سیمان هرمزگان
 • مشاوره حقوقی هلدینگ سرمایه گذاری امید (بانک سپه)
 • مشاور حقوقی کمیسیون حقوق بشر وکیل چندین شرکت پیمانکاری و بازرگانی برتر داخلی و بین المللی با گرید یک

آدرس دفاتر دکتر مجتبی محمدی وکیل پایه یک دادگستری:
1-سعادت آباد، بالاتر از ميدان كاج، خيابان١٢ (على اكبر)، پلاك ٤١، واحد ۴
تلفن همراه: ۰۹۱۲۱۲۱۲۱۳۳
تلفن تماس: 22093600  22093700
2-اتوبان ستاری، بلوار فردوس شرق، نرسیده به چهار راه سلیمی جهرمی، ‌ساختمان دفتر خدمات قضایی‌، ‌پلاک ۱۹۲، طبقه 5 و 12
تلفن تماس: 44969001 44969002

دکتر محمد الماسی

محمد الماسی وکیل شهرک غرب

جناب آقای محمد الماسی وکیل پایه یک دادگستری با سابقه قضائی، معاون قضائی سازمان حقوقدانان بدون مرز، دکترای حقوق خصوصی، مدرس و پژوهشگر علم حقوق با بیش از ۱۲ سال سابقه وکالت و داوری موفق در دعاوی داخلی و بین المللی، متخصص پرونده های تجاری داخلی و بین الملل، املاک و ورشکستگی به صورت تخصصی فعالیت می کنند.

آدرس دفتر: تهران، شهرک غرب، بلوار دادمان

شماره تماس: 09121192093

سلمان احدی

 آقای سلمان احدی وکیل شهرک غرب

آقای سلمان احدی وکیل پایه یک دادگستری تهران و وکیل متخصص در امور خلع ید و تخلیه هستند. ایشان به واسطه سابقه بالایی که در زمینه وکالت دعاوی ملکی دارند می توانند بهترین خدمات را به متقاضیان ارائه کنند.

آدرس دفتر: تهران، شهرک غرب، بلوار فرحزادی، خیابان سپهر، نبش درختی، خیابان کوثر، پلاک ۷، طبقه۶، واحد 23 ط

شماره تماس: 09120466204

تفاوت وکیل و مشاور حقوقی

تصور برخی از مردم این است که هر شخصی در رشته حقوق تحصیل کرده باشد وکیل است و می تواند وکالت کند. اما از نظر حقوقی، چنین اصطلاحاتی نادرست است و باعث می شود تا با این افکار نادرست، افراد در انتخاب فردی متخصص برای وکالت دچار اشتباه شوند. وکیل و مشاور حقوقی یا کارشناس حقوقی با هم متفاوت است.

وکیل تا حداقل مقطع کارشناسی در رشته حقوق یا فقه و حقوقی تحصیل کرده است و پس از آن در یکی از آزمون سخت وکالت که از سوی کانون وکلای دادگستری یا قوه قضاییه برگزار می شود، شرکت می کند و پس از کسب رتبه قبولی، دوره کارآموزی وکالت را به مدت دو سال آغاز می نماید.

پس از اتمام دوره کارآموزی، وکلا مجددا باید در آزمون اختبار شرکت کنند و پس از کسب رتبه قبولی، به عنوان وکیل پایه یک دادگستری شناخته می شوند. طبق این توضیحات متوجه شدیم که وکلا، چه زن و چه مرد، باید در آزمون های سختی شرکت کنند، دوره کارآموزی را بگذرانند، بنابراین وکیل و مشاور حقوقی بایکدیگر متفاوت اند و صرفا هر شخصی که تحصیلات حقوقی دارد، وکیل شناخته نمی شود. افرادی که تنها تحصیلات حقوقی دارند باید به عنوان مشاور حقوقی یا کارشناس حقوقی فعالیت کنند.

وکیل دادگستری و وکیل مدنی چه کسی است؟

وکیل قضایی یا دادگستری، وکیلی است که پروانه وکالت پایه یک دادگستری دارد و به همین جهت حق وکالت در دادگاه ها و دیگر مراجع قضایی از اشخاص را دارد. وکیل قضایی، دانش، تخصص، تبحر و صلاحیت لازم برای دفاع از موکل در دعاوی مختلف را دارد و تلاش می کند بهترین نتیجه را برای موکل رقم بزند. بهترین وکیل پایه یک دادگستری تهران که در شهرک غرب فعالیت می کند با داشتن پروانه وکالت پایه یک می تواند در دادگاه ها، دادسراها، شهرداری ها، دیوان عالی کشور، دیوان عدالت اداری، اداره ثبت و … وکالت کند.

وکیل مدنی فردی است که پروانه وکالت ندارد و وکیل دادگستری نمی باشد. صرفا براساس عقد قرارداد از سوی موکل به وکالت می پردازد. وکیل مدنی در محاکم دادگستری به رسمیت شناخته نمی شود و تنها یک نماینده از سوی موکل براس انجام کارها است. برای اعطای وکالت به وکیل مدنی نیازی نیست که در دفترخانه قراردادی تنظیم شود، بلکه می توان به صورت غیر رسمی نیز میان موکل و وکیل مدنی قراردادی منعقد کرد.

وکیل مدنی طبق قانون وکلای مدنی، حق دخالت در مراجع قضایی و دادگاه ها را ندارد و غالبا وکیل مدنی در زمینه های وکالت برای خرید و فروش خانه، فسخ اجاره و بررسی موارد مرتبط با ادارات و سازمان های دولتی است.

کلام آخر

سپاس گزارم که تا انتهای مقاله بهترین وکیل شهرک غرب همراه ما بودید. وکلای حاذق زیادی در این منطقه از تهران به حرفه وکالت می پردازند که بسیار حرفه ای هستند. تلاش کردیم تعدادی از آنها را در این مقاله معرفی کنیم تا درصورت نیاز دسترسی سریعی داشته باشید. امیدوارم مطالب گقته شده در مقاله برای تان مفید باشد. خواهشمندیم سوالات، نظرات و انتقادهایتان را باما به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 5 =

دکمه بازگشت به بالا