وکیل

10 تا از بهترین وکیل شهرک غرب ⚖️【سال1402】

بدون شک همراهی وکیل متخصص و متبحر در دادگاه، یاری گر ما در رسیدن به اهدافمان می باشد. وکالت وکیل در پرونده هایی همچون کیفری، حقوقی، ملکی، خانوادگی و … موجب هموارتر شدن مسیر و دستیابی به حقوقمان می شود. شهرک غرب یکی از مناطق مدرن تهران است که در شمال غربی واقع شده و جمعیت زیادی در آن ساکن هستند. باتوجه به افزایش نیاز مردم به وکیل خوب، تصمیم گرفتیم در مقاله بهترین وکیل شهرک غرب به معرفی وکلای کارکشته این منطقه بپردازیم. برای اطلاعات بیشتر در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل امور حسبی در تهران

بهترین وکیل شهرک غرب کیست؟

متاسقانه امروزه مشکلات حقوقی گریبان گیر اکثر مردم شده است و باتوجه به توسعه نظام حقوقی، مردم ترجیح می دهند امور وکالت پرونده را به وکیل متخصص بسپارند تا نتایج بهتری برای آنها بدست آید. مطمئنا افرادی که به دنبال وکیل هستند تمایل دارند دفتر وکالت وکیل در نزدیکی محل زندگی یا محل کارشان باشد تا دسترسی راحتی داشته باشند.

همینطور در انتخاب وکیل باید به نکات دیگری هم توجه کنیم، یکی از مسائل مهم این است که وکیل تخصص و دانش کافی در حوزه مربوطه را داشته باشد زیرا وکالت یک امر تخصصی است و نیاز به وکلای حرفه ای دارد. البته تمام وکلا تخصص و صلاحیت های لازم را دارند اما به طور مثال وکیلی که در حوزه ملکی فعالیت می کند، در آن زمینه تخصص و تجربه بیشتری دارد تا پرونده های طلاق که به ندرت در آنها وکالت کرده است.

همینطور یک وکیل باید وجدان کاری داشته و درصورتی که توانایی و یا امکان دفاع از پرونده موکل را ندارد، آن را صادقانه اعلام کند تا هزینه اضافی به موکل وارد نشود. اگر ساکن شهرک غرب هستید و به دنبال بهترین وکیل می گردید، در این مقاله همراه ما باشید، اهتمام ورزیده ایم تعدادی از بهترین وکیل شهرک غرب را به همراه آدرس و شماره تماس معرفی کنیم.

سرکار خانم فرزانه رحیم خراسانی

سرکار خانم فرزانه رحیم خراسانی وکیل شهرک غرب

خانم خراسانی از وکلای پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند. برای انجام مشاوره و وکالت پرونده های حقوقی، کیفری، خانواده و … می توانید به ایشان مراجعه کنید و راهنمایی های لازم را در خصوص پرونده خود دریافت کنید.

آدرس دفتر: تهران، شهرک غرب، فاز 3، مجتمع تجاری شهرک غرب، طبقه سوم شرقی، واحد 1

شماره تماس: 09123773428

جناب آقای دکتر محمد الماسی

محمد الماسی وکیل شهرک غرب

جناب آقای محمد الماسی وکیل پایه یک دادگستری با سابقه قضائی، معاون قضائی سازمان حقوقدانان بدون مرز، دکترای حقوق خصوصی، مدرس و پژوهشگر علم حقوق با بیش از ۱۲ سال سابقه وکالت و داوری موفق در دعاوی داخلی و بین المللی، متخصص پرونده های تجاری داخلی و بین الملل، املاک و ورشکستگی به صورت تخصصی فعالیت می کنند.

آدرس دفتر: تهران، شهرک غرب، بلوار دادمان

شماره تماس: 09121192093

جناب آقای علی رمضان زاده

 آقای علی رمضان زاده وکیل شهرک غرب

آقای رمضان زاده وکیل پایه یک دادگستری تهران، دارای بیش از 23 سال سابقه وکالت هستند. عضو اتحادیه بین المللی وکلای دادگستری هستند و تحصیلات کارشناسی حقوق دارند و در مقطع کاشناسی ارشد حقوق خصوصی در دانشگاه آزاد تهران شمال تحصیل می کنند. در دعاوی بیمه، ملکی، اراضی و املاک، مطالبات، امور بانکی و تسهیلات، امور مالیاتی و جرایم اقتصادی تخصص دارند.

آدرس دفتر: تهران، شهرک غرب، ابتدای بلوار فرحزادی، روبروی مجتمع تجاری میلاد نور، مجتمع تجاری شهرک غرب

شماره تماس: 09121213391

جناب آقای سلمان احدی

 آقای سلمان احدی وکیل شهرک غرب

آقای سلمان احدی وکیل پایه یک دادگستری تهران و وکیل متخصص در امور خلع ید و تخلیه هستند. ایشان به واسطه سابقه بالایی که در زمینه وکالت دعاوی ملکی دارند می توانند بهترین خدمات را به متقاضیان ارائه کنند.

آدرس دفتر: تهران، شهرک غرب، بلوار فرحزادی، خیابان سپهر، نبش درختی، خیابان کوثر، پلاک ۷، طبقه۶، واحد 23 ط

شماره تماس: 09120466204

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل جرایم اقتصادی در تهران

تفاوت وکیل و مشاور حقوقی

تصور برخی از مردم این است که هر شخصی در رشته حقوق تحصیل کرده باشد وکیل است و می تواند وکالت کند. اما از نظر حقوقی، چنین اصطلاحاتی نادرست است و باعث می شود تا با این افکار نادرست، افراد در انتخاب فردی متخصص برای وکالت دچار اشتباه شوند. وکیل و مشاور حقوقی یا کارشناس حقوقی با هم متفاوت است.

وکیل تا حداقل مقطع کارشناسی در رشته حقوق یا فقه و حقوقی تحصیل کرده است و پس از آن در یکی از آزمون سخت وکالت که از سوی کانون وکلای دادگستری یا قوه قضاییه برگزار می شود، شرکت می کند و پس از کسب رتبه قبولی، دوره کارآموزی وکالت را به مدت دو سال آغاز می نماید.

پس از اتمام دوره کارآموزی، وکلا مجددا باید در آزمون اختبار شرکت کنند و پس از کسب رتبه قبولی، به عنوان وکیل پایه یک دادگستری شناخته می شوند. طبق این توضیحات متوجه شدیم که وکلا، چه زن و چه مرد، باید در آزمون های سختی شرکت کنند، دوره کارآموزی را بگذرانند، بنابراین وکیل و مشاور حقوقی بایکدیگر متفاوت اند و صرفا هر شخصی که تحصیلات حقوقی دارد، وکیل شناخته نمی شود. افرادی که تنها تحصیلات حقوقی دارند باید به عنوان مشاور حقوقی یا کارشناس حقوقی فعالیت کنند.

وکیل دادگستری و وکیل مدنی چه کسی است؟

وکیل قضایی یا دادگستری، وکیلی است که پروانه وکالت پایه یک دادگستری دارد و به همین جهت حق وکالت در دادگاه ها و دیگر مراجع قضایی از اشخاص را دارد. وکیل قضایی، دانش، تخصص، تبحر و صلاحیت لازم برای دفاع از موکل در دعاوی مختلف را دارد و تلاش می کند بهترین نتیجه را برای موکل رقم بزند. بهترین وکیل پایه یک دادگستری تهران که در شهرک غرب فعالیت می کند با داشتن پروانه وکالت پایه یک می تواند در دادگاه ها، دادسراها، شهرداری ها، دیوان عالی کشور، دیوان عدالت اداری، اداره ثبت و … وکالت کند.

وکیل مدنی فردی است که پروانه وکالت ندارد و وکیل دادگستری نمی باشد. صرفا براساس عقد قرارداد از سوی موکل به وکالت می پردازد. وکیل مدنی در محاکم دادگستری به رسمیت شناخته نمی شود و تنها یک نماینده از سوی موکل براس انجام کارها است. برای اعطای وکالت به وکیل مدنی نیازی نیست که در دفترخانه قراردادی تنظیم شود، بلکه می توان به صورت غیر رسمی نیز میان موکل و وکیل مدنی قراردادی منعقد کرد.

وکیل مدنی طبق قانون وکلای مدنی، حق دخالت در مراجع قضایی و دادگاه ها را ندارد و غالبا وکیل مدنی در زمینه های وکالت برای خرید و فروش خانه، فسخ اجاره و بررسی موارد مرتبط با ادارات و سازمان های دولتی است.

کلام آخر

سپاس گزارم که تا انتهای مقاله بهترین وکیل شهرک غرب همراه ما بودید. وکلای حاذق زیادی در این منطقه از تهران به حرفه وکالت می پردازند که بسیار حرفه ای هستند. تلاش کردیم تعدادی از آنها را در این مقاله معرفی کنیم تا درصورت نیاز دسترسی سریعی داشته باشید. امیدوارم مطالب گقته شده در مقاله برای تان مفید باشد. خواهشمندیم سوالات، نظرات و انتقادهایتان را باما به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

زینب رحمانی

سلام، من در مجله برترین وکیل سعی در معرفی وکلای متخصص ایرانی و توضیح مسائل حقوقی دارم. خوشحال می شوم نظرات و پیشنهادهایتان را برای ما کامنت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا