ملکیوکلا

10 تا از بهترین وکیل ملکی در شهرک غرب ⚖️【سال1403】

دعاوی ملکی بخش بزرگی از دعاوی مطرح در محاکم قضایی را تشکیل می دهند. دفاع از پرونده های ملکی مستلزم بهره مندی از دانش حقوقی و آشنایی با قوانین و مقررات است. شکست در پرونده های ملکی می تواند خسارت مادی جبران ناپذیری را به مالک وارد سازد. استخدام یک وکیل مجرب و کاربلد می تواند به میزان زیادی از بروز چنین مشکلاتی جلوگیری نماید. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل ملکی در شهرک غرب آشنا کنیم تا بتوانید با خیال آسوده مطلوب ترین گزینه ها برای رسیدگی به دعاوی ملکی خود را برگزینید. در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل ملکی در شهرک غرب

بهترین وکیل ملکی در شهرک غرب کیست؟

اگر قدمی در خیابان های شهرک غرب بزنیم، درخواهیم یافت که تعاد زیادی از دفاتر و موسسات حقوقی وجود دارند که آماده پذیرش پرونده های ملکی شما هستند. اما اعتماد به تمامی آن ها قدری غیرعاقلانه به نظر می رسد. لازم است بهترین وکیل ملکی در شهرک غرب دانش حقوقی کافی برای رسیدگی به پرونده را در اختیار داشته باشد. او که دانش آموخته یکی از بهترین دانشگاه های کشور است، با قوانین و مقررات حوزه ملک و املاک آشنا است و می تواند بهترین راهکار را ارائه دهد.

بهترین وکیل ملکی در تهران سال های متمادی از عمر خود را در دادگاه ها صرف رسیدگی به دعاوی ملکی کرده است و تجربیات زیادی در این زمینه کسب کرده است. تجربیات او می تواند در حل پرونده شما نیز موثر باشد. بهترین وکیل ملکی در شهرک غرب جسارت و شجاعت لازم برای جنگیدن در میدان دادگاه را دارد. بهترین وکیل ملکی در شهرک غرب با فن بیان بالای خود می تواند مواد قانونی را بازگو کرده و حق موکل را با تکیه بر توانایی و مهارت های خود باز ستاند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه این مطلب قصد داریم به معرفی وکلای خبره در زمینه پرونده های ملکی در شهرک غرب بپردازیم. برای اطلاعات بیشتر درخصوص آدرس دفتر و شماره تماس وکلای متخصص، در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل ملکی در شهرک غرب سال 1403!

محسن ناظمی

محسن ناظمی وکیل ملکی در غرب تهران

آقای محسن ناظمی وکیل پایه یک دادگستری در تهران و یکی از وکلای متخصص در پرونده های ملکی در غرب تهران هستند. ایشان تجارب بالایی در حرفه وکالت کسب نموده اند و تلاش می کنند بهترین نتایج را در دادگاه به دست آورند. ارائه مشاوره حقوقی به صورت حضوری و تلفنی توسط ایشان ارائه می شود.

آدرس دفتر: شهرک غرب، بلوار فرحزادی، بالاتر از چهارراه دریا، روبروی اریکه ایرانیان، کوچه عباسی اناری، ساختمان ١، واحد ١٦

شماره تماس: 09122099035

دکتر امید مقدسی فر

جناب آقای دکتر امید مقدسی فر وکیل ملکی در غرب تهران

آقای مقدسی فر وکیل پایه یک دادگستری در تهران و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز هستند. بیش از 20 سال سابقه وکالت دارند و ایشان از وکلای بسیار حاذق در امور ملکی و املاک مشاعی می باشند که در این زمینه بهترین خدمات را به موکلین خود ارائه می دهند.

دارای مدارک کارشناسی حقوق قضایی، کارشناسی ارشد حقوق تجارت اقتصادی بین المللی و دکترای حقوق بین الملل از دانشگاه تهران هستند. دعاوی ملکی، کیفری، جرایم پزشکی، ورشکستگی، مطالبات مالی، جرایم رایانه ای، مهاجرت، پیمانکاری و … توسط آقای دکتر مقدسی فر پذیرفته و پیگری می گردد.

آدرس دفتر: سعادت آباد، میدان کاج، خیابان سرو شرقی، نبش خیابان مجد، پلاک 3، طبقه 3

شماره تماس: 02122136527

محمد یعقوب یوسفی

محمد یعقوب یوسفی وکیل ملکی غرب تهران

آقای محمد بعقوب یوسفی وکیل پایه یک دادگستری در تهران و از وکلای متخصص در پرونده های ملکی هستند. ایشان یکی از وکلای متخصص غرب تهران هستند که سابقه بالایی در حرفه وکالت دارند و به انواع دعاوی مرتبط در زمینه پرونده های ملکی، کیفری، حقوقی، خانوادگی، ثبتی و … رسیدگی می کنند.

آدرس دفتر: شهرک اکباتان، فاز ٢، مجتمع تجاری گلها، ساختمان جنوبی، طبقه دوم، واحد ٢١٢

شماره تماس: ٠٩١٢٥١٢٤٦٣١

محمد ابراهیمی

جناب آقای محمد ابراهیمی وکیل پایه یک دادگستری به شماره پروانه 6980 می باشد. او در تمامی زمینه های خانواده، حقوقی، بین المللی پرونده قبول کرده و به ارائه ی مشاوره می پردازد. آقای ابراهیمی بصورت تخصصی در زمینه ملکی فعال بوده و دارا ی سابقه طولانی در حوزه ملکی می باشد.

آدرس: تهران، شهرک اکباتان

شماره تماس: 09124526478

حمید محمدی

حمید محمدی وکیل ملکی در غرب تهران

آقای حمید محمدی از وکلای پایه یک دادگستری در غرب تهران می باشند. ایشان وکیل متخصص در پرونده های ملکی، ثبتی، حقوقی، کیفری و … هستند. ارائه مشاوره در زمینه دعاوی مختلف توسط ایشان انجام می شود.

آدرس دفتر: جنت آباد، پائین تر از میدان چهارباغ، پلاک ١٤٨، ساختمان سبز، واحد ٢٦، طبقه ٢

شماره تماس: ٠٩١٢١٩٧٢٩٠٦

محبوبه جدیدی

محبوبه جدیدی وکیل ملکی در غرب تهران

خانم محبوبه جدیدی وکیل پایه یک دادگستری در تهران و یکی از وکلای ملکی غرب تهران می باشند. ایشان متخصص در پرونده های حقوقی، کیفری، خانوادگی، ثبتی و … هستند. همینطور به انواع دعاوی مرتبط با امور بیمه، دعاوی کارگر و کارفرما و … رسیدگی می کنند.

آدرس دفتر: محله سازمان برنامه شمالی، خیابان لاله شمالی، بن بست دوم شرقی، مجتمع آپادانا، واحد 19

شماره تماس: 09124725140

مهرزاد ابدالی

جناب آقای مهرزاد ابدالی وکیل پایه یک دادگستری می باشد و از بهترین وکلای ملکی در شهرک غرب به شمار می آید. ایشان در حوزه ملکی پرونده قبول کرده و به ارائه ی مشاوره می پردازد. از خدمات دیگر آقای ابدالی می توان به تنظیم شکوائیه و دادخواست و تنظیم اسناد و مدارک مربوطه اشاره کرد.

آدرس: تهران، شهرک غرب

شماره تماس: 09121327593

معیارهای انتخاب وکیل ملکی مجرب در شهرک غرب

یک وکیل خوب و خبره، دارای تحصیلات خوب وکالتی می باشد و تمامی دوره های مربوط به وکالت را با موفقیت پشت سر گذاشته است. هرچقدر که میزان تحصیلات یک وکیل بیشتر باشد، تسلط او به قوانین حقوقی و دانش حقوقی بیشتر خواهد بود بنابراین یکی از راه های شناخت برای بهترین وکیل ملکی در شهرک غرب، تحصیلات خوب او در حوزه های وکالتی می باشد. البته در انتخاب وکیل ملکی هرگز نباید فقط و فقط به میزان تحصیلات او بسنده کرد و عوامل دیگری را نیز باید در نظر گرفت.

سابقه یک وکیل ملکی ارتباط مستقیمی با احتمال موفقیت او در پرونده های مختلف دارد. در واقع باید بهترین وکیل ملکی در شهرک غرب تجربه بالایی در دادگاه های مختلف کسب کرده باشد. این تجربیات به او کمک می کند تا در مواجهه با چالش ها و مشکلات بتواند بهترین راهکار را به موکل ارائه دهد و پرونده را در مسیر درست خود قرار دهد. تجربه وکیل یکی از معیارهای اصلی در فرآیند انتخاب است.

لازم است یک وکیل ملکی علاوه بر آگاهی کامل بر قوانین و مقررات حوزه ملک و املاک، همواره اطلاعات خود در این زمینه را به روز نگه دارد و همواره تغییرات قانون را زیر نظر بگیرد. عدم اطلاع کافی درباره تغییرات قانون می تواند وکیل را از رقابت با همکارانش باز دارد. چه بسا همین آگاهی از تغییرات بتواند راهکاری را در ذهن وکیل برای حل و فصل اختلافات ایجاد کرده و راهگشا باشد.

لازم است بهترین وکیل ملکی در شهرک غرب در دعاوی ملکی متخصص باشد. تجربه نشان داده است که استخدام یک وکیل متخصص می تواند احتمال موفقیت در پرونده ملکی را افزایش دهد. دقت داشته باشید که دعاوی ملکی متفاوت از دعاوی کیفری، دعاوی خانواده، دعاوی طلاق و… هستند. از این رو لازم است برای کسب نتایج مطلوب به وکیل متخصص در حوزه ملک و املاک اطمینان شود.

معیارهای انتخاب وکیل ملکی

مزاحمت ملکی پنجره

دعاوی ملکی اکثرا در خرید و فروش، اجاره، تغییر کاربری و یا ساخت و ساز ملک و املاک به وجود می آیند. یکی از دعاوی پر کاربرد در دادگاه ها، مزاحمت ملکی است. در این نوع از دعوا به نوعی فرد متخلف با مزاحمت خود مانع از دستیابی فرد مالک به حق و حقوق خود می شود. در واقع در این نوع از دعاوی فرد به محاکم قضایی مراجعه می نماید و ادعا می کند که رفتار فردی باعث شده است تا او نتواند آن طور که باید از حق و حقوق خود بهره مند شود.

معمولا مزاحمت ملکی در آپارتمان ها که استفاده از برخی امکانات آن ها به صورت مشترک است، اتفاق می افتد. برای مثال فرض کنید در آپارتمانی هر واحد دارای پارکینگ خاص خود است. حال تصور کنید یکی از اعضای آپارتمان خودروی خود را به گونه ای پارک کند که مانع از دسترسی اعضای دیگر ساختمان به حق خود از پارکینگ شود و آن ها نتوانند ماشین خود را در پارکینگ مستقر نمایند. در صورت ادامه دار شدن این اقدام فرد متضرر می تواند علیه مزاحم ملکی دادخواست تنظیم کند.

در هنگام ساخت و ساز یک ملک باید به این نکته توجه داشت که نباید پنجره یک ساختمان به روی ملک دیگری باز شود. در واقع مالک ساختمان باید پنجره را به گونه ای تعبیه کند که رو به خیابان، اماکن عمومی و یا ملک شخصی خودش باشد. مزاحمت ملکی پنجره جزو پرتکرارترین دعاوی ملکی هستند که فرد متضرر می تواند بر طبق آن بر علیه فرد متخلف دادخواست تنظیم کرده و به مراجع قضایی تقدیم نماید. در چنین شرایطی دادگاه پس از بررسی تمامی جوانب دستور به کور نمودن پنجره خواهد داد.

مزاحمت ملکی پنجره

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم تا شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل ملکی در شهرک غرب آشنا کنیم تا قدم بزرگی برای حل مشکل شما در یافتن بهترین ها برداشته باشیم. همچنین در این مقاله ضمن ارائه تعریفی دقیق از مزاحمت ملکی، تلاش کردیم تا مزاحمت ملکی پنجره به عنوان یکی از پرتکرارترین ها را مورد بررسی قرار دهیم. در پایان نیز به معرفی معیارهایی پرداختیم که دقت به آن ها در سنجش توانایی های یک وکیل الزامی است. اکنون از شما دعوت می کنیم که نظرات و تجربیات خود در این زمینه را با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

3/5 - (2 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × پنج =

دکمه بازگشت به بالا