وکیل

10 تا از بهترین وکیل سعادت آباد ⚖️【سال1402】

یکی از مهمترین اقداماتی که برای حل مشکلات حقوقی باید انجام دهیم، انتخاب وکیل خبره و متخصص در پرونده است. برای انتخاب وکیل باید به معیارها و ویژگی های یک وکیل توجه کنیم و وکیلی انتخاب کنیم که در گذشته سابقه فعالیت موفقی در دعاوی مشابه پرونده ما داشته باشد. در ادامه سعی در معرفی بهترین وکیل سعادت آباد بپردازیم. برای اطلاع از آدرس و شماره تماس وکلای خبره در این منطقه تهران در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل سعادت آباد کیست؟

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل خانواده در تهران

بهترین وکیل سعادت آباد کیست؟

ممکن است در طول زندگی با مشکلات حقوقی و کیفری متعددی سروکار داشته باشیم. برخی از مسائل حقوقی همچون پاس نشدن چک، مشکلات خانوادگی، خرید و فروش و … می تواند برای هرکسی اتفاق بیفتد. در چنین شرایطی به وکیل خبره نیاز داریم که وکالت پیگیری کارها را به عهده بگیرد و از حقوق ما دفاع نماید. بهترین وکیل پایه یک دادگستری تهران فردی است که دانش و آگاهی کاملی از قوانین دارد و بهترین راهنمایی را به موکل خود ارائه می کند.

بهترین وکیل سعادت آباد، فردی است که پروانه وکالت پایه یک دادگستری دارد و می تواند در انواع دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، خانوادگی، ثبتی، تجاری و … از حقوق موکل دفاع کند. مشکلات گوناگون موجب افزایش نیاز مردم به وکلای کارکشته شده است،

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

از این رو در ادامه به معرفی 10 تا از وکیل خوب در سعادت آباد می پردازیم، همراه ما باشید.

دکتر مجتبی محمدی

دکتر مجتبی محمدی وکیل سعادت آباد

دکتر مجتبی محمدی وکیل پایه یک دادگستری، دارای دکتری حقوق بین المللی و عضو کانون وکلای مرکز تهران، عضو کمیسیون داوری کانون وکلای مرکز، دارای مدرک وکالت بین المللی (IBA)، دارای مدرک داوری بین المللی اتاق بازرگان ایران و دارای مدرک فن بیان در مذاکرات بین المللی می باشد.

مدارک و تخصص های ایشان عبارتند از:

 • مدرک وکالت کانون وکلای ایران
 • مدرک وکالت کانون وکلای بین المللی (IBA)
 • مدرک داوری بین المللی اتاق بازرگانی ایران مدرک فن بیان در مذاکرات بین المللی (زیر نظر دکتر ظریف)
 • تسلط کامل به امور شرکتها و قراردادها
 • تسلط کامل بر امور قراردادهای داخلی و بین المللی
 • مهارت در مذاکرات بین المللی

برخی از سوابق شغلی ایشان عبارتند از:

 • مشاوره حقوقی سازمان لیگ فوتبال ایران
 • مشاوره حقوقی سندیکای بیمه گران ایران
 • مشاور حقوقی سازمان بنادر و دریانوردی
 • مدیر حقوقی شرکت پترو امید آسیا
 • مدیر حقوقی شرکت سیمان شمال
 • مدیر حقوقی شرکت سیمان هرمزگان
 • مشاوره حقوقی هلدینگ سرمایه گذاری امید (بانک سپه)
 • مشاور حقوقی کمیسیون حقوق بشر وکیل چندین شرکت پیمانکاری و بازرگانی برتر داخلی و بین المللی با گرید یک

آدرس دفاتر دکتر مجتبی محمدی وکیل پایه یک دادگستری:
1-سعادت آباد، بالاتر از ميدان كاج، خيابان١٢ (على اكبر)، پلاك ٤١، واحد ۴
تلفن همراه09126095750
تلفن تماس: 22093600  22093700
2-اتوبان ستاری، بلوار فردوس شرق، نرسیده به چهار راه سلیمی جهرمی، ‌ساختمان دفتر خدمات قضایی‌، ‌پلاک ۱۹۲، طبقه 5 و 12
تلفن تماس: 44969001 44969002

دکتر محمد تقی زاده

دکتر محمد تقی زاده وکیل سعاد آباد در تهران

دکتر محمد تقی زاده، وكيل پايه يك دادگستري و مشاور حقوقی در شهر تهران، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز و از بهترین، موفق ترین و با تجربه ترین وکلای تهران و فارغ التحصیل از دانشگاه دولتی علامه طباطبایی تهران می باشند. تخصص ایشان در زمینه پرونده های حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده و … است.

صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند. در کارنامه شغلی دکتر محمد تقی زاده، سابقه وکالت در پرونده های کلان و جنجالی مشاهده می گردد. ایشان مقالات علمی و پژوهشی و ارائه مقاله در همایش های ملی و کشوری را در رزومه خویش دارند.

جالب آنکه اعضای خانواده دکتر محمد تقی زاده نیز حقوقدان بوده و برادر و پدر ایشان نیز از وکلای خوشنام پایه یک دادگستری می باشند. پدر دکتر محمد تقی زاده فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه ملی ایران (شهید بهشتی) پیش از انقلاب می باشد و بیش از ۵۰ سال سابقه کار حقوقی دارد.

در صورت نیاز هموطنان در اقصی نقاط ایران به تنظیم هر گونه دادخواست، شکواییه، لایحه و قرارداد و … آقای دکتر محمد تقی زاده پس از مشاوره تلفنی و شنیدن اظهارات شما و بررسی مدارک از طریق ایمیل یا پیام رسان های مجازی، بر اساس خواست شما نسبت به تنظیم و ارسال متون مورد نیاز شما اقدام می نماید.

جهت پذیرش وکالت یا انجام مشاوره تلفنی یا حضوری با دکتر محمد تقی زاده می‌توانید با شماره‌های زیر تماس برقرار نمایید:

تلفن همراه جهت اخذ مشاوره تلفنی: 09121722464
شماره تلفن دفتر جهت اخذ وقت مشاوره حضوری: 02186127228 – 02186129690

آدرس دفتر: تهران، بلوار اصلی سعادت آباد، نبش خیابان 32، پلاک116، ساختمان خانه سبز، طبقه دوم، واحد4

گلبرگ گلسرخی

سرکار خانم گلبرگ گلسرخی

خانم گلسرخی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در سعادت آباد هستند. متخصص در انواع دعاوی کیفری (کلاهبرداری، قتل، سرقت، جعل اسناد و …)، حقوقی، خانواده (طلاق، نفقه، حضانت فرزند و …)، ملکی (دعاوی الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال قرارداد، الزام به فک رهن و …)، ثبتی و … می باشند. ارائه مشاوره به دو صورت حضوری و غیرحضوری از خدماتی است که توسط خانم گلسرخی ارائه می شود.

آدرس دفتر: سعادت آباد، بلوار مدیریت، پلاک31، طبقه اول شمالی

شماره تماس: 09121897331

نیما رحمانی فرد

آقای رحمانی فرد وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در سعادت آباد هستند. متخصص در دعاوی کیفری (کلاهبرداری، قتل، سرقت، جعل اسناد و …)، حقوقی، خانواده (طلاق، نفقه، حضانت فرزند و …)، ملکی (دعاوی الزام به تنظیم سند رسمی، ابطال قرارداد، الزام به فک رهن و …)، ثبتی و … می باشند.

آدرس دفتر: سعادت آباد، خیابان صراف های شمالی، نبش خیابان نوزدهم، پلاک 23، واحد 1212

شماره تماس: 09121346354

کاظم منصورخاکی

جناب آقای کاظم منصورخاکی کیل سعادت آباد

آقای منصورخاکی از وکلای پایه یک دادگستری و متخصص در دعاوی قاچاق کالا و ارز در تهران هستند. ایشان وکیل با سابقه در امور ملکی، بانک ها، موسسات مالی، دیوان عدالت اداری، شهرداری ها، مطالبات، چک، سفته، اسناد تجاری، شرکت ها، صدها پرونده حقوقی و کیفری می باشند. دعاوی پذیرفته شده توسط آقای منصورخاکی شامل دعاوی ملکی موجر و مستاجر، دعاوی قاچاق، دعاوی نظام صنفی، دعاوی نظام مهندسی، دعاوی نیروهای مسلح، دیات دیوان عدالت اداری، دعاوی شرکت های تجاری و … است.

آدرس دفتر: سعادت آباد، بلوار فرحزادی، بالاتر از پل نیایش، نبش گلستان دوم، ساختمان گلستان، پلاک 96، واحد 8

شماره تماس: 09122611762

اعظم شفایی

خانم اعظم شفایی وکیل سعادت آباد

خانم شفائی از وکلای پایه یک دادگستری در تهران هستند. دارای مدرک کارشناسی حقوق ارشد مدیریت مالی و اقتصادی، محقق و مدیر دفتر موسسه حقوقی در شهر تهران می باشند. در حرفه وکالت و پذیرش انواع دعاوی، سابقه ای بیش از 25 سال دارند و با گردآوری جمعی از بهترین وکلا در دفتر حقوقی خود، بهترین خدمات را به موکلین در زمینه های مختلف اعم از تنظیم قراردادها ارائه می دهند.

آدرس دفتر: سعادت آباد، خیابان اصلی سعادت آباد، خیابان 32، طبقه 2، واحد 3

شماره تماس: 02122924799

دکتر سهیل طاهری

جناب آقای سهیل طاهری وکیل سعادت آباد

آقای دکتر طاهری وکیل پایه یک دادگستری در تهران و عضو هیات علمی و استاد دانشگاه هستند. کارشناسی ارشد معارف اسلامی و حقوق خصوصی از دانشگاه امام صادق دارند. همینطور موفق به کسب رتبه 2 ورودی دکترای حقوق خصوصی دانشگاه شهید بهشتی شده اند. دکترای حقوق خصوصی از دانشگاه شهید بهشتی دارند. ایشان در پرونده های داوری بسیار خوش درخشیده اند.

سوابق آقای طاهری در زیر لیست شده است:

 • استاد نمونه منتخب دانشگاه
 • عضو کمیسیون تحصیلات تکمیلی گروه حقوق
 • عضو کمیسیون پژوهشی دانشکده علوم انسانی
 • سابقه عضویت در هیات علمی دانشگاه به مدت 41 سال
 • سابقه مدیریت در گروه حقوق دانشکده های حقوق به مدت 3 سال
 • برگزاری دهها کارگاه آموزشی با موضوع حقوق تجارت، حقوق مدنی، آیین دادرسی مدنی

آدرس دفتر: سعادت آباد، نبش خیابان 32، پلاک 116، طبقه چهارم، واحد 9

شماره تماس: 02188689911

هزینه وکیل در سعادت آباد چقدر است؟

اکثر ما اطلاعات کاملی درخصوص نحوه رسیدگی به دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، خانوادگی و … نداریم. برای رسیدگی به پرونده هایی که در محاکم قضایی وجود دارد، باید به رویه دادگاه ها و قوانین آشنا باشیم. قوانین وضع شده در جامعه برای دعاوی کیفری، حقوقی، خانواده، ملکی و … بسیار متفاوت است. در این شرایط برای رسیدگی صحیح به پرونده، باید به وکیلی مراجعه کنیم که متخصص است. بهترین وکیل سعادت آباد فردی است که دانش و آگاهی کاملی نسبت به دعاوی مختلف دارد و بدین ترتیب می تواند بهترین راهنمایی را به متقاضی و موکل ارائه کند.

10 تا از بهترین وکیل در سعادت آباد

وکلا مجوز و پروانه وکالت دارند و در مقام وکیل می توانند از حقوق موکل دفاع کنند و کارهایی انجام دهند که به موجب عقد وکالت به آنها واگذار گردیده است. بهترین وکیل سعادت آباد در مقابل کارهایی که برای پرونده موکل انجام می دهد، مستحق دریافت حق الوکاله است. هزینه وکالت و تعرفه وکیل پایه یک دادگستری در قراردادی که میان طرفین منعقد می شود، تعیین می گردد و مقدار مشخصی ندارد.

در برخی مواقع اگر میزان حق الوکاله وکیل در قرارداد توافق نشود، موکل چقدر باید بپردازد؟ در چنین مواقعی هزینه حق الوکاله وکیل باید مطابق تعرفه قانونی از سوی موکل پرداخت شود. در قانون تعرفه های مختلفی برای دعاوی گوناگون من جمله کیفری، حقوقی، خانواده و … تعیین گردیده است.

مزایای داشتن وکیل در پرونده های حقوقی

کاهش اضطراب: وجود وکیل برای پیگیری پرونده های موجود در دادگاه، موجب آرامش خیال و کاهش استرس موکل می شود. زمانی که برای حل پرونده وکیل استخدام می کنیم، نیازی نیست که در دادگاه حضور داشته باشیم و وکیل تمامی کارها را انجام می دهد.

افزایش موفقیت: باتوجه به اینکه وکیل تحصیلات حقوقی دارد و به تمامی مسائل و قوانین مسلط است، بهتر از ما می تواند در دادگاه از پرونده دفاع کند و درصد موفقیت پرونده را افزایش می دهد.

معرفی وکیل خوب در سعادت آباد

کاهش هزینه ها: شاید برای تان سوال باشد که وجود وکیل چطور می تواند در کاهش هزینه ها تاثیر بگذارد؟ فرض کنید که یک پرونده ملکی و یا مالی دارید که عدم موفقیت در آن ضرر مالی سنگینی به شما وارد خواهد کرد، در این شرایط با استخدام یک وکیل خبره و موفقیت در دادگاه می توان از بروز خسارت های مالی سنگین جلوگیری کرد.

تسریع مراحل دادرسی: زمانی که وکیل پیگیری پرونده را برعهده می گیرد، باتوجه به اطلاعاتی که از نحوه دادرسی و رسیدگی به پرونده در دادگاه و روش های ارائه دادخواست دارد، می تواند پرونده را در زمانی سریع تر از ما پیش ببرد و به نتیجه برساند.

کلام آخر

توصیه می شود که اگر در پیگیری دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، خانوادگی و … اطلاعاتی نداریم، به تنهایی وارد دادگاه های شلوغ نشویم. از آنجا که فقط یکبار فرصت طرح دعوی و دفاعیه از خود را داریم، بهتر است که با وکیلی خبره مشورت کنیم و وکالت پرونده را به ایشان بسپاریم. نحوه رسیدگی وکیل به پرونده در زندگی ما نقش پررنگی می گذارد، در مقاله بهترین وکیل سعادت آباد به معرفی وکلای خبره و حاذق در این منطقه از تهران پرداختیم، امیدوارم که برای تان مفید بوده باشد. اگر سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید، برای ما کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

زینب رحمانی

زینب رحمانی، یکی از نویسندگان مجله حقوقی برترین وکیل هستم. سعی می کنم با انتشار مطالب حقوقی مختلف و معرفی وکلای برتر ایران، انتخاب وکیل را برای تان راحت کنم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا