ملکیوکلا

10 تا از بهترین وکیل ملکی در قزوین ⚖️【سال1403】

تمامی افراد ممکن است هنگام معاملات ملکی دچار مشکلاتی شوند. گاهی این مشکلات به حدی عمیق و پیچیده می شوند که حل و فصل آن ها فقط از سوی محاکم قضایی امکان پذیر است. در چنین شرایطی اگر دانش حقوقی لازم را در اختیار نداشته باشیم و از قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی ملکی بی اطلاع باشیم ممکن خسارات مالی بسیاری به ما تحمیل گردد. استخدام یک وکیل ملکی مجرب و کاربلد می تواند به میزان زیادی از بروز خسارات احتمالی جلوگیری کند. از این رو، سعی داریم در این مقاله شما را با بهترین وکیل ملکی در قزوین آشنا کنیم تا دغدغه ای از بابت انتخاب مطلوب ترین گزینه ها نداشته باشید. در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل ملکی در قزوین

بهترین وکیل ملکی در قزوین کیست؟

تعدد وکلا در سطح شهر قزوین باعث شده است تا یافتن مطلوب ترین گزینه ها قدری پیچیده و دشوار به نظر برسد. حال چنانچه متر و معیار مشخصی در اختیار نداشته باشیم از استخدام بهترین حقوقدان ها باز می مانیم. بهترین وکیل ملکی در قزوین دانش آموخته رشته حقوق در یکی از مطرح ترین و معتبر ترین دانشگاه های کشور است. تحصیلات او در واقع به منزله مجوز ورود وی به محاکم قضایی است. بهترین وکیل ملکی در قزوین از شجاعت و جسارت بالایی در محاکم قضایی برخوردار است.

بهترین وکیل ملکی در قزوین آگاهی کاملی از قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی ملکی دارد و می تواند با اتکا به دانش حقوقی خود بهترین راهکار را در اختیار موکل خود قرار دهد. او همواره تغییرات قانون ملکی را مورد مطالعه قرار می دهد تا علم خود را به روز نگه داشته و از رقبایش باز نماند. بهترین وکیل قزوین سال های زیادی از سابقه کاری خود را صرف رسیدگی به پرونده های ملکی کرده است و تجربیات گران بهایی کسب نموده است. تجربیات او کلید حل اختلافات است.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای ملکی در شهر قزوین به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و تخصص هر یک از آن ها بهترین تصمیم را برای استخدام هر یک از آن ها داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل ملکی در قزوین سال 1403!

ولی جلالی

ولی جلال بهترین وکیل ملکی در قزوین

آقای ولی جلالی وکیل پایه یک دادگستری، عضو رسمی کانون وکلای دادگستری استان قزوین و کارشناس حقوق قضایی می باشند. ایشان با ۱۷ سال سابقه وکالت تخصص لازم جهت قبول وکالت در کلیه دعاوی حقوقی، کیفری، ثبتی، خانواده اعم از دعاوی ارث، ملکی مواد مخدر، کلاهبرداری، خیانت در امانت، طلاق و … را دارند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و آشنا به تمامی قوانین حقوقی روز می باشند و توانایی انجام پرونده های حقوقی و حقیقی را در کم ترین زمان ممکن دارند.

برخی از تخصص های ایشان عبارتند از:

 • وکیل برای کلیه دعاوی ملکی
 • وکیل برای کلیه امور و دعاوی ثبتی
 • وکیل برای پیگیری ویژه دعاوی راجع به چک و سفته و سایر اسناد تجاری
 • وکالت پرونده کیفری همچون قتل، سرقت، جعل، کلاهبرداری، درگیری، اسیدپاشی، فروش مال غیر و…
 • وکالت پرونده خانوادگی همچون طلاق، طلاق توافقی، مهریه نفقه، حضانت فرزند، استرداد جهیزیه
 • تنظیم لایحه و دادخواست

جهت اعطای وکالت و بهره‌مندی از مشاوره آقای جلالی می توانید با شماره زیر با ایشان در ارتباط باشید:

تلفن تماس: 09123817916
آدرس دفتر: قزوین، خیابان شهید سردار سلیمانی(نوروزیان)، نبش حکمت ۴۴،‌ پلاک ۱۸، طبقه اول، دفتر وکالت جلالی

زهرا سبزی

زهرا سبزی بهترین وکیل قزوین

خانم زهرا سبزی وکیل پایه یک دادگستری از کانون وکلای استان قزوین و دارای 13 سال سابقه درخشان وکالتی می باشند. تعهد و مسئولیت پذیری در کنار دانش و تخصص و همچنین تسلط به قوانین و فن بیان قوی، ایشان را در زمره وکلای برتر استان قرارداده و در زمینه های خانواده و ملکی، کیفری ،حقوقی و غیره مشغول به فعالیت می باشد و به دلیل رضایت موکلین که از ایشان داشته اند به عنوان بهترین وکیل در قزوین شناخته شده اند.

تخصص و مهارت ها:

 • وکیل پایه یک دادگستری قزوین و مشاور حقوقی از سال 1389
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه تهران مرکز
 • دانشپذیر تنظیم قراردادهای تخصصی
 • نماینده حقوقی بانک
 • مدیر حقوقی شرکت دلتای سبز

شماره تماس: 09127860597 – 09102920490
آدرس: قزوین، پونک، بلوار نخبگان، تقاطع امیرکبیر، مجتمع نخبگان، طبقه اول

امیرافشین کلانتری

امیرافشین کلانتری وکیل ملکی در قزوین

آقای امیرافشین کلانتری وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلا در قزوین، مشاور حقوقی و دارای سابقه وکالت بالا در انواع دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده، ثبتی و … هستند. ارائه مشاوره به صورت حضوری و تلفنی کی ازخدمات ایشان در افزایش دانش حقوقی موکلان و متقاضیان مشاوره حقوقی است.

آدرس دفتر: قزوین، شهرستان قزوین، محله ایران شهر، بلوار شهید بهشتی، خیابان پادگان

شماره تماس: ٠٩١٢١٨٢٤٦٩٤

حسین میرزایی

حسین میرزایی وکیل ملکی در قزوین

آقای حسین میرزایی یکی از وکلای ملکی در قزوین هستند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلا و دارای سابقه حقوقی بالا در وکالت در انواع دعاوی ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی و … هستند.

آدرس دفتر: قزوین، شهر صنعتی البرز، بلوار سهروردی، ساختمان نیما ۳

شماره تماس: ۰۹۱۲۲۸۲۶۴۷۱

محمد آذربایجانی

محمد آذربایجانی وکیل ملکی در قزوین

آقای محمد آذربایجانی وکیل پایه یک دادگستری در قزوین، کارشناس ارشد حقوق خصوصی، متخصص در دعاوی ملکی، کیفری، خانواده و ثبتی و دارای سابقه حقوقی بالا در پیگیری دعاوی ملکی هستند. ایشان انواع مشاوره حقوقی به صورت حضوری و غیرحضوری را به متقاضیان ارائه می دهند.

آدرس دفتر: قزوین، محله دانشگاه، بلوار شهید بابایی، چهار راه استاندارد، جنب بانک رفاه، پلاک 427، طبقه اول

شماره تماس: 09124815462

زهرا حیدری

زهرا حیدری وکیل ملکی در قزوین

خانم زهرا حیدری یکی دیگر از وکلای ملکی در شهر قزوین هستند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، عضو کانون وکلا و متخصص در انواع دعاوی ملکی، الزام به تنظمی سند، تصرف عدوانی و … هستند. سایر تخصص های ایشان در وکالت دعاوی خانواده، حقوقی، کیفری، ثبتی و … است.

آدرس دفتر: قزوین، ضلع شرقی میدان جانبازان، ساختمان صتسا، واحد ۳

شماره تماس: ۰۹۱۲۵۸۲۳۰۰۴

روح اله اسمعیلی

جناب آقای روح اله اسمعیلی وکیل پایه یک دادگستری با سال ها تجربه از بهترین وکلای ملکی قزوین می باشد. ایشان در زمینه ملکی پرونده های بسیار موفقی را به نام خود ثبت کرده است. از دیگر خدمات او می توان به تنظیم اسناد و مدارک، شکوائیه و تنظیم دادخواست اشاره کرد. آقای اسمعیلی مشاوره های بسیار کاربردی نیز به مراجعین خود ارائه می دهد.

آدرس: قزوین، خیابان دانشگاه، نبش کوچه شکوفه، پلاک ۵۸

شماره تماس: ۰۹۱۲۲۸۱۱۹۷۹

سمیه احمدی

سرکار خانم سمیه احمدی وکیل پایه یک دادگستری و از بهترین وکیل های ملکی قزوین می باشد. او در پیگیری پرونده های خود بسیار منظم عمل می کند و به همین دلیل توانسته در طول سال های فعالیت خود رضایت اکثر موکلین را کسب کند. شما می توانید با مراجعه به خانم احمدی از تجربیات با ارزش او برخوردار شوید.

آدرس: قزوین، خیابان نادری شمالی، نبش کوچه ۳۳ آرمان، پلاک ۲۱۲

شماره تماس: ۰۹۱۹۰۴۵۵۱۱۰


مهم ترین معیارها در انتخاب وکیل ملکی در قزوین

شهرت وکیل ملکی: همواره در انتخاب بهترین وکیل ملکی در قزوین باید دقت ویژه ای بر روی شهرت وی داشته باشید. در واقع شهرت یک وکیل از پیروزی های پی در پی وی در دعاوی ملکی ناشی می شود و به منزله خبره بودن وکیل است. با اندکی پرس و جو از افراد مطلع می توانید وکلای مشهور در سطح شهر قزوین را پیدا کنید. البته دقت داشته باشید که تبلیغاتی که همه روزه در فضای مجازی از وکلای مختلف می بینیم به هیچ عنوان گویای شهرت آن ها نیست و فقط جنبه بازارگرمی دارد.

تخصص وکیل ملکی: در واقع تخصص یک وکیل تاثیر ویژه ای بر روی نتیجه به دست آمده از دادگاه دارد و احتمال کسب پیروزی را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد. در واقع وکیل ملکی در مقطعی از عمر کاری خود متوجه این موضوع شده است که در دعاوی ملکی در مقایسه با سایر دعاوی مطرح شده، کارایی و توانمندی بیشتری دارد. گذشته از این علاقه وی نیز قبول پرونده در حوزه های ملکی است. لازم است به دنبال انتخاب وکلایی باشید که در دعاوی ملکی تخصص بالاتری دارند.

صبور بودن وکیل ملکی: در انتخاب وکیل ملکی باید به میزان صبر و بردباری وی توجه داشته باشید. برای انتخاب وکیل لازم است جلسه ای را برای ملاقات حضوری با وی تدارک ببینید. در این جلسه می بایست ویژگی های شاخص او را تحت رصد قرار دهید. وکیل ملکی می بایست در جلسات حضوری با صبوری مثال زدنی صحبت های موکل خود را بشنود و در جلسات دادگاه نیز به دور از خشم و هیاهو مهم ترین دفاعیات خود را به قضات مربوطه ارائه داده و از حقوق موکلش دفاع نماید.

قدرت برقراری ارتباط وکیل ملکی: لازم است وکیل ملکی ارتباط نزدیکی با موکل خود داشته باشد. این ارتباط نزدیک باعث می شود تا اعتماد متقابل در طرفین شکل بگیرد و همین موضوع می تواند تاثیر مثبتی در بهبود شرایط پرونده داشته باشد. برقرار ارتباط نزدیک میان وکیل ملکی و موکل باعث می شود تا طرفین از مهم ترین خواسته ها و دغدغه های یکدیگر مطلع شده و اهداف مشترکی را ترسیم نمایند. البته ارتباط نزدیک میان وکیل و موکل می بایست با رعایت کامل اصول حرفه ای همراه باشد.

بهترین وکیل ملکی در قزوین

ضرورت مشاوره حقوقی با وکیل خبره قزوین در دعاوی ملکی

برای حضور موفق در دادگاه برای رسیدگی به پرونده های مربوط به دعاوی ملکی لازم است اطلاعات کاملی در این خصوص داشته باشید. همچنین لازم است قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی ملکی را به خوبی بشناسید و از جزئیات آن ها آگاه باشید. هر گونه بی اطلاعی از قوانین و نیز تغییرات آن ها می تواند خسارات جبران ناپذیری را برای فرد دخیل در پرونده به همراه داشته باشد. دقت داشته باشید که شکست در یک پرونده ملکی ممکن است شما را از لحاظ مالی متضرر کند.

مشاوره حقوقی با بهترین وکیل ملکی در قزوین می تواند شما را با قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی ملکی آشنا کند. همچنین وکیل ملکی می تواند مهم ترین حقوق قانونی تان را به شما گوشزد نماید. تنها با آگاهی از حقوق قانونی است که فرد می تواند از پایمال شدن منافعش جلوگیری کرده و برای به دست آوردن حقوق از دست رفته اش تلاش نماید. علاوه بر شیوه های سنتی نظیر مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی حضوری، امروزه می توان با روش های آنلاین نیز مشاوره حقوقی ملکی دریافت کرد.

در صورتی که کسب مشاوره حقوقی در خصوص پرونده ملکی به بررسی کامل ادله و مستندات موجود توسط وکیل مورد نظر نیازمند است، بهتر است از طریق حضوری اقدام به اخذ مشاوره حقوقی کنید؛ اما در صورتی که وقت کافی برای حضور در دفتر و یا موسسه حقوقی مورد نظر را ندارید می توانید از مشاوره حقوقی ملکی تلفنی بهره مند شوید. هزینه مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی در مقایسه با مشاوره حقوقی حضوری کمتر است اما بسیار دیده شده که مشاوره حقوقی حضوری موثر تر بوده است.

بهترین وکیل ملکی در قزوین

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم شما را با نام، مشخصات و ویژگی های بهترین وکیل ملکی در قزوین آشنا کنیم. همچنین مهم ترین معیارها در انتخاب وکیل را مورد بررسی قرار دادیم. علاوه بر این ضرورت مشاوره حقوقی در زمینه های ملکی را گوشزد نمودیم. اکنون از شما دعوت می کنیم که تجربیات و نظرات خود در خصوص مطالب ذکر شده را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − 6 =

دکمه بازگشت به بالا