خانوادهوکیل

10 تا از بهترین وکیل خانواده در قزوین ⚖️【سال1403】

در دعاوی خانواده به علت مواجه شدن با مسائل خانوادگی رایج جامعه نظیر طلاق، آسیب دیدن روحی و روانی در مراجعه کنندگان به تعداد بالا وجود دارد و موجب می شود در این شرایط تصمیم گیری و رسیدگی به جوانب مختلف پرونده برایشان سخت شود. به همین دلیل کلیه موکلین به این نتیجه می رسند تا در زمان مواجه شدن با مشکلات خانوادگی از یک وکیل خانواده متخصص کمک بگیرند و پرونده خود را به او واگذار کنند. در ادامه مقاله قصد داریم توضیحاتی درباره بهترین وکیل خانواده در قزوین در اختیارتان قرار دهیم، لذا خواهشمندم تا پایان مقاله در وب سایت برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل خانواده در قزوین کیست؟

بهترین وکیل خانواده در قزوین کیست؟

افرادی که در شهر قزوین دچار مشکلات خانوادگی می شوند، در مرحله اول به دنبال بهترین وکیل قزوین هستند تا بتوانند تمام امورات پرونده خود را به او بسپارند. مواردی در انتخاب یک وکیل خانواده خبره وجود دارد که با رعایت کردن این موارد می توانید انتخابی بهتر برای وکیل خانواده داشته باشید. یکی از موارد مهمی که در انتخاب وکیل خانواده می تواند تاثیرگذار باشد، میزان دانش و سوابق کاری یک وکیل می باشد.

بهترین وکیل خانواده در قزوین که دارای سوابق خوب و درخشانی باشد، به تبع دارای تجربیات زیادی در زمینه دعاوی خانواده با موضوعات مختلف نیز می باشد. مسئله دیگری که باید به آن توجه کرد این است که اطلاعات وکلا باید  به روز باشد، زیرا معمولا تغییر قوانین حقوقی به شکل سالیانه وجود دارد و وکیلی می تواند در این حرفه موفق باشد که با مطالعه کتاب های مختلف حقوقی بتواند اطلاعاتش را همیشه به روز نگه دارد. به صورت کلی انتخاب یک وکیل متخصص و کاربلد در حوزه دعاوی خانواده می تواند پرونده را در جهت مثبت پیش ببرد و با مهارت و تخصصی که دارد از حق و حقوق موکلش دفاع کند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه این مقاله به معرفی 10 مورد از بهترین وکیل خانواده در قزوین می پردازیم، لذا خواهشمندم تا پایان مقاله در وب سایت برترین وکیل همراه ما باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل خانواده در قزوین سال 1403!

ولی جلالی

ولی جلالی بهترین وکیل خانواده در قزوین

آقای ولی جلالی وکیل پایه یک دادگستری، عضو رسمی کانون وکلای دادگستری استان قزوین و کارشناس حقوق قضایی می باشند. ایشان با ۱۷ سال سابقه وکالت تخصص لازم جهت قبول وکالت در کلیه دعاوی حقوقی، کیفری، ثبتی، خانواده اعم از دعاوی ارث، ملکی مواد مخدر، کلاهبرداری، خیانت در امانت، طلاق و … را دارند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و آشنا به تمامی قوانین حقوقی روز می باشند و توانایی انجام پرونده های حقوقی و حقیقی را در کم ترین زمان ممکن دارند.

برخی از تخصص های ایشان عبارتند از:

 • وکیل برای کلیه دعاوی ملکی
 • وکیل برای کلیه امور و دعاوی ثبتی
 • وکیل برای پیگیری ویژه دعاوی راجع به چک و سفته و سایر اسناد تجاری
 • وکالت پرونده کیفری همچون قتل، سرقت، جعل، کلاهبرداری، درگیری، اسیدپاشی، فروش مال غیر و…
 • وکالت پرونده خانوادگی همچون طلاق، طلاق توافقی، مهریه نفقه، حضانت فرزند، استرداد جهیزیه
 • تنظیم لایحه و دادخواست

جهت اعطای وکالت و بهره‌مندی از مشاوره آقای جلالی می توانید با شماره زیر با ایشان در ارتباط باشید:

تلفن تماس: 09123817916
آدرس دفتر: قزوین، خیابان شهید قاسم سلیمانی(نوروزیان)، نبش حکمت ۴۴، ساختمان، پلاک ۱۸، طبقه اول، دفتر وکالت جلالی

زهرا سبزی

زهرا سبزی بهترین وکیل قزوین

خانم زهرا سبزی وکیل پایه یک دادگستری از کانون وکلای استان قزوین و دارای 13 سال سابقه درخشان وکالتی می باشند. تعهد و مسئولیت پذیری در کنار دانش و تخصص و همچنین تسلط به قوانین و فن بیان قوی، ایشان را در زمره وکلای برتر استان قرارداده و در زمینه های خانواده و ملکی، کیفری ،حقوقی و غیره مشغول به فعالیت می باشد و به دلیل رضایت موکلین که از ایشان داشته اند به عنوان بهترین وکیل در قزوین شناخته شده اند.

تخصص و مهارت ها:

 • وکیل پایه یک دادگستری قزوین و مشاور حقوقی از سال 1389
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه تهران مرکز
 • دانشپذیر تنظیم قراردادهای تخصصی
 • نماینده حقوقی بانک
 • مدیر حقوقی شرکت دلتای سبز

شماره تماس: 09127860597 – 09102920490
آدرس: قزوین، پونک، بلوار نخبگان، تقاطع امیرکبیر، مجتمع نخبگان، طبقه اول

سمیه احمدی

سمیه احمدی

سرکار خانم سمیه احمدی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر قزوین است. ایشان به صورت تخصصی به ارائه انواع مشاوره های حقوقی می پردازند. سرکار خانم سمیه احمدی دارای رزومه کاری بسیار درخشانی است و به عنوان یکی از بهترین وکلای خانواده در شهر قزوین محسوب می شود.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • بیش از 9 سال سابقه کار
 • دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق
 • اخذ پروانه وکالت از سوی قوه قضاییه
 • نوشتن اوراق قضائی، ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده، طلاق، نفقه، مهریه، اسناد رسمی و تجاری، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، طلاق از سوی زن، طلاق از سوی مرد، دعاوی ملکی، دعاوی مالی و اقتصادی و …

آدرس دفتر: قزوین، خ نادری شمالی، نبش کوچه 33 آرمان، پ 212، ط 3

شماره تماس: 09190455110

مهدی عبداللهی

مهدی عبداللهی

جناب آقای مهدی عبداللهی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر قزوین هستند. ایشان متخصص پرونده های حقوقی مختلفی هستند و تا به امروز موفق شده پرونده های بسیاری را با موفقیت به اتمام برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای بیش از 12 سال سابقه کار
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، کلیه امورات و دعاوی ثبتی
 • متخصص در حوزه طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه و …
 • متخصص در پرونده های کیفری اعم از قتل، سرقت، کلاهبرداری، جعل، درگیری، فروش مال غیر، اسیدپاشی، قاچاق مواد مخدر

آدرس دفتر: قزوین، خ نوروزیان، بالاتر از بانک ملت، نبش حکمت 50، مجتمع رشد، ط 2، واحد 4

شماره تماس: 09122818890

بهنام قوامی

بهنام قوامی

جناب آقای بهنام قوامی یکی دیگر از وکلای متبحر و کاربلد در شهر قزوین می باشد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند و توانسته اند پرونده های حقوقی بسیار زیادی را با نتایج قابل قبول به اتمام برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده، دعاوی ملکی، دعاوی کیفری، دعاوی راهنمایی و رانندگی، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، موجر و مستاجر، مطالبه خسارت، عقود و معاملات، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی و …

آدرس دفتر: قزوین، خیابان خیام، نبش کوچه دکتر خرسند، ساختمان خیام، پلاک 26، طبقه دوم، واحد 6

شماره تماس: 09121814095


مهارت های مورد نیاز بهترین وکیل خانواده در قزوین

گاهی اوقات مشکلات خانوادگی بسیار پیچیده‌ تر از آنچه تصور می‌ کنید هستند و برای آنکه بهترین وکیل خانواده در قزوین بتواند پرونده دعاوی خانوادگی را قبول کند، باید به تمام جوانب مسئله آشنا باشد. در این مواقع زنان ترجیح می‌ دهند که با بهترین وکیل مهریه در قزوین مشکلات خانوادگی که دارند را در میان بگذارند تا رسیدگی به پرونده آن‌ ها با سرعت و دقت بهتری انجام شود. در نقطه مقابل بسیاری از مزدان از مطرح کردن مشکلات خانوادگی مربوط به زناشویی و … خودشان با یک زن خجالت می‌ کشند و ترجیح می‌ دهند این مشکلات را با یک وکیل خانواده مرد مطرح کنند.

با توجه به شرایطی که زوجین دارند، امکان طرح دعاوی خانواده توسط آقا و خانم وجود دارد و هیچ گونه تفاوتی میان اجرای قانون برای کسانی که وکیل خانوادگی آنها آقا یا خانم باشد وجود ندارد. بلکه ویژگی‌ های متمایز وکیل خانواده است که می‌ تواند در به نتیجه رسیدن پرونده حقوقی تاثیرگذار باشد. با توجه به این مسئله که مشاوره وکیل خانواده از سوی وکلای زیادی مطرح می‌ باشد، اما کسانی که نیاز به یک وکیل خانواده حرفه‌ ای دارند، نمی‌ توانند به آسانی درباره انتخاب وکلای حقوقی مدنظرشان برای طرح دعاوی خانوادگی تصمیم‌ گیری کنند.

مهارت های مورد نیاز بهترین وکیل خانواده در قزوین

برای انتخاب بهترین وکیل خانواده در قزوین باید سوابق اجرایی وکیل و پرونده‌ های موفقی که در این زمینه داشته است را بررسی کنید. چراکه وکلای حرفه‌ ای در دعاوی خانوادگی راه و روش پیش بردن پرونده‌های دریافت نفقه، استرداد جهیزیه، اجرت‌المثل، گرفتن مهریه، دریافت حضانت فرزند و … را به خوبی می‌ شناسند.

وکلای با تجربه بسیاری در شهر قزوین وجود دارند، که با موفقیت های خود موجب اعتماد موکلین خود شده اند. این وکلا با داشتن مهارت ها و تخصص در تلاش هستند تا بتوانند در امورات حقوقی خود موفق شوند و دارای سوابق خوبی در کارنامه وکالتی خود باشند. برخی از این مهارت ها و تخصص های مورد نیاز یک وکیل خانواده خوب عبارت است از:

 • تخصص در امور حقوقی
 • تسلط داشتن بر زبان بدن
 • تخصص در قوانین مهریه
 • صبوری در کلیه امور حقوقی
 • تخصص در اصول گزارش نویسی
 • حفظ اعتماد به نفس و تقویت آن
 • به کار گیری اصول کلامی به موقع
 • تخصص در قوانین خانوادگی و طلاق
 • استفاده به موقع از قانون ها و تبصرها
 • ارائه مشاوره های حرفه ای در زمینه خانوادگی
 • کنترل عصبانیت و شناخت رفتاری مناسب خود
 • آگاه به مباحث روانشناسی برای ارتباط درست با موکلین و مراجعه کنندگان
هزینه حق الوکاله بهترین وکیل خانواده در قزوین

هزینه حق الوکاله بهترین وکیل خانواده در قزوین

بهترین وکیل خانواده در قزوین باید جلسه ای را مبنا بر هزینه و روند پرونده ی خانواده شما برگزار کند تا شما به طور کامل متوجه بشوید. درواقع با حضور در جلسات مشاوره می توان به این نتیجه رسید که آیا می توان با وکیل موردنظر ارتباط برقرار کرد و با او در بیان مشکلات و جزییات آن احساس راحتی کرد؟ چرا که عمدتا در پرونده های خانواده بیان جزییات می تواند تاثیر خوبی در روند پرونده داشته باشد و به شرایط موکل کمک کند.

به طور معمول در جلسات اولیه مشاوره، وکیل مربوطه با بررسی پرونده هزینه حق الوکاله را بیان می کند که در آن صورت می توان تصمیم گرفت که پرونده را به او سپرده و یا اینکه در اختیار وکیل دیگری قرار دهید. هزینه های حق الوکاله وکلای خانواده در شهر قزوین متفاوت می باشد. مواردی در تعیین کننده میزان هزینه حق الوکاله تاثیرگذار هستند مانند سوابق خوب و تجربه ی بالای وکیل خانواده در شهر قزوین که باعث جلب اعتماد و اطمینان  بیشتر در مردم می شود. بهترین وکیل خانواده در قزوین وظیفه دارد تا با بررسی پرونده و میزان سختی کار، حق الوکاله را تعیین کرده و به مراجعه کننده بازگو کند.

کلام آخر

بسیار سپاس گزارم از شما همراهان گرامی که تا این قسمت از مقاله ما را همراهی کردید. امیدوارم در مقاله بهترین وکیل خانواده در قزوین توانسته باشیم اطلاعات جامع و مفیدی را در اختیارتان قرار دهیم. لطفا نظرات و پیشنهادهای خود را برای ما کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

مینا کریمی

مینا کریمی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون حقوقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − 2 =

دکمه بازگشت به بالا