طلاقوکیل

10 تا از بهترین وکیل طلاق در قزوین ⚖️【سال1402】

یکی از پرونده های شایع در دادگاه های شهر قزوین، مربوط به طلاق است. در طی مسیر زندگی هر زوجی چالش های فراوانی وجود دارد، لیکن گاهی تحمل این ناهمواری سخت می گردد؛ لذا تصمیم به جدایی در آن ها پررنگ می شود. برای روند بهتر و سریع تر کارهای چنین پرونده هایی، خوب است با وکیل متخصص و خبره ای در این زمینه مشورت کنید، چرا که وی آگاهی کافی را در اختیار دارد. اکنون سعی کرده ایم 10 تا از بهترین وکیل طلاق در قزوین را خدمت شما عزیزان معرفی کنیم. با ما در سایت برترین وکیل همراه باشید.

بهترین وکیل طلاق در قزوین

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل مهریه در قزوین

بهترین وکیل طلاق در قزوین کیست؟

طلاق یکی از دعاوی خانواده است که همیشه در طی مسیر دادگاه، دچار ناهمواری و پیچیدگی های بسیار می گردد. این دردسرها اغلب برای اشخاصی اتفاق می افتد که آگاهی و اطلاعات لازم را جهت پیگیری و پیش بردن امور مربوطه را ندارند. در این شرایط همواره وجود وکیلی حاذق و مسلط به قوانین حس می شود، لیکن برای انتخاب او باید به یکسری معیارها توجه کرد.

از ویژگی های حائز اهمیت در برگزیدن بهترین وکیل قزوین، وقت شناسی و مدیریت زمان در وی است، چرا که باعث می شود شما در سریع ترین زمان ممکن به نتیجه مطلوب خود برسید و مانع از اتلاف وقت می شود. از دیگر موارد مهمی که می توان به آن اشاره کرد، مهارت های ارتباطی و کلامی در وی می باشد، زیرا سبب می شود درک بهتری از دغدغه های موکل خود داشته باشد، همچنین با نفوذ کلام و فن بیان خوب می تواند به خوبی از موکل خود دفاع کند.

علم به روز و تسلط بر قوانین قضائی نیز وجه بسیار مهمی در برگزیدن مشاور حقوقی است، چرا که وی با بهره گیری از آن ها، راه حل های مناسبی جهت رفع چالش های پرونده ارائه می دهد. تعهدکاری، مسئولیت پذیری و صداقت نیز از معیار هاییست که نباید به سادگی از کنار آن ها گذشت.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

جهت سهولت در انتخاب شما، اهتمام ورزیده ایم 10 تا از بهترین وکیل طلاق در قزوین را به همراه آدرس دفتر و شماره تماس معرفی کنیم. ادامه مطلب را در سایت برترین وکیل دنبال کنید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل طلاق در قزوین سال 1402!

ولی جلالی

ولی جلالی بهترین وکیل طلاق در قزوین

آقای ولی جلالی وکیل پایه یک دادگستری، عضو رسمی کانون وکلای دادگستری استان قزوین و کارشناس حقوق قضایی می باشند. ایشان با ۱۷ سال سابقه وکالت تخصص لازم جهت قبول وکالت در کلیه دعاوی حقوقی، کیفری، ثبتی، خانواده اعم از دعاوی ارث، ملکی مواد مخدر، کلاهبرداری، خیانت در امانت، طلاق و … را دارند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و آشنا به تمامی قوانین حقوقی روز می باشند و توانایی انجام پرونده های حقوقی و حقیقی را در کم ترین زمان ممکن دارند.

برخی از تخصص های ایشان عبارتند از:

  • وکیل برای کلیه دعاوی ملکی
  • وکیل برای کلیه امور و دعاوی ثبتی
  • وکیل برای پیگیری ویژه دعاوی راجع به چک و سفته و سایر اسناد تجاری
  • وکالت پرونده کیفری همچون قتل، سرقت، جعل، کلاهبرداری، درگیری، اسیدپاشی، فروش مال غیر و…
  • وکالت پرونده خانوادگی همچون طلاق، طلاق توافقی، مهریه نفقه، حضانت فرزند، استرداد جهیزیه
  • تنظیم لایحه و دادخواست

جهت اعطای وکالت و بهره‌مندی از مشاوره آقای جلالی می توانید با شماره زیر با ایشان در ارتباط باشید:

تلفن تماس: 09123817916
آدرس دفتر: آدرس دفتر: قزوین، خیابان شهید قاسم سلیمانی(نوروزیان)، نبش حکمت ۴۴، ساختمان، پلاک ۱۸، طبقه اول، دفتر وکالت جلالی

مهدی عبداللهی

جناب آقای مهدی عبداللهی

جناب آقای مهدی عبداللهی، وکیل پایه یک دادگستری در شهر قزوین می باشند. ایشان با مدرک کارشناسی حقوق و به همراه بیش از 13 سال سابقه درخشان، فعال در حوزه وکالت هستند. بر اساس تجربیات ارزنده ایشان، طی سال ها مشاوره در حوزه های مختلف پرونده خانواده، می توان ایشان را به عنوان وکیل طلاق خبره در قزوین شناخت.

چرا که با کسب علم و تجربه می توان مهارت هایی همچون تسلط بر قوانین، فن بیان و حل مسئله را افزایش داد. علاوه بر این جناب عبداللهی، همواره سعی داشته اند با صبر و ریزبینی امور موکلین خود را پیگیری کنند، از این رو موفق به جلب رضایت آن ها گشته اند.

آدرس دفتر: قزوین، خیابان نوروزیان، جنب حکمت 55، ساختمان 56، طبقه 4

شماره تماس: 09123131062

مجتبی بهرامی

جناب آقای مجتبی بهرامی

جناب آقای مجتبی بهرامی، وکیل پایه یک دادگستری در شهر قزوین هستند. ایشان با مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و عضویت در کانون وکلای دادگستری قزوین دارای 4 سال حضور فعال در حوزه وکالت می باشند. دانش و آگاهی آقای بهرامی موجب هموار شدن مسیر پرونده های طلاق گشته است.

تسلط بر قوانین، پایبندی به زمان و مهارت کلامی بالا از ویژگی هاییست که سبب شده جناب بهرامی با موفقیت در پرونده های طلاق و هموار کردن روند آن ها، به عنوان وکیل طلاق حاذق در قزوین میان موکلین شناخته شوند.

آدرس دفتر: قزوین، خیابان آبیک، ابتدای بلوار امام، ساختمان پویا، طبقه 2، واحد 3

شماره تماس: 09127895818

حسین حیاتی

جناب آقای حسین حیاتی

آقای حسین حیاتی وکیل پایه یک دادگستری در شهر قزوین است. ایشان همراه مدرک کارشناسی ارشد دارای 12 سال سابقه کار در زمینه وکالت پرونده های مختلف حقوقی خانواده من جمله طلاق می باشند.

با توجه به تجربه های بسیار وکیل حیاتی، در مشاوره پرونده های حقوقی خانواده مانند طلاق، همواره امور موکلین خود را با تسلط بر قوانین، نفوذ کلام و فن بیان بالا، علم به روز پیگیری می کنند و به نتیجه مطلوبی می رسانند. از این رو توانسته اند به عنوان یکی از وکیل طلاق شایسته در قزوین شناخته شوند.

آدرس دفتر: قزوین، چهارراه خیام، ساختمان ابن سینا، طبقه 3، واحد 10

شماره تماس: 09022844454

فاطمه افلاطونی

سرکار خانم فاطمه افلاطونی

سرکار خانم فاطمه افلاطونی، وکیل پایه یک دادگستری در قزوین هستند. ایشان با مدرک کارشناسی حقوق، سابقه وکالت موسسه های معتبر و 8 سال سابقه در حوزه وکالت پرونده های خانواده مانند طلاق، توانسته اند تجربیات ارزشمندی کسب کنند؛ از این رو مهارت بالایی در حل مسائل حقوقی دارند.

هر وکیل طلاق ماهر در قزوین، باید ویژگی های خاص دیگری همچون صداقت، شکیبایی، فن بیان بالا، تسلط و آگاهی بر قوانین را به عنوان یک مشاور داشته باشد. خانم افلاطونی همواره مسیر دادگاه را برای موکلین خود هموار کرده و مانع از اجحاف حق آن ها در پرونده های طلاق می گردند.

آدرس دفتر: قزوین، سه راه خیام، ساختمان فرشته، طبقه 1، واحد 4

شماره تماس: 09121825114


مهرالمتعه چیست؟

یکی از سوالاتی که ممکن است برای مخاطبین آمده باشد، معنای مهرالمتعه است که در ادامه مقاله بهترین وکیل طلاق در قزوین، به شرح آن می پردازیم. هنگامی که مرد اقدام به طلاق زن در شرایط قبل از نزدیکی و عدم تعیین مهر، نماید، زن مستحق مهر نیست اما بر عهده زوج است که مهرالمتعه را به زن پرداخت کند.

مهرالمتعه هدیه اى است که مرد برحسب وضعیت و امکانات مالى خود (اگر ثروتمند باشد بیشتر و اگر فقیر باشد نیز به اندازه دارایى خود) به زن پرداخت مى نماید. باید توجه شود که مرد مهرالمتعه را تعیین مى کند و برخلاف مهرالمسمى است که با توافق طرفین تعیین مى شود، در صورت اختلاف بر مقدار مهرالمتعه، حاکم مقدار آن را تعیین مى کند.

براى تعیین مهرالمتعه به آیه شریفه 236 سوره مبارکه بقره استناد شده است. لذا براى استحقاق زن جهت اخذ مهرالمتعه سه شرط لازم است:

  • در عقد نکاح مهرى ذکر نشده باشد و بعداً نیز زوجین آن را تعیین نکرده باشند.
  • رابطه زناشویی واقع نشده باشد.
  • زوجین با طلاق از هم جدا شده باشند، نه با فوت، بذل مدت یا فسخ نکاح.
بهترین وکیل طلاق در قزوین

شرایط عسر و حرج در طلاق چیست؟

در واقع به هر عملی که شخص را به تنگنا و سختی بیاندازد، انجام یا تحملش برای وی سخت و دشوار باشد عسر و حرج می‌گویند که نمونه بارز آن عسر و حرج (مشقت و سختی) زن در زندگی مشترک است که در صورت اثبات در دادگاه، منجر به صدور حکم طلاق می‌شود.

اکنون مصادیقی از عسر و حرج در قانون را ذکر می کنیم. یکی از دلایل آن می تواند، ترک زندگی توسط شوهر حداقل به مدت 6 ماه متوالی یا 9 ماه متناوب بدون عذر موجه، باشد. همچنین اعتیاد شوهر به مواد مخدر، ابتلای او به مشروبات الکلی و امتناع زوج از ترک آنها یا عدم امکان الزام شوهر به ترک آن در مدتی که به تشخیص پزشک برای ترک اعتیاد لازم بوده است، می توانند از عوامل عسر وحرج باشند.

توجه شود، در صورتی که زوج به تعهداتش عمل نکند و یا پس از ترک دوباره به مصرف مشروبات الکلی یا مواد مخدر روی آورد با درخواست زوجه طلاق انجام خواهد شد. ایضاً محکومیت قطعی شوهر به حبس پنج سال یا بیشتر، ضرب و جرح، فحاشی یا هرگونه سوء‌رفتار مستمر زوج که عرفاً با توجه به وضعیت زن قابل تحمل نباشد، ابتلای زوج به بیماری های صعب‌العلاج روانی یا مسری یا هر عارضه صعب‌العلاج دیگر که زندگی مشترک را مختل کند مثل بیماری سارس یا ایدز، از مواردی است که زوجه می تواند با توجه به آن ها درخواست طلاق دهد.

علاوه بر حالت های مذکور در هر شرایطی که دادگاه تشخیص دهد زن در عسر و حرج قرار گرفته با درخواست زوجه حکم طلاق صادر می‌کند. جهت آگاهی بیشتر می توانید با بهترین وکیل طلاق در قزوین مشورت کنید.

بهترین وکیل طلاق در قزوین

کلام آخر

از همراهی شما تا آخر این مقاله سپاس گزاریم. امید است توانسته باشیم برای کسب اطلاعات بیشتر شما در زمینه معرفی 10 تا از بهترین وکیل طلاق در قزوین، شرح مهرالمتعه و شرایط و مصادیق عسر و حرج، قدم موثری برداشته باشیم. برای افزودن آگاهی خود می توانید مطالب مربوط به مسائل حقوقی را از مجله برترین وکیل دنبال کنید. انتقادات و پیشنهادات خود را با ما در کامنت ها، درمیان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + 16 =

دکمه بازگشت به بالا