کیفریوکلا

10 تا از بهترین وکیل کیفری در قزوین ⚖️【سال1403】

گاهی ممکن است یکی از اعضای جامعه مرتکب رفتاری شود که قانون آن را مساوی با جرم قلمداد کرده است. در واقع اگر دعاوی کیفری بر علیه شما مطرح شده باشد و یا اینکه وقوع جرمی حق و حقوقی را از شما ضایع کرده باشد می بایست با حضور در محاکم قضایی به شکایات تنظیم شده رسیدگی کنید. دقت داشته باشید که دعاوی کیفری از پیچیدگی های بسیاری برخوردار هستند و برای رسیدگی به آن ها لازم است دانش حقوقی مورد نیاز را در اختیار داشته باشید. استخدام یک وکیل خبره و کاربلد در این زمینه می تواند راهگشای بسیاری از اختلافات باشد. در این مطلب سعی داریم بهترین وکیل کیفری در قزوین را به شما معرفی کنیم تا با خیالی آسوده بتوانید به مطلوب ترین گزینه ها دسترسی داشته باشید.

بهترین وکیل کیفری در قزوین

بهترین وکیل کیفری در قزوین کیست؟

امروزه تعداد زیادی از وکلا در دفاتر و موسسات حقوقی در سطح شهر قزوین مشغول به کار هستند. هر یک از آن ها می توانند بنا به تخصصی که دارند وکالت پرونده های کیفری شما را بر عهده بگیرند. اما دقت داشته باشید برای رسیدن به نتایج مطلوب لازم است دنبال بهترین ها باشید. بهترین وکیل کیفری در قزوین دانش آموخته یکی از مطرح ترین دانشگاه های کشور است. او تحصیلات خود را در رشته حقوق به پایان رسانده و مجوز حضور در محاکم قضایی را به دست آورده است.

بهترین وکیل قزوین به عنوان وکیل پایه یک دادگستری آگاهی کاملی از قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی کیفری دارد و می تواند با اتکا به دانش حقوقی خود بهترین راهکار را در اختیار موکل خود قرار دهد. او همواره تغییرات قوانین کیفری را تحت رصد قرار می دهد تا علم خود را به روز نگه دارد. بهترین وکیل کیفری در قزوین سال های زیادی از عمر کاری خود را صرف رسیدگی به پرونده های مختلف کرده است و تجربیات بی نظیری در این زمینه کسب کرده است.

ویژگی های بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای خبره در زمینه دعاوی کیفری کیفری در شهر قزوین به شما ارائه دهیم. شما می توانید با بررسی مشخصات و سوابق هر یک از آن ها وکالت پرونده خود را به یکی از این گزینه ها بسپارید. لطفا تا انتهای مقاله با ما همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل کیفری در قزوین سال 1403!

مصطفی علی نیا مقدم

مصطفی علی نیا مقدم وکیل کیفری قزوین

آقای مصطفی علی نیا مقدم وکیل پایه یک دادگستری در قزوین، مشاور حقوقی و عضو کانون وکلا می باشند. ایشا یکی از وکلای متخصص در دعاوی کیفری، کلاهبرداری، سرقت، جعل و … هستند و خدمات متنوعی به موکلین خود ارائه می دهند.

آدرس دفتر: قزوین، خیابان فلسطین، حد فاصل چهارراههای پادگان و چمران (محمد رسول اله (ص)، نبش خیابان ایرانشهر، ساختمان 171، واحد 2

شماره تماس: 09127856578

اکبر غفوری

اکبر غفوری وکیل کیفری در قزوین

آقای اکبر غفوری یکی از بهترین وکلای کیفری در قزوین هستند. ایشان وکالت پایه یک دادگستری دارند و در انواع دعاوی قبول وکالت می نمایند تلاش ایشان بر این است تا نتایج مثبت و مورد قبول موکلین را در دادگاه به دست آورند. انواع مشاوره به صورت حضوری و غیرحضوری ارائه می دهند.

آدرس دفتر: قزوین، نرگس، بلوار معلم، بلوار شهید بابائی

شماره تماس: 09123815479

سمیه احمدی

سمیه احمدی وکیل قزوین

خانم سمیه احمدی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، متخصص در پرونده های حقوقی و کیفری و خانواده هستند. سابقه بالایی در حرفه وکالت دارند و تلاش می کنند بهترین نتیجه را برای پرونده موکلین خود به دست آورند.

آدرس دفتر: قزوین، خیابان شهید بابایی، نبش کوچه 6 نصرت، جنب بانک پارسیان، ساختمان سپهر، طبقه 1، واحد 4

شماره تماس: 09190455110

لیلا پیرهادی

لیلا پیرهادی وکیل قزوین

خانم لیلا پیرهادی وکیل پایه یک دادگستری در قزوین، عضو کانون وکلای دادگستری قزوین، متخصص در دعاوی حقوقی و کیفری و یکی از وکلای خبره زن در قزوین می باشند. ارائه مشاوره به صورت حضوری و غیرحضوری یکی از خدمات خانم پیرهادی به موکلان و متقضیان مشاوره حقوقی است.

آدرس دفتر: قزوین، خیابان دانشگاه کوچه 27، شماره 4، طبقه 2

شماره تماس: 09127899906

محمد وشنی

محمد وشنی وکیل کیفری قزوین

آقای محمد وشنی وکیل پایه یک دادگستری در قزوین، عضو کانون وکلا و مشاور حقوقی در این شهر می باشند. بیش از 10 سال در حرفه وکالت و پیگیری پرونده های حقوقی، کیفری، ملکی، خانواده، ثبتی و … سابقه دارند و موفقیت های بسیاری را در این زمینه به دست آورده اند.

آدرس دفتر: قزوین، نوروزیان، حکمت 45، طبقه فوقانی فروشگاه ایراندوست، واحد 1

شماره تماس: 09123811442

علی رضا ابوذری

جناب آقای علی رضا ابوذری وکیل پایه یک دادگستری می باشد و از بهترین وکلای حوزه کیفری در قزوین به حساب می آید. ایشان علاوه بر حوزه کیفری در دیگر زمینه های خانواده، حقوقی و تجاری نیز پرونده قبول می کند و به ارائه ی مشاوره های حضوری و غیرحضوری نیز می پردازد.

آدرس: قزوین، فلسطین شرقی، بعد از چهار راه پادگان، نبش کوچه شهید احمدی موقر، پلاک ۱۶۲

شماره تماس: ۰۹۱۲۳۸۱۲۰۴۵

محمدرضا ابراهیمی توانی

جناب آقای محمدرضا ابراهیمی توانی وکیل پایه دادگستری و دارای پروانه وکالت به شماره 1298 می باشد. ایشان در تمامی حوزه های حقوقی، خانواده، کیفری،تجاری و بین المللی پرونده قبول می کند و سابقه ی درخشانی از خود به جای گذاشته است. آقای ابراهیمی توانی بصورت تخصصی در حوزه کیفری فعالیت کرده و در این زمینه تجربه های بسیاری را طی سالهای فعالیت کسب کرده است.

آدرس: قزوین، چهارراه خیام، ساختمان ابن سینا، طبقه ۳، واحد ۱۰

شماره تلفن:۰۹۱۲۳۸۲۳۲۹۹

مهم ترین وظایف وکیل کیفری در قزوین

تنظیم لایحه دفاعیه: لایحه دفاعیه در واقع نوعی از دفاعیات مکتوب است که همراه با ادله و مستندات لازم به قاضی مربوطه نوشته می شود. لایحه دفاعیه در بیشتر موارد در واکنش به ادعاهای طرف مقابل نوشته می شود و حاوی مطالبی است که از حقوق فرد در دعاوی کیفری به بهترین شکل دفاع نماید. آن طور که در قانون آورده شده است تمامی افراد دخیلی در یک پرونده کیفری می توانند لایحه دفاعیه تنظیم کنند اما به دلیل حساسیت بالا و تخصصی بودن بهتر است تنظیم لایحه قضایی به بهترین وکیل کیفری در قزوین سپرده شود.

تشریح مباحث حقوقی برای موکل: دقت داشته باشید که قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی کیفری از پیچیدگی و حساسیت بسیار بالایی برخوردار هستند. فهم قوانین تنها از افرادی که در این زمینه تخصص و تحصیلات دارند ساخته است و عموم جامعه از دانش حقوقی لازم برای درک این حقوق بی بهره هستند. بهترین وکیل کیفری در قزوین وظیفه دارد مباحث حقوقی را به بهترین شکل برای موکل خود تشریح نماید و او را از جزئیات امر مطلع سازد. این موضوع تاثیر مثبتی در نتیجه پرونده خواهد داشت.

ارائه دفاعیات لازم در دادگاه: لازم است وکیل کیفری در دادگاه حضور پیدا کرده و مهم ترین دفاعیات در خصوص پرونده را به قضات مربوطه ارائه دهد. لازم است وکیل در دفاعیات خود همواره منافع موکل را در نظر بگیرد و با استناد به دانش حقوقی که در اختیار دارد قاضی را متقاعد سازد تا رای دادگاه را به نفع موکل صادر نماید. در بیشتر موارد جو دادگاه های رسیدگی به دعاوی کیفری متشنج است و تنش بر آن حکم فرما است. هرگز نباید وکیل کیفری خبره تحت تاثیر جو دادگاه قرار بگیرد.

تشریح حقوق قانونی موکل: هر فرد دخیل در پرونده های کیفری از نظر قانون دارای حق و حقوقی است. در صورتی که فرد از حقوق قانونی خودش چه به عنوان شاکی و چه به عنوان متشاکی بی اطلاع باشد، با خسارات جبران ناپذیری همراه خواهد شد. این خسارات ممکن است آینده فرد را تحت تاثیر قرار دهد. وکیل کیفری خبره و مجرب سعی می کند با صبر و بردباری مهم ترین حقوق موکل از نظر قانون را برای او تشریح کرده و او را در رسیدن به اهدافی که تعیین نموده است یاری می کند.

مهم ترین وظایف وکیل کیفری در قزوین

ضرورت مشاوره حقوقی در دعاوی کیفری با وکیل خبره در قزوین

دعاوی کیفری جزو آن دسته از دعاوی است که در آن ها جرمی رخ داده است و وقوع جرم حق و حقوقی را از دیگری ضایع کرده است. با تنظیم شکایت از سوی فرد شاکی، دعاوی کیفری مطرح می شود و فرد متشاکی لازم است در دادگاه حضور پیدا کرده و از خود دفاع نماید. دقت داشته باشید که دفاع از حقوق و رسیدگی به پرونده های کیفری نیازمند دانش حقوقی است. در واقع تا زمانی که فرد از قوانین حاکم بر دعاوی کیفری آگاه نباشد، نخواهد توانست حضور موثری در محاکم قضایی داشته باشد.

مشاوره حقوقی در زمینه دعاوی کیفری با بهترین وکیل کیفری در قزوین می تواند امکانی را فراهم کند تا فرد مراجعه کنند از چند و چون مسیر اطلاع حاصل کرده و قدم های بهتری را برای رسیدن به اهداف تعیین شده بردارد. لازم به ذکر است که شکتست در دعاوی کیفری به معنای تحمیل مجازات قانونی به فرد متشاکی است. از این رو، می بایست تمامی پتانسیل حقوقی به کار گرفته شود تا فرد از ادعای مطرح شده تبرئه شود. در این بین مشاوره های حقوقی وکیل خبره و کاربلد می تواند نقش پررنگی داشته باشد.

روش های مختلفی برای کسب مشاوره حقوقی وجود دارد. علاوه بر روش های سنتی نظیر مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی حضوری، وکلای بسیاری سعی داشته اند تا از روش های آنلاین نیز برای ارائه مشاوره حقوقی بهره مند شوند. در صورتی که حل اختلافات پیش آمده نیازمند بررسی دقیق پرونده و ادله مورد نظر باشد، لازم است جلسه ای را برای مشاوره حقوقی حضوری با وکیل مورد نظر تدارک ببینید و مهم ترین خواسته ها و دغدغده های خود را به صورت صادقانه و صریح بیان نمایید.

بهترین وکیل کیفری در قزوین

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله همراه ما بودید از شما متشکریم! در این مطلب سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل کیفری در قزوین آشنا کنیم تا دیگر نیاز نباشد زمان زیادی را صرف بررسی گزینه های مختلف کنید. در ادامه تلاش کردیم تا مهم ترین وظایف وکیل کیفری را تشریح کنیم تا اطلاعات شما در این زمینه افزایش یابد. همچنین در انتهای مقاله سعی کردیم ضرورت کسب مشاوره حقوقی در زمینه دعاوی کیفری را گوشزد نماییم. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم از شما دعوت می کنیم که نظرات و تجربیات خود در خصوص مطالب بالا را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × یک =

دکمه بازگشت به بالا