وکیل

10 تا از بهترین وکیل قزوین ⚖️【سال1402】

ما در این مقاله سعی داریم اطلاعات مفیدی را درباره ی بهترین وکیل قزوین در اختیارتان قرار دهیم. لطفا همراه ما باشید. وکیل در لغت به معنی جانشین و نماینده می باشد که از طرف شخص، شرکتی یا سازمانی مامور به انجام کاری می شود. انتخاب بهترین وکیل برای تسریع در رسیدگی به پرونده ی حقوقی و رسیدن به اهداف مورد نظر خود، بسیار ضروری و مهم می باشد. اگر به دنبال بهترین وکیل قزوین هستید ما را در سایت برترین وکیل دنبال کنید.

 بهترین وکیل قزوین

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل ایران

بهترین وکیل قزوین کیست؟

برای انتخاب یک وکیل خوب در قزوین باید بررسی های زیادی نمود تا وکیل مجرب و متخصص برای حل پرونده ی مورد نظر خود را پیدا کنیم. وکلای بسیار زیادی در شهر قزوین در حال فعالیت می باشند، که انتخاب یک نفر از میان آنها کاری دشوار است. همان طور که می دانید، یک وکیل خوب باید در امور وکالت بسیار متخصص و با تجربه باشد تا بتواند بهترین دفاع را از موکل خود در دادگاه انجام دهد.

علاوه بر آن، یک وکیل خوب و کارکشته باید بسیار در کار خود دقیق و ریزبین باشد تا بتواند کوچک ترین مسائل را از پرونده و اسنادی که موکل در اختیارش قرار داده است، به دست آورد تا بهترین دفاع را برای موکل خود داشته باشد. ما در این مقاله تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا شما را با 10 نفر از وکیل خوب قزوین آشنا کنیم.

سرکار خانم سمیه خیرلی

سرکار خانم سمیه خیرلی

یکی از بهترین و خبره ترین وکیل قزوین و مشاور حقوقی، سرکار خانم سمیه خیرلی هستند. دارای سابقه ی وکالت از کانون وکلا دادگستری قزوین می باشد. سرکار خانم خیرلی در زمینه های دعاوی حقوقی، کیفری، خانوادگی، ثبتی قبول وکالت می کنند. در دعاوی تملک آپارتمان ها، خانواده، شهرداری، عقود و معاملات، موجر و مستاجر، اجراییات، حدود، قصاص، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی و … جزیی از دعاوی است که توسط ایشان قبول و با نتیجه ی مثبت به پایان رسیده است.

آدرس دفتر: قزوین، خیابان خیام، بن بست یاس، ساختمان فرشته، طبقه ی سوم، واحد ۱۶

شماره تماس: ۰۹۱۲۷۸۴۸۵۶۹

جناب آقای حسین ترکمن

جناب آقای حسین ترکمن

آقای حسین ترکمن دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و یکی از کارکشته ترین وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در قزوین هستند. دارای سابقه ی پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری می باشند. ایشان متخصص در امور املاک، قراردادها، خانواده، ثبتی، جرایم مالی و … هستند.

آدرس دفتر: قزوین، بلوار امام خمینی، حکمت ۱۵، پلاک یک، طبقه ی اول

شماره تماس: ۰۹۱۲۲۸۱۲۲۶۸

سرکار خانم پریسا تقیا

سرکار خانم پریسا تقیا

یکی دیگر از وکلای پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، سرکار خانم پریسا تقیا است. از جمله تخصص های ایشان می توان به اسناد رسمی و تجاری، اعسار، تعزیرات، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، حدود، خانواده، دعاوی اقتصادی، دعاوی راهنمایی و رانندگی، دیات، قصاص و … اشاره نمود.

آدرس دفتر: قزوین، ولیعصر، بلوار خرمشهر، کوچه ی سوم، پلاک ۳، واحد اول

شماره تماس: ۰۹۱۲۷۸۰۱۳۰۵

جناب آقای اسماعیل کشاورز صفیئی

جناب آقای اسماعیل کشاورز صفیئی

جناب آقای کشاورز صفیئی عضو کانون وکلا دادگستری و وکیل پایه یک دادگستری هستند. ایشان در زمینه های دعاوی حقوقی و دعاوی کیفری بسیار متخصص و کاربلد می باشند.

آدرس دفتر: قزوین، چهارراه خیام، ساختمان پارس، طبقه ی سوم، واحد ۵

شماره تماس: ۰۹۱۲۷۸۹۸۷۰۹

جناب آقای محمد وشنی

جناب آقای محمد وشنی

آقای محمد وشنی وکیل پایه یک وکلای قوه قضاییه و مشاور حقوقی می باشد. دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی با ۱۶ سال سابقه ی وکالت،در این حوزه بسیار خوش درخشیده است. در این مدت با تمرکز زیاد روی پرونده های موکلین خود توانسته موفقیت های بسیاری را به دست آورد.

آدرس دفتر: قزوین، نوروزیان، سر کانال ساختمان، شهر لوستر، طبقه ی دوم، واحد ۱۵

شماره تماس: ۰۹۱۲۳۸۱۱۴۴۲

جناب آقای علیرضا لشگری

جناب آقای علیرضا لشگری

یکی دیگر از بهترین و کارکشته ترین وکلا در قزوین، جناب آقای علیرضا لشگری است. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری هستند. وی در دعاوی حقوقی و کیفری بسیار متخصص و زبان زد عام و خاص می باشد.

آدرس دفتر: قزوین، خیابان فلسطین غربی، پلاک ۱۵۳

شماره تماس: ۰۹۱۲۱۸۲۴۵۲۰

جناب آقای ذبیح الله سوری

جناب آقای ذبیح اله سوری

آقای ذبیح الله سوری، مشاور حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری، رتبه ی اول مقطع کارشناسی دانشگاه خوارزمی تهران، دانش آموخته ی مقطع فوق لیسانس حقوق جزا و جرم شناسی دانشگاه علوم و تحقیقات فارس می باشد. از جمله سوابق ایشان می توان به مدرس سابق گروه حقوق دانشگاه پیام نور تاکستان، رئیس سابق بازرسی نیروی انتظامی شهرستان البرز، موفقیت و قبولی در آزمون منصب وکالت دادگستری مرکز وکلا در سه مرتبه، افسر سابق معاونت اطلاعات فرماندهی نیروی انتظامی استان قزوین و … اشاره نمود.

آدرس دفتر: قزوین، خیابان طالقانی، نبش ملک آباد، روبروی اداره ی دارایی، مجتمع تجاری میلاد، طبقه ی دوم، واحد هشت

شماره تماس: ۰۹۱۲۸۸۲۰۹۸۱

جناب آقای مهدی عبداللهی

جناب آقای مهدی عبداللهی وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای دادگستری با بیش از 13 سال سابقه وکالت در شهر قزوین با بیشتر پرونده های موفق خویش توانسته است تا کارنامه خدرشانی از خود به جای بگذارد. وی در پرونده هایی همچون ملکی( موجر و مستاجر، تملک آپارتمان ها عقود و معاملات و …) شهرداری، خانواده، اعسار به صورت تخصصی فعالیت می کنند.

آدرس دفتر: قزوین، خیابان نوروزیان، جنب حکمت ۵۵، ساختمان ۵۶، طبقه ۴

شماره تماس: 09123131062

جناب آقای بهنام قوامی

جناب آقای بهنام قوامی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، عضور رسمی کانون وکلای دادگستری استان قزوین با ۱۴سال سابقه وکالت در زمینه امور حسبی و ثبت احوال، آیین دادرسی، بیمه، امور بین الملل، خانواده، دعاوی مالی، اسناد رسمی و تجاری، حدود، اعسار و غیره تخصص داشته و جزیی از وکلای کار کشته و توانای قزوین محسوب می‌شود که اکثرا مراجعین با رضایت کامل از کار ایشان از دفتر وی خارج می‌شوند. دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری که در سال 1386 صادر شده است.

آدرس دفتر: قزوین، خیابان خیام، نبش کوچه شماره ۶، ساختمان خیام، پلاک ۲۶، طبقه 2، واحد ۶

شماره تماس: 09121814095

سرکار خانم سمیه احمدی

سرکار خانم سمیه احمدی وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی با بیش از 9 سال سابقه وکالت در زمینه های مختلفی مانند پرونده های دعاوی اسناد رسمی و تجاری، استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان، دعاوی راهنمایی و رانندگی، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، اثبات و ابطال سند، مطالبه خسارت و … به صورت تخصصی در شهر قزوین فعالیت می کنند.

آدرس دفتر: قزوین، خیابان نادری شمالی، نبش کوچه ۳۳ ّآرمان، پلاک ۲۱۲، طبقه ۳

شماره تماس: 09190455110

تفاوت وکیل حقوقی و وکیل کیفری

وکیل حقوقی

یکی از انواع وکیل ها، وکیل حقوقی می باشد. وکیل حقوقی به فردی اتلاق می شود که به امور حقوق مدنی و مشاوره ی حقوقی می پردازد. این وکلا به صورت تخصصی در زمینه های حقوقی مانند دادگاه خانواده، شورای حل اختلاف، امور مدنی، قانون آیین دادرسی مدنی، قانون تجارت، قانون حمایت خانواده، قانون امور حسبی، مطالبه ی نفقه، دعاوی مطالبه، مطالبه ی اجرت المثل و … ورود پیدا می کند و به رفع مشکلات موجود می پردازد.

تفاوت وکیل حقوقی و وکیل کیفری

وکیل کیفری

وکیل کیفری در دادگاه کیفری، نظامی، سازمان تعزیرات حکومتی و … فعالیت دارد. همچنین در امور کیفری که با قانون کیفری و جزائی مانند قوانین مجازات اسلامی، قانون آیین دادرسی کیفری، قانون قاچاق اسلحه و … به صورت تخصصی در حال فعالیت می باشد.

تفاوت وکیل پایه یک و وکیل پایه دو دادگستری

فارغ التحصیلان رشته ی حقوق برای گرفتن پروانه ی وکالت، باید در آزمون وکالت که توسط کانون وکلای دادگستری و مرکز امور مشاوران قوه قضاییه برگزار می شود، قبول شوند. کسانی که در آزمون وکالت کانون وکلای دادگستری قبول می شوند، ابتدا کارآموز وکالت و وکیل پایه یک دادگستری می شود.

اما کسانی که در آزمون مرکز امور مشاوران قبول می شوند، ابتدا کارآموز، سپس وکیل پایه دو و بعد از آن وکیل پایه یک محسوب می شوند. همان طور که می دانید نحوی گزینش کانون وکلا سخت تر از مرکز امور مشاوران است، اما کارآموزان در هر دو مرجع بعد از اتمام دوره ی کارآموزی در صورت قبولی در آزمون اختبار، پروانه ی وکالت خود را دریافت می کنند.

تفاوت وکیل پایه یک و وکیل پایه دو دادگستری

هر وکیلی که مجوز و پروانه ی رسمی وکالت کسب کرده باشد، می تواند در همه ی دعاوی حقوقی و کیفری اعم از معاملات، چک، ارث، وصیت، خانواده و … به فعالیت خود ادامه دهد.

یکی از مهم ترین تفاوت وکیل پایه یک و وکیل پایه دو دادگستری در این است که، وکیل پایه یک دادگستری این اجازه را دارد بدون هیچ محدودیتی در تمامی محاکم حقوقی یا کیفری کل کشور فعالیت حقوقی داشته باشد. اما وکیل پایه دو دادگستری حق شرکت در دسته محاکم کیفری دارد که به جرایم تعزیری حبس کمتر از ده سال، شلاق و جزای نقدی و در محاکم حقوقی مانند پرونده های مالی کمتر از ۲۵۰ میلیون تومان و خواسته های غیر مالی به جز اصل نکاح و طلاق، اثبات و نفی و نسب می تواند حضور و فعالیت داشته باشد.

کلام آخر

بسیار از شما همراهان گرامی سپاس گزارم که تا این قسمت از مقاله ی بهترین وکیل قزوین همراه ما بودید. ما تمام تلاش خود را کرده ایم تا اطلاعات مفیدی را درباره ی تفاوت وکیل کیفری، حقوقی و تفاوت وکیل پایه یک و پایه دو دادگستری را در اختیارتان قرار دهیم. امیدوارم برای شما همراهان مفید واقع باشد. لطفا نظرات و پیشنهاد های خود را به صورت کامنت برای ما ارسال کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا