وکیل

10 تا از بهترین وکیل قزوین ⚖️【سال1403】

ما در این مقاله سعی داریم اطلاعات مفیدی را درباره ی بهترین وکیل قزوین در اختیارتان قرار دهیم. لطفا همراه ما باشید. وکیل در لغت به معنی جانشین و نماینده می باشد که از طرف شخص، شرکتی یا سازمانی مامور به انجام کاری می شود. انتخاب بهترین وکیل برای تسریع در رسیدگی به پرونده ی حقوقی و رسیدن به اهداف مورد نظر خود، بسیار ضروری و مهم می باشد. اگر به دنبال بهترین وکیل قزوین هستید ما را در سایت برترین وکیل دنبال کنید.

 بهترین وکیل قزوین

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل ایران

تعرفه حق الوکاله وکیل قزوین

شاید مهمترین عاملی که در انتخاب بهترین وکیل قزوین افراد با آن روبرو هستند میزان دستمزدی است که باید به عنوان حق الوکاله به حقوقدان مورد نظر پرداخت کنند. در آیین نامه‌های تعرفه وکالت می‌توان از حق الوکاله وکیل در دعاوی حقوقی و کیفری اطلاع حاصل کرد و با دانشی کامل در این زمینه برای امضای قرارداد با وکیل مورد نظر اقدام نمود. اما نکته‌ای که لازم است در این خصوص به آن توجه داشته باشید این است که اکثر وکلا تمایل دارند دستمزدهایشان را بر اساس توافق با موکل تعیین کنند.

وکیل دارای شغل آزاد است و قانون به او این حق را می‌دهد تا دستمزد و حق الوکاله خود را به صورت توافقی و با در نظر گرفتن عوامل مختلفی محاسبه کند. در واقع می‌توان گفت که وکلا در ازای پرونده‌های یکسان رقم حق الوکاله ثابتی را دریافت نمی‌کنند و ممکن است هر یک از آنها نظر شخصی خود را در خصوص حق الوکاله و شیوه پرداخت آن داشته باشد. برای مثال شما می‌توانید طی توافقی که با وکیل خود انجام می‌دهید حق الوکاله را در چند قسط به او پرداخت کرده و تکلیف حق الوکاله در صورت شکست در پرونده را نیز مشخص کنید.

بهترین وکیل قزوین کیست؟

برای انتخاب یک وکیل خوب در قزوین باید بررسی های زیادی نمود تا وکیل مجرب و متخصص برای حل پرونده ی مورد نظر خود را پیدا کنیم. وکلای بسیار زیادی در شهر قزوین در حال فعالیت می باشند، که انتخاب یک نفر از میان آنها کاری دشوار است. همان طور که می دانید، یک وکیل خوب باید در امور وکالت بسیار متخصص و با تجربه باشد تا بتواند بهترین دفاع را از موکل خود در دادگاه انجام دهد.

علاوه بر آن، یک وکیل خوب و کارکشته باید بسیار در کار خود دقیق و ریزبین باشد تا بتواند کوچک ترین مسائل را از پرونده و اسنادی که موکل در اختیارش قرار داده است، به دست آورد تا بهترین دفاع را برای موکل خود داشته باشد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

به همین سبب در این مقاله سعی کرده ایم بهترین وکیل قزوین را معرفی کنیم تا آشنایی کاملی با آن ها داشته باشید. برای اطلاعات بیشتر در مورد وکلای قزوین همراه ما باشید:

لیست 10 تا از بهترین وکیل قزوین ⚖️ + آدرس و تلفن ☎️️

ولی جلالی

ولی جلالی

آقای ولی جلالی وکیل پایه یک دادگستری، عضو رسمی کانون وکلای دادگستری استان قزوین و کارشناس حقوق قضایی می باشند. ایشان با ۱۷ سال سابقه وکالت تخصص لازم جهت قبول وکالت در کلیه دعاوی حقوقی، کیفری، ثبتی، خانواده اعم از دعاوی ارث، ملکی مواد مخدر، کلاهبرداری، خیانت در امانت، طلاق و … را دارند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و آشنا به تمامی قوانین حقوقی روز می باشند و توانایی انجام پرونده های حقوقی و حقیقی را در کم ترین زمان ممکن دارند.

برخی از تخصص های ایشان عبارتند از:

 • وکیل برای کلیه دعاوی ملکی
 • وکیل برای کلیه امور و دعاوی ثبتی
 • وکیل برای پیگیری ویژه دعاوی راجع به چک و سفته و سایر اسناد تجاری
 • وکالت پرونده کیفری همچون قتل، سرقت، جعل، کلاهبرداری، درگیری، اسیدپاشی، فروش مال غیر و…
 • وکالت پرونده خانوادگی همچون طلاق، طلاق توافقی، مهریه نفقه، حضانت فرزند، استرداد جهیزیه
 • تنظیم لایحه و دادخواست

جهت اعطای وکالت و بهره‌مندی از مشاوره آقای جلالی می توانید با شماره زیر با ایشان در ارتباط باشید:

تلفن تماس: 09123817916
آدرس دفتر: قزوین، خیابان شهید قاسم سلیمانی(نوروزیان)، نبش حکمت ۴۴، ساختمان، پلاک ۱۸، طبقه اول، دفتر وکالت جلالی


سمیه احمدی

سمیه احمدی

خانم سمیه احمدی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی قوه قضاییه در شهر قزوین، کارشناس ارشد حقوق خصوصی، دارای بیش از 9 سال سابقه وکالت و مدرس دانشگاه از سال 1392 هستند. ایشان به صورت تخصصی به ارائه انواع مشاوره و وکالت حقوقی می پردازند و کلیه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و … توسط ایشان پذیرفته می شود.

خانم سمیه احمدی موفقیت های بسیاری را در پرونده های موکلین کسب کرده و رضایت موکلین را به خود جلب نموده اند. ایشان متخصص در حوزه دعاوی خانواده، طلاق، نفقه، مهریه، اسناد رسمی و تجاری، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، طلاق از سوی زن، طلاق از سوی مرد، دعاوی کلاهبرداری و جعل، دعاوی ملکی، دعاوی مالی و اقتصادی و … می باشند.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره خانم سمیه احمدی، با شماره زیر در ارتباط باشید:

تلفن همراه: 09190455110
شماره تماس: 02833370688
آدرس دفتر:
قزوین، خیابان شهید بابایی (دانشگاه)، نبش کوچه 6 نصرت، جنب بانک پارسیان، ساختمان سپهر، طبقه 1، واحد 4 (روزهای زوج ساعت18 الی20)


محمد وشنی

محمد وشنی بهترین وکیل قزوین

آقای محمد وشنی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی به شماره پروانه ۹۶۶۴، کارشناس ارشد حقوق خصوصی، دانش آموخته ممتاز کارشناسی ارشد، با بیش از ۲۲ سال فعالیت در امور حقوقی، سابقه کارشناس حقوقی در شهرداری‌های قزوین، محمود آباد نمونه، شورای شهر الوند، بانک کشاورزی، شرکت‌های خصوصی از جمله پوشینه بافت، هنرورز، پلاستیلوکس و … دارای مقالات و یادداشت‌های حقوقی در جراید کثیرالانتشار.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره آقای محمد وشنی، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09123811442
آدرس دفتر:
قزوین، نوروزیان، حکمت ۴۵، طبقه فوقانی فروشگاه ایراندوست، طبقه اول، واحد ۱


زهرا سبزی

زهرا سبزی بهترین وکیل قزوین

خانم زهرا سبزی وکیل پایه یک دادگستری از کانون وکلای استان قزوین و دارای 13 سال سابقه درخشان وکالتی می باشند. تعهد و مسئولیت پذیری در کنار دانش و تخصص و همچنین تسلط به قوانین و فن بیان قوی، ایشان را در زمره وکلای برتر استان قرارداده و در زمینه های خانواده و ملکی، کیفری ،حقوقی و غیره مشغول به فعالیت می باشد و به دلیل رضایت موکلین که از ایشان داشته اند به عنوان بهترین وکیل در قزوین شناخته شده اند.

تخصص و مهارت ها:

 • وکیل پایه یک دادگستری قزوین و مشاور حقوقی از سال 1389
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه تهران مرکز
 • دانشپذیر تنظیم قراردادهای تخصصی
 • نماینده حقوقی بانک
 • مدیر حقوقی شرکت دلتای سبز

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره خانم زهرا سبزی، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 0912786059709102920490
آدرس:
قزوین، پونک، بلوار نخبگان، تقاطع امیرکبیر، مجتمع نخبگان، طبقه اول


مهسا حاج فتحعلی

مهسا حاج فتحعلی بهترین وکیل قزوین

خانم مهسا حاج فتحعلی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر قزوین می باشند. ایشان پذیرفته شده آزمون ورودی وکالت با رتبه 9 و رتبه 11 اختبار هستند و رسیدگی به انواع دعاوی خانواده و کیفری را برعهده می گیرند. تخصص و تبحر، پیگیری مستمر، متعهد و منصف، احساس مسئولیت و تجارب بالا در انواع دعاوی، از ویژگی های ایشان است.

برخی از تخصص خانم مهسا حاج فتحعلی:

 • دعاوی خانواده: طلاق، مطالبه مهریه و نفقه، حضانت فرزند، اجرت المثل، تمکین و …
 • دعاوی کیفری: کلاهبرداری، خیانت در امانت، سرقت، جعل، آدم ربایی، قتل و …

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره خانم مهسا حاج فتحعلی، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09127839412
آدرس دفتر:
قزوین، سه راه خیام، کوچه نوری فرد
مشاهده پروفایل وکیل


یوکابد مشفقی

یوکابد مشفقی بهترین وکیل قزوین

خانم یوکابد مشفقی در سال 1380 با کسب رتبه 131 کنکور در رشته ی علوم انسانی، وارد دانشکده ی علوم قضایی تهران و بورسیه ی دستگاه قضایی شده است و به عنوان کارآموز قضایی ضمن تحصیل با دستور ریاست محترم وقت قوه قضاییه، شروع به تحصیل در رشته ی حقوق و هم زمان حضور در محاکم قضایی به عنوان کارآموز قضاوت نموده است.

ایشان در اردیبهشت ماه 1387 با اخذ ابلاغ قضایی در دادسرای ناحیه ی 4 تهران شروع به کار و نهایتا در تیرماه 1401 با بیست سال سابقه ی قضایی به افتخار بازنشستگی نائل شده و به همین سبب از مرداد ماه 1401 نیز با عضویت در کانون وکلای قزوین مشغول وکالت می باشد. همچنین در مقطع کارشناسی ارشد نیز دانش آموخته ی دانشگاه بین المللی امام خمینی قزوین است.

برخی از تخصص ایشان:

 • متخصص در پیگیری دعاوی خانوادگی، حضانت فرزند، مهریه، طلاق
 • دعاوی کیفری، مواد مخدر، قاچاق کالا و ارز، قتل, کلاهبرداری، انتقال مال غیر، خیانت در امانت جرائم رایانه ای و…
 • فعالیت در اجرای احکام کیفری
 • دعاوی ملکی

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره خانم یوکابد مشفقی، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09124865726
آدرس دفتر: قزوین، بلوار آیت الله خامنه ای، روبروی هتل مرمر، مجتمع نیایش، طبقه اول، واحدf7
مشاهده پروفایل وکیل


بهنام قوامی

جناب آقای بهنام قوامی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، عضور رسمی کانون وکلای دادگستری استان قزوین با ۱۴سال سابقه وکالت در زمینه امور حسبی و ثبت احوال، آیین دادرسی، بیمه، امور بین الملل، خانواده، دعاوی مالی، اسناد رسمی و تجاری، حدود، اعسار و غیره تخصص داشته و جزیی از وکلای کار کشته و توانای قزوین محسوب می‌شود که اکثرا مراجعین با رضایت کامل از کار ایشان از دفتر وی خارج می‌شوند. دارای سابقه پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری که در سال 1386 صادر شده است.

آدرس دفتر: قزوین، خیابان خیام، نبش کوچه شماره ۶، ساختمان خیام، پلاک ۲۶، طبقه 2، واحد ۶

شماره تماس: 09121814095

ذبیح الله سوری

جناب آقای ذبیح اله سوری

آقای ذبیح الله سوری، مشاور حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری، رتبه ی اول مقطع کارشناسی دانشگاه خوارزمی تهران، دانش آموخته ی مقطع فوق لیسانس حقوق جزا و جرم شناسی دانشگاه علوم و تحقیقات فارس می باشد. از جمله سوابق ایشان می توان به مدرس سابق گروه حقوق دانشگاه پیام نور تاکستان، رئیس سابق بازرسی نیروی انتظامی شهرستان البرز، موفقیت و قبولی در آزمون منصب وکالت دادگستری مرکز وکلا در سه مرتبه، افسر سابق معاونت اطلاعات فرماندهی نیروی انتظامی استان قزوین و … اشاره نمود.

آدرس دفتر: قزوین، خیابان طالقانی، نبش ملک آباد، روبروی اداره ی دارایی، مجتمع تجاری میلاد، طبقه ی دوم، واحد هشت

شماره تماس: ۰۹۱۲۸۸۲۰۹۸۱

مهدی عبداللهی

جناب آقای مهدی عبداللهی وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای دادگستری با بیش از 13 سال سابقه وکالت در شهر قزوین با بیشتر پرونده های موفق خویش توانسته است تا کارنامه خدرشانی از خود به جای بگذارد. وی در پرونده هایی همچون ملکی( موجر و مستاجر، تملک آپارتمان ها عقود و معاملات و …) شهرداری، خانواده، اعسار به صورت تخصصی فعالیت می کنند.

آدرس دفتر: قزوین، خیابان نوروزیان، جنب حکمت ۵۵، ساختمان ۵۶، طبقه ۴

شماره تماس: 09123131062

آیدین ابراهیمی خانقاه

ایدین ابراهیمی خانقاه وکیل و مشاور پایه یک دادگستری قزوین

آقای ایدین ابراهیمی خانقاه وکیل و مشاور پایه یک دادگستری قزوین وکیل توانا و حرفه ای در دعاوی کیفری، حقوقی، خانواده و ملکی هستن و به صورت تخصصی و حرفه ای به افراد با تعیین وقت قبلی و به صورت حضوری مشاوره ارائه می دهد. وی بیش از 9 سال سابقه وکالت پرونده های مهم و متعددی را در سابقه خود جای داده است و برای رساندن حق به حق دار نهایت همکاری را با قاضی مربوطه به عمل می آورد.

آدرس دفتر: قزوین، فردوسی شمالی، نبش کوچه معصومی، پلاک ۲

شماره تماس: ۰۹۱۲۵۰۴۵۹۶۹


تفاوت وکیل حقوقی و وکیل کیفری

وکیل حقوقی

یکی از انواع وکیل ها، وکیل حقوقی می باشد. وکیل حقوقی به فردی اتلاق می شود که به امور حقوق مدنی و مشاوره ی حقوقی می پردازد. این وکلا به صورت تخصصی در زمینه های حقوقی مانند دادگاه خانواده، شورای حل اختلاف، امور مدنی، قانون آیین دادرسی مدنی، قانون تجارت، قانون حمایت خانواده، قانون امور حسبی، مطالبه ی نفقه، دعاوی مطالبه، مطالبه ی اجرت المثل و … ورود پیدا می کند و به رفع مشکلات موجود می پردازد.

وکیل کیفری

وکیل کیفری در دادگاه کیفری، نظامی، سازمان تعزیرات حکومتی و … فعالیت دارد. همچنین در امور کیفری که با قانون کیفری و جزائی مانند قوانین مجازات اسلامی، قانون آیین دادرسی کیفری، قانون قاچاق اسلحه و … به صورت تخصصی در حال فعالیت می باشد.

تفاوت وکیل حقوقی و وکیل کیفری

تفاوت وکیل پایه یک و وکیل پایه دو دادگستری

فارغ التحصیلان رشته ی حقوق برای گرفتن پروانه ی وکالت، باید در آزمون وکالت که توسط کانون وکلای دادگستری و مرکز امور مشاوران قوه قضاییه برگزار می شود، قبول شوند. کسانی که در آزمون وکالت کانون وکلای دادگستری قبول می شوند، ابتدا کارآموز وکالت و وکیل پایه یک دادگستری می شود.

اما کسانی که در آزمون مرکز امور مشاوران قبول می شوند، ابتدا کارآموز، سپس وکیل پایه دو و بعد از آن وکیل پایه یک محسوب می شوند. همان طور که می دانید نحوی گزینش کانون وکلا سخت تر از مرکز امور مشاوران است، اما کارآموزان در هر دو مرجع بعد از اتمام دوره ی کارآموزی در صورت قبولی در آزمون اختبار، پروانه ی وکالت خود را دریافت می کنند.

هر وکیلی که مجوز و پروانه ی رسمی وکالت کسب کرده باشد، می تواند در همه ی دعاوی حقوقی و کیفری اعم از معاملات، چک، ارث، وصیت، خانواده و … به فعالیت خود ادامه دهد.

یکی از مهم ترین تفاوت وکیل پایه یک و وکیل پایه دو دادگستری در این است که، وکیل پایه یک دادگستری این اجازه را دارد بدون هیچ محدودیتی در تمامی محاکم حقوقی یا کیفری کل کشور فعالیت حقوقی داشته باشد. اما وکیل پایه دو دادگستری حق شرکت در دسته محاکم کیفری دارد که به جرایم تعزیری حبس کمتر از ده سال، شلاق و جزای نقدی و در محاکم حقوقی مانند پرونده های مالی کمتر از ۲۵۰ میلیون تومان و خواسته های غیر مالی به جز اصل نکاح و طلاق، اثبات و نفی و نسب می تواند حضور و فعالیت داشته باشد.

فرمول محاسبه حق الوکاله وکیل قزوین

برای بررسی پرونده توسط بهترین وکیل قزوین لازم است با دفتر وکیل انتخاب شده تماس گرفته و مختصری در خصوص پرونده های حقوقی و کیفری که در اختیار دارید صحبت کنید. سپس از وکیل برای ملاقات دو جانبه وقت بگیرید و در زمان تعیین شده در محل قرار که به طور معمول دفتر وکیل است حضور پیدا کنید. در این جلسات لازم است علاوه بر افزایش شناخت خود از وکیل مورد نظر، اطلاعات دقیقی را در خصوص پرونده را به او منتقل کنید تا به این شکل وکیل بتواند با دیدی بازتر در خصوص ادامه همکاری اظهارنظر نماید.

به طور معمول وکیل با در نظر گرفتن عواملی نظیر پیچیدگی موجود در پرونده، احتمال کسب پیروزی یا شکست در پرونده، زمان بر بودن رسیدگی به دعاوی مطرح شده، میزان سابقه وکیل، نوع پرونده و مواردی از این جنس میزان حق الوکاله را مشخص می کند. بنابراین ممکن است هر یک از وکلای موجود در سطح شهر قزوین برای عهده دار شدن پرونده ای یکسان، حق الوکاله هایی متفاوت را به شما پیشنهاد دهند. اگر چه تعرفه های حق الوکاله موجود در آیین نامه های وکالت نیز به دنبال ایجاد نوعی وحدت رویه هستند.

تفاوت وکیل پایه یک و وکیل پایه دو دادگستری

کلام آخر

بسیار از شما همراهان گرامی سپاس گزارم که تا این قسمت از مقاله ی بهترین وکیل قزوین همراه ما بودید. ما تمام تلاش خود را کرده ایم تا اطلاعات مفیدی را درباره ی تفاوت وکیل کیفری، حقوقی و تفاوت وکیل پایه یک و پایه دو دادگستری را در اختیارتان قرار دهیم. امیدوارم برای شما همراهان مفید واقع باشد. لطفا نظرات و پیشنهاد های خود را به صورت کامنت برای ما ارسال کنید.

3.3/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + 19 =

دکمه بازگشت به بالا