وکیل

10 تا از بهترین وکیل زن در قزوین ⚖️【سال1403】

در دادگاه های شهر قزوین، پرونده های حقوقی بسیار زیادی در حوزه های مختلف وکالتی به چشم می خورد و اکثرا زنانی که دچار مشکلات حقوقی یا خانوادگی می شوند، به علت ناآگاهی از مسائل حقوقی، در پی پیدا کردن بهترین وکیل زن در قزوین هستند. یکی از مسائل مهمی که باید در انتخاب وکیل معیار قرار دهیم، داشتن مهارت و تخصص بالا در زمینه کاری مربوطه است. در ادامه مقاله قصد داریم توضیحاتی بیشتری در این زمینه در اختیارتان قرار دهیم، لذا خواهشمندم تا پایان مقاله در وب سایت برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل زن در قزوین کیست؟

بهترین وکیل زن در قزوین کیست؟

منظور از بهترین وکیل زن در قزوین فرد حقوقدانی می باشد که با صداقت، دانش و تخصص خود، به موکل در حوزه های حقوقی مختلف کمک می‌ کند. وی اطلاعات و نکات مهم پرونده را برای قاضی بیان می‌ کند و با تلاش دلسوزانه برای احقاق حق موکل خود، تلاش می‌ کند. برای آنکه بابت جلسات دادرسی و پیگیری پرونده، اطمینان خاطر داشته باشید، ‌مشکل خود را با بهترین وکیل قزوین در میان بگذارید چرا که توانایی و تخصص لازم را در زمینه مسائل حقوقی در اختیار دارد.

به عنوان مثال ممکن است زمانی بر علیه شما شکایت شده باشد، در حالی ‌که در واقعیت شما مرتکب جرمی نشده‌ اید و هیچ ادله و مدرکی مبتنی ‌بر بی‌ گناهی شما وجود ندارد. در این وضعیت بهترین وکیل زن در قزوین با استفاده از تجربه و تخصص خود یا راه‌ های دیگری مانند استناد به یک رأی وحدت رویه یا موارد مانند آن، می‌ تواند قاضی را متقاعد کند تا به نفع شما حکم ‌دهد. این موارد نیازمند اطلاعات کامل و به‌ روز بودن وی در زمینه موضوعات حقوقی و خانوادگی است.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه این مقاله به معرفی 10 مورد از بهترین وکیل زن در قزوین می پردازیم، لذا خواهشمندم تا پایان مقاله در وب سایت برترین وکیل همراه ما باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل زن در قزوین سال 1403!

مهسا حاج فتحعلی

مهسا حاج فتحعلی بهترین وکیل قزوین

خانم مهسا حاج فتحعلی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر قزوین می باشند. ایشان پذیرفته شده آزمون ورودی وکالت با رتبه 9 و رتبه 11 اختبار هستند و رسیدگی به انواع دعاوی خانواده و کیفری را برعهده می گیرند. تخصص و تبحر، پیگیری مستمر، متعهد و منصف، احساس مسئولیت و تجارب بالا در انواع دعاوی، از ویژگی های ایشان است.

برخی از تخصص خانم مهسا حاج فتحعلی:

 • دعاوی خانواده: طلاق، مطالبه مهریه و نفقه، حضانت فرزند، اجرت المثل، تمکین و …
 • دعاوی کیفری: کلاهبرداری، خیانت در امانت، سرقت، جعل، آدم ربایی، قتل و …

آدرس دفتر: قزوین، سه راه خیام، کوچه نوری فرد

شماره تماس: 09127839412

یوکابد مشفقی

یوکابد مشفقی بهترین وکیل زن در قزوین

خانم یوکابد مشفقی در سال 1380 با کسب رتبه 131 کنکور در رشته ی علوم انسانی، وارد دانشکده ی علوم قضایی تهران و بورسیه ی دستگاه قضایی شده است و به عنوان کارآموز قضایی ضمن تحصیل با دستور ریاست محترم وقت قوه قضاییه، شروع به تحصیل در رشته ی حقوق و هم زمان حضور در محاکم قضایی به عنوان کارآموز قضاوت نموده است.

ایشان در اردیبهشت ماه 1387 با اخذ ابلاغ قضایی در دادسرای ناحیه ی 4 تهران شروع به کار و نهایتا در تیرماه 1401 با بیست سال سابقه ی قضایی به افتخار بازنشستگی نائل شده و به همین سبب از مرداد ماه 1401 نیز با عضویت در کانون وکلای قزوین مشغول وکالت می باشد. همچنین در مقطع کارشناسی ارشد نیز دانش آموخته ی دانشگاه بین المللی امام خمینی قزوین است.

برخی از تخصص ایشان:

 • متخصص در پیگیری دعاوی خانوادگی، حضانت فرزند، مهریه، طلاق
 • دعاوی کیفری، مواد مخدر، قاچاق کالا و ارز، قتل, کلاهبرداری، انتقال مال غیر، خیانت در امانت جرائم رایانه ای و…
 • فعالیت در اجرای احکام کیفری
 • دعاوی ملکی

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره خانم یوکابد مشفقی، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09124865726
آدرس دفتر: قزوین، بلوار آیت الله خامنه ای، روبروی هتل مرمر، مجتمع نیایش، طبقه اول، واحدf7
مشاهده پروفایل وکیل

زهرا سبزی

زهرا سبزی بهترین وکیل قزوین

خانم زهرا سبزی وکیل پایه یک دادگستری از کانون وکلای استان قزوین و دارای 13 سال سابقه درخشان وکالتی می باشند. تعهد و مسئولیت پذیری در کنار دانش و تخصص و همچنین تسلط به قوانین و فن بیان قوی، ایشان را در زمره وکلای برتر استان قرارداده و در زمینه های خانواده و ملکی، کیفری ،حقوقی و غیره مشغول به فعالیت می باشد و به دلیل رضایت موکلین که از ایشان داشته اند به عنوان بهترین وکیل در قزوین شناخته شده اند.

تخصص و مهارت ها:

 • وکیل پایه یک دادگستری قزوین و مشاور حقوقی از سال 1389
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه تهران مرکز
 • دانشپذیر تنظیم قراردادهای تخصصی
 • نماینده حقوقی بانک
 • مدیر حقوقی شرکت دلتای سبز

شماره تماس: 09127860597 – 09102920490
آدرس: قزوین، پونک، بلوار نخبگان، تقاطع امیرکبیر، مجتمع نخبگان، طبقه اول

زهرا رضی پور

زهرا رضی پور

سرکار خانم زهرا رضی پور یکی دیگر از وکلای زن رده بالا در حوزه های حقوقی مختلف در قزوین می باشند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند و همواره در طول سال ها فعالیت خود علاوه بر داشتن تعهد کاری بالا، تسلط کاملی بر تمامی قوانین حقوقی داشته اند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • بیش از 10 سال سابقه وکالت
 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی حقوق
 • اخذ پرونده های حقوقی مختلف، نوشتن اوراق قضایی و ارائه مشاوره های حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی ملکی، دعاوی کیفری، دعاوی خانواده، ارث و میراث، مواد مخدر، دیوان عدالت اداری، دیون، تحصیل مال از طریق نامشروع، ثبت و احوال، اسناد رسمی و تجاری، خیانت در امانت، ربا، فروش و انتقال مال غیر، سرقت و …

آدرس دفتر: قزوین، خیابان دانشگاه، جنب خ استاندار، پ 455، ط همکف، پ 452

شماره تماس: 09127828095

فاطمه درافشانی

فاطمه درافشانی

سرکار خانم فاطمه درافشانی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر قزوین هستند. ایشان بیش از 12 سال تجربه وکالت موفق را در کارنامه خود دارا می باشند و تا به امروز موفق شده اند پرونده های حقوقی بسیار زیادی را با موفقیت به پایان برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • بیش از 12 سال سابقه کار
 • ارائه مشاوره حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، دعاوی کیفری، دعاوی ثبتی، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، دعاوی راهنمایی و رانندگی، تعزیرات، طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه، استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان، اعسار، تملک اپارتمان ها، شرکت های تجاری و …

آدرس دفتر: قزوین، نادری جنوبی، نبش ک کانون، ساختمان فروشگاه شهرداری، ط 2، واحد 7

شماره تماس: 09121823093

آمنه یزدانی

آمنه یزدانی

سرکار خانم آمنه یزدانی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر قزوین هستند. ایشان متخصص پرونده های حقوقی مختلفی هستند و تا به امروز موفق شده پرونده های بسیاری را با موفقیت به اتمام برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • اخذ پرونده های حقوقی مختلف
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، کلیه امورات و دعاوی ثبتی
 • متخصص در حوزه پیگیری ویژه دعاوی راجع به چک و سفته و سایر اسناد تجاری

آدرس دفتر: قزوین، خیابان سپه، کوچه محمدیه، شماره 53

شماره تماس: 09126300806

 سمیه چماچم

 سمیه چماچم

سرکار خانم  سمیه چماچم وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر قزوین می باشد. ایشان دارای کارنامه اجرایی قابل قبولی هستند و در طول سال ها فعالیت خود توانسته است پرونده های حقوقی بسیاری را با نتایج موفقیت آمیزی به اتمام برساند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • ارائه مشاوره حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • دارای تخصص در حوزه دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، دعاوی ملکی، دعاوی مالی و اقتصادی، شهرداری، اجراییات، مطالبه خسارت، قصاص، عقود و معاملات، موجر و مستاجر، حدود، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی و …

آدرس دفتر: قزوین، چهارراه خیام، تقاطع بوعلی، ساختمان آتیه، طبقه 3، واحد 11

شماره تماس: 09121826923

فاطمه افلاطونی

فاطمه افلاطونی

سرکار خانم فاطمه افلاطونی یکی از برترین وکلای زن در شهر قزوین می باشند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در استان قزوین هستند و همچنین متخصص پرونده های حقوقی مختلفی می باشند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای بیش از 8 سال سابقه کار
 • ارائه مشاوره حقوقی به شکل حضوری و غیر حضوری
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، کلیه امورات و دعاوی ثبتی
 • متخصص در حوزه طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه و …

آدرس دفتر: قزوین، سه راه خیام، ساختمان فرشته، ط 1، واحد 4

شماره تماس: 09121825114


یک وکیل زن چه ویژگی‌ هایی باید داشته باشد؟

بهترین وکیل زن در قزوین باید این توانایی را داشته باشد تا قبل ‌از دادگاه به ‌صورت کامل در جریان موضوع پرونده و جزئیات آن باشد. در واقع وکلا باید در مورد پرونده، اطلاعات کاملی را درباره موضوع دعوا یا خواسته موکل بداند و با کشف حقیقت برای احقاق حق موکل خود، در دادگاه تلاش کند. به عنوان مثال بهترین وکیل خانواده در قزوین باید در زمینه دعاوی خانواده، پس از کشف واقعیت، با ارائه دلایل و مدارک مناسب و مطابق مقررات قانونی به قاضی برای صدور رای عادلانه کمک کند. به دلیل اینکه قوانین همواره در معرض اصلاح یا تغییر قرار دارند، لازم است که یک وکیل خانواده مطالعه مستمر و مداوم داشته باشد. بدین شکل که اطلاعات خود را مطابق با مباحث حقوقی و خانوادگی به‌ روز کند.

اگر بهترین وکیل زن در قزوین فقط به اطلاعات دوران قبولی خود، در آزمون وکالت تکیه کند، بی شک این‌ مسئله به زیان او و موکل خواهد بود. با توجه به این مسئله که حقوق علمی است که افراد باید برای یادگیری نکات جدید آن و آگاهی از قوانین و مقررات، همواره در تلاش باشند. اگر وکیل آرامش و صبر لازم را نداشته باشد، نمی‌ تواند به موکل در هیچ زمینه ای کمک کند. این‌ موضوع را در نظر داشته باشید آرامش و تمرکز کامل در جلسات نقش بسیار مهمی ایفا می‌ کند.

بهترین وکیل زن در قزوین وظیفه دارد، با احترام در مقابل قاضی، دادگاه و همکار برخورد کند. زمانی ‌که بهترین وکیل مهریه در قزوین تلاش می‌ کند تا موکل خود را به حق خود برساند، باید بدون در نظر گرفتن ترس و با شجاعت برای اثبات حقانیت او اقدامات لازم را انجام می دهد. فردی که با رانت و رشوه یا اقداماتی نظیر توهین به همکارانش یا بی‌ احترامی به شأن دادگاه رفتار می‌ کند، شایسته وکالت نیست. زیرا یکی از خصوصیات لازم برای وکیل، برخورد و رفتار مناسب نسبت ‌به طرف مقابل و دادگاه است.

یک وکیل زن چه ویژگی‌ هایی باید داشته باشد؟

برای انتخاب بهترین وکیل زن در قزوین چه خصوصیاتی را باید درنظر بگیریم؟

برای انتخاب بهترین وکیل زن در قزوین رعایت یک سری نکات به شما این امکان را می دهد، که در هنگام انتخاب وکیل برای مسائل حقوقی خود بتوانید فردی با تجربه را انتخاب کنید، تا دچار مشکل نشوید. همچنین اگر درباره مطالب حقوقی اطلاعات کافی را ندارید، می توانید با مشورت کارشناسان حقوقی، فردی را انتخاب کنید که به‌ جهت تسلط بر قوانین و تجربه کافی بتواند به شما مشاوره لازم را ارئه دهد. برخی دیگر از خصوصیات مهم یک وکیل خوب عبارت است از:

 • بهترین وکیل کیفری در قزوین باید تجربه و تخصص لازم در زمینه موضوع پرونده را داشته باشد. همچنین یک سری خصوصیات نظیر درستکاری، امانت‌ داری و تلاش جهت صلح و سازش طرفین را باید در مواقعی که امکان صلح وجود دارد را داشته باشد. به این صورت که اگر وکیل فقط برای منافع خود و دریافت حق‌ الوکاله بیشتر، پرونده ای را قبول کند از شما، ولی شما را راهنمایی نکند یا شما را به سازش دعوت نکند، این فرد به هیچ وجه مناسب و شایسته نخواهد بود.
 • یکی از خصوصیات وکیل خوب باید راز دار بودن آن باشد ، یعنی مواردی را که با او در میان می گذارید، به ‌عنوان امانت نزد خود نگه دارد و اسرار شما را به دیگران هرگز بازگو نکند.
 • بهترین وکیل کیفری در قزوین وکیلی است که تمام ابلاغیات حکم دادگاه یا اخطاریه‌ هایی را که نیاز است، موکل در جریان آن‌ ها باشد را به اطلاع وی برساند تا موکل بتواند برای اثبات حقانیت خود، دلایل و مدارکی را تهیه کند و به دادگاه ارائه دهد. عدم اطلاع موکل از این موارد ممکن است موجب صدور حکم به ضرر او شود.
 • یک وکیل خوب باید در دفاع کردن و یا بیان کردن خواسته های موکلین خود در دادگاه در هر شرایطی ( شفاهی، کتبی) توانا باشد. بنابراین اگر وکیلی به خود اعتماد نداشته باشد و از دانش لازم برخوردار نباشد، نمی‌تواند به درستی در جلسات دادرسی حضور کارآمدی را برای موکلین خود داشته باشد.
 • برای داشتن یک انتخاب صحیح این نکته را در نظر داشته باشید که وکیل موظف است موکل را به ‌درستی راهنمایی کند. یعنی با نیت دریافت حق‌ الوکاله بیشتر او را وارد دعاوی حاشیه‌ ای نکند. چرا که این رفتار به ‌دور از اخلاق و شأن وکالت است.
 • بهترین وکیل زن در قزوین کسی است که حقیقت پرونده را از موکل مخمی نمی‌ کند. یعنی اگر مدارک و ظواهر پرونده، نشانگر این است که موکل پیروز دادگاه نخواهد شد، نباید به دروغ به او وعده پیروزی دهد. زیرا او تعهد به نتیجه ندارد، وظیفه وی این است که تمام تلاش خود را برای احقاق حق موکل خود انجام دهد و نتیجه پرونده را به رأی قاضی بسپارد.
برای انتخاب بهترین وکیل زن در قزوین چه خصوصیاتی را باید درنظر بگیریم؟

کلام آخر

ممنونم از این که تا انتهای مقاله بهترین وکیل زن در قزوین همراه ما بودید. در این مقاله به معرفی وکلای مجرب در این شهر پرداختیم تا اگر به دنبال یک وکیل زن خوب هستید، انتخاب راحتی داشته باشید. در ادامه مقاله گفتیم که بهترین وکیل چه ویژگی هایی دارد و چه وظایفی بر عهده دارد. امیدوارم مطالبی که در این مقاله بیان شد برای شما مفید باشد. چنانچه سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید لطفا برای ما کامنت نمایید.

5/5 - (2 امتیاز)

مینا کریمی

مینا کریمی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون حقوقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 2 =

دکمه بازگشت به بالا