خانوادهوکلا

10 تا از بهترین وکیل مهریه در قزوین ⚖️【سال1403】

مهریه یکی از انواع دعاوی خانواده می باشد که جامعه امروزی، شاهد افزایش آن است. در تعریف کلی، مهریه شامل مالی می گردد که به سبب عقد نکاح دائم یا موقت به مالکیت زن در می آید و وی حق تصرف در آن را دارد. هر چند که مهریه حق مسلم هر زوجه می باشد لیکن افراد گاهی در مسیر مطالبه حق خود، با ناهمواری های گوناگونی مواجه می شوند، لذا برای سهولت کار بهتر است با وکیل متخصص در این عرصه مشورت کنند. سعی کرده ایم به معرفی 10 تا از بهترین وکیل مهریه در قزوین بپردازیم. ادامه ی این مطلب را در سایت برترین وکیل مطالعه بفرمایید.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل قزوین

بهترین وکیل مهریه در قزوین

بهترین وکیل مهریه در قزوین کیست؟

انتخاب وکیل خوب، از مشغله های هر فرد حین برخورد با چالش های قضائی است. پرونده های حقوقی خانواده مانند مهریه، بسیار حساس و دارای قوانین پیچیده ای هستند لذا نمی توان به تنهایی و با عدم آشنایی کافی به امور دادگاهی چنین مسئله هایی پرداخت. در این حالت همواره حضور وکیلی متخصص حس می شود.

برای برگزیدن وکیل مهریه خبره در قزوین باید به ویژگی های خاصی توجه داشت، چرا که هر یک از آن ها سبب چگونه قرار گرفتن موکل در جریان حقوقی خود می شود. یکی از معیارهای مهم در انتخاب وکیل، امانت داری وی می باشد؛ چرا که محرم اسرار موکل است. دیگر معیاری که باید به آن توجه داشت، داشتن تسلط، آگاهی و دانش کامل بر روی مسائل قضایی است، علاوه بر آن وکیل ماهر، دارای مهارت های ارتباط کلامی بالایی می باشد و بدین سبب مانع از احجاف حق موکل خود می گردد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

موارد دیگری که حتما باید حین انتخاب وکیل به آن دقت کرد، وقت شناسی، صبر، تلاش و پیگیری دلسوزانه، صداقت و تعهد کاری شخص مدنظر است. این ها به عنوان درک بالای وکیل و مشاور، در روند مشکلاتی همچون مطالبه مهریه تلقی می شود. اکنون اهتمام ورزیده ایم به معرفی 10 تا از بهترین وکیل مهریه در قزوین به همراه آدرس و شماره تلفن آن ها بپردازیم. با ما در مجله برترین وکیل همراه باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل مهریه درقزوین سال 1403

زهرا سبزی

زهرا سبزی بهترین وکیل قزوین

خانم زهرا سبزی وکیل پایه یک دادگستری از کانون وکلای استان قزوین و دارای 13 سال سابقه درخشان وکالتی می باشند. تعهد و مسئولیت پذیری در کنار دانش و تخصص و همچنین تسلط به قوانین و فن بیان قوی، ایشان را در زمره وکلای برتر استان قرارداده و در زمینه های خانواده و ملکی، کیفری ،حقوقی و غیره مشغول به فعالیت می باشد و به دلیل رضایت موکلین که از ایشان داشته اند به عنوان بهترین وکیل در قزوین شناخته شده اند.

تخصص و مهارت ها:

  • وکیل پایه یک دادگستری قزوین و مشاور حقوقی از سال 1389
  • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه تهران مرکز
  • دانشپذیر تنظیم قراردادهای تخصصی
  • نماینده حقوقی بانک
  • مدیر حقوقی شرکت دلتای سبز

شماره تماس: 09127860597 – 09102920490
آدرس: قزوین، پونک، بلوار نخبگان، تقاطع امیرکبیر، مجتمع نخبگان، طبقه اول

محمد وشنی

جناب آقای محمد وشنی  وکیل مهریه در قزوین

جناب آقای وشنی از وکلای پایه یک دادگستری در شهر قزوین می باشند. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی به همراه 20 سال حضور فعال در حوزه وکالت پرونده های مختلف مانند مطالبه مهریه و مشاور حقوقی ارگان های دولتی هستند. وکیل وشنی با توجه به تجربه و سواد بالایی که دارند همواره توانسته اند قدم های موثری جهت رفع مشکلات موکلین خود بردارند.

افرادی که آقای وشنی را به عنوان مشاوری حقوقی خود برگزیده اند، به ویژگی هایی همچون فن بیان خوب، تسلط و مهارت کافی، صداقت و کارکشته بودن در ایشان اشاره می کنند. از این رو می توان جناب آقای محمد وشنی را جزو وکیل مهریه شایسته در قزوین معرفی کرد.

آدرس دفتر: قزوین، نوروزیان، حکمت 45، طبقه فوقانی ایراندوست، طبقه 1، واحد 1

شماره تماس: 09123811442

ذبیح الله سوری

جناب آقای ذبیح الله سوری  وکیل مهریه در قزوین

آقای سوری وکیل پایه یک دادگستری در شهر قزوین می باشند. ایشان با مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی و 15 سال فعالیت مستمر در عرصه وکالت، سوابق موثری را در پرونده های مهریه دارا هستند. وکیل سوری با سواد بالا و تسلط کافی، امور مربوطه را با توجه به اسناد و مدارک پیگیری می کنند تا نتیجه قابل قبولی را برای موکل خود اخذ نمایند.

محوریت کار آقای سوری بر صداقت، امانت داری، پایبندی به زمان و شکیبایی است. رضایت موکلین از جناب آقای ذبیح الله سوری موجب شده تا به عنوان یکی از وکیل مهریه ماهر در قزوین معرفی شوند.

آدرس دفتر: قزوین، خیابان طالقانی، نبش خیابان ملک آباد، روبروی اداره دارایی، مجتمع تجری میلاد، طبقه 2، واحد 8

شماره تماس: 091288220981

فاطمه افلاطونی

سرکار خانم فاطمه افلاطونی  وکیل مهریه در قزوین

خانم فاطمه افلاطونی وکیل پایه یک دادگستری در شهر قزوین است. ایشان با مدرک کارشناسی حقوق به همراه 8 سال سابقه کاری موثر در عرصه وکالت و مشاور حقوقی بانک های معتبر، توانسته اند پرونده های خانواده بسیاری از جمله مهریه را به نتایج مطلوب خود برسانند. تجربیات و آگاهی کامل خانم افلاطونی سبب راهنمایی های موثر ایشان می شود.

مهارت ارتباطی بالا، صداقت، صبر و کوشش وکیل افلاطونی، موجب شده تا همواره افراد زیادی برای دادخواهی مسائل مطالبه مهریه، ایشان را به عنوان وکیل مدافع خود برگزینند. از این رو سرکار خانم فاطمه افلاطونی را می توان به عنوان وکیل مهریه خوب در قزوین معرفی کرد.

آدرس دفتر: قزوین، سه راه خیام، ساختمان فرشته، طبقه 1، واحد 4

شماره تماس: 09121825114

سمیه احمدی

سرکار خانم سمیه احمدی  وکیل مهریه در قزوین

خانم سمیه احمدی وکیل پایه یک دادگستری در شهر قزوین است. ایشان با مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی، تدریس در دانشگاه و دارای بیش از 9 سال سابقه کار در زمینه وکالت پرونده های مختلف حقوقی مانند مهریه می باشند. نحوه برخورد و درک ایشان مقابل موکلین خود همواره قابل ستایش بوده است.

با توجه به تجربه های موفق وکیل احمدی، در مشاوره پرونده های مهریه، همواره پرونده های خانواده من جمله مطالبه مهریه را با تسلط بر قوانین، شیوایی کلام بالا و پیگیری امور با شکیبایی و علم به روز، به نتیجه مطلوبی می رسانند؛ از این رو توانسته اند به عنوان یکی از وکیل مهریه شایسته در قزوین شناخته شوند.

آدرس دفتر: قزوین، خیابان شهید بابایی، نبش کوچه نصرت 6، جنب بانک پارسیان، ساختمان سپهر، طبقه 1، واحد 4

شماره تماس: 09190455110

سمیه زینالی

سرکار خانم سمیه زینالی  وکیل مهریه در قزوین

سرکار خانم سمیه زینالی، وکیل پایه یک دادگستری در شهر قزوین هستند. ایشان با مدرک کارشناسی حقوق و بیش از 6 سال حضور فعال در حوزه وکالت می باشند. تسلط و آگاهی خانم زینالی در جریان امور، موجب آسان شدن مسیر پرونده های خانواده مانند مهریه گشته است.

مهارت ارتباطی بالا، صداقت،امانت داری و نکته سنج بودن از ویژگی هاییست که سبب شده خانم زینالی با موفقیت در پرونده های خانواده مانند مهریه، به عنوان وکیل مهریه حاذق در قزوین میان موکلین شناخته شوند.

آدرس دفتر: قزوین، خیابان فلسطین، بین چهارراه بلوار و پادگان، نبش خیابان ایرانشهر، ساختمان 171، واحد 2

شماره تماس: 091288835653

مهریه زن دوم، پس از فوت شوهر چگونه است؟

یکی از سوالاتی که در ارتباط با مهریه برای افراد به وجود می آید، مهریه زن دوم پس از فوت زوج است ، در ادامه مقاله بهترین وکیل مهریه در قزوین به شرح آن می پردازیم.

اگر مردی بیش از یک زن داشته باشد خواه به عقد دائم یا عقد موقت، همسران او می توانند از محل ماترک (آنچه به ارث رسیده) مطالبه مهریه کنند. هیچ کدام از زنان متوفی در گرفتن مهریه بر دیگری ارجحیت ندارد. بعضی به اشتباه تصور می کنند مهریه زن اول بر دیگران برتری دارد که چنین نیست، حتی مهریه زنی که به عقد موقت در نکاح مرد بوده با مهریه زنی که عقد دائم گردیده است، تفاوتی نمی کند.

پس از فوت شوهر دیگر بحث مستثنیات دین که در زمان حیات او قابل استناد بود، مطرح نیست و از کل ماترک من جمله منزل مسکونی او می توان مهریه را وصول کرد که مطالبه آن از دو طریق دادگاه و اجرای ثبت صورت می گیرد. زیرا بعضی از اموال جزو مستثنیات دین ( مانند منزل مسکونی مورد نیاز و مناسب شان مرد) می باشند و از بابت هیچ دینی حتی مهریه از طریق آن اموال قابل وصول نیست اما پس از فوت شوهر دیگر این بحث مطرح نمی باشد و از کل ماترک، مطالبه مهریه می تواند صورت بگیرد.

آنچه اینجا اهمیت دارد، این است که اگر اموال متوفی برای پرداخت همه مهریه ها کفایت نکند زنی که زودتر ملک یا مال دیگری از ماترک را توقیف کرده باشد، در گرفتن مهریه از محل مال توقیف شده اولویت دارد حتی اگر مالی جهت وصول مهریه برای زن دیگر، باقی نمانده باشد.

بهترین وکیل مهریه در قزوین

شرایط مطالبه مهریه از پدر زوج چگونه است؟

مهریه یکی از دیوان مالی است که پرداخت آن بر عهده زوج می باشد و پدر زوج، تکلیفی به پرداخت مهریه عروس خود ندارد و تنها در شرایط استثنایی، مسئول پرداخت مهریه و دینی که از این باب بر عهده فرزندش می باشد، است. به عبارت دیگر، شرایط دریافت و مطالبه مهریه از پدر شوهر تنها در صورتی محقق خواهد شد که وی در ضمن عقد نکاح و در سند ازدواج و یا قراردادی جداگانه، مسئولیت پرداخت مهریه را به صورت کتبی بر عهده گرفته یا ضمانت پرداخت آن را کرده باشد.

حال ممکن است این سوال مطرح شود، در صورتی که پدر همسر به صورت کتبی، مسئولیت پرداخت مهریه عروس خود را بر عهده گرفته باشد و پس از عقد نکاح و یا در زمان مطالبه مهریه، در قید حیات نباشد؛ تکلیف چیست؟ در این شرایط، قانون ورثه پدر زوج را مسئول پرداخت مهریه می داند.

ورثه پدر شوهر متوفی، ابتدا باید مهریه را از ماترک پرداخت کنند و سپس اقدام به پرداخت سایر دین و بدهی های متوفی کنند. همچنین زوجه می تواند، از محل سهم الارثی که به همسرش می رسد، مهریه خود را مطالبه و توقیف کند، برای این کار ابتدا باید تنظیم دادخواست مهریه صورت گرفته و پس از آن در خواست توقیف سهم الارث زوج را ثبت نمود. جهت راهنمایی های بیشتر در خصوص سوالاتی از این قبیل، می توانید از بهترین وکیل مهریه در قزوین مشاوره بگیرید.

بهترین وکیل مهریه در قزوین

کلام آخر

از توجه شما تا آخر این مطلب در مجله برترین وکیل سپاس گزاریم. امید است مطالب گفته شده از جمله معرفی بهترین وکیل مهریه در قزوین، شرایط مهریه زن دوم پس از فوت زوج و مطالبه مهریه از پدر همسر برای شما عزیزان مفید واقع گردیده باشد؛ می توانید مطالب مشابه را در سایت برترین وکیل دنبال کنید. انتقادات و پیشنهادات خود را در کامنت ها با ما در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 1 =

دکمه بازگشت به بالا