ملکیوکیل

10 تا از بهترین وکیل ملکی در نیاوران ⚖️【سال1403】

گاهی در خرید و فروش و یا اجاره ملک با مشکلاتی رو به رو می شویم که حل و فصل آن ها جز با ارجاع به محاکم قضایی امکان پذیر نیست. اما در صورتی که از دانش حقوقی بی بهره باشیم، نخواهیم توانست دفاع درستی از حق و حقوق خود در دادگاه انجام دهیم و چه بسا نتیجه رای صادره از سوی دادگاه خسارات جبران ناپذیری را به ما وارد سازد. در این بین استخدام یک وکیل مجرب و کارآزموده می تواند تا حد زیادی از بروز چنین اتفاقاتی جلوگیری کند. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل ملکی در نیاوران آشنا کنیم تا شاید بتوانیم قدمی برای سهولت در فرآیند انتخاب از سوی شما برداشته باشیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل ملکی در نیاوران

بهترین وکیل ملکی در نیاوران کیست؟

تعدد وکلا در نیاوران باعث شده است تا یافتن بهترین ها در میان آن ها قدری سخت و پیچیده به نظر برسد. از این رو، لازم است متر و معیار خاصی در دست داشته باشیم تا با استفاده از آن بتوانیم وکلای مختلف را بسنجیم. بهترین وکیل ملکی در نیاوران دانش آموخته یکی از بهترین دانشگاه های کشور است. بهترین وکیل ملکی در نیاوران دانش حقوقی لازم برای رسیدگی به پرونده را در اختیار دارد و می تواند بهترین راهکار را به موکل خود پیشنهاد کند.

بهترین وکیل ملکی در نیاوران سال های متمادی از عمر خود را صرف رسیدگی به پرونده در دادگاه های مختلف کرده است. از این رو، تجربیات زیادی کسب کرده است. تجربیات او به شما کمک می کند تا احتمال موفقیت شما در محاکم قضایی به میزان قابل توجهی افزایش یابد. بهترین وکیل نیاوران لازم در مواجهه با اسرار موکل خود کاملا امانت دار باشد و پس از اطلاع از تمامی جوانب پرونده، نظر خود را صادقانه بیان کرده و از قول های خلاف واقع به موکل خود بپرهیزد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه این مطلب قصد داریم به معرفی وکلای خبره در زمینه پرونده های ملکی در نیاوران بپردازیم. برای اطلاعات بیشتر درخصوص آدرس دفتر و شماره تماس وکلای متخصص، در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل ملکی در نیاوران سال 1403

علی رمضان زاده

علی رمضان زاده وکیل ملکی در نیاوران

آقای رمضان زاده وکیل پایه یک دادگستری تهران، دارای بیش از 27 سال سابقه وکالت هستند. عضو اتحادیه بین المللی وکلای دادگستری هستند و در دعاوی داوری، ملکی، اراضی و املاک، مطالبات، امور بانکی و تسهیلات، امور مالیاتی و جرایم اقتصادی تخصص دارند.

مهارت ها و توانایی ها:

 • دارای مهارت و تجربه در تنظیم قراردادهای داخلی و بین المللی
 • دارای مهارت و تجربه در انجام مذاکرات برای توافق در انعقاد قراردادها، حل و فصل اختلافات حقوقی و داوری
 • دارای سابقه و تجربه 27 ساله در قبول و موفقیت در پرونده های مربوط به مطالبات، شرکت ها، املاک، داوری، دعاوی بانکی، دعاوی مالیاتی و پرونده هایی که در صلاحیت دادگاه های جرائم اقتصادی، کیفری یک و دیوانعالی کشور و دیوان عدالت اداری می باشد.

افتخارات جناب رمضان زاده:

 • اخذ مدرک MBA (مدیریت راهبردی کسب و کار) در سال 1398
 • اخذ مدرک DBA (دکترای مدیریت حرفه ای کسب و کار) در سال 1400
 • دریافت تاییدیه بین المللی مدیریت مسئولیت اجتماعی در بنگاه های اقتصادی از دانشگاه هاروارد
 • دریافت گواهینامه بین المللی مدیر اخلاق مدار از دانشگاه آکسفورد
 • دریافت لوح استاد افتخاری بین المللی professorship از WTG آلمان
 • دریافت گواهینامه بین المللی از کمپانی QAL انگلستان
 • دریافت گواهینامه بین المللی استاندارد مدیریت مسئولیت اجتماعی ISO 26000 از موسسه DNW
 • دریافت گواهینامه بین المللی استاندارد رضایت مندی مشتری ISO 10004 از موسسه AKK

تلفن ثابت: 02128423392
تلفن همراه: 09121213391

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالت آقای علی رمضان زاده با شماره های بالا با ایشان در ارتباط باشید.
مشاهده پروفایل وکیل

فریدون سوری

فریدون سوری وکیل ملکی در نیاوران

آقای سوری وکیل پایه یک دادگستری در نیاوران، مشاور حقوقی، متخصص در پرونده های حقوقی و کیفری و دارای سابقه بالا در حرفه وکالت هستند. ایشان از وکلای خبره در پیگیری پرونده های ملکی و ثبتی هستند و خدمات وکالتی متنوعی را به موکلان ارائه می دهند.

آدرس دفتر: نیاوران، خیابان شهید تبریزی، چهارراه یاسر، شماره ٤٤

شماره تماس: 09123903160

زهرا ولی زاده خاکی

زهرا ولی زاده خاکی وکیل ملکی در نیاوران

خانم ولی زاده وکیل پایه یک دادگستری در نیاوران و وکیل متخصص در حوزه پرونده های مختلف ملکی هستند. ایشان سابقه بالایی در حرفه وکالت دارند و پرونده های بسیاری را به موفقیت به نتیجه مطلوب رسانده اند. ارائه مشاوره به صورت حضوری و تلفنی توسط خانم ولی زاده به موکلین ارائه می گردد.

آدرس دفتر: نیاوران، سه راه یاسر، مجتمع سروستان، پلاک ٢٤٩، طبقه ٢، واحد ٤

شماره تماس: 09122750352

آذرخش شهبازی

آذرخش شهبازی وکیل ملکی در نیاوران

آقای شهبازی از وکلای پایه یک دادگستری تهران و نیاوران در زمینه پرونده های ملکی هستند. ایشان سابقه موفقی در حرفه وکالت و پیگیری دعاوی مختلف حقوقی و کیفری دارند. آقای آذرخش شهبازی انواع مشاوره حقوقی به صورت حضوری و غیرحضوری را به موکلان و متقاضیان ارائه می دهند.

آدرس دفتر: نیاوران، میدان باهنر، خیابان پورابتهاج شرقی، بعد از میدان شهدای دارآباد، پلاک ٧٧، واحد ٣

شماره تماس: ٠٩١٢٣٣٩٥٧٦٦

امیررضا آتش پیکر

 امیررضا آتش پیکر وکیل ملکی در نیاوران

آقای اميررضا آتش پیکر وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، متخصص در پرونده های ملکی، چک و سفته و یکی از وکلای برتر در نیاوران هستند. ایشان سابقه وکالت بالایی در رزومه خود دارند و سوابق درخشانی از خود به جای گذاشته اند. سایر تخصص های آقای آتش پیکر در زمینه دعاوی بانکی، تنظیم قرارداد، کلاهبرداری و … می باشد.

آدرس دفتر: نیاوران، خیابان عمار، پلاک 24، واحد 305

شماره تماس: 09121406834

زهره محمد آبادی

زهره محمد آبادی وکیل ملکی در نیاوران

سرکار خانم زهره محمدآبادی وکیل پایه یک دادگستری و از بهترین وکیل های ملکی نیاوران می باشد. ایشان رتبه 33 کارشناسی ارشد حقوق خصوصی دانشگاه تهران را کسب کرده اند و در تمامی زمینه ها فعال می باشد ولی در زمینه ملکی و اسناد بصورت تخصصی پرونده قبول کرده و مشاوره ارائه می دهد. شما می توانید از یک جلسه مشاوره رایگان خانم محمدآبادی بهره مند شوید.

آدرس: تهران، نیاوران، خیابان باهنر، پایین تر از مرکز خرید نارون، پلاک 62، واحد 9

شماره تماس: 02126135345

مصطفی شکری

مصطفی شکری وکیل ملکی در نیاوران

جناب آقای مصطفی شکری وکیل پایه یک دادگستری می باشد که سابقه ی طولانی و موفقی در عرصه ی وکالت دارد ایشان از بهترین وکیل های ملکی نیاوران شناخته شده و بصورت تخصصی در دعاوی ملک و اسناد مربوط به همین زمینه پرونده قبول می کند. آقای شکری در تمامی زمینه ها مشاوره تخصصی ارائه می دهد.

آدرس: نیاوران، تقاطع مژده، ساختمان بانک پارسیان، طبقه 6، واحد 19

شماره تماس: ۰۹۱۲۱۰۵۵۵۲۱

تصرف عدوانی چیست؟

در صورتی که فردی بدون اجازه قانونی یا تمایل فرد متصرف به زمین، در صدد تصرف آن برآید دچار تصرف عدوانی شده است. تصرف عدوانی را می توان از دو جنبه حقوقی و کیفری مورد پیگیری قرار داد. در تصرف عدوانی حقوقی دادگاه دستور به رفع تصرف و جبران خسارات وارده خواهد داد. اما در تصرف عدوانی کیفری علاوه بر رفع تصرف و جبران خسارت، دادگاه به دلیل وقوع جرم برای فرد متصرف مجازات حبس نیز در نظر می یگیرد.

فرض کنید فردی زمینی را در اختیار داشته باشد و فرد دیگری بدون اینکه مجوز قانونی در اختیار داشته باشد یا اینکه رضایت صاحب اختیار زمین را جلب کرده باشد ، اقدام به ساخت مسکن در ان نماید یا اینکه آن را زیر کشت ببرد و یا اینکه تغییری در ماهیت زمین ایجاد کند در واقع تصرف عدوانی انجام داده است. باید این نکته توجه داشت که تصرف عدوانی متفاوت از مزاحمت ملکی و ممانعت از حق است و قوانین و مقررات حاکم بر خود را دارد.

فرض کنید شما مالک آپارتمانی هستید، یا اینکه با پول خود آپارتمانی را از مالک اجاره کرده‌اید. حال فردی بدون اجازه و رضایت شما، آپارتمان را از تصرف شما خارج کرده و خود آن را متصرف شود، در این صورت در حق شما مرتکب تصرف عدوانی شده است. تصرف عدوانی فقط در اموال غیرمنقول مانند ملک و املاک موجود است و در مال منقول مانند خودرو هیچگونه کاربردی ندارد. برای درک بهتر از تصرف عدوانی لازم است با بهترین وکیل ملکی در نیاوران مشورت کنید

تصرف عدوانی در قانون مجازات اسلامی جرم محسوب می‌شود و فرد متخلف علاوه بر رفع تصرف و جبران خسارت، ممکن است از یک ماه تا یک سال بسته به نظر دادگاه به حبس محکوم شود. دعاوی تصرف عدوانی یکی از پرتکرارترین دعاوی ملکی هستند. اگر در ملک خود دچار تصرف عدوانی شده اید، می توانید با مراجعه به بهترین وکیل تصرف عدوانی، ابتدا از قوانین و مقررات حاکم بر آن اطلاع حاصل کرده و با مشورت وکیل بهترین اقدام را برای رفع تصرف از ملک خود انجام دهید.

تصرف عدوانی

چرا باید در دعاوی ملکی از وکیل استفاده کنیم؟

دعاوی ملکی از پیچیدگی های خاص خود برخوردار هستند و لازمه حضور در دادگاه و دفاع از حقوق این است که از قوانین و مقررات حاکم بر حوزه ملک اطلاع کافی داشته باشیم. در صورت عدم آگاهی از قوانین و مقررات و نداشتن دانش حقوقی لازم در این زمینه، ممکن است مالکیت خود بر زمین مذکور را از دست داده و حق و حقوق زیادی از ما اتلاف شود. در حالی که بهترین وکیل ملکی در نیاوران می تواند بهترین راهکار را برای حل اختلاف پیش آمده ارائه کند.

لازم است در انتخاب وکیل برای سپردن پرونده و حل اختلافات پیش آمده در محاکم قضایی، همواره تخصص او را در نظر بگیریم. وکلا در طی سال ها حضور در دادگاه و پذیرش پرونده های مختلف به مرور خود را در یک سری از دعاوی تواناتر می بینند و متخصص آن حوزه می شوند. بهتر است وکلایی را برای دعاوی ملکی انتخاب کنید که در این حوزه متخصص باشند. تخصص یک وکیل نقش موثری در نتیجه پرونده دارد و می تواند احتمال پیروزی را افزایش دهد.

بسیاری از افراد بر این تصور هستند که با شرح ماجرای پیش آمده برای قاضی می توانند دفاع جانانه ای از خود در دادگاه ارائه دهند و دیگر نیازی به استفاده از وکیل در پرونده خود ندارند. این تصور کاملا غلط است. همانطور که گفتیم حضور قدرتمند در دادگاه مستلزم بهره مندی از دانش حقوقی است. برخی دیگر نیز به دلیل هزینه استخدام وکیل از کمک گرفتن از وی امتناع می کنند. باید اشاره کرد که شکست در یک پرونده هزینه ای بزرگ تر از حق الوکاله در پی خواهد داشت.

ضرورت استفاده از وکیل

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل ملکی در نیاوران آشنا کنیم. در ادامه تلاش ما بر این بود تا تعریف دقیقی از تصرف عدوانی به عنوان یکی از دعاوی پر کاربرد ملکی به شما ارائه دهیم. در پایان نیز ضرورت استفاده از یک وکیل مجرب برای حضور در دادگاه را گوشزد کردیم. اکنون از شما دعوت می کنیم تجربیات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 4 =

دکمه بازگشت به بالا