حقوقی

10 تا از بهترین مشاور حقوقی در مشهد ⚖️【سال1403】

گاهی ممکن است برای افراد و شرکت ها مشکلاتی حقوقی پیش بیاید که حل آن ها جز با مراجعه به محاکم قضایی امکان پذیر نیست. اما باید این نکته را نیز مد نظر قرار دهیم که حضور قدرتمند در مراجع قضایی مستلزم بهره مندی از دانش حقوقی و تجربیات لازم است. در صورتی که با قوانین و مقررات آشنایی کامل نداشته باشیم ممکن است با خسارت و عواقبی همراه شویم که آثار آن ها برای سال ها دامن گیر ما باشد. مشورت با یک مشاور حقوقی کاربلد و خبره در چنین شرایطی می تواند ما را در رسیدن به مقصود یاری نماید. در این مقاله از مجله حقوقی برترین وکیل سعی داریم شما را بهترین مشاور حقوقی در مشهد آشنا کنیم تا با استفاده از آن ها بتوانید پاسخی درست برای سوالات حقوقی خود بیابید.

بهترین مشاور حقوقی در مشهد

بهترین مشاور حقوقی در مشهد کیست؟

اگر کمی در خیابان های شهر مشهد قدم بزنیم به زودی در خواهیم یافت که دفاتر و موسسه حقوقی در مشهد وجود دارد که با مراجعه به هر کدام از آن ها و کسب مشورت می توانیم پاسخی برای سوالات خود پیدا کنیم. اما لازم است به دنبال مطلوب ترین گزینه ها باشیم. بهترین مشاور حقوقی در مشهد دانش آموخته یکی از مطرح ترین دانشگاه های کشور در رشته حقوق است. او اطلاعات کاملی درباره قانون و مقررات حاکم بر دعاوی مختلف دارد و می تواند از تسلط خود به نفع متقاضی استفاده کند.

بهترین وکیل مشهد همواره تغییرات قانون را زیر نظر دارد تا بتواند مراجعه کنندگان را به بهترین شکل ممکن راهنمایی نماید. او در طی سال های مختلف با پرونده های گوناگونی مواجه بوده و توانسته متقاضیان را در حل آن ها راهنمایی کند. از این رو، بهترین مشاور حقوقی در مشهد سابقه بالایی دارد و می تواند راهگشای بسیاری از اختلافات باشد. او همواره سعی دارد در حفظ اسرار مراجعه کنندگان خود کوشا باشد و در توضیح مسائل مختلف صادقانه عمل نماید.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

10 تا از بهترین مشاور حقوقی در مشهد را بشناسید! ⚖️

به همین سبب در این مقاله سعی کرده ایم بهترین مشاور حقوقی در مشهد را معرفی کنیم تا آشنایی کاملی با آن ها داشته باشید. برای اطلاعات بیشتر همراه ما در برترین وکیل باشید:

الهام آراسته

الهام آراسته مشاور حقوقی در مشهد

خانم الهام آراسته وکیل پایه یک دادگستری مشهد، مشاورح حقوقی، وکیل متخصص در تنظیم انواع قرارداد و دارای سابقه بالا در زمینه وکالت انواع دعاوی حقوقی و کیفری هستند. ایشان دارای مدرک مهندسی برق- الکترونیک، کارشناسی حقوق و دارای کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم ناسی می باشند. تخصص ایشان در پرونده های کیفری، خانواده، حقوقی، مسائل مربوط به کارگر و کارفرما، کلیه امور حقوقی ساختمان و … است.

آدرس دفتر: مشهد، سلمان فارسی غربی، راهنمایی ۱/۲۰، ساختمان نگار، پلاک۲۲، واحد ۲۰۳

شماره تماس: ۰۹۱۵۵۰۱۸۳۰۰

محمدرضا یزدانی

محمدرضا یزدانی مشاور حقوقی در مشهد

جناب آقای محمدرضا یزدانی وکیل متخصص و مشاور حقوقی در مشهد هستند. ایشان دارای سوابق بسیاری در امورات حقوقی مختلفی هستند و توانسته اند رزومه موفقی را بدست آورند. برخی از حوزه های تخصصی ایشان عبارت است از: دعاوی راهنمایی و رانندگی، دعاوی خانواده، ارث و وصیت، تقسیم و فروش ماترک، تقسیم ترکه، حصر وراثت، دعاوی ملکی، دیوان عدالت اداری و … .

آدرس دفتر: مشهد، بلوار ملک آباد، فرهاد 24، ساختمان ستاره، واحد 301

شماره تماس: 09151105990

جلیل جوادزاده

جلیل جوادزاده مشاور حقوقی در مشهد

آقای جوادزاده وکیل پایه یک دادگستری در مشهد، مشاور حقوقی و وکیل متخصص در این شهر هستند. بیش از 12 سال سابقه وکالت در انواع دعاوی حقوقی، کیفری، وصول مطالبات و اجراییات بانکی دارندو

آدرس دفتر: مشهد، خیابان احمدآباد، روبروی بیمارستان قائم، نبش خیابان بهشت، ساختمان حسینی، طبقه 4

شماره تماس: 09153139249

محمود نظری نیا

محمود نظری نیا مشاور حقوقی در مشهد

جناب آقای نظری نیا وکیل پایه یک دادگستری در مشهد، مشاور حقوقی و تحصیل کرده مقطع کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی و دارای سابقه وکالت در محاکم حقوقی، کیفری، انقلاب و خانواده هستند.

آدرس دفتر: مشهد، انتهای فلسطین، روبروی دستغیب 13، سه راه فلسطین، پلاک 202، واحد 2

شماره تماس: 09155738929

جواد پوراحمدی مشهدی

 جواد پوراحمدی مشهدی مشاور حقوقی در مشهد

آقای جواد پوراحمدی نیز یکی از بهترین و با تجربه ترین وکلای سرشناس و مشاور حقوقی در شهر مشهد می باشند. ایشان دارای مدرک کارشناس ارشد در رشته حقوق جزا و جرم شناسی و همچنین کارشناسی حقوق قضایی از دنشگاه آزاد شهر مشهد بوده و 14 سال سابقه درخشان در زمینه وکالت دارند.

آدرس: مشهد، میدان راهنمایی، به طرف سه راه فلسطین، ساختمان برلیان، طبقه2، واحد4

شماره تلفن: 09155059582

مهم ترین مزایای مراجعه به مشاور حقوقی

لازم است فرد در ابتدای رسیدگی به پرونده در محاکم قضایی از حقوق قانونی خود مطلع باشد. بهترین وکیل حقوقی در مشهد موقعیتی را فراهم می کند تا شما بتوانید از حقوقی که قانون برای شما در نظر گرفته است مطلع شوید. در واقع تا زمانی که شما حقوق خود را ندانید نمی توانید قدم مثبتی برای حل پرونده بردارید. لازم است شما دید کاملی از مواد قانونی به دست بیاورید تا بتوانید متوجه این نکته شوید که در کجا حقی از شما پایمال شده است تا در صدد احقاق آن عمل نمایید.

به طور معمول عموم مردم اطلاعات کاملی در خصوص قوانین و مقررات ندارند و به این ترتیب نمی توانند به سادگی متوجه روند رسیدگی به پرونده خود شوند. زیرا مواد قانونی از پیچیدگی های خاص خود برخوردار هستند و برای فهم بهتر آن ها لازم است با حقوقدانی که عمر خود را صرف دست و پنجه نرم کردن با قانون کرده است، مشورت کرد. بهترین مشاور حقوقی در مشهد تلاش می کند تا مواد قانونی و تبصره های مربوط به آن را به ساده ترین شکل برای مراجعه کننده تشریح کند.

اکثر مشکلات و اختلافات حقوقی ناشی از عدم آگاهی طرفین از قانون است. در واقع وقتی اختلافی پیش می آید که افراد در رفتار خود دچار انحراف با قانون باشند. در صورتی که از همان ابتدا از مشورت های یک مشاور حقوقی مجرب و خبره استفاده شود، چه بسا بشود جلوی بسیاری از اختلافات را گرفت. در واقع کمک گرفتن از بهترین مشاور حقوقی در مشهد امکانی را فراهم می کند که رفتار افراد قانون مدارانه باشد و تا حد زیادی از بروز اختلافات قانونی ممانعت به عمل آید.

در صورتی که با حقوقی که قانون برای ما به عنوان یک شخص حقیقی یا حقوقی در نظر گرفته است، آشنا نباشیم و نیز تسلط کافی بر قوانین و مقررات در ما وجود نداشته باشد، به طور قطع با خساراتی مواجه می شویم. گاهی این خسارات می تواند آینده فرد را دچار مخاطراتی کند و یا او را با عواقب مادی مواجه سازد. مشورت های بهترین مشاور حقوقی در مشهد به مراجعه کنندگان کمک می کند تا با تعهدات خود آشنا باشند. از این رو مشاور حقوقی سعی دارد خسارات را به حداقل میزان خود برساند.

مزایای مراجعه به مشاور حقوقی

در چه زمینه هایی می توان با مشاور حقوقی مشورت کرد؟

دعاوی خانواده گاهی ممکن است با پیچیدگی هایی همراه باشند که تنها به کمک مشورت های بهترین مشاور حقوقی در مشهد می توان از آن ها عبور کرد. موضوعاتی مانند طلاق، مهریه، نفقه، نشوز، تمکین و حق حضانت فرزندان جزو موارد چالش آفرین در دعاوی خانواده هستند که حل و فصل آن ها فقط از عهده یک حقوقدان مسلط بر می آید. از این رو، لازم است در مواجهه با دعاوی خانواده روی کمک های بهترین مشاور حقوقی در مشهد حساب ویژه ای باز نمایید تا به در نهایت به موفقیت برسید.

همواره به این نکته توجه داشته باشید که دعاوی کیفری جزو پیچیده ترین پرونده های موجود در محاکم قضایی هستند. حل و فصل این نوع از دعاوی نیازمند مشورت گرفتن از بهترین مشاور حقوقی در مشهد است. دقت داشته باشید که شکست در پرونده های کیفری ممکن از عواقب بسیار ناگواری به همراه داشته باشد. بنابراین شما عزیزان می توانید در صورت مواجهه با دعاوی کیفری، ملاقات حضوری با بهترین مشاور حقوقی در مشهد تدارک ببینید و از مشورت های وی استفاده کنید.

در زمینه دعاوی ملکی نیز می توان روی مشورت های بهترین مشاور حقوقی در مشهد حساب باز کرد. مشاور حقوقی در دعاوی ملکی به شما این امکان را می دهد تا با آگاهی بیشتری از قوانین حاکم بر قراردادها به امضای سند بپردازید. اکثر اختلافات در هنگام خرید و فروش ملک و نیز اجاره آن ها به وجود می آید. شما می توانید به کمک تجربه های مشاور حقوقی ماهر و کاربلد، از بروز این مشکلات جلوگیری کرده و خساارت به وجود آمده از دعاوی ملکی را نیز به حداقل میزان خود برسانید.

زمینه های مراجعه به مشاور حقوقی

کلام آخر

از اینکه تا پایان با ما همراه بودید متشکریم! در این مطلب سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین مشاور حقوقی در مشهد آشنا کنیم تا با خیالی آسوده بتوانید از مشورت های آن ها در مواجهه با مشکلات بهره مند شوید. همچنین تلاش کردیم تا مهم ترین مزایای رجوع به یک مشاور حقوقی مجرب را برشمریم. در پایان نیز اشاره کردیم که در دعاوی مختلف می توان از مشاور حقوقی مشورت گرفت و یک قدم به موفقیت نزدیک تر شد. اکنون از شما دعوت می کنیم که اگر در زمینه های مطرح شده در مقاله، نظر یا پیشنهادی دارید آن را با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (3 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 3 =

دکمه بازگشت به بالا