وکیل

10 تا از بهترین وکیل مرزداران ⚖️【سال1402】

اگر تصور کنیم که در دعاوی کیفری و حقوقی می توانیم با استخدام هر وکیلی به موفقیت دست پیدا کنیم، دچار اشتباهی مهلک شده ایم. چرا که رسیدگی به پرونده های مختلف نیازمند دانش حقوقی و تخصص های لازم است. لازم است برای این کار به سراغ آن دسته از وکلایی بروید که در زمینه کاری خود جزو سرآمدترین و شاخص ترین گزینه ها به شمار می آیند. چرا که فقط در این حالت است که می توانید گام بزرگی به سوی پیروزی بردارید و به اهداف تعیین شده دست پیدا کنید؛ اما یافتن این وکلا همواره با دشواری هایی رو به رو است. از این رو، در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل مرزداران آشنا کنیم. پس لطفا تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

بهترین وکیل مرزداران

بهترین وکیل مرزداران کیست؟

ممکن است در دعاوی مطرح شده قانون حق را به شما بدهد و همین موضوع سبب شود که به غلط تصور کنید که دیگر از استخدام یک وکیل خبره و مجرب بی نیاز هستید و بدون کمک گرفتن از یک حقوقدان نیز می توانید از منافع خود در محاکم قضایی دفاع نمایید و به موفقیت برسید؛ اما مسئله اینجا است که دعاوی حقوقی و کیفری با پیچیدگی هایی همراه هستند که همین پیچیدگی ها بر حساسیت های کار می افزاید. همین موضوع باعث شده تا کوچکترین اقدام غلطی در این حوزه، خسارت هایی جدی را به همراه داشته باشد.

بهترین وکیل مرزداران دانش آموخته رشته حقوق در یکی از دانشگاه های مطرح کشور است. بهترین وکیل مرزداران سعی دارد تا احاطه کاملی بر قوانین و مقررات داشته باشد و بتواند در صورت لزوم بهترین و مطلوب ترین راهکار را در اختیار مراجعه کنندگان قرار دهد. تجربیات بهترین وکیل تهران به او کمک خواهد کرد تا پیچ و خم های مسیر را به درستی شناخته و با استفاده از دانش حقوقی خود گره های موجود در پرونده های مختلف را شناسایی کند و با تصمیمات درست در صدد بازگشایی آن ها برآید.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه مقاله به معرفی 10 مورد از بهترین وکیل دعاوی حقوقی و کیفری در مرزداران می پردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتها در وبسایت حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل مرزداران سال 1402

گروه وکلای زندیه

گروه وکلای زندیه

گروه وکلای زندیه متشکل از وکلای پایه یک دادگستری:

  • فرزام محمدی: وكيل پايه یک دادگستری، رتبه ۱۱ کانون وکلای مرکز ، عضو كانون وكلای دادگستری مركز شهر تهران، كارشناس ارشد حقوق از دانشگاه علامه طباطبایی. شماره پروانه :۳۱۳۱۴
  • زهرا زندیه: وکیل پایه یک‌دادگستری، رتبه ۲۰ مرکز وکلای تهران، عضو مرکز وکلای شهر تهران، کارشناس ارشد حقوق دانشگاه علامه طباطبایی. شماره پروانه: ۵۶۱۴۱

گروه وکلای زندیه متشکل از فارغ التحصیلان رشته حقوق از بهترین دانشگاه های دولتی کشور( دانشگاه علامه طباطبایی تهران) با در اختيار داشتن مجموعه ای قوی و متخصص در پرونده های متعدد كيفری، ملكی، خانواده و… افتخار دارد با ارائه خدمات حقوقی به كليه اشخاص در موارد ذيل اقدام نمايد:

  • وکالت در کلیه دعاوی خانواده اعم از طلاق توافقی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه و اجرت المثل ایام زوجیت، حضانت فرزند، استرداد جهیزیه
  • وكالت در کلیه دعاوی حقوقی اعم از ملکی، سرقفلی، چک، تخلیه ملک تجاری و مسکونی، خلع ید، وصیت، ارث، الزام به تنظیم سند، فسخ قرارداد، ابطال قرارداد
  • وکالت در کلیه دعاوی کیفری اعم از کلاهبرداری، اختلاس، ارتشاء، قاچاق کالا وارز، جرم مواد مخدر، جرائم تعزیرات حکومتی، پولشویی، مطالبه دیه، قتل، جرائم رایانه ای، جرائم پزشکی

جهت اعطای وکالت و انجام مشاوره با ایشان می‌توانید با شماره های زیر تماس بگیرید:

شماره تماس آقای محمدی: 09122948073
شماره تماس خانم زندیه: 09128282322
شماره تلفن دفتر وکالت: 02144294503
آدرس دفتر وکالت: 
تهران، مرزداران ، نبش ایثار(پورجعفری)، پلاک ۵ ، ساختمان افرا، طبقه ۲، واحد۷
مشاهده پروفایل

امیرمهدی زند

امبر مهدی زند  وکیل و مشاور پایه یک دادگستری در مرزداران

آقای امیرمهدی زند وکیل و مشاور پایه یک دادگستری در مرزداران مشغول وکالت می باشد. ایشان یکی از وکلا خبره در این منطقه هستند و با دانش حقوقی پرونده هلیی را که به عهده میگیرند به موفقیت تمام می رسانند. ایشان به صورت حضوری و با تعیین وقت قبلی مشاوره ارائه می دهد.

آدرس دفتر: تهران، منطقه 5، اشرفی اصفهانی، نرسیده به مرزداران، برج نگین رضا، طبقه چهارم جنوبی، واحد 411

شماره تماس: 44079367

علی حقگو

علی حقگو  وکیل و مشاور پایه یک دادگستری در مرزداران

آقای علی حقگو وکیل و مشاور پایه یک دادگستری با بیش از 12 سال سابقه موفق و درخشان در حوزه وکالت در مرزداران فعالیت می کند. ایشان یکی از وکلا خبره و توانا در حوزه های حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی است. او با توجه به پرونده مراجعین به آنها مشاوره ارائه می دهد.

آدرس دفتر: آیت الله اصفهانی، ابتدای مرزداران، پلاک ۲۴۷، طبقه ۳غربی

شماره تماس: ۰۹۱۲۱۹۶۴۳۱۰

راضیه اسلامی نسب

راضیه اسلامی نسب  وکیل و مشاور پایه یک دادگستری در مرزداران

خانم راضیه اسلامی نسب یکی از وکلا با تجریه ومتخصص در زمینه وکالت در مرزداران فعالیت دادر. ایشان وکیلی توانا در زمینه دعاوی، حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی هستند. ایشان وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری می باشد و در خصوص پروندهایتان با هماهنگی قبلی و به صورت حضوری می توان از او مشاوره گرفت.

آدرس دفتر: بلوار مرزداران، بعداز پل یادگارامام، پلاک ١٨٤، ساختمان ایمان، واحد ٤ شرقی

شماره تماس: ٠٩١٢١٨٣١٨٢١

حمیدرضا نیک بخت

حمیدرضا نیک بخت  وکیل و مشاور پایه یک دادگستری در مرزداران

آقای حمیدرضا نیک بخت وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری در مرزداران فعالیت می کند. ایشان وکیلی موفق در دعاوی کیفری، حقوقی، خانواده و ملکی است. او به صورت حضوری به مراجعین مشاوره ارائه می دهد همچنین می تواند از ویژگی های فردی اون به نفوذ کلام و خونسرد بودن ایشان اشاره کرد.

آدرس دفتر: تهران، منطقه 2، مرزداران، نرسیده به بزرگراه اشرفی اصفهانی، خیابان ناهید، کوچه ناصر شرقی، پلاک 16

شماره تماس: 44215922

ابوذر نصراللهی

ابوذر نصراللهی  وکیل و مشاور پایه یک دادگستری در مرزداران

آقای ابوذر نصراللهی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری در مرزداران وکالت می پذیرد. او با توجه به موضوع پرونده به دنبال ادله محکمه می گردد و در روز موعد با ارائه آنها به موفقیت می رسد همچنین ایشان یکی از وکلا نام دار این منطقه می باشد. ایشان به صورت حضوری در خصوص پرونده مراجعین به آنها مشاوره ارائه می دهد.

آدرس دفتر: بزرگراه اشرفی اصفهانی، بلوار مرزداران، بعداز چهارراه ناهید، پلاک١٧٨، مجتمع نگین آسمان، بلوک سیT طبقه سومT واحد١٠

شماره تماس: ٠٩١٢١٠٣٢٢٥٦

حق الوکاله وکیل مرزداران در صورت شکست در پرونده

هر یک از افراد در صدد است تا با استخدام بهترین وکیل مرزداران راه را برای دستیابی به موفقیت هموار سازد. چرا که وکیل با استفاده از تحصیلات آکادمیک و تجربیاتی که در اختیار دارد می تواند رسیدگی به پرونده را بر عهده بگیرد. از سوی دیگر باید اشاره داشته باشیم که آشنایی با روال و روند قانونی رسیدگی پرونده نیز می تواند به وکیل خوب در مرزداران کمک کند تا در کمترین زمان ممکن خواسته های موکل را به سرانجام برساند و نتیجه مطلوب از محاکم قضایی را حاصل نماید.

به میزان دستمزدی که نیاز است به یک وکیل در ازای دریافت خدمات حقوقی پرداخت شود، حق الوکاله می گویند. نمی توان میزان مشخصی را برای حق الوکاله تعیین نمود. چرا که ممکن است هر یک از وکلا در ازای دریافت پرونده و قبول وکالت، مبلغ خاصی را به عنوان هزینه مطالبه نماید؛ اما موضوعی که اهمیت دارد این است که هر ساله آیین نامه ای به چاپ رسیده و در اختیار وکلا قرار می گیرد تا حقودانان در پرونده های مختلف میزان دستمزد و حق الوکاله خود را بر اساس تعیین نمایند.

باید توجه داشته باشیم که وکالت در زمره مشاغل آزاد دسته بندی می شود و همین موضوع سبب می شود که دست وکیل برای پیشنهاد مبالغ دلخواه باز باشد. در واقع بهترین وکیل مرزداران ترجیح می دهد که دستمزد خود را به صورت توافقی تعیین نماید. در این صورت است که وکیل پرونده را از جنبه های مختلف مورد بررسی قرار می دهد و شواهد مختلفی را در نظر می گیرد. در این مرحله مبلغی را به عنوان حق الوکاله پیشنهاد می دهد. این مبلغ می تواند با دخل و تصرف موکل کاهش پیدا کند.

در صورت توافق بر سر میزان دستمزد، قراردادی بین دو طرف به امضا می رسد. لازم است در این قرارداد که هدف اصلی آن جلوگیری از بروز اختلافات است، تمامی نکات مورد توافق به طور دقیق ذکر شود. لازم است با توافق طرفین مشخص شود که تکلیف هزینه وکیل در صورت شکست در پرونده چه خواهد شد. وکیل وظیفه دارد تمام مهارت و توانایی خود را برای پیروزی در پرونده به کار بگیرد اما شکست نیز جزوی از پرونده است. در صورت شکست متن قرارداد مستند است.

بهترین وکیل مرزداران

از چه راه هایی می توان بهترین وکیل مرزداران را انتخاب کرد؟

دقت داشته باشید که انتخاب بهترین وکیل مرزداران همواری با دشواری هایی رو به رو است. همواره باید دقت داشته باشیم که توانایی و مهارت هایی که یک وکیل در اختیار دارد نقش موثری در کسب پیروزی دارد. از این رو لازم است به سراغ آن دسته از وکلایی بروید که دارای مهارت بیشتری هستند؛ اما سوال اینجا است که برای رسیدگی به پرونده از چه راه هایی می توان وکیل انتخاب کرد؟ در ادامه سعی داریم سه راه مهم برای انتخاب وکیل را مورد ارزیابی قرار داده و در خصوص هر یک توضیحاتی را نیز ارائه دهیم.

پرس و جو از افراد مطلع: ممکن است در اطرافیان و اقوام شما افرادی وجود داشته باشند که پیش از این با مشکلاتی حقوقی مشابه آن چیزی که شما با آن درگیر هستید، مواجه شده باشند. در این شرایط لازم است به سراغ آن ها رفته و با آن ها در این خصوص مشورت کنید. مشورت با این افراد به شما امکان می دهد تا در کمترین زمان ممکن به گزینه های مطلوب دست پیدا کرده و وکلای شاخص را شناسایی کنید. بسته به اینکه اطرافیان شما به کمک یک وکیل در پرونده شکست یا پیروز شده باشند، تجربیات آن ها در انتخاب وکیل موثر است.

مراجعه به سایت و مجلات حقوقی: اولین نکته ای که لازم است در این خصوص به آن توجه داشته باشید این است که می بایست سایت و مجله حقوقی مورد نظر معتبر باشد. لازم است وکلای معرفی شده در این سایت ها را نیز با استفاده از معیارهایی که در اختیار دارید، مورد سنجش قرار دهید تا توانایی و مهارت های آن ها برای شما به اثبات برسد. سایت برترین وکیل یکی از معتبر ترین سایت های حقوقی در تلاش است تا در شهرهای مختلف به تفکیک تخصص وکیل معرفی نماید.

مراجعه به موسسات حقوقی: یکی از راه های مهم برای انتخاب بهترین وکیل مرزداران مراجعه به موسسات حقوقی است. در این مرحله نیز لازم است به سراغ آن دسته از موسساتی بروید که از مجوزهای لازم برخوردار باشند. می توان با مراجعه به موسسات حقوقی مختلف از وکلای مختلف موجود در موسسات حقوقی مشاوره دریافت کرد و در خصوص پرونده کسب تکلیف نمود. در نهایت می توانید با استفاده از معیارهایی که در اختیار دارید یکی از گزینه های موجود را برای وکالت پرونده انتخاب کنید.

بهترین وکیل مرزداران

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله در کنار ما بودید از شما تشکر می کنیم. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل مرزداران آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن بتوانید از گزینه های موجود بهترین را برگزینید. در ادامه تلاش کردیم تا تکلیف حق الوکاله در صورت شکست در پرونده را مشخص کنیم. در انتهای مطلب نیز راه های انتخاب وکیل را معرفی کردیم. اکنون که به پایان مقاله رسیده ایم از شما همراهان گرامی دعوت می کنیم که نظرات و تجربیات خود در خصوص مطالب ذکر شده را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − سه =

دکمه بازگشت به بالا