وکلا

10 تا از بهترین وکیل صادقیه ⚖️【سال1403】

شاید برای تان پیش آمده که در مواجهه با مشکلات حقوقی و دعاوی مختلف، ندانید که چه اقداماتی باید انجام دهید یا چگونه از حقوق خود دفاع کنید. در چنین شرایطی بهترین راهکار مراجعه به وکیل متخصص است. محله صادقیه یکی از مناطق تهران است که جمعیت زیادی دارد، باتوجه به نیاز مردم به وکلای کارکشته، تصمیم گرفتیم تا به معرفی وکیل در صادقیه بپردازیم. لطفا تا انتهای مقاله بهترین وکیل صادقیه، در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل صادقیه کیست؟

بهترین وکیل صادقیه کیست؟

صادقیه یکی از محله های غرب تهران است که در گذشته به آریاشهر معروف بود. فلکه صادقیه یکی از مناطق شلوغ در غرب تهران است که افرادی که می خواهند به شمال، جنوب، شرق و مرکز تهران بروند، باید از این محدوده گذر کنند. بنابراین می توان گفت که صادقیه یکی از محله های شلوغ ور رفت و آمد است. شناخت وکیل در این منطقه یک مزیت محسوب می شود مخصوصا برای کسانی که ساکن این محله هستند.

ضروری است که برای حل هر مشکل حقوقی به فرد متخصص مراجعه کنیم که دانش و صلاحیت لازم را داشته باشد. متاسفانه در برخی مواقع افراد تمایلی به داشتن وکیل ندارند و خودسرانه اقدام به پیگیری کارها در دادگاه می کنند. خود وکیل پنداری می تواند خسارت های سنگین و جبران ناپذیری را به وجود آورد که حل کردن آن غیر ممکن باشد. در صورت مواجهه با مشکلات حقوقی، کیفری، خانوادگی، ثبتی، ملکی و … با مراجعه به بهترین وکیل تهران موجب پیشبرد هرچه بهتر پرونده می شویم.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه مقاله همراه ما باشید تا به معرفی وکیل خوب در صادقیه بپردازیم. لطفا در وبسایت برترین وکیل همراه ما باشید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل صادقیه سال 1403!

دکتر مجتبی محمدی

دکتر مجتبی محمدی بهترین وکیل صادقیه

دکتر مجتبی محمدی وکیل پایه یک دادگستری، دارای دکتری حقوق بین المللی و عضو کانون وکلای مرکز تهران، عضو کمیسیون داوری کانون وکلای مرکز، دارای مدرک وکالت بین المللی (IBA)، دارای مدرک داوری بین المللی اتاق بازرگان ایران و دارای مدرک فن بیان در مذاکرات بین المللی می باشد.

مدارک و تخصص های ایشان عبارتند از:

 • مدرک وکالت کانون وکلای ایران
 • مدرک وکالت کانون وکلای بین المللی (IBA)
 • مدرک داوری بین المللی اتاق بازرگانی ایران مدرک فن بیان در مذاکرات بین المللی (زیر نظر دکتر ظریف)
 • تسلط کامل به امور شرکتها و قراردادها
 • تسلط کامل بر امور قراردادهای داخلی و بین المللی
 • مهارت در مذاکرات بین المللی

برخی از سوابق شغلی ایشان عبارتند از:

 • مشاوره حقوقی سازمان لیگ فوتبال ایران
 • مشاوره حقوقی سندیکای بیمه گران ایران
 • مشاور حقوقی سازمان بنادر و دریانوردی
 • مدیر حقوقی شرکت پترو امید آسیا
 • مدیر حقوقی شرکت سیمان شمال
 • مدیر حقوقی شرکت سیمان هرمزگان
 • مشاوره حقوقی هلدینگ سرمایه گذاری امید (بانک سپه)
 • مشاور حقوقی کمیسیون حقوق بشر وکیل چندین شرکت پیمانکاری و بازرگانی برتر داخلی و بین المللی با گرید یک

آدرس دفاتر دکتر مجتبی محمدی وکیل پایه یک دادگستری:
1-سعادت آباد، بالاتر از ميدان كاج، خيابان١٢ (على اكبر)، پلاك ٤١، واحد ۴
تلفن همراه: ۰۹۱۲۱۲۱۲۱۳۳
تلفن تماس: 22093600  22093700
2-اتوبان ستاری، بلوار فردوس شرق، نرسیده به چهار راه سلیمی جهرمی، ‌ساختمان دفتر خدمات قضایی‌، ‌پلاک ۱۹۲، طبقه 5 و 12
تلفن تماس: 44969001 44969002


مصطفی صفری

مصطفی صفری بهترین وکیل صادقیه

جناب آقای مصطفی صفری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در تهران می باشد، ایشان دارای بیش از 10 سال سابقه وکالت حقوقی، وی دارای مدرک دکترای حقوق خصوصی بوده و با توجه به سابقه وکالت طولانی مدت و موفقشان و همچنین پیروزی در بسیاری از پرونده های حقوقی، کیفری و خانواده ایشان را به یکی از بهترین وکلای تهران تبدیل کرده است همین امر موجب شده تا ایشان موکلان زیادی را جذب کرده و با آرامش خیال پرونده های خود را به ایشان بسپارند.

برخی از تخصص های وکیل مصطفی صفری:

 • وکالت در امور حقوقی: “ملکی. ثبتي .دعاوی شهرداری.اراضی.زمینهای اوقاف. دعاوی مشارکت در ساخت معامله معارض
 • دعاوی خانواده: ” طلاق. مهریه. نفقه .حضانت‌. حجر رفع حجر.جهزیه کلیه دعاوی ساختماني
 • تخصص در دعاوی کیفریدعاوی جعل اسناد، اختلاس، سرقت مسلحانه و غیر مسلحانه، تجاوز به عنف، قتل، ضرب و جرح عمدی و غیر عمدی، تصادفات، فرار از دین، اثبات بی گناهی و …
 • تنظیم لایحه و دادخواست، تنظیم قرارداد ها، رسیدگی به دعاوی ثبتی و ..

شماره تماس: ۰۹۱۲۲۷۲۰۱۴۵
آدرس دفتر وکالت: صادقیه، فلکه دوم، پاساژ اداری طلا، طبقه۴. واحد ۷

فاطمه شیرزادیان

فاطمه شیرزادیان بهترین وکیل صادقیه

سرکار خانم فاطمه شیرزادیان وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری یکی از وکلا نام دار با بیش از 15 سال سابقه وکالت در حوزه های حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی فعالیت دارد و با تخصص لازمه بعد از بررسی پرونده قبول وکالت می کند. وی با ارائه مشاوره دقیق و بازگو کردن نکات مهم میزان موفقیت پرونده را صراحتا به مورجعه کننده اعلام می دارد. و قابل ذکر است که ایشان در امور حقوقی و ملکی تخصص دارد.

آدرس دفتر: تهران، صادقیه، بلوار فردوس شرق، پلاک ۲۴۲، طبقه اول، واحد۱۳

شماره تماس: 09122478348

علی عارفی کیا

 آقای علی عارفی کیا وکیل صادقیه

آقای عارفی کیا وکیل ارشد پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای دادگستری و مدیر موسسه حقوقی عارف هستند. ایشان به همکاری جمعی از وکلای خبره و متخصص در دفتر خود، آماده خدمت رسانی به متقاضیان در زمینه های مختلفی می باشند. ایشان استاد تمام دانشگاه تهران واحد غرب و استاد دانشگاه در رشته های اندیشه سیاسی امام خمینی، حقوق، معارف اسلامی، اندیشه اسلامی، انقلاب اسلامی هستند.

همینطور آقای عارفی کیا مدیر عامل و رئیس هیات مدیره حقوقی عدالت بنیان و مدیر مطالعات و پژوهش فرهنگی سابق علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی نیز هستند. از جمله پرونده هایی که توسط ایشان پذیرفته می شود عبارتند از: دعاوی حقوقی، دعاوی کیفری، دعاوی خانوادگی، دعاوی علیه ادارات دولتی، شهرداری ها، بیمه، سازمان ها و … است.

آدرس دفتر: فلکه دوم صادقیه، بلوار آیت الله کاشانی، پلاک 91 ، واحد 3

شماره تماس: 09196397210

ستار بابا زاده اقدم

ستار بابا زاده اقدم بهترین وکیل صادقه

جناب آقای ستار بابا زاده اقدم وکیل و مشاور خبره پایه یک دادگستری یکی از وکلا توانا در امرو حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی هستند و به درستی در راستای قوانین وکالت افراد را راهنمایی می کنند. ایشان برای بهبود روند پروند قبل از شروع جلسات دادگاه به جمع آوری مستندات محکمه پسند می پردازد و در روز موعد برای رساندن حق به حق دار ادله را به محضر دادگاه ارائه می دهد.

آدرس دفتر: فلکه اول صادقیه، نرسیده به چهارراه اسدی، مجتمع نگین، طبقه هفتم، واحد٣۵

شماره تماس: ٠٩١٢١٢٣۴٣۶٠

لیلا طلیعه تبریزی

خانم لیلا طلیعه تبریزی وکیل صادقیه

خانم لیلا طلیعه تبریزی از وکلای محله صادقیه تهران هستند. پروانه وکالت پایه یک دادگستری دارند و در انواع دعاوی حقوقی و کیفری تبحر کافی دارند. دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی می باشند و به انواع دعاوی کیفری، دعاوی بانکی، مالی، دعاوی مرتبط با بیمه، امور قراردادها، تنظیم قرارداد، نظارت حقوقی به انواع قراردادها، داوری قراردادها، تنظیم دادخواست و … می پردازند.

آدرس دفتر: فلکه اول صادقیه، خیابان ستارخان، نرسیده به چهارراه اسدی، مجتمع تجاری اداری پردیسان

شماره تماس: 09124378497

پوریا نادری

پرویا نادری بهترین وکیل صادقیه

جناب آقای پوریا نادری وکیل خبره و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری در تهران به صورت تخصصی در حوزه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی فعالیت دارد و مراجعین را در خصوص پروندشان راهنمایی می کند. وی پرونده های موفق متعددی در زمینه های مختلف در سابقه وکالت خود جای داده است از این رو افراد با خیالی آسوده به ایشان اعطای وکالت می کند.

آدرس دفتر: تهران، صادقیه، بلوار ستار خان، ابتدای بلوار شهدای صادقیه

شماره تماس: 09124230952

سعید نظری

آقای سعید نظری وکیل صادقیه

آقای نظری وکیل پایه یک دادگستری در تهران و از وکلای خبره در حوزه دعاوی ملکی هستند. ایشان در تهران و کرج قبول وکالت می کنند. همچنین پیگیری پرونده های مربوط دعاوی خانواده، دعاوی حقوقی و کیفری مختلف توسط ایشان انجام می شود.

آدرس دفتر: تهران، فلکه دوم صادقیه، اشرفی اصفهانی، بعد از خیابان سازمان آب، جنب ایستگاه تاکسیرانی، نرسیده به جلال ال احمد، ساختمان داروخانه دکتر زهرا غفور رشیدی، طبقه 3

شماره تماس: 09126627580


6 نکته در مورد عقد قرارداد وکالت

به جهت آشنا شدن با مقرراتی که وکلا در رابطه با موکل خود باید رعایت کنند، می توانیم به قوانین و مقررات مربوط به وکالت مراجعه کنیم یا اینکه خلاصه ای از موارد مهم این قانون در پشت برگه وکالت نامه درج می شود که می توانیم آن را مطالعه کنیم.

اگر به وکیلی مراجعه کردیم باید به او اطمینان داشته و تمامی وقایع پرونده را توضیح دهیم. پنهانکاری موجب می شود وکیل نتواند قضیه را به درستی تجزیه و تحلیل کند و این موضوع موجب ضرر به خودمان می شود. چرا که وکلا فقط وظیفه دفاع از حقوق ما را دارند و قاضی نیستند که علیه ما رای صادر کنند. بنابراین برای چیگیری بهتر چرونده باید تمام نکات را با وکیل درمیان بگذاریم.

برای اعطای وکالت قضایی به وکیل خوب در صادقیه باید برگه های مخصوصی را امضا کنیم که این برگه ها توسط نهادهای قانونی تهیه شده است. مطابق این برگه ها شما به وکیل وکالت می دهید تا از مسئاله مورد درخواست شما در مراجع قضایی دفاع کند. همینطور برگه دیگری نیز باید امضا کنیم که میزان حق الوکاله و چگونگی دریافت آن تنظیم شده است. یک نسخه از تمامی برگه های امضا شده باید به موکل نیز داده شود.

در برخی پرونده های ملکی، ثبتی و … نیاز است که اصل اسناد را در اختیار وکیل بگذاریم. حتما در چنین شرایطی از وکیل رسید دریافت کنید تا مشکلی پیش نیاید.

باید به این نکته توجه کنیم که وکیل نمی تواند آینده پرونده ما را پیش بینی کند. وی تنها می تواند تا جایی که توان دارد از حقوق موکل دفاع کرده و نتیجه ای مورد قبول برای موکل به دست آورد. بنابراین نباید از وکیل انتظار داشته باشیم که حتما پیروز پرونده شود و همینطور حق الوکاله وکیل هیچ ارتباطی با رایی که قاضی صادر می کند ندارد.

وکلای تحت پوشش کانون وکلای استان ها، دارای پروانه وکالت پایه یک هستند. اما وکلای تحت پوشش قوه قضاییه به درجه یک و درجه دو تقسیم می شوند. وکلای پایه یک می توانند در تمامی دعاوی وارد شوند اما وکلای پایه دو فقط حق دخالت در پرونده های خاص را دارند.

6 نکته در مورد عقد قرارداد وکالت به همراه معرفی وکیل در صادقیه

هزینه وکیل در صادقیه چقدر است؟

دستمزد بهترین وکیل صادقیه، نحوه دریافت دستمزد، شرایط محاسبه دستمزد و … از موضوعات مهمی است که برای طرفین دعوی اهمیت دارد. اما پاسخ این پرسش مهم چیست؟ وکلا چه مقدار باید دستمزد دریافت کنند؟ حق الوکاله یا هزینه وکالت، همان مبلغی است که وکیل برای بررسی و پیگیری پرونده موکل دریافت می کند. این مبلغ به عوامل مختلفی بستگی دارد. نحوه پرداخت حق الوکاله نیز به این شکل است که باید در ابتدا پرداخت شود اما ممکن است بین موکل و وکیل توافق شود که در زمان دیگری یا به صورت اقساطی پرداخت شود.

یکی از عواملی که در هزینه حق الوکاله وکیل در صادقیه موثر است، نوع پرونده می باشد. پرونده های پیچیده و زمان بر هزینه بیشتری برای وکیل به همراه دارند. همینطور میزان تجربه و دانش وکیل، عامل دیگری است که در میزان حق الوکاله تاثیرگذار است. وکلایی که تجربه بیشتری دارند، هزینه وکالت آنها نیز بیشتر است.

همانطور که گفتیم هزینه وکیل به نوع پرونده بستگی دارد، بنابراین در پرونده های مالی همچون دعاوی ملکی، چک و … که ارزش مالی دارند، دستمزد وکیل نیز افزایش می یابد.

هزینه وکیل خوب در صادقیه چقدر است؟

کلام آخر

سپاس گزارم که تا انتهای مقاله بهترین وکیل صادقیه همراه ما بودید. افزایش مشکلات در مسائل ملکی، خانوادگی، ثبتی و … موجب افزایش نیاز مردم به وکیل شده است. تلاش کردیم تا به معرفی وکلای خبره در صادقیه بپردازیم تا انتخاب راحتی داشته باشید. امیدوارم توانسته باشیم در این مقاله شما را در انتخاب وکیل همراهی کنیم. اگر سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید برای ما کامنت کنید.

3/5 - (2 امتیاز)

زینب رحمانی

به عنوان یک طراح سایت و نویسنده، دائما در حال یادگیری هستم، همیشه تلاش کردم تا تمام توان خودم رو به کار بگیرم و مطالب حقوقی دقیقی رو در اختیار شما قرار بدم تا شاید بتونم به این شکل گره ای از مشکلات حقوقی شما باز کنم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − 4 =

دکمه بازگشت به بالا