وکیل

10 تا از بهترین وکیل صادقیه ⚖️【سال1402】

شاید برای تان پیش آمده که در مواجهه با مشکلات حقوقی و دعاوی مختلف، ندانید که چه اقداماتی باید انجام دهید یا چگونه از حقوق خود دفاع کنید. در چنین شرایطی بهترین راهکار مراجعه به وکیل متخصص است. محله صادقیه یکی از مناطق تهران است که جمعیت زیادی دارد، باتوجه به نیاز مردم به وکلای کارکشته، تصمیم گرفتیم تا به معرفی وکیل در صادقیه بپردازیم. لطفا تا انتهای مقاله بهترین وکیل صادقیه، در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل صادقیه کیست؟

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل خانواده در تهران

بهترین وکیل صادقیه کیست؟

صادقیه یکی از محله های غرب تهران است که در گذشته به آریاشهر معروف بود. فلکه صادقیه یکی از مناطق شلوغ در غرب تهران است که افرادی که می خواهند به شمال، جنوب، شرق و مرکز تهران بروند، باید از این محدوده گذر کنند. بنابراین می توان گفت که صادقیه یکی از محله های شلوغ ور رفت و آمد است. شناخت وکیل در این منطقه یک مزیت محسوب می شود مخصوصا برای کسانی که ساکن این محله هستند.

ضروری است که برای حل هر مشکل حقوقی به فرد متخصص مراجعه کنیم که دانش و صلاحیت لازم را داشته باشد. متاسفانه در برخی مواقع افراد تمایلی به داشتن وکیل ندارند و خودسرانه اقدام به پیگیری کارها در دادگاه می کنند. خود وکیل پنداری می توان خسارت های سنگین و جبران ناپذیری را به وجود آورد که حل کردن آن غیر ممکن باشد. در صورت مواجهه با مشکلات حقوقی، کیفری، خانوادگی، ثبتی، ملکی و … با مراجعه به بهترین وکیل صادقیه موجب پیشبرد هرچه بهتر پرونده می شویم.

در ادامه مقاله همراه ما باشید تا به معرفی وکیل خوب در صادقیه بپردازیم. لطفا در وبسایت برترین وکیل همراه ما باشید.

جناب آقای علی عارفی کیا

 آقای علی عارفی کیا وکیل صادقیه

آقای عارفی کیا وکیل ارشد پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای دادگستری و مدیر موسسه حقوقی عارف هستند. ایشان به همکاری جمعی از وکلای خبره و متخصص در دفتر خود، آماده خدمت رسانی به متقاضیان در زمینه های مختلفی می باشند. ایشان استاد تمام دانشگاه تهران واحد غرب و استاد دانشگاه در رشته های اندیشه سیاسی امام خمینی، حقوق، معارف اسلامی، اندیشه اسلامی، انقلاب اسلامی هستند.

همینطور آقای عارفی کیا مدیر عامل و رئیس هیات مدیره حقوقی عدالت بنیان و مدیر مطالعات و پژوهش فرهنگی سابق علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی نیز هستند. از جمله پرونده هایی که توسط ایشان پذیرفته می شود عبارتند از: دعاوی حقوقی، دعاوی کیفری، دعاوی خانوادگی، دعاوی علیه ادارات دولتی، شهرداری ها، بیمه، سازمان ها و … است.

آدرس دفتر: فلکه دوم صادقیه، بلوار آیت الله کاشانی، پلاک 91 ، واحد 3

شماره تماس: 09196397210

سرکار خانم زهرا خاکباز

سرکار خانم زهرا خاکباز وکیل صادقیه

خانم خاکباز وکیل پایه یک دادگستری در تهران، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز تهران و از وکلای خوب صادقیه هستند. ایشان سابقه نزدیک به 15 سال در امر وکالت دارند و در زمینه های حقوقی، کیفری، خانوادگی و … دارند از جمله دعاوی طلاق توافقی، مهریه، نفقه، اجرت المثل، الزام به تنظیم سند رسمی، تخلیه، تصرف عدوانی، انحصار وراثت، کلاهبردازی، سرقت، فروش مال غیر، چک و سفته و … توسط خانم خاکباز پذیرفته می شود.

آدرس دفتر: فلکه دوم صادقیه، ابتدای محمد علی جناح، انتهای کوچه طاهریان، پلاک 37، واحد 9، طبقه 3

شماره تماس: 09122476731

جناب آقای مرتضی دستوری

 آقای مرتضی دستوری وکیل صادقیه

آقای دستوری وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی کانون وکلای مرکز تهران هستند. مدرک کارشناسی ارشد حقوق تجارت بین الملل دارند و در انواع پرونده ها قبول وکالت می کنند. از جمله تخصص ایشان در زمینه پرونده های:

  • بازار سرمایه (بورس اوراق بهادار)
  • هیئت داوری سازمان بورس اوراق بهادار
  • وکالت راجع به امور ملکی و شهرداری
  • انعقاد قراردادهای پیمانکاری
  • وکالت راجع به امور داوری
  • انعقاد قراردادهای داخلی و بین المللی فی مابین تجار
  • وکالت در امور دعاوی مربوط به املاک، شهرداری ها و دیوان عدالت اداری و اخذ دستور موقت
  • وکالت در اسناد تجاری اعم از چک، سفته، ضمانت نامه بانکی
  • و …

آدرس دفتر: فلکه دوم صادقیه، بلوار آیت الله کاشانی، ایستگاه مهران ساختمان آرمیتا، پلاک77، طبقه اول، واحد 8

شماره تماس: 09122546782

سرکار خانم لیلا طلیعه تبریزی

خانم لیلا طلیعه تبریزی وکیل صادقیه

خانم لیلا طلیعه تبریزی از وکلای محله صادقیه تهران هستند. پروانه وکالت پایه یک دادگستری دارند و در انواع دعاوی حقوقی و کیفری تبحر کافی دارند. دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی می باشند و به انواع دعاوی کیفری، دعاوی بانکی، مالی، دعاوی مرتبط با بیمه، امور قراردادها، تنظیم قرارداد، نظارت حقوقی به انواع قراردادها، داوری قراردادها، تنظیم دادخواست و … می پردازند.

آدرس دفتر: فلکه اول صادقیه، خیابان ستارخان، نرسیده به چهارراه اسدی، مجتمع تجاری اداری پردیسان

شماره تماس: 09124378497

جناب آقای سعید نظری

آقای سعید نظری وکیل صادقیه

آقای نظری وکیل پایه یک دادگستری در تهران و از وکلای خبره در حوزه دعاوی ملکی هستند. ایشان در تهران و کرج قبول وکالت می کنند. همچنین پیگیری پرونده های مربوط دعاوی خانواده، دعاوی حقوقی و کیفری مختلف توسط ایشان انجام می شود.

آدرس دفتر: تهران، فلکه دوم صادقیه، اشرفی اصفهانی، بعد از خیابان سازمان آب، جنب ایستگاه تاکسیرانی، نرسیده به جلال ال احمد، ساختمان داروخانه دکتر زهرا غفور رشیدی، طبقه 3

شماره تماس: 09126627580

6 نکته در مورد عقد قرارداد وکالت

به جهت آشنا شدن با مقرراتی که وکلا در رابطه با موکل خود باید رعایت کنند، می توانیم به قوانین و مقررات مربوط به وکالت مراجعه کنیم یا اینکه خلاصه ای از موارد مهم این قانون در پشت برگه وکالت نامه درج می شود که می توانیم آن را مطالعه کنیم.

اگر به وکیلی مراجعه کردیم باید به او اطمینان داشته و تمامی وقایع پرونده را توضیح دهیم. پنهانکاری موجب می شود وکیل نتواند قضیه را به درستی تجزیه و تحلیل کند و این موضوع موجب ضرر به خودمان می شود. چرا که وکلا فقط وظیفه دفاع از حقوق ما را دارند و قاضی نیستند که علیه ما رای صادر کنند. بنابراین برای چیگیری بهتر چرونده باید تمام نکات را با وکیل درمیان بگذاریم.

برای اعطای وکالت قضایی به وکیل خوب در صادقیه باید برگه های مخصوصی را امضا کنیم که این برگه ها توسط نهادهای قانونی تهیه شده است. مطابق این برگه ها شما به وکیل وکالت می دهید تا از مسئاله مورد درخواست شما در مراجع قضایی دفاع کند. همینطور برگه دیگری نیز باید امضا کنیم که میزان حق الوکاله و چگونگی دریافت آن تنظیم شده است. یک نسخه از تمامی برگه های امضا شده باید به موکل نیز داده شود.

6 نکته در مورد عقد قرارداد وکالت به همراه معرفی وکیل در صادقیه

در برخی پرونده های ملکی، ثبتی و … نیاز است که اصل اسناد را در اختیار وکیل بگذاریم. حتما در چنین شرایطی از وکیل رسید دریافت کنید تا مشکلی پیش نیاید.

باید به این نکته توجه کنیم که وکیل نمی تواند آینده پرونده ما را پیش بینی کند. وی تنها می تواند تا جایی که توان دارد از حقوق موکل دفاع کرده و نتیجه ای مورد قبول برای موکل به دست آورد. بنابراین نباید از وکیل انتظار داشته باشیم که حتما پیروز پرونده شود و همینطور حق الوکاله وکیل هیچ ارتباطی با رایی که قاضی صادر می کند ندارد.

وکلای تحت پوشش کانون وکلای استان ها، دارای پروانه وکالت پایه یک هستند. اما وکلای تحت پوشش قوه قضاییه به درجه یک و درجه دو تقسیم می شوند. وکلای پایه یک می توانند در تمامی دعاوی وارد شوند اما وکلای پایه دو فقط حق دخالت در پرونده های خاص را دارند.

هزینه وکیل در صادقیه چقدر است؟

دستمزد بهترین وکیل صادقیه، نحوه دریافت دستمزد، شرایط محاسبه دستمزد و … از موضوعات مهمی است که برای طرفین دعوی اهمیت دارد. اما پاسخ این پرسش مهم چیست؟ وکلا چه مقدار باید دستمزد دریافت کنند؟ حق الوکاله یا هزینه وکالت، همان مبلغی است که وکیل برای بررسی و پیگیری پرونده موکل دریافت می کند. این مبلغ به عوامل مختلفی بستگی دارد. نحوه پرداخت حق الوکاله نیز به این شکل است که باید در ابتدا پرداخت شود اما ممکن است بین موکل و وکیل توافق شود که در زمان دیگری یا به صورت اقساطی پرداخت شود.

هزینه وکیل خوب در صادقیه چقدر است؟

یکی از عواملی که در هزینه حق الوکاله وکیل در صادقیه موثر است، نوع پرونده می باشد. پرونده های پیچیده و زمان بر هزینه بیشتری برای وکیل به همراه دارند. همینطور میزان تجربه و دانش وکیل، عامل دیگری است که در میزان حق الوکاله تاثیرگذار است. وکلایی که تجربه بیشتری دارند، هزینه وکالت آنها نیز بیشتر است.

همانطور که گفتیم هزینه وکیل به نوع پرونده بستگی دارد، بنابراین در پرونده های مالی همچون دعاوی ملکی، چک و … که ارزش مالی دارند، دستمزد وکیل نیز افزایش می یابد.

کلام آخر

سپاس گزارم که تا انتهای مقاله بهترین وکیل صادقیه همراه ما بودید. افزایش مشکلات در مسائل ملکی، خانوادگی، ثبتی و … موجب افزایش نیاز مردم به وکیل شده است. تلاش کردیم تا به معرفی وکلای خبره در صادقیه بپردازیم تا انتخاب راحتی داشته باشید. امیدوارم توانسته باشیم در این مقاله شما را در انتخاب وکیل همراهی کنیم. اگر سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید برای ما کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

زینب رحمانی

سلام، من در مجله برترین وکیل سعی در معرفی وکلای متخصص ایرانی و توضیح مسائل حقوقی دارم. خوشحال می شوم نظرات و پیشنهادهایتان را برای ما کامنت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا