وکیل

10 تا از بهترین وکیل شهر زیبا ⚖️【سال1402】

آیا می دانید یک دادخواست و یا یک سخن اشتباه و نسنجیده در دادگاه، پرونده شما را 100 درصد تغییر می دهد. به همین دلیل همواره توصیه می شود پیش از هر اقدامی مشاوره حقوقی با وکیل داشته باشید. شهرزیبا یکی از محله های غرب تهران است که ساکنان آن برای پیگیری مسائل حقوقی خود به وکیل متخصص نیاز دارند. مشکلات کیفری، ملکی، ثبتی، خانوادگی و … قوانین خاص خود را دارند که بهتر است توسط وکیل بررسی شوند. بهترین وکیل شهر زیبا فردی است که دانش و تجربه کافی در این خصوص را دارد، برای آشنایی با وکلای متبحر این منطقه از تهران در وبسایت برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل شهرزیبا کیست؟

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل امور حسبی در تهران

بهترین وکیل شهرزیبا کیست؟

شهر زیبا نام محله‌ ای واقع در غرب تهران است که از شرق با محله جنت‌ آباد، از شمال با محله شهران، از غرب با محله دهکده المپیک و از جنوب به محله بلوار فردوس غرب می‌رسد. یافتن وکیل در این محله برای برخی از ساکنان آن دشوار است. تعداد بالای وکیل موجب سردرگمی مردم می شود و انتخاب را برای آنها سخت می کند. مشکلات حقوقی مختلفی ممکن است برای مردم به وجود بیاید، از دعاوی خانوادگی گرفته تا عدم وصول چک و پرونده های سنگین کیفری، که بهتر است برای پیگیری هر کدام آن آنها به بهترین وکیل تهران مراجعه شود.

بهترین وکیل در شهر زیبا فردی است که توانایی انجام پرونده های حقوقی، کیفری، خانوادگی و … را در محاکم قضایی و دادگاه ها دارد. از این رو به واسطه وکالتی که موکل به او واگذار می کند، دفاعیه های لازم را از موکل به عمل می آورد. وکیل پایه یک دادگستری در این محله با ارائه نظرات خود به موکل، بهتر از هر کسی او را راهنمایی می کند تا به حقوق قانونی خود برسد.

در ادامه مقاله بهترین وکیل شهر زیبا به معرفی وکلای کارکشته و حرفه ای در این محله می پردازیم و اطلاعاتی در مورد آنها می گوییم تا انتخاب بهتری داشته باشید. اطفا تا انتهای مقاله در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

سرکار خانم ربابه کشگولی

سرکار خانم ربابه کشگولی وکیل خوب در شهرزیبا

خانم کشگولی وکیل پایه یک دادگستری تهران و وکیل متخصص در محله شهر زیبا هستند. با چندین سال سابقه وکالت، تخصص و مهارت بالایی در پیگیری پرونده های حقوقی، کیفری، خانوادگی و … دارند.خانم ربابه کشگولی با تسلطی که در حرفه وکالت دارند همواره تلاش می کنند نظر موکلین را جلب نمایند.

آدرس دفتر: شهر زیبا، بلوار جوانمردان، بلوار فرساد شرقی (آلاله)، خیابان نوروزی، کوچه سوم غربی، پلاک 40 واحد 11

شماره تماس: 09122479688

جناب آقای یعقوب آزادگر باشیز

جناب آقای یعقوب آزادگر باشیز وکیل شهرزیبا

آقای آزدگر باشیز وکیل پایه یک دادگستری در تهران و عضو کانون وکلا دادگستری مرکز هستند. سابقه بالایی در امر وکالت دارند و تجارب ارزشندی را به دست آورده اند. ایشان متخصص در زمینه انواع دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، خانوادگی و … هستند و در این زمینه خدمات مناسبی را به موکلین خود ارائه می دهند.

آدرس دفتر: جنت آباد شمالی، شهرک مبعث، بهارستان هفتم، پلاک 5، واحد 2

شماره تماس: 09121501048

سرکار خانم سیما سادات غفوریان

 خانم سیما سادات غفوریان وکیل شهر زیبا

خانم غفوریان وکیل پایه یک دادگستری در شهر تهران و از وکلای خبره در شهر زیبا به حساب می آیند. سال ها سابقه وکالت دارند و موفقیت های بسیاری در پرونده های خود به دست آورده اند. ایشان در حوزه های حقوقی، کیفری، خانوادگی، ملکی، ثبتی و … قبول وکالت می کنند.

آدرس دفتر: خیابان نیلوفر، خیابان دکتر شریعتی، خیابان اشراقی، پلاک 19 واحد 18

شماره تماس: 09122441164

جناب آقای احمد ابراهیم زاده

جناب آقای احمد ابراهیم زاده وکیل کارکشته در شهرزیبا

آقای ابراهیم زاده به عنوان وکیل پایه یک داگستری در تهران فعالیت می کنند. ایشان عضو کانون وکلای مرکز و وکیل متخصص در دعاوی مختلف هستند. پرونده هایی که توسط آقای ابراهیم زاده پذیرفته می شود شامل انواع دعاوی حقوی، کیفری، ملکی، خانوادگی، ثبتی، چک و سفته و … است.

آدرس دفتر: آیت اله کاشانی، بلوار اباذر، پلاک 10، واحد 2

شماره تماس: 09127249709

جناب آقای مجید فرزاد

جناب آقای مجید فرزاد وکیل خوب در شهرزیبا

آقای فرزاد وکیل پایه یک دادگستری در تهران هستند. ایشان عضو کانون وکلای دادگستری مرکز تهران و وکیل حرفه ای در محله شهرزیبا شناخته می شوند. آقای فرزاد در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، خانوادگی، ملکی، ثبتی و … تخصص و تبحر کافی دارند. ایشان در سالهای بسیار وکالت خود تجارب ارزشمندی را کسب نمده اند که موجب می شود در پرونده های بعدی میزان موفقیت بالایی داشته باشند.

آدرس دفتر: نیلوفر، خیابان تخت طاووس، خیابان سهروردی شمالی

شماره تماس: 09123396473

تعهدات وکیل خوب در شهر زیبا نسبت به موکل

انجام وظایف وکالتی وکیل حرفه ای در شهر زیبا باید مطابق مصلحت موکل باشد. چنانچه وکیل شخصا مورد وکالت را بپذیرد و یا آن را با داشتن حق توکیل به وکیل پایه یک دادگستری واگذار کند در هر صورت تفاوتی ندارد باید صلاح و مصلحت موکل در نظر گرفته شود. بنابراین حتی اگر موکل حق انجام هر کاری را به وکیل داده باشد، باز هم وکیل وظیفه دارد منفعت موکل را در انجام هر کاری حفظ کند در غیر یان صورت اگر آسیبی از سوی وکیل به موکل وارد گردد، خودِ وکیل مسئول جبران آن می باشد.

معرفی بهترین وکیل در شهر زیبا

مطابق ماده 666 قانون مدنی، هر زمان از تقصیر موکل، خسارتی به موکل وارد شود که عرفاً وکیل مسبب آن است، مسئول خواهد بود. بدین معنی، وکیل مسئول خسارتی است که به موکل وارد نموده و باید خسارت وارد شده به موکل را جبران کند.

طبق ماده 668 قانون مدنی، وکیل موظف است مدت زمان وکالت خود را به موکل اطلاع رسانی کند و هر آنچه را که به جای او دریافت کرده به او رد کند. از وظایف شرعی و قانونی وکیل ارائه صورت حساب و استرداد وجوهی است که در راستای اجرای وکالت تحصیل نموده. در غیر این صوری امکان پیگیری کیفری آن وجود دارد.

مقاله پیشنهادی: بهترین وکیل اعاده دادرسی در تهران

هزینه وکیل خوب در شهرزیبا چقدر است؟

تصورات غلط مردم در مور هزینه های بالای وکالت موجب شده تا بسیاری از مردم از مراجعه به وکیل خودداری کنند. دستمزد بهترین وکیل شهر زیبا ، نحوه دریافت دستمزد، شرایط محاسبه دستمزد و … از موضوعات مهمی است که برای طرفین دعوی اهمیت دارد. به صورت کلی برای حق الوکاله وکیل نمی توان مبلغ مشخصی را تعیین کرد و کاملا بستگی به وکیل و نوع پرونده دارد. همینطور این هزینه میان طرفین توافق می شود و در قراردادی که بین موکل وکیل منعقد می گردد درج می شود.

وکیل خوب در شهر زیبا کیست؟

پرونده های پیچیده و زمان بر هزینه بیشتری برای وکیل به همراه دارند. همینطور میزان تجربه و دانش وکیل، عامل دیگری است که در میزان حق الوکاله تاثیرگذار است. وکلایی که تجربه بیشتری دارند، طبیعتا هزینه وکالت آنها نیز بیشتر است.

حق الوکاله وکیل به نوع پرونده نیز بستگی دارد، در پرونده های مالی همچون دعاوی ملکی، چک و … که ارزش مالی دارند، دستمزد وکیل نیز افزایش می یابد. این مبلغ به عوامل مختلفی بستگی دارد. نحوه پرداخت حق الوکاله نیز به این شکل است که باید در ابتدا پرداخت شود اما ممکن است بین موکل و وکیل توافق شود که در زمان دیگری یا به صورت اقساطی پرداخت شود.

کلام آخر

سپاس گزارم که تا انتهای مقاله بهترین وکیل شهر زیبا همراه ما بودید. افزایش مشکلات در مسائل ملکی، خانوادگی، ثبتی و … موجب افزایش نیاز مردم به وکیل شده است. تلاش کردیم تا به معرفی وکلای خبره در شهر زیبا بپردازیم تا انتخاب راحتی داشته باشید. امیدوارم توانسته باشیم در این مقاله شما را در انتخاب وکیل همراهی کنیم. اگر سوال، انتقاد و پیشنهادی دارید برای ما کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

زینب رحمانی

سلام، من در مجله برترین وکیل سعی در معرفی وکلای متخصص ایرانی و توضیح مسائل حقوقی دارم. خوشحال می شوم نظرات و پیشنهادهایتان را برای ما کامنت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا