وکیل

10 تا از بهترین وکیل ستارخان ⚖️【سال1402】

برخلاف اعتقاد بسیاری از مردم که برای پیگیری دعاوی حقوقی، کیفری و خانوادگی خود به وکیل مراجعه نمی کنند و با این تصور که خود به تنهایی می توانند در دادگاه پیروز شوند، اقدامات لازم را انجام می دهند. اما بهتر است حل دعاوی در مراجع قضایی را به وکیل واگذار کنیم. وکلا اطلاعات حقوقی بالایی دارند و تجربه پیگیری دعاوی مشابه را در گذشته داشته اند، به همین دلیل بهتر از هر کسی به پرونده رسیدگی می کنند. در مقاله بهترین وکیل ستارخان به معرفی وکلای خبره و حاذق می پردازیم تا درصورت نیاز دسترسی سریع به آنها داشته باشید. برای اطلاعات بیشتر در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل ستارخان کیست؟

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل تهران

بهترین وکیل ستارخان کیست؟

وکیل فردی است که پروانه وکالت پایه یک دادگستری دارد و در یکی از کانون های وکلای دادگستری عضو می باشد. بهترین وکیل ستارخان توانایی دفاع از حقوق موکل خود را در مراجع قضایی، دادگاه ها و … دارد.

بهترین وکیل، در زمینه های حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی، ثبتی و … می تواند خدمات کارآمدی را به موکل خود ارائه کند. وکیل مجاز است به جای موکل در دادگاه حاضر شود و از او دفاع نماید. همینطور یک وکیل پایه یک دادگستری در ستارخان باید توانایی تنظیم دادخواست و شکواییه را داشته باشد و در این زمینه به متقاضیان کمک کند.

در ادامه مقاله قصد معرفی 10 تا از وکیل خوب در ستارخان داریم. جهت اطلاع از آدرس و شماره تماس وکلا در مجله برترین وکیل همراه ما باشید.

جناب آقای هادی داعی حق

جناب آقای هادی داعی حق

آقای داعی حق وکیل پایه یک دادگستری در ستارخان و مدیر گروه حقوقی داعی حق هستند. ایشان به همراه همکاران خود بهترین خدمات حقوقی را به مراجعه کنندگان ارائه می کنند. در گروه حقوقی آقای داعی حق، پیگیری دعاوی خانواده و امور حسبی، کیفری، حقوق شرکت ها، حقوق کار، حقوق مالکیت فکری، حقوق املاک و مستغلات، حقوق قرادادها و معاملات بازرگانی و … انجام می شود.

آدرس دفتر: ستارخان، خیابان کوثر یکم، پلاک 27، طبقه اول

شماره تماس: 02166934313

سرکار خانم زیبا معانی

سرکار خانم زیبا معانی

خانم معانی وکیل پایه یک دادگستری در ستارخان، وکیل متخصص در دعاوی کیفری، حقوقی، خانواده، ملکی و … هستند. دارای سابقه بالا در زمینه وکالت دعاوی مختلف می باشند و به انواع پرونده های انحصار وراثت، قراردادها، وصول مطالبات، ثبت احوال، دعاوی ثبتی، جرایم رایانه ای، دعاوی تجاری، تجارت بین الملل، پرونده های جنایی و … رسیدگی می کنند.

آدرس دفتر: ستارخان، ابتدای باقرخان، پلاک 127، واحد 5

شماره تماس: 09123583726

جناب آقای غلامعلی گل کرمی

آقای گل کرمی وکیل پایه یک دادگستری در ستارخان و عضو کانون وکلای مرکز هستند. در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی، ثبتی و … تخصص و مهارت دارند.

آدرس دفتر: ستارخان، نرسیده به میدان توحید، خیابان کوثر دوم، پلاک یک (مجتمع دلگشا)، طبقه ششم، واحد 38

شماره تماس: 09121437827

سرکار خانم سمیه فتحی

خانم سمیه فتحی وکیل ستارخان

خانم فتحی وکیل پایه یک دادگستری در تهران و یکی از وکلای خبره در ستارخان هستند. مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی دارند. پرونده هایی که توسط خانم فتحی پذیرفته می شود شامل کلیه دعاوی کیفری، حقوقی، ملکی، مالی و اقتصادی و خانواده است. موفق به کسب رتبه 110 آزمون وکالت کانون وکلای تهران و موفق به دریافت رتبه 86 آزمون قضاوت سال 1398 شده اند.

آدرس دفتر: ستارخان، خیابان کاشانی پور، کوچه اعتباریان، پلاک 4، واحد 2

شماره تماس: 09120167247

جناب آقای بهرام عباسی

آقای بهرام عباسی وکیل ستارخان

آقای عباسی وکیل پایه یک دادگستری در تهران و وکیل متخصص در ستارخان هستند. ایشان رسیدگی به پرونده های قضایی و دعاوی دیگر را می پذیرند و تلاش می کنند تا از پایمال شدن حقوق موکل خود در دادگاه جلوگیری نمایند. فعالیت های ایشان در کرج و تهران به متقاضیان ارائه می گردد و وکالت انواع دعاوی خانوادگی، ملکی، کیفری، حقوقی، ثبتی و … را انجام می دهند.

آقای عباسی به عنوان وکیل پایه یک دادگستری به ارائه طرح شکایت، طرح درخواست، پیگیری مستمر پرونده موکل و ارائه دفاعیه های محکمه پسند و … رسیدگی می کنند.

آدرس دفتر: ستارخان، نرسیده به خیابان خسرو، مجتمع صدف، طبقه سوم، واحد 48

شماره تماس: 09128947151

جناب آقای علی یار رحیمی

آقای علی یار رحیمی وکیل ستارخان

آقای یار رحیمی از وکلای پایه یک دادگستری تهران و وکیل کارکشته در ستارخان هستند. مدرک کارشناسی حقوق خصوصی دارند و با بیش از 25 سال سابقه وکالت یکی از وکلای باتجربه محسوب می شوند و در دعاوی کیفری، حقوقی و ملکی تخصص دارند.

برخی از سوابق آقای یار رحیمی را در زیر لیست کرده ایم:

  • پرونده صدرا خودرو
  • وکیل بانک صادرات ایران
  • پرونده کلاهبرداری شرکت صدرا
  • پرونده کلاهبرداری شرکت تعاونی کارکنان شرکت برق امید
  • پرونده کلاهبرداری شرکت تعاونی کارکنان شهرداری منطقه 5 تهران
  • پروند قتل عمد در دادگاه کیفری متعدد از قبیل سایر جرائم در دادگاه کیفری یک استان اصفهان و سایر استان ها
  • و …

آدرس دفتر: ستارخان، بین پل یادگار امام و خسرو جنوبی، جنب الماس غرب، پلاک 914، طبقه 1

شماره تماس: 09123939268

چرا باید وکیل بگیریم؟

پیچیدگی هایی که در امور حقوقی وجود دارد، ضرورت داشتن وکیل را چند برابر کرده است. حضور فردی که آگاهی کاملی از قوانین و رویه های قضایی دارد، کمک می کند تا مشکلات در دادگاه و مراجع قضایی بهتر و سریع تر حل شوند. زمانی که وکالت پرونده را به وکیل واگذار کنیم، از مشکلات و تنش های روانی دور خواهیم ماند.

وکیل به جدیدترین قوانین و تبصره ها آگاه است و با پیچیدگی های دادگاه ها آشنا است. به همین سبب فرآیند حل پرونده با وجود وکیل، بسیار بهتر و سریع تر پیش می رود.

چرا باید وکیل بگیریم؟

همینطور وجود وکیل در پرونده های حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی و … باعث می شود تا هزینه های مادی و معنوی محاکم، کمتر شود. در اصل 35 قانون اساسی به وضوح اشاره شده است که در تمام دادگاه ها، طرفین دعوا حق انتخاب وکیل برای خود را دارند و اگر توانایی انتخاب وکیل را نداشته باشند، باید امکان داشتن وکیل برای آنها فراهم شود. به طوری که برای متهمان دعاوی کیفری نیز حق دسترسی به وکیل وجود دارد و برای دفاع از خود می توانند وکیل داشته باشند.

هزینه حق الوکاله وکیل در ستارخان چقدر است؟

هزینه وکیل در ستارخان به عوامل بسیاری بستگی دارد و نمی توان مقدار مشخصی را برای آن تعیین کرد. وکلا مجوز و پروانه وکالت دارند و در مقام وکیل می توانند از حقوق موکل دفاع کنند و کارهایی انجام دهند که به موجب عقد وکالت به آنها واگذار گردیده است.

وکیل خوب در ستارخان در برابر کارهایی که برای پرونده موکل انجام می دهد، مستحق دریافت حق الوکاله است. هزینه وکالت و تعرفه وکیل پایه یک دادگستری در قراردادی که میان طرفین منعقد می شود، تعیین می گردد و مقدار مشخصی ندارد. این هزینه به عوامل مختلفی بستگی دارد که میزان تجربه وکیل در این هزینه تاثیر دارد، معمولا هرچه وکیل باتجربه و متبحر باشد حق الوکاله بیشتری دریافت می کند.

وجود وکیل برای پیگیری پرونده های موجود در دادگاه، موجب آرامش خیال و کاهش استرس ما می شود. زمانی که برای حل پرونده وکیل استخدام می کنیم، نیازی نیست که در دادگاه حضور داشته باشیم و وکیل تمامی کارها را انجام می دهد.

معرفی وکیل خوب در ستارخان

در اکثر موارد، حق الزحمه وکیل در قراردادی که میان موکل منعقد می گردد، ذکر می شود. درصورتی که مبلغ آن مشخص نشود، موکل مطابق تعرفه قانونی، می تواند حق الوکاله وکیل و هزینه کاری که او انجام داده است را بپردازد. تعرفه ای که از سوی قانون تعیین شده، برای دعاوی کیفری، مالی، غیرمالی، امور حسبی و … دارای مبالغ متفاوت است.

کلام آخر

تشکر می کنم که تا انتهای مقاله بهترین وکیل ستارخان ما را همراهی کردید. وکلای حاذق بسیار زیادی در تهران مشغول به حرفه وکالت هستند که انتخاب یک نفر از میان آنها سخت است. ما در این مقاله به معرفی وکلای متبحر در ستارخان پرداختیم تا انتخاب راحتی داشته باشید. امیدوارم مطالب برای شما مفید باشد. لطفا سوالات و انتقادات خود را برای ما کامنت کنید.

4/5 - (2 امتیاز)

زینب رحمانی

سلام، من در مجله برترین وکیل سعی در معرفی وکلای متخصص ایرانی و توضیح مسائل حقوقی دارم. خوشحال می شوم نظرات و پیشنهادهایتان را برای ما کامنت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا