وکلا

10 تا از بهترین وکیل ستارخان ⚖️【سال1403】

برخلاف اعتقاد بسیاری از مردم که برای پیگیری دعاوی حقوقی، کیفری و خانوادگی خود به وکیل مراجعه نمی کنند و با این تصور که خود به تنهایی می توانند در دادگاه پیروز شوند، اقدامات لازم را انجام می دهند. اما بهتر است حل دعاوی در مراجع قضایی را به وکیل واگذار کنیم. وکلا اطلاعات حقوقی بالایی دارند و تجربه پیگیری دعاوی مشابه را در گذشته داشته اند، به همین دلیل بهتر از هر کسی به پرونده رسیدگی می کنند. در مقاله بهترین وکیل ستارخان به معرفی وکلای خبره و حاذق می پردازیم تا درصورت نیاز دسترسی سریع به آنها داشته باشید. برای اطلاعات بیشتر در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل ستارخان کیست؟

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل تهران

بهترین وکیل ستارخان کیست؟

وکیل فردی است که پروانه وکالت پایه یک دادگستری دارد و در یکی از کانون های وکلای دادگستری عضو می باشد. بهترین وکیل ستارخان توانایی دفاع از حقوق موکل خود را در مراجع قضایی، دادگاه ها و … دارد. همچنین در امور حسبی می توانید به بهترین وکیل امور حسبی در تهران مراجعه کنید.

بهترین وکیل، در زمینه های حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی، ثبتی و … می تواند خدمات کارآمدی را به موکل خود ارائه کند. وکیل مجاز است به جای موکل در دادگاه حاضر شود و از او دفاع نماید. همینطور یک وکیل پایه یک دادگستری در ستارخان باید توانایی تنظیم دادخواست و شکواییه را داشته باشد و در این زمینه به متقاضیان کمک کند.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه مقاله قصد معرفی 10 تا از وکیل خوب در ستارخان داریم. جهت اطلاع از آدرس و شماره تماس وکلا در مجله برترین وکیل همراه ما باشید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل ستارخان سال 1403!

دکتر مجتبی محمدی

دکتر مجتبی محمدی بهترین وکیل ستارخان

دکتر مجتبی محمدی وکیل پایه یک دادگستری، دارای دکتری حقوق بین المللی و عضو کانون وکلای مرکز تهران، عضو کمیسیون داوری کانون وکلای مرکز، دارای مدرک وکالت بین المللی (IBA)، دارای مدرک داوری بین المللی اتاق بازرگان ایران و دارای مدرک فن بیان در مذاکرات بین المللی می باشد.

مدارک و تخصص های ایشان عبارتند از:

 • مدرک وکالت کانون وکلای ایران
 • مدرک وکالت کانون وکلای بین المللی (IBA)
 • مدرک داوری بین المللی اتاق بازرگانی ایران مدرک فن بیان در مذاکرات بین المللی (زیر نظر دکتر ظریف)
 • تسلط کامل به امور شرکتها و قراردادها
 • تسلط کامل بر امور قراردادهای داخلی و بین المللی
 • مهارت در مذاکرات بین المللی

برخی از سوابق شغلی ایشان عبارتند از:

 • مشاوره حقوقی سازمان لیگ فوتبال ایران
 • مشاوره حقوقی سندیکای بیمه گران ایران
 • مشاور حقوقی سازمان بنادر و دریانوردی
 • مدیر حقوقی شرکت پترو امید آسیا
 • مدیر حقوقی شرکت سیمان شمال
 • مدیر حقوقی شرکت سیمان هرمزگان
 • مشاوره حقوقی هلدینگ سرمایه گذاری امید (بانک سپه)
 • مشاور حقوقی کمیسیون حقوق بشر وکیل چندین شرکت پیمانکاری و بازرگانی برتر داخلی و بین المللی با گرید یک

آدرس دفاتر دکتر مجتبی محمدی وکیل پایه یک دادگستری:
1-سعادت آباد، بالاتر از ميدان كاج، خيابان١٢ (على اكبر)، پلاك ٤١، واحد ۴
تلفن همراه: ۰۹۱۲۱۲۱۲۱۳۳
تلفن تماس: 22093600  22093700
2-اتوبان ستاری، بلوار فردوس شرق، نرسیده به چهار راه سلیمی جهرمی، ‌ساختمان دفتر خدمات قضایی‌، ‌پلاک ۱۹۲، طبقه 5 و 12
تلفن تماس: 44969001 44969002


هادی داعی حق

جناب آقای هادی داعی حق

آقای داعی حق وکیل پایه یک دادگستری در ستارخان و مدیر گروه حقوقی داعی حق هستند. ایشان به همراه همکاران خود بهترین خدمات حقوقی را به مراجعه کنندگان ارائه می کنند. در گروه حقوقی آقای داعی حق، پیگیری دعاوی خانواده و امور حسبی، کیفری، حقوق شرکت ها، حقوق کار، حقوق مالکیت فکری، حقوق املاک و مستغلات، حقوق قرادادها و معاملات بازرگانی و … انجام می شود.

آدرس دفتر: ستارخان، خیابان کوثر یکم، پلاک 27، طبقه اول

شماره تماس: 02166934313

زیبا معانی

سرکار خانم زیبا معانی

خانم معانی وکیل پایه یک دادگستری در ستارخان، وکیل متخصص در دعاوی کیفری، حقوقی، خانواده، ملکی و … هستند. دارای سابقه بالا در زمینه وکالت دعاوی مختلف می باشند و به انواع پرونده های انحصار وراثت، قراردادها، وصول مطالبات، ثبت احوال، دعاوی ثبتی، جرایم رایانه ای، دعاوی تجاری، تجارت بین الملل، پرونده های جنایی و … رسیدگی می کنند.

آدرس دفتر: ستارخان، ابتدای باقرخان، پلاک 127، واحد 5

شماره تماس: 09123583726

غلامعلی گل کرمی

آقای گل کرمی وکیل پایه یک دادگستری در ستارخان و عضو کانون وکلای مرکز هستند. در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی، ثبتی و … تخصص و مهارت دارند.

آدرس دفتر: ستارخان، نرسیده به میدان توحید، خیابان کوثر دوم، پلاک یک (مجتمع دلگشا)، طبقه ششم، واحد 38

شماره تماس: 09121437827

بهرام عباسی

آقای بهرام عباسی وکیل ستارخان

آقای عباسی وکیل پایه یک دادگستری در تهران و وکیل متخصص در ستارخان هستند. ایشان رسیدگی به پرونده های قضایی و دعاوی دیگر را می پذیرند و تلاش می کنند تا از پایمال شدن حقوق موکل خود در دادگاه جلوگیری نمایند. فعالیت های ایشان در کرج و تهران به متقاضیان ارائه می گردد و وکالت انواع دعاوی خانوادگی، ملکی، کیفری، حقوقی، ثبتی و … را انجام می دهند.

آقای عباسی به عنوان وکیل پایه یک دادگستری به ارائه طرح شکایت، طرح درخواست، پیگیری مستمر پرونده موکل و ارائه دفاعیه های محکمه پسند و … رسیدگی می کنند.

آدرس دفتر: ستارخان، نرسیده به خیابان خسرو، مجتمع صدف، طبقه سوم، واحد 48

شماره تماس: 09128947151

علی یار رحیمی

آقای علی یار رحیمی وکیل ستارخان

آقای یار رحیمی از وکلای پایه یک دادگستری تهران و وکیل کارکشته در ستارخان هستند. مدرک کارشناسی حقوق خصوصی دارند و با بیش از 25 سال سابقه وکالت یکی از وکلای باتجربه محسوب می شوند و در دعاوی کیفری، حقوقی و ملکی تخصص دارند.

برخی از سوابق آقای یار رحیمی را در زیر لیست کرده ایم:

 • پرونده صدرا خودرو
 • وکیل بانک صادرات ایران
 • پرونده کلاهبرداری شرکت صدرا
 • پرونده کلاهبرداری شرکت تعاونی کارکنان شرکت برق امید
 • پرونده کلاهبرداری شرکت تعاونی کارکنان شهرداری منطقه 5 تهران
 • پروند قتل عمد در دادگاه کیفری متعدد از قبیل سایر جرائم در دادگاه کیفری یک استان اصفهان و سایر استان ها
 • و …

آدرس دفتر: ستارخان، بین پل یادگار امام و خسرو جنوبی، جنب الماس غرب، پلاک 914، طبقه 1

شماره تماس: 09123939268


چرا باید وکیل بگیریم؟

پیچیدگی هایی که در امور حقوقی وجود دارد، ضرورت داشتن وکیل را چند برابر کرده است. حضور فردی که آگاهی کاملی از قوانین و رویه های قضایی دارد، کمک می کند تا مشکلات در دادگاه و مراجع قضایی بهتر و سریع تر حل شوند. زمانی که وکالت پرونده را به وکیل واگذار کنیم، از مشکلات و تنش های روانی دور خواهیم ماند.

وکیل به جدیدترین قوانین و تبصره ها آگاه است و با پیچیدگی های دادگاه ها آشنا است. به همین سبب فرآیند حل پرونده با وجود وکیل، بسیار بهتر و سریع تر پیش می رود.

همینطور وجود وکیل در پرونده های حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی و … باعث می شود تا هزینه های مادی و معنوی محاکم، کمتر شود. در اصل 35 قانون اساسی به وضوح اشاره شده است که در تمام دادگاه ها، طرفین دعوا حق انتخاب وکیل برای خود را دارند و اگر توانایی انتخاب وکیل را نداشته باشند، باید امکان داشتن وکیل برای آنها فراهم شود. به طوری که برای متهمان دعاوی کیفری نیز حق دسترسی به وکیل وجود دارد و برای دفاع از خود می توانند وکیل داشته باشند.

چرا باید وکیل بگیریم؟

هزینه حق الوکاله وکیل در ستارخان چقدر است؟

هزینه وکیل در ستارخان به عوامل بسیاری بستگی دارد و نمی توان مقدار مشخصی را برای آن تعیین کرد. وکلا مجوز و پروانه وکالت دارند و در مقام وکیل می توانند از حقوق موکل دفاع کنند و کارهایی انجام دهند که به موجب عقد وکالت به آنها واگذار گردیده است.

وکیل خوب در ستارخان در برابر کارهایی که برای پرونده موکل انجام می دهد، مستحق دریافت حق الوکاله است. هزینه وکالت و تعرفه وکیل پایه یک دادگستری در قراردادی که میان طرفین منعقد می شود، تعیین می گردد و مقدار مشخصی ندارد. این هزینه به عوامل مختلفی بستگی دارد که میزان تجربه وکیل در این هزینه تاثیر دارد، معمولا هرچه وکیل باتجربه و متبحر باشد حق الوکاله بیشتری دریافت می کند.

وجود وکیل برای پیگیری پرونده های موجود در دادگاه، موجب آرامش خیال و کاهش استرس ما می شود. زمانی که برای حل پرونده وکیل استخدام می کنیم، نیازی نیست که در دادگاه حضور داشته باشیم و وکیل تمامی کارها را انجام می دهد.

در اکثر موارد، حق الزحمه وکیل در قراردادی که میان موکل منعقد می گردد، ذکر می شود. درصورتی که مبلغ آن مشخص نشود، موکل مطابق تعرفه قانونی، می تواند حق الوکاله وکیل و هزینه کاری که او انجام داده است را بپردازد. تعرفه ای که از سوی قانون تعیین شده، برای دعاوی کیفری، مالی، غیرمالی، امور حسبی و … دارای مبالغ متفاوت است.

معرفی وکیل خوب در ستارخان

کلام آخر

تشکر می کنم که تا انتهای مقاله بهترین وکیل ستارخان ما را همراهی کردید. وکلای حاذق بسیار زیادی در تهران مشغول به حرفه وکالت هستند که انتخاب یک نفر از میان آنها سخت است. ما در این مقاله به معرفی وکلای متبحر در ستارخان پرداختیم تا انتخاب راحتی داشته باشید. امیدوارم مطالب برای شما مفید باشد. لطفا سوالات و انتقادات خود را برای ما کامنت کنید.

4.5/5 - (4 امتیاز)

زینب رحمانی

به عنوان یک طراح سایت و نویسنده، دائما در حال یادگیری هستم، همیشه تلاش کردم تا تمام توان خودم رو به کار بگیرم و مطالب حقوقی دقیقی رو در اختیار شما قرار بدم تا شاید بتونم به این شکل گره ای از مشکلات حقوقی شما باز کنم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 1 =

دکمه بازگشت به بالا