وکیل

✅ 10 تا از بهترین وکیل کیانپارس اهواز ⚖️【سال1403】

همان طور که ملزم هستیم در مواجهه با مشکلات جسمی به پزشک مراجعه کنیم، در صورت بروز اختلافات حقوقی نیز لازم است از یک وکیل مجرب و خبره کمک بگیریم و از خود درمانی جدا اجتناب نماییم. دقت داشته باشید که هر گونه اقدام غلط در محاکم قضایی ممکن است خسارت های جبران ناپذیری را برای افراد درگیر در پرونده به همراه داشته باشد. چرا که قوانین و مقررات مربوط به دعاوی حقوقی و کیفری از گستردگی بالایی برخوردار هستند و کسب اطلاع از جزئیات آن ها به تحصیلات نیازمند است. در این مقاله سعی داریم شما را با بهترین وکیل کیانپارس اهواز آشنا کنیم. پس پیشنهاد می دهیم تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل کیانپارس

بهترین وکیل کیانپارس اهواز کیست؟

هر چه قدر هم که دعوای مطرح شده در محاکم قضایی پیش پا افتاده باشد، هرگز نباید خود را استخدام بهترین وکیل خوزستان بی نیاز ببینید. وکیل در طی سال ها فعالیت حقوقی در محاکم قضایی، به تجربیات قابل اتکایی دست پیدا کرده است. تجربیات بهترین وکیل کیانپارس به شما کمک خواهد کرد تا مشکلات پیش آمده را با سهولت بیشتری حل و فصل نمایید. بهترین وکیل پایه یک دادگستری در کیانپارس با تحصیلات آکادمیک در رشته حقوق مجوز حضور در محاکم قضایی را به دست آورده است.

بهترین وکیل کیانپارس اهواز در تلاش است تا آگاهی کاملی از قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی حقوقی و کیفری به دست آورد. آگاهی به چنین قوانینی باعث می شود تا او بتواند در دادگاه دفاع موثر تری را ارائه داده و همواره در صدد بر آید تا از منافع موکل خود دفاع نماید. اعتماد به نفس یک وکیل نقش موثری در کسب پیروزی در دادگاه دارد. لازم است وکیلی که برای رسیدگی به پرونده انتخاب می کنید به کسب موفقیت در دادگاه امید و اطمینان داشته باشد تا در نهایت به این مهم نیز دست پیدا کند.

مشاوره آسان با  بهترین وکیل اهواز  را از دست ندهید!

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه سعی داریم لیست کاملی از وکلای شاخص در زمینه دعاوی حقوقی و کیفری در کیانپارس را به شما ارائه دهیم. لازم است پیش از انتخاب هر یک از وکلای معرفی شده به سابقه و تخصص آن ها توجه ویژه داشته باشید. لطفا تا انتهای مقاله در سایت برترین وکیل با ما همراه باشید:

لیست ۱۰ تا از بهترین وکیل کیانپارس در اهواز را بشناسید! ⚖️

رسول ویسی نژاد

رسول ویسی نژاد

جناب آقای رسول ویسی نژاد وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری هستند. ایشان با تجربه بالا در دعاوی حقوقی، ملکی، خانواده و کیفری فعالیت می کنند. می توانید از مشاوره های حضوری و غیرحضوری ایشان برای روند بهتر پرونده های خود راهنمایی بگیرید.

آدرس دفتر: کیانپارس، بین خیابان یک ودو غربی، پلاک 202 طبقه1

تلفن تماس: 09166140955

فرهاد هادی پور

جناب آقای فرهاد هادی پور وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند. جناب هادی پور در انواع دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، نفقه و در پرونده های کیفری، کلاهبرداری، جعل، خیانت در امانت، سرقت و دعاوی تجاری شامل اسناد تجاری چک و سفته و برات تخصص دارند.

آدرس دفتر: کیانپارس، خیابان میهن شرقی، ساختمان رویال، طبقه 6، واحد 12

تلفن تماس: 09163151457

میترا نظریان

میترا نظریان

خانم میترا نظریان یکی دیگر از وکلای با تجربه شهر کیانپارس هستند. زمینه فعالیت خانم نظریان در دعاوی ملکی، خانواده، حقوقی و کیفری است. مشاوره های خانم نظریان به صورت حضوری و غیرحضوری انجام می شود.

آدرس دفتر: کیانپارس، نبش خیابان 4شرقی، مجتمع امین، طبقه 2، واحد 8

تلفن تماس: 09163136318

عادل نیسی پور

جناب آقای عادل نیسی پور وکیل پایه یک دادگستری و همچنین مشاور حقوقی هستند. ایشان در دعاوی مختلف اعم از ملکی، کیفری و حقوقی فعالیت دارند. تجربه بالای آقای نیسی پور باعث شده موکلین از روند پرونده های خود راضی باشند.

آدرس دفتر: کیانپارس، فلکه سوم کیانپارس، پاساژ سیامک، طبقه 1، دفتر وکالت

تلفن تماس: 09161112296

سارا امید

سارا امید

سرکار خانم سارا امید وکیل و مشاور حقوقی هستند. ایشان در زمینه های دعاوی کیفری قتل، کلاهبرداری، جعل و خیانت در امانت اختلاس، ارتشاء، مطالبه دیه، قتل و همچنین دعاوی حقوقی خلع ید، اثبات مالکیت، تخلیه اماکن تجاری و مسکونی ، سرقفلی ، چک ، سفته ، قبوض، اسناد عادی، مهریه ، نفقه، طلاق، حضانت، امور اقتصادی ،ورشکستگی فعالیت می کنند.

آدرس دفتر: کیانپارس، بلوار چمران، بین شهریور و دانشور شرقی، مجتمع شمیم، طبقه 3، واحد 6

تلفن تماس: 09166012088

سه اشتباه رایج در انتخاب بهترین وکیل کیانپارس اهواز

باید همواره به این نکته توجه داشته باشید که مهارت های وکیل مورد نظر نتیجه ای مستقیم در احتمال پیروزی در پرونده دارد. چرا که وکیل با استفاده از مهارت های خود قادر است مسیر پرونده را به کلی تغییر داده و از منافع موکل خود دفاع نماید. از این رو، انتخاب بهترین وکیل کیانپارس اهواز از اهمیت بالایی برخوردار است و باید در این مسیر از هر گونه اشتباه دوری کرده و انتخابی درست را داشته باشیم؛ اما این امر بیش از هر چیز به افزایش سطح دانش حقوقی در جامعه نیازمند است.

در ادامه سعی داریم به سه مورد از رایج ترین اشتباهاتی که معمولا در بین افراد درگیر در پرونده رایج است را مورد ارزیابی قرار دهیم. لازم است با مطالعه دقیق این مطلب راه را برای انتخابی مطلوب و امید بخش هموار سازد. این اشتباهات به شرح زیر است:

عدم استخدام وکیل به دلیل نداشتن توان مالی مناسب: یکی از مهم ترین اشتباهاتی که معمولا افراد در زمان انتخاب وکیل با آن دست و پنجه نرم می کنند، عدم استخدام یک حقوقدان کاربلد برای رسیدگی به پرونده به دلیل مسائل مالی و عدم تمکن مالی مناسب است. دقت داشته باشید که در ابتدا لازم است با وکلای مختلف در ارتباط باشید و جزئیات پرونده را با آن ها به اشتراک بگذارید تا وکیلی مقرون به صرفه پیدا کنید. دقت داشته باشید که هزینه های ناشی از شکست در پرونده بیشتر از حق الوکاله وکیل است.

عدم استخدام وکیل به دلیل نحوه پرداخت حق اقوکاله: یکی دیگر از اشتباهات مرسوم در زمینه انتخاب وکیل، تصور غلطی است که اعضای جامعه از نحوه پرداخت دستمزد و هزینه وکیل مورد نظر دارند. باید اشاره داشته باشیم که لازم نیست تمامی دستمزد وکیل را در همان ابتدا به او پرداخت نمایید و در این خصوص می توانید با بهترین وکیل کیانپارس به توافق برسید. می توانید شرایط مالی خود را با وکیل در میان گذاشته و از او بخواهید که با توافق شما، راه درست برای پرداخت را مشخص کند.

عدم بیان رازهای مربوط به پرونده: یکی دیگر از اشتباهات رایج در خصوص مسائل مربوط به استخدام وکیل در این است که عده ای به دلایل مختلف از بازگو کردن جزئیات پرونده برای وکیل خودداری می کنند. این موضوع ممکن است به دلیل خجالت موکل، ترس، استرس، شرم، حیا و یا هر موضوع دیگری باشد. باید دقت داشته باشید که این یک اشتباه بسیار مهلک است. چرا که در پرونده های حقوقی و کیفری حتی بیان کوچک ترین نکات نیز می تواند به کسب پیروزی در دادگاه کمک کند.

بهترین وکیل کیانپارس

بعد از انتخاب وکیل کیانپارس اهواز چه باید کرد؟

در ابتدا لازم است از میان گزینه های مختلف، با استفاده از معیارهایی که در اختیار دارید، بهترین وکیل کیانپارس اهواز را انتخاب کرده و برای ملاقات با او وقت تعیین کنید. برای این کار لازم است با دفتر وکیل مورد نظر تماس گرفته و پس از بیان کلیاتی در خصوص پرونده از او وقت ملاقات درخواست کنید. لازم است وکیل و موکل در زمان تعیین شده در محل مقرر حاضر شده و زمان شناس بودن خود را به اثبات برسانند. از همین موضوع می توانید نظم و انضباط وکیل مورد نظر را مورد ارزیابی قرار دهید.

در جلسه ای که به منظور ملاقات حضوری با وکیل تدارک دیده اید، می بایست تمامی جزئیات پرونده را بازگو نموده و دغدغه های خود را نیز با وکیل به اشتراک بگذارید. در قسمت قبل اشاره داشتیم که ترس، استرس، حیا و مواردی از این جنس می تواند شما را به سمت شکست سوق دهد. همچنین لازم است وکیل نیز با دقت به مطالعه کامل پرونده بپردازد تا اطلاعات خود را در این زمینه افزایش دهد. تنها در این صورت است که وکیل می تواند نظر خود را مبنی بر همکاری یا عدم آن اعلام دارد.

یکی از موضوعات مهمی که لازم است در جلسات ملاقات حضوری با وکیل مورد نظر مطرح شود، حق الوکاله درخواستی برای عهده دار شدن پرونده است. دقت داشته باشید که وکیل دارای شغلی آزاد است و در نتیجه ترجیح می دهد در گام نخست دستمزد خود را به صورت توافقی با موکل خود تعیین نماید. آیین نامه صادر شده برای وکلا به بررسی دستمزدها در شرایط و پرونده های مختلف پرداخته است و میزان آن را مشخص کرده است؛ اما همچنان توافق دو طرف در اولویت وکیل است.

در صورتی که توافقات کامل در خصوص تمامی مسائل مطرح شده به انجام رسید، لازم است قراردادی بین دو طرف منعقد شود تا از بروز اختلافات جدی در آینده جلوگیری کند. در این قرارداد تکلیف مسائل مختلف مشخص می شود و برای آن ها ضمانت اجرایی در نظر گرفته می شود. همچنین می توانید تکلیف حق الوکاله در صورت شکست در پرونده را نیز با توافق کامل با وکیل مشخص کنید. در صورت عدم امضای قرارداد و عدم تعیین مبلغ، حق الوکاله بر اساس تعرفه وکالت محاسبه می شود.

بهترین وکیل کیانپارس

کلام آخر

از شما تشکر می کنیم که تا پایان مقاله با ما همراه بودید. در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل کیانپارس اهواز آشنا کنیم تا در کمترین زمان به گزینه مطلوب خود دست پیدا کنید. در ادامه تلاش کردیم به اشتباهات رایج در انتخاب وکیل اشاره داشته باشیم و در انتهای مقاله نیز اقدامات لازم پس از انتخاب وکیل را مورد بررسی قرار دادیم. اکنون از شما درخواست می کنیم که نظرات و تجربیات خود را در خصوص مطالب ذکر شده با سایر مخاطبان برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 2 =

دکمه بازگشت به بالا