وکلا

10 تا از بهترین وکیل خوزستان ⚖️ + آدرس و شماره ☎️️【سال1403】

منظور از یک وکیل خبره در واقع فردی می باشد که پرونده‌ های حقوقی متعددی را در زمینه دعاوی مختلف تجربه و اکثر آنها را با نتایج مطلوب و رضایت بخش موکل به پایان رسانده باشد. میزان تجربه و سابقه یک وکیل، معیار مناسبی جهت شناخته شدن به عنوان بهترین وکیل حقوقی می باشد. بهترین وکیل خوزستان با داشتن آگاهی کافی نسبت به کلیه قوانین جاریه کشور، باید بتواند متبحرانه و حرفه‌ ای به امر وکالت بپردازد. از رایج ترین دغدغه‌ های فکری افراد در زمان رو به رو شدن با یک مشکل حقوقی، پیدا کردن یک وکیل مجرب و حرفه‌ ای و آشنا به قوانین حقوقی می باشد. در ادامه به ارائه توضیحات بیشتری در این زمینه می پردازیم و خواهشمندم تا پایان مقاله در برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل خوزستان کیست؟

بهترین وکیل خوزستان کیست؟

بهترین وکیل خوزستان با تسلط بر حوزه های مختلف وکالتی نظیر دعاوی خانوادگی، مالی، ملکی، ثبتی، تجاری، کیفری و … تلاش می کند تا مردم را در برابر دشوارترین موقعیت های زندگی کمک کند، به خصوص در کلان شهری مانند شهر اهواز نیاز است به یک وکیل خوب مراجعه کنید و مشاوره های لازم را دریافت کنید.

دسترسی سریع و مشاوره آسان با بهترین وکیل اهواز

در تمامی شهرهای کشور، وکلای حاذق و کاربلدی وجود دارند که هدف هر یک از آنها احقاق حقوق موکلین می باشد. در شهرهای مختلف استان خوزستان نیز وکلای بسیار زیادی وجود دارند که در حوزه های گوناگون وکالتی مشغول به فعالیت هستند تا بتوانند به مردم شهر اهواز در مسائل حقوقی کمک کنند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه این مقاله به معرفی 10 مورد از بهترین وکیل خوزستان می پردازیم، لذا خواهشمندم تا پایان مقاله در برترین وکیل همراه ما باشید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل خوزستان سال 1403!

مجتبی شمسی پور

مجتبی شمسی پور بهترین وکیل خوزستان

آقای مجتبی شمسی پور وکیل دادگستری و عضو مرکز وکلا کارشناسان قوه قضائیه استان خوزستان به شماره پروانه ی 72916 می باشد؛

بخشی از سوابق آقای مجتبی شمسی پور به شرح ذیل می باشد:

 • پذیرفته استعداد های درخشان  در مقطع کارشناسی ارشد حقوق خصوصی.
 • دبیر کمیته ی انظباطی هیئت دوچرخه سواری آبادان.
 • کارشناس حقوقی اتاق بازرگانی صنایع و معادن شهرستان آبادان.
 • کارشناس اتاق داوری، اتاق بازرگانی صنایع و معادن شهرستان آبادان.
 • همکار افتخاری با واحد حقوقی شرکت پالایش نفت آبادان به مدت 1 سال.
 • همکاری با دفتر حمایت حقوقی و ایثارگران شهرستان آبادان.
 • مشاور حقوقی خانواده های عضو بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان آبادان.

آقای مجتبی شمسی پور با به کارگیری تخصص و پیگیری های مداوم در پرونده های مراجعه شده به ایشان سعی دارد تا مطلوب ترین نتیجه ی ممکن را برای موکل های خود رقم بزند.

پرونده هایی که ایشان در حوزه ی کاری خود انجام میدهد شامل:

 • دعاوی حقوقی: خانواده ( مهریه ، تعدیل اقساط مهریه و طلاق توافقی) دعاوی راجع به املاک ( اجاره و رهن و خود ملک)، انحصار وراثت، ارث، تحریر ترکه و همچنین دعاوی در خصوص چک و سفته، اعسار از پرداخت محکوم به و دعوای الزام به تنظیم سند رسمی می باشد.
 • دعاوی کیفری: مراجعه به شعب بازپرسی، دادیاری و اجرای احکام کیفری و همچنین وکالت در دعاوی کیفری 2 و تعزیرات حکومتی جهت امور: ضرب و جرح ، مواد مخدر، جعل، کلاهبرداری، توهین و تهدید، تحصیل مال از طریق نامشروع، آدم ربایی و سرقت، مصرف الکل( شرب خمر)، رشوه،  نشر اکاذیب و اعاده حیثیت، کلاهبرداری رایانه ای و سایر مشکلات کیفری.
 • اداره کار: دعاوی کارگری کارفرمایی و حقوق و بیمه، هیات های حل اختلاف اداره کار( هئیت تشخیص و هئیت نظارت) است.

شماره تماس: 09382856543
آدرس دفتر: آبادان

دکتر سید ایمان موسوی

دکتر سید ایمان موسوی بهترین وکیل اهواز

دکتر سید ایمان موسوی وکیل پایه یک دادگستری و مدرس دانشگاه با بیش از ۱۳ سال سابقه و در مجموع حدود پانصد پرونده جریانی و مختومه در حوزه های مختلف دعاوی خانواده، ملکی، کیفری و … که به لطف خداوند باریتعالی دربیش از ۹۹ درصد پرونده ها مورد وکالت موفقیت آمیز به پایان رسانده است.

از خصوصیات بارز ایشان تحلیل دقیق پرونده حقوقی با بهره مندی از رویه حاکم حقوقی و آخرین آرای صادره در خصوص پرونده شما و ارائه راهکار با در نظر گرفتن شرایط زمانی و مالی ست.

از دیگر شیوه های بدیع ایشان بهره مندی از متخصصین در امور مشکل و پیچیده حقوقی است بطور مثال در دعاوی پیچیده اراضی منابع طبیعی و تصادفات و … بهره مندی از نظرات کارشناسان متبحر و با تجربه حوزه اراضی منابع طبیعی و راهنمایی و رانندگی ست.

شماره تماس: 09163138751
لطفا جهت رزو تایم ملاقات به شماره فوق پیامک بدهید.
آدرس دفتر: خوزستان، اهواز، امانیه، خیابان منصفی نبش پودات، مجتمع صدرا، طبقه چهارم

امیر کروشاوی

امیر کروشاوی وکیل در خوزستان

جناب آقای امیر کروشاوی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در استان خوزستان و در شهر اهواز هستند. ایشان بیش از 15 سال تجربه وکالت موفق را در کارنامه خود دارا می باشند و تا به امروز موفق شده اند پرونده های حقوقی بسیار زیادی را با موفقیت به پایان برسانند و رضایت موکلین را بدست آورند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای 15 سال سابقه کار
 • اخذ پروانه وکالت از سوی قوه قضائیه
 • دارای مدرک کارشناسی حقوق قضائی
 • دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، دعاوی کیفری، دعاوی ثبتی، دعاوی راهنمایی و رانندگی، تعزیرات، طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه، استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان، اعسار، تملک اپارتمان ها، شرکت های تجاری، شهرداری، عقود و معاملات، مطالبه خسارت

آدرس دفتر: خوزستان، اهواز، خیابان انقلاب، نبش خیابان ولیعصر، مجتمع وکلا، طبقه 2، واحد 4

شماره تماس: 09166110390

سید علی معادی

سید علی معادی بهترین وکیل خوزستان

آقای سیدعلی معادی، وکیل پایه یک دادگستری، کارشناس ارشدحقوق خصوصی، سابقه 10 سال وکالت با شماره پروانه۴۵۷۲۲ دارای 15سال سابقه حقوقی در سازمان بنادر و دریانوردی و اداره ثبت اسناد و املاک و کار و رفاه اجتماعی

برخی از تخصص ایشان:

 • دعاوی الزام به تنظیم سند رسمی ملک و سایر دعاوی مربوط به آن،
 • دعاوی فروش مال غیر
 • دعاوی ثبتی
 • دعاوی خلع ید و تصرف
 • ابطال سند رسمی
 • دعاوی خیانت در امانت
 • دعاوی انتقال منافع مال غیر
 • دعاوی تغییر کاربری زمین بدون مجوز
 • دعاوی اسناد جعلی که در خرید و فروش املاک و معاملات آن
 • دعاوی خانواده و هویت قانونی
 • دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست و قیم
 • دعاوی مالی، تجاری، قراردادها
 • چک، داوری، قراردادها، مناقصات، اختلافات مالی، سفته، برات، فاکتور، رسید عادی و …
 • جرایم علیه شخصیت و هویت
 • افترا، توهین، اظهارات خلاف واقع، نشر اکاذیب، شهادت دروغ، هتک حرمت، تهدید و اجبار، اکراه، افشای سر، ایجاد مزاحمت

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره آقای سید علی معادی، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 0916132434609122161227
آدرس دفتر:
خرمشهر، سایت اداری، جنب دادگستری، دفتر وکالت معادی

صادق دادک

صادق دادک وکیل خوزستان

جناب آقای صادق دادک وکیل پایه یک دادگستری در استان خوزستان هستند و به فعالیت در حوزه های حقوقی مختلف مشغول می باشند. ایشان مشاوره های حقوقی بسیار کاربردی و اصولی را در اختیار مردم قرار می دهند و با آن ها تعاملات بسیار خوبی را برقرار می کنند تا مردم راحت تر بتوانند مشکلات حقوقی خود را با ایشان در میان بگذارند.

برخی از مهارت ها و حوزه های تخصصی:

 • بیش از 15 سال سابقه وکالت
 • دارای مدرک کارشناسی علوم قضایی
 • متخصص در حوزه اسناد رسمی و تجاری، اعسار، تملک اپارتمان ها، دعاوی ملکی، دعاوی کیفری، دعاوی خانواده، ارث و میراث، مواد مخدر، دیوان عدالت اداری، دیون، ثبت و احوال، اسناد رسمی و تجاری، خیانت در امانت، تحصیل مال از طریق نامشروع، ربا، فروش و انتقال مال غیر، سرقت

آدرس دفتر: خوزستان، ملاثانی، بلوار امام خمینی، نبش خیابان دوم، طبقه فوقانی بانک سپه

شماره تماس: 09163002838

سارا ارزانی بیرگانی

سارا ارزانی بیرگانی وکیل در خوزستان

سرکار خانم سارا ارزانی وکیل پایه یک دادگستری و از بهترین وکیل های خوزستان می باشد. او در تمامی زمینه های حقوقی پرونده قبول میکند و مشاوره تخصصی ارائه می دهد. خانم ارزانی در تنظیم اسناد و مدارم، تنظیم دادخواست، شکوائیه تبحر ویژه ای دارد و شما می توانید از مهارت های او در جهت پیشبرد پرونده خود استفاده کنید.

آدرس: خوزستان، مسجد سلیمان، خیابان آزادی، کوچه پزشکان، طبقه بالای موبایل نفت

شماره تماس: ۰۹۱۶۳۱۹۳۱۵۱

داود ابراهیمی

داود ابراهیمی وکیل خوزستان

جناب آقای داود ابراهیمی وکیل پایه یک دادگستری می باشد. او از نظر موکلین بهترین وکیل خوزستان می باشد چون پیگیری های مستمر و منظم ایشان باعث شده بسیاری از پرونده ها در کوتاه ترین زمان به نتیجه برسد. شما می توانید از مشاوره های حضوری و غیرحضوری آقای ابراهیمی بهره مند شوید.

آدرس: خوزستان، ایذه، میدان امام علی، کوچه جنب بانک ملی مرکزی

شماره تماس: ۰۹۱۶۶۹۱۱۸۵۲

ساجده ابوهلال

ساجده ابوهلال وکیل خوزستان

سرکار خانم ساجده ابوهلال وکیل پایه یک دادگستری به شماره پروانه وکالت 51154 می باشد. ایشان در تمامی زمینه ها فعالیت دارد ولی بصورت تخصصی در حوزه های خانواده و حقوقی و ثبتی پرونده قبول می کند و همچنین یک جلسه رایگان جهت مشاوره برای موکلین خود در نظر دارد. شما حتی می توانید پرونده های خود را با مشاوره های او تا حد زیادی حل کنید.

آدرس: خوزستان، آبادان

شماره تماس: ۰۹۰۳۱۶۳۶۲۷۷


اهمیت شناخت بهترین وکیل خوزستان

تمامی افراد جامعه در زمان مواجه شدن با مشکلات حقوقی نیاز دارند از یک وکیل مجرب و معتمد کمک بگیرند. جهت شناخت بهتر یک وکیل و اعتماد به او، پیشنهاد می شود یک جلسه مشاوره با او برگزار کنید تا بتوانید خصوصیات مربوط به یک وکیل موفق را در او کشف کنید و با داشتن آگاهی و شناخت کافی، او را به عنوان بهترین وکیل خوزستان انتخاب کنید. پیشنهاد می شود پیش از برگزاری جلسه مشاوره با وکیل مدنظر که قصد بررسی شرایط او جهت اعطای وکالت را دارید، به این مسئله دقت کنید و با خود روراست باشید که با وکیل مرد بهتر می توانید ارتباط برقرار کنید یا وکیل زن. گاها ممکن است موکلین خانم با بهترین وکیل زن در اهواز راحت تر باشند و همین مسئله بسیار مهم است.

بیشتر بخوانید: ۱۰ تا از بهترین وکیل زن در اهواز

برخی از موکلین در اواسط مسیر و به علت وجود همین نکته ابتدایی در برقراری ارتباط با وکیل خود دچار مشکلات متعددی می شوند. اگر جنسیت وکیل برایتان اهمیتی ندارد و فقط میزان تخصص و تجربه او برایتان مهم است، انتخاب آسان تری خواهید داشت. در جلسه اولیه مشاوره، به بیان و کلام بهترین وکیل خوزستان دقت کنید. او باید کاملا رسا و شیوا صحبت کند تا کلام و استدلال هایش در محضر دادگاه تاثیرگذار باشد و به خوبی بتواند از حقوق شما دفاع کند.

اهمیت شناخت بهترین وکیل خوزستان

ویژگی های بهترین وکیل خوزستان

جهت انتخاب بهترین وکیل خوزستان، آگاهی از ویژگی ها و خصوصیات یک وکیل موفق کاملا الزامی می باشد. شما با شناخت این ویژگی ها می توانید بهترین وکیل خوزستان را به راحتی انتخاب کنید و  وکیل مبتدی و کم تجربه را از وکیل حرفه ای تشخیص دهید. گاهی انتخاب نادرست یک وکیل جهت طی نمودن یک پرونده حقوقی، می تواند خسارات جبران ناپذیری را به بار آورد و باخت موکل را در پرونده ای که خود را کاملا حق به جانب می داند، رقم زند. در نتیجه توصیه می شود در انتخاب وکیل، یک سری ویژگی ها را درنظر داشته باشید که عبارتند از:

قدرت بیان و نفوذ کلامی در حرفه وکالت، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. درصد بالایی از موفقیت یک وکیل به قدرت بیان و نفوذ کلام او وابسته است. وکیلی می تواند به درستی از حقوق موکلش دفاع کند که با تسلط بر معنای واژه ها و قدرت بیانش، بتواند به قاضی در تشخیص حقیقت کمک کرده باشد. اگر وکیل از دانش بالایی برخوردار باشد و حتی دارای اسناد و مدارک کافی جهت احقاق حقوق موکل خود باشد، اما قدرت بیان ضعیفی داشته باشد و سپس نتواند با بیان شیوای خود تاثیری بر رای دادگاه بگذارد، بی شک وکیلی ناموفق است و معمولأ تلاش چنین وکلایی در احقاق حقوق موکل بی نتیجه خواهد ماند.

میزان جسارت و شجاعت یک وکیل، جزوء آن دسته از ویژگی هایی است که شاید در وهله اول توجه موکلین را جلب نکند، اما گاهی جسارت و شجاعت وکیل در دادگاه، برگ برنده او در پرونده مربوطه خواهد بود. در بعضی از موارد وکیل نیازمند جمع آوری اسناد و مدارک مثبت به نفع موکل خود است و در این راه مجبور به رویارویی با شرایط مختلفی است که شجاعت و جسارت، در این شرایط معنای حقیقی پیدا می کند.

ویژگی های بهترین وکیل خوزستان

کلام آخر

هر انسانی در مواجهه با مسائل حقوقی، نیاز دارد وکیل شایسته ای برای خود انتخاب کند و کلیه امورات وکالتی را به او واگذار کند. تجربه نشان داده که پرونده هایی که به وکیل واگذار شده اند، درصد موفقیت در آن ها بسیار بالا بوده و در مدت زمان محدودتری هم کار پرونده خاتمه پیدا می کند. ما در این مقاله تمام تلاش خود را به کار گرفتیم تا اطلاعات جامع و مفیدی درباره بهترین وکیل خوزستان در اختیارتان قرار دهیم. خواهشمندم پس از مطالعه مقاله، نظرات خود را برایمان کامنت کنید.

5/5 - (3 امتیاز)

مینا کریمی

مینا کریمی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون حقوقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − شش =

دکمه بازگشت به بالا