حقوقیوکیل

10 تا از بهترین وکیل خوزستان ⚖️【سال1402】

منظور از یک وکیل خبره در واقع فردی می باشد که پرونده‌ های حقوقی متعددی را در زمینه دعاوی مختلف تجربه و اکثر آنها را با نتایج مطلوب و رضایت بخش موکل به پایان رسانده باشد. میزان تجربه و سابقه یک وکیل، معیار مناسبی جهت شناخته شدن به عنوان بهترین وکیل حقوقی می باشد. بهترین وکیل خوزستان با داشتن آگاهی کافی نسبت به کلیه قوانین جاریه کشور، باید بتواند متبحرانه و حرفه‌ ای به امر وکالت بپردازد. از رایج ترین دغدغه‌ های فکری افراد در زمان رو به رو شدن با یک مشکل حقوقی، پیدا کردن یک وکیل مجرب و حرفه‌ ای و آشنا به قوانین حقوقی می باشد. در ادامه به ارائه توضیحات بیشتری در این زمینه می پردازیم و خواهشمندم تا پایان مقاله در برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل خوزستان کیست؟

بهترین وکیل خوزستان کیست؟

بهترین وکیل خوزستان با تسلط بر حوزه های مختلف وکالتی نظیر دعاوی خانوادگی، مالی، ملکی، ثبتی، تجاری، کیفری و … تلاش می کند تا مردم را در برابر دشوارترین موقعیت های زندگی کمک کند، به خصوص در کلان شهری مانند شهر اهواز نیاز است به بهترین وکیل اهواز مراجعه کنید و مشاوره های لازم را دریافت کنید.

در تمامی شهرهای کشور، وکلای حاذق و کاربلدی وجود دارند که هدف هر یک از آنها احقاق حقوق موکلین می باشد. در شهرهای مختلف استان خوزستان نیز وکلای بسیار زیادی وجود دارند که در حوزه های گوناگون وکالتی مشغول به فعالیت هستند تا بتوانند به مردم شهر اهواز در مسائل حقوقی کمک کنند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه این مقاله به معرفی 10 مورد از بهترین وکیل خوزستان می پردازیم، لذا خواهشمندم تا پایان مقاله در برترین وکیل همراه ما باشید.

دکتر سید ایمان موسوی

دکتر سید ایمان موسوی بهترین وکیل اهواز

دکتر سید ایمان موسوی وکیل پایه یک دادگستری و مدرس دانشگاه با بیش از ۱۳ سال سابقه و در مجموع حدود پانصد پرونده جریانی و مختومه در حوزه های مختلف دعاوی خانواده، ملکی، کیفری و … که به لطف خداوند باریتعالی دربیش از ۹۹ درصد پرونده ها مورد وکالت موفقیت آمیز به پایان رسانده است.

از خصوصیات بارز ایشان تحلیل دقیق پرونده حقوقی با بهره مندی از رویه حاکم حقوقی و آخرین آرای صادره در خصوص پرونده شما و ارائه راهکار با در نظر گرفتن شرایط زمانی و مالی ست.

از دیگر شیوه های بدیع ایشان بهره مندی از متخصصین در امور مشکل و پیچیده حقوقی است بطور مثال در دعاوی پیچیده اراضی منابع طبیعی و تصادفات و … بهره مندی از نظرات کارشناسان متبحر و با تجربه حوزه اراضی منابع طبیعی و راهنمایی و رانندگی ست.
ایشان به گونه ای به شما مشاوره میدهد که بهترین تصمیم را در خصوص روند پرونده و حتی ضرورت انعقاد قرارداد با وکیل بگیرید. جهت اعطای وکالت و بهره‌مندی از مشاوره ایشان می توانید با شماره های زیر با ایشان در ارتباط باشید.

شماره تماس: 09163138751
لطفا جهت رزو تایم ملاقات به شماره فوق پیامک بدهید.
آدرس دفتر: 
خوزستان، اهواز، امانیه، خیابان منصفی نبش پودات، مجتمع صدرا، طبقه چهارم

امیر کروشاوی

امیر کروشاوی

جناب آقای امیر کروشاوی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در استان خوزستان و در شهر اهواز هستند. ایشان بیش از 15 سال تجربه وکالت موفق را در کارنامه خود دارا می باشند و تا به امروز موفق شده اند پرونده های حقوقی بسیار زیادی را با موفقیت به پایان برسانند و رضایت موکلین را بدست آورند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای 15 سال سابقه کار
 • اخذ پروانه وکالت از سوی قوه قضائیه
 • دارای مدرک کارشناسی حقوق قضائی
 • دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، دعاوی کیفری، دعاوی ثبتی، دعاوی راهنمایی و رانندگی، تعزیرات، طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه، استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان، اعسار، تملک اپارتمان ها، شرکت های تجاری، شهرداری، عقود و معاملات، مطالبه خسارت

آدرس دفتر: خوزستان، اهواز، خیابان انقلاب، نبش خیابان ولیعصر، مجتمع وکلا، طبقه 2، واحد 4

شماره تماس: 09166110390

فاطمه زارع

فاطمه زارع

سرکار خانم فاطمه زارع یکی دیگر از وکلای مجرب و شناخته شده در استان خوزستان می باشند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند. سرکار خانم زارع با پیگیری دقیق و سریع در کوتاه ترین برهه زمانی ممکن پرونده شما را به بهترین صورت به اتمام می رساند و شهرت ایشان به عنوان بهترین وکیل از تعداد بالای پرونده های موفق ایشان نشات می گیرد.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • اخذ پرونده های حقوقی، نوشتن اوراق قضایی و ارائه مشاوره های حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در دعاوی شفعه، دعاوی تصرف عدوانی، دعاوی خلع ید، ممانعت از حق و مزاحمت، دعاوی مربوط به اثبات مالکیت و اثبات اصل حق ارتفاق و انتفاع، دعاوی سرقفلی و حق کسب و پیشه، دعاوی تخلیه عین مستاجره
 • متخصص در حوزه دعاوی ملکی، دعاوی کیفری، دعاوی خانواده، ارث و میراث، مواد مخدر، دیوان عدالت اداری، ثبت و احوال، اسناد رسمی و تجاری، قاچاق کالا و ارز، موجر و مستاجر، تعزیرات و مجازات‌های بازدارنده، تملک اپارتمان‌ها، اعسار و …

آدرس دفتر: خوزستان، آبادان، امیری، روبروی داروخانه هندیجانی، ساختمان پارسیان، طبقه 4، واحد 16

شماره تماس: 09173235361

صادق دادک

صادق دادک

جناب آقای صادق دادک وکیل پایه یک دادگستری در استان خوزستان هستند و به فعالیت در حوزه های حقوقی مختلف مشغول می باشند. ایشان مشاوره های حقوقی بسیار کاربردی و اصولی را در اختیار مردم قرار می دهند و با آن ها تعاملات بسیار خوبی را برقرار می کنند تا مردم راحت تر بتوانند مشکلات حقوقی خود را با ایشان در میان بگذارند.

برخی از مهارت ها و حوزه های تخصصی:

 • بیش از 15 سال سابقه وکالت
 • دارای مدرک کارشناسی علوم قضایی
 • متخصص در حوزه اسناد رسمی و تجاری، اعسار، تملک اپارتمان ها، دعاوی ملکی، دعاوی کیفری، دعاوی خانواده، ارث و میراث، مواد مخدر، دیوان عدالت اداری، دیون، ثبت و احوال، اسناد رسمی و تجاری، خیانت در امانت، تحصیل مال از طریق نامشروع، ربا، فروش و انتقال مال غیر، سرقت

آدرس دفتر: خوزستان، ملاثانی، بلوار امام خمینی، نبش خیابان دوم، طبقه فوقانی بانک سپه

شماره تماس: 09163002838

اهمیت شناخت بهترین وکیل خوزستان

تمامی افراد جامعه در زمان مواجه شدن با مشکلات حقوقی نیاز دارند از یک وکیل مجرب و معتمد کمک بگیرند. جهت شناخت بهتر یک وکیل و اعتماد به او، پیشنهاد می شود یک جلسه مشاوره با او برگزار کنید تا بتوانید خصوصیات مربوط به یک وکیل موفق را در او کشف کنید و با داشتن آگاهی و شناخت کافی، او را به عنوان بهترین وکیل خوزستان انتخاب کنید. پیشنهاد می شود پیش از برگزاری جلسه مشاوره با وکیل مدنظر که قصد بررسی شرایط او جهت اعطای وکالت را دارید، به این مسئله دقت کنید و با خود روراست باشید که با وکیل مرد بهتر می توانید ارتباط برقرار کنید یا وکیل زن. گاها ممکن است موکلین خانم با بهترین وکیل زن در اهواز راحت تر باشند و همین مسئله بسیار مهم است.

اهمیت شناخت بهترین وکیل خوزستان

برخی از موکلین در اواسط مسیر و به علت وجود همین نکته ابتدایی در برقراری ارتباط با وکیل خود دچار مشکلات متعددی می شوند. اگر جنسیت وکیل برایتان اهمیتی ندارد و فقط میزان تخصص و تجربه او برایتان مهم است، انتخاب آسان تری خواهید داشت. در جلسه اولیه مشاوره، به بیان و کلام بهترین وکیل خوزستان دقت کنید. او باید کاملا رسا و شیوا صحبت کند تا کلام و استدلال هایش در محضر دادگاه تاثیرگذار باشد و به خوبی بتواند از حقوق شما دفاع کند.

ویژگی های بهترین وکیل خوزستان

جهت انتخاب بهترین وکیل خوزستان، آگاهی از ویژگی ها و خصوصیات یک وکیل موفق کاملا الزامی می باشد. شما با شناخت این ویژگی ها می توانید بهترین وکیل خوزستان را به راحتی انتخاب کنید و  وکیل مبتدی و کم تجربه را از وکیل حرفه ای تشخیص دهید. گاهی انتخاب نادرست یک وکیل جهت طی نمودن یک پرونده حقوقی، می تواند خسارات جبران ناپذیری را به بار آورد و باخت موکل را در پرونده ای که خود را کاملا حق به جانب می داند، رقم زند. در نتیجه توصیه می شود در انتخاب وکیل، یک سری ویژگی ها را درنظر داشته باشید که عبارتند از:

ویژگی های بهترین وکیل خوزستان

قدرت بیان و نفوذ کلامی در حرفه وکالت، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. درصد بالایی از موفقیت یک وکیل به قدرت بیان و نفوذ کلام او وابسته است. وکیلی می تواند به درستی از حقوق موکلش دفاع کند که با تسلط بر معنای واژه ها و قدرت بیانش، بتواند به قاضی در تشخیص حقیقت کمک کرده باشد. اگر وکیل از دانش بالایی برخوردار باشد و حتی دارای اسناد و مدارک کافی جهت احقاق حقوق موکل خود باشد، اما قدرت بیان ضعیفی داشته باشد و سپس نتواند با بیان شیوای خود تاثیری بر رای دادگاه بگذارد، بی شک وکیلی ناموفق است و معمولأ تلاش چنین وکلایی در احقاق حقوق موکل بی نتیجه خواهد ماند.

میزان جسارت و شجاعت یک وکیل، جزوء آن دسته از ویژگی هایی است که شاید در وهله اول توجه موکلین را جلب نکند، اما گاهی جسارت و شجاعت وکیل در دادگاه، برگ برنده او در پرونده مربوطه خواهد بود. در بعضی از موارد وکیل نیازمند جمع آوری اسناد و مدارک مثبت به نفع موکل خود است و در این راه مجبور به رویارویی با شرایط مختلفی است که شجاعت و جسارت، در این شرایط معنای حقیقی پیدا می کند.

کلام آخر

هر انسانی در مواجهه با مسائل حقوقی، نیاز دارد وکیل شایسته ای برای خود انتخاب کند و کلیه امورات وکالتی را به او واگذار کند. تجربه نشان داده که پرونده هایی که به وکیل واگذار شده اند، درصد موفقیت در آن ها بسیار بالا بوده و در مدت زمان محدودتری هم کار پرونده خاتمه پیدا می کند. ما در این مقاله تمام تلاش خود را به کار گرفتیم تا اطلاعات جامع و مفیدی درباره بهترین وکیل خوزستان در اختیارتان قرار دهیم. خواهشمندم پس از مطالعه مقاله، نظرات خود را برایمان کامنت کنید.

5/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − یک =

دکمه بازگشت به بالا