طلاقوکیل

10 تا از بهترین وکیل طلاق در بابل ⚖️【سال1402】

در حال حاضر کمک گرفتن از یک وکیل جهت رفع نمودن مشکلات قضایی بسیار رایج شده است و معمولاً افراد به تنهایی خودشان جهت پیگیری پرونده های طلاق، اقدامی نمی کنند و یا حتی برخی دیگر پس از انجام معاملاتی که دچار دردسر می‌ شوند یا فریب می‌ خورند، سریعاً به سراغ یک وکیل متخصص در آن حوزه می روند. یکی از دلایل مهم افزایش پرونده های قضایی در دادگاه، عدم استفاده از مشاوره های یک وکیل و دریافت راهنمایی های لازم از آنها در امورات قضایی می باشد. در ادامه مقاله قصد داریم توضیحاتی درباره بهترین وکیل طلاق در بابل در اختیارتان قرار دهیم، لذا خواهشمندم تا پایان مقاله در وب سایت برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل طلاق در بابل کیست؟

بهترین وکیل طلاق در بابل کیست؟

بهترین وکیل طلاق در بابل به شخصی گفته می شود که با استفاده از دانش و تجربه خود در زمینه قانون و شیوه‌ های حقوقی منصفانه، جهت ارائه مشاوره های حقوقی با کیفیت به مراجعین خود استفاده می‌ کند. همچنین در مورد بهترین راهکار در پرونده‌ های خانواده و طلاق، توصیه‌ هایی را در اختیار موکلین و مراجعین خود قرار می دهد. همچنین بهترین وکیل بابل قوانین و مقررات مختلف را برای افراد و مشاغل تفسیر می‌ کنند.

زمانی که بهترین وکیل طلاق در بابل پرونده‌ ای را دارد، اسناد و مدارک لازم را تهیه می‌ کند، شواهد جمع آوری می‌ کند، نتایج احتمالی را پیش بینی می‌ کند و اغلب به نمایندگی از موکل خود در دادگاه حضور پیدا می کند. آنها در دادگاه، با استفاده از استدلال منطقی و ترکیبی از متقاعد سازی و توانایی‌ های تحلیلی، پرونده خود را به قاضی ارائه می‌ کنند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه مقاله قصد داریم به معرفی 10 تا از بهترین وکیل طلاق در بابل بپردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، ادامه مطلب را در سایت برترین وکیل دنبال کنید.

مقداد علی پور

مقداد علی پور

جناب آقای مقداد علی پور وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر بابل هستند. ایشان متخصص پرونده های حقوقی مختلفی می باشند و تا به امروز موفق شده اند پرونده های بسیاری را با رضایت موکلین به اتمام برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای بیش از 12 سال سابقه کار
 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی حقوق
 • ارائه مشاوره حقوقی به شکل حضوری و غیر حضوری
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، کلیه امورات و دعاوی ثبتی
 • متخصص در حوزه طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه و …

آدرس دفتر: بابل، خیابان مدرس، مجتمع نیما، واحد 51

شماره تماس: 09111120695

محمد حسین براری

محمد حسین براری

جناب آقای محمد حسین براری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در بابل می باشد. ایشان دارای کارنامه کاری قابل قبولی هستند و مشاوره های حقوقی در دعاوی مختلف را به صورت حضوری و غیر حضوری در اختیار موکلین قرار می دهند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای بیش از 8 سال سابقه وکالت
 • دارای تخصص در حوزه دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، دعاوی ثبت احوال، دعاوی ارث و میراث و …
 • دارای تخصص در حوزه دعاوی املاک نظیر ثبت اسناد و املاک، زمین شهری و اوقاف، اختلاف در مالکیت، شهرداری، موجر و مستاجر، خرید و فروش اموال غیر منقول، املاک، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، حق کسب و پیشه و …

آدرس دفتر: بابل، چهار راه فرهنگ، ساختمان جهانیان، طبقه 7

شماره تماس: 09111189140

راضیه فلاح خورشیدی

راضیه فلاح خورشیدی

سرکار خانم راضیه فلاح خورشیدی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر بابل هستند. ایشان سال ها تجربه وکالت موفق در حوزه دعاوی طلاق را در کارنامه خود دارا می باشند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای مدرک کارشناسی حقوق قضایی
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، دعاوی کیفری، دعاوی ثبتی، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، دعاوی راهنمایی و رانندگی، تعزیرات، طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه و …

آدرس دفتر: بابل، میدان اوقاف، روبروی درب روغن نباتی شکوفه، ساختمان مهندسین پارس، ط سوم غربی

شماره تماس: 09111181401

ابراهیم نصیری آهنگر

ابراهیم نصیری آهنگر

جناب آقای ابراهیم نصیری آهنگر وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر بابل هستند. ایشان متخصص پرونده های حقوقی مختلفی هستند و تا به امروز موفق شده اند پرونده های بسیاری را با موفقیت به اتمام برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای بیش از 10 سال سابقه کار
 • ارائه مشاوره های حقوقی پرکاربرد به شکل حضوری و غیر حضوری
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، کلیه امورات و دعاوی ثبتی
 • متخصص در حوزه طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه و …

آدرس دفتر: بابل، خیابان مدرس، ساختمان آویشن، طبقه 3

شماره تماس: 09113152847

سید مظاهر کیانژاد تجنکی

سید مظاهر کیانژاد تجنکی

جناب آقای سید مظاهر کیانژاد تجنکی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر بابل هستند. ایشان دارای تجربه وکالت موفق در حوزه دعاوی خانواده، طلاق، مهریه و … می باشند و توانسته اند پرونده های حقوقی بسیار زیادی را با موفقیت به پایان برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • اخذ پرونده های حقوقی مختلف
 • دارای سابقه تدریس درحوزه و دانشگاه
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، دعاوی کیفری، دعاوی ثبتی، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، دعاوی راهنمایی و رانندگی، تعزیرات، طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه و …

آدرس دفتر: بابل، شهرک طالقانی، مجتمع خانه آفتاب، طبقه 1، واحد 2  

شماره تماس: 09112177584

مزایای مهم شغل وکالت

کسی که انتخاب می کند به عنوان بهترین وکیل طلاق در بابل یا هر حوزه حقوقی دیگری فعالیت کند، باید بداند که شغل وکالت دارای مزایای متعددی می باشد که برخی از آنها عبارت است از:

تنوع گزینه‌ های شغلی: به عنوان یک وکیل می‌ توانید از میان چندین گزینه، شغلی در بخش دولتی یا خصوصی انتخاب کنید. پس از قبولی در آزمون وکالت قادر هستید تخصصی را که بیشتر به آن علاقه دارید انتخاب کنید. به عنوان مثال، فردی تمایل دارد در حوزه دعاوی خانواده یا طلاق و مهریه فعالیت کند. در این صورت رو به سمت شاخه حقوقی طلاق و مهریه می آورد و به عنوان بهترین وکیل مهریه در بابل شهرت پیدا می کند و در این زمینه مشاوره های حقوقی لازم را در اختیار موکلین قرار می دهد.

راه‌ اندازی کسب و کار شخصی: زمانی که فردی در آزمون وکالت قبول می شود و طی سالیان طولانی تجربه کاری لازم را کسب می کند، می تواند کسب و کار خود را به صورت مستقل راه‌ اندازی کند. زمانی که شما به عنوان بهترین وکیل ملکی در بابل، کار خود را دارید، می‌ توانید تصمیم بگیرید که چگونه به فعالیت خود ادامه دهید. به عنوان مثال، اگر جنبه اجتماعی این حرفه را ترجیح می‌ دهید، می‌ توانید به شکل همزمان با چندین موکل کار کنید یا اگر می‌ خواهید ثبات و امنیت شغلی بیشتری داشته باشید، می‌ توانید با یک مشتری برای مدت زمان طولانی کار کنید.

مزایای مهم شغل وکالت

شغل پردرآمد و سودآور: وکلا قادر هستند درآمد بالا را ماهیانه یا سالانه بدست آورند. اگرچه ممکن است به عنوان یک وکیل تازه کار این درآمد را کسب نکنید، اما می‌ توانید با تلاش و تجربه کافی به حقوق بالاتری دست پیدا کنید.

انگیزش ذهنی: به عنوان بهترین وکیل طلاق در بابل، انجام هر کدام از وظایف می‌ تواند انگیزه‌ ها و چالش‌ های ذهنی بسیار زیادی را برای شما پدید آورد. به عنوان مثال، بعضی از مسئولیت‌ های شما ممکن است شامل درک نظریه‌ های پیچیده حقوقی و تعیین نمودن نتایج احتمالی برای مشتریان شما در طول یک پرونده طلاق باشد.

انعطاف پذیری: در حالی که بعضی از وکلا دارای برنامه‌ های غیر قابل پیش بینی هستند، در اکثر موارد این حرفه برای شما این امکان را فراهم می کند تا برنامه خود را با نیازهای خاص و ویژه ای تطابق دهید. اگر برای یک شرکت حقوقی کار می‌ کنید، ممکن است حتی به شما اجازه دورکاری را داده شود. داشتن این گزینه برای شما این شرایط را فراهم می کند تا زمان بیشتری را با خانواده خود بگذرانید.

مهارت‌ های انطباقی: به عنوان یک وکیل این فرصت برای شما فراهم است تا چندین مهارت را به شکل همزمان کسب کنید و تقویت کنید که می‌ تواند به شغل دیگری نیز منتقل شود. چه در حوزه حقوقی باشد یا کاملا خارج از این حوزه.

معایب شغل وکالت

در حالی که وکیل بودن دارای مزایای زیادی است، باید معایب این حرفه را نیز در نظر بگیرید. اگر این معایب بیشتر از مزایا نباشد، این ممکن است شغل مناسبی برای شما باشد. در اینجا معایبی که ممکن است از این حرفه نشات بگیرد را شرح می دهیم که عبارت است از:

موقعیت های پر استرس: هنگامی که به عنوان بهترین وکیل طلاق در بابل فعالیت می کنید، مهم است که ضرب الاجل‌ ها و خواسته‌ های موکلین خود را درنظر بگیرید. همچنین ممکن است با موارد استرس‌ زا و عاطفی متعددی مواجه شوید که می‌ تواند بر سلامت روان شما تأثیر بسیار زیادی بگذارد. کنترل عواطف و احساسات جهت موفقیت در این حرفه بسیار مهم است.

معایب شغل وکالت

ساعات طولانی کار: حتی اگر یک وکیل برنامه منعطفی نیز داشته باشد، باز هم ممکن است روزهایی اتفاق بیافتد که باید برای کمک رسانی به موکل‌ خود ساعات بسیار طولانی را وقت بگذارد. این بیشتر در مورد وکلای تازه کاری است که به سختی کار خود را استارت زده اند. در حالی که یک هفته کاری عادی شامل 40 ساعت زمان است، بعضی از وکلا با توجه به نیاز پرونده‌ ای که روی آن کار می کنند، هر هفته 60 تا 90 ساعت زمان می‌ گذارند.

فرصت‌ های موکل چندان زیاد نیست: اگر موکل به دنبال مشاوره های حقوقی یک وکیل باشد، همواره نیاز نیست برای کمک به یک وکیل مراجعه کند. چرا که تعداد دفاتر قانونی مجازی، وب سایت‌ های حقوقی و تکنسین‌ های اسناد حقوقی افزایش یافته است. در حالی که ممکن است اینها همیشه معتبرترین گزینه‌ ها در زمینه مسائل حقوقی نباشند، اما همچنان مشتریان احتمالی را از وکلا دور می‌ سازند.

کلام آخر

بسیار سپاس گزارم از شما همراهان گرامی که تا این قسمت از مقاله ما را همراهی کردید. امیدوارم در مقاله بهترین وکیل طلاق در بابل توانسته باشیم اطلاعات جامع و مفیدی را در اختیارتان قرار دهیم. لطفا نظرات و پیشنهادهای خود را برای ما کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + 7 =

دکمه بازگشت به بالا