وکلا

10 تا از بهترین وکیل مهریه در بابل ⚖️【سال1403】

کلیه قوانین حقوقی مربوط به دعاوی مهریه و طلاق از سختی ها و پیچیدگی های خاصی برخوردار هستند و نیاز به یک فرد متخصص می باشد تا به کمک او مهریه گرفته شود و پروسه طلاق در کوتاه ترین زمان ممکن و با صرف کمترین میزان هزینه طی گردد. موضوع مهریه همواره نقش پررنگی در طلاق داشته است و مقدار و نوع آن برای هر زن، کاملا متفاوت می باشد. در ادامه مقاله قصد داریم یک سری توضیحات درباره بهترین وکیل مهریه در بابل در اختیارتان قرار دهیم، لذا خواهشمندم تا پایان مقاله در وب سایت برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل مهریه در بابل کیست؟

بهترین وکیل مهریه در بابل کیست؟

بهترین وکیل مهریه در بابل به کسی گفته می شود که تعهد اخلاقی و مسئولیت پذیری بالایی نسبت به پرونده موکلینش داشته باشد و تمام تلاش خود را جهت اخذ مهریه موکلش بکار گیرد. بهترین وکیل بابل نسبت به موکلش وظایفی بر عهدهده دارد که می بایست آن را به بهترین صورت انجام دهد تا موکلش را به خواسته دلخواهش برساند.

موکلینی که درخواست اخذ مهریه دارند و دارای پرونده طلاق هستند، از استرس و اضطراب ناشی از مشکلات زندگی خود برخوردارند. بنابراین بهترین وکیل بابل باید در زمان برقراری ارتباط با موکل خود با آن ها احساس همدردی و همدلی داشته باشد و با ارائه راهکارهای صحیح و قانونی به آن ها کمک کند تا حق و حقوق خود را دریافت کنند و دچار اشتباه نشوند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه مقاله قصد داریم به معرفی 10 تا از بهترین وکیل مهریه در بابل بپردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، ادامه مطلب را در سایت برترین وکیل دنبال کنید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل مهریه در بابل سال 1403!

رشید عنایت تبار

رشید عنایت تبار

جناب آقای رشید عنایت تبار وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر بابل می باشد. ایشان مشاوره های حقوقی در دعاوی مختلف را به صورت حضوری و غیر حضوری در اختیار موکلین قرار می دهند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای بیش از 12 سال سابقه وکالت
 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق
 • دارای تخصص در حوزه دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، دعاوی ثبت احوال، دعاوی ارث و میراث و …
 • دارای تخصص در حوزه دعاوی مالی نظیر چک، قرارداد، مناقصات، اختلافات مالی، سفته، فاکتور و …
 • دارای تخصص در حوزه دعاوی املاک نظیر ثبت اسناد و املاک، زمین شهری و اوقاف، اختلاف در مالکیت، شهرداری، موجر و مستاجر، خرید و فروش اموال غیر منقول، املاک، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، حق کسب و پیشه و …

آدرس دفتر: بابل، ضلع شمالی شهرداری، ساختمان فراز، طبقه 3

شماره تماس: 09111133770

جمشید عنایت تبار

جمشید عنایت تبار

جناب آقای جمشید عنایت تبار وکیل پایه یک دادگستری می باشد و از شناخته ترین وکلای کاربلد شهر بابل محسوب می شود. ایشان تا به امروز توانسته اند اعتبار بسیاری را در بین موکلین بدست آورند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای بیش از 8 سال سابقه کار
 • ارائه مشاوره حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • دارای تخصص در حوزه دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، دعاوی ثبت احوال، اسناد رسمی و تجاری، تملک آپارتمان، عقود و معاملات، مطالبه وجه، مطالبه خسارت، اجراییات، موجر و مستاجر، شهرداری و …

آدرس دفتر: بابل، خ مدرس، روبروی بانک پارسیان، کوچه مدرس 18، مجتمع پردیس، ط 3

شماره تماس: 09113132595

محمد جعفر قنبرزاده

محمد جعفر قنبرزاده

جناب آقای محمد جعفر قنبرزاده وكيل پايه يک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر بابل هستند. ایشان به عنوان یکی از موفق ترین و با تجربه ترین وکلای طلاق و مهریه در بابل محسوب می شوند.

برخی از مهارت ها و حوزه های تخصصی:

 • دارای بیش از 10 سال سابقه
 • اخذ پرونده های حقوقی مختلف و عقد قرارداد
 • متخصص در حوزه اسناد رسمی و تجاری، اعسار، تملک اپارتمان ها، ،حدود، قصاص، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، خانواده، شهرداری، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، مطالبه وجه، ملکی، موجر و مستاجر، اجراییات، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، داوری، دعاوی راهنمایی و رانندگی، دیات، شرکت های تجاری و ..

آدرس دفتر: بابل، خ مدرس، جنب سینما آزادی، مجتمع نیما، پلاک 44

شماره تماس: 09112135053

آرش قلی پورگودرزی

آرش قلی پورگودرزی

جناب آقای آرش قلی پورگودرزی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر بابل هستند. ایشان بیش از 8 سال تجربه وکالت موفق را در کارنامه خود دارا می باشند و تا به امروز موفق شده اند پرونده های حقوقی بسیار زیادی را با موفقیت به پایان برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • بیش از 8 سال سابقه کار
 • اخذ پرونده های حقوقی مختلف
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، دعاوی کیفری، دعاوی ثبتی، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، دعاوی راهنمایی و رانندگی، تعزیرات، طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه، استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان، اعسار، تملک اپارتمان ها، شرکت های تجاری و …

آدرس دفتر: بابل، فلکه کارگر، ساختمان پزشکان بوعلی، طبقه همکف

شماره تماس: 09112100299

منصوره عطرزاده نقارچی

منصوره عطرزاده نقارچی

سرکار خانم منصوره عطرزاده نقارچی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر بابل هستند. ایشان سال ها تجربه وکالت موفق در حوزه دعاوی طلاق و مهریه را در کارنامه خود دارا می باشند و تا به امروز موفق شده اند پرونده های حقوقی بسیار زیادی را با موفقیت به پایان برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • بیش از 9 سال سابقه وکالت
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، دعاوی کیفری، دعاوی ثبتی، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، دعاوی راهنمایی و رانندگی، تعزیرات، طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه، استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان، اعسار، تملک اپارتمان ها، شرکت های تجاری و …

آدرس دفتر: بابل، خیابان شیخ طبرسی، ساختمان اسکان، طبقه 4

شماره تماس: 09119018449

وظایف بهترین وکیل مهریه در بابل

در این قسمت از مقاله قصد داریم به توضیح وظایف مهم بهترین وکیل مهریه در بابل بپردازیم. وظایف مربوط به یک وکیل مهریه خوب در بابل شامل یک سری وظایف مرتبط با حوزه حقوقی او است و سایر وظایف آن مخصوص دعاوی رایج طلاق و مهریه در کشور است. آن دسته از وکلایی که تمامی وظایف خود را به بهترین شکل ممکن انجام می دهند، به عنوان بهترین وکیل در حوزه دعاوی مهریه شناخته می‌ شوند. برخی از وکلا تنها به منافع شخصی و نرخ حق الوکاله خود توجه می کنند و پس از آن که قرارداد وکالت تهیه و تنظیم شد و بخشی از حق الوکاله یا تمام آن را دریافت نمودند، دیگر هیچ گونه اقدامی در راستای پرونده حقوقی انجام نمی‌ دهند.

به همین علت در مورد مسائل مرتبط با دعاوی مهریه، تمامی موکلین باید مراجعه به یک وکیل متخصص را سرلوحه کار خود قرار دهند. در کل وظایف یک وکیل مهریه خوب را می‌ توان در قالب وظایف عمومی و وظایف اختصاصی تقسیم بندی نمود. وظایف عمومی یک وکیل مهریه در ارتباط با تکالیف یک وکیل در امورات وکالت است و اختصاص به پرونده و یا دعاوی خاصی ندارد. اما وظایف اختصاصی بهترین وکیل مهریه در بابل، مختص به دعاوی مهریه است. وظایف عمومی یک وکیل مهریه خوب، نه تنها در مورد مهریه بلکه در ارتباط با دیگر دعاوی حقوقی نیز مطرح می‌ شود و برخی از آنها عبارت است از:

وظایف بهترین وکیل مهریه در بابل
 • انجام اقدامات مربوطه جهت طرح دعوا
 • روحیه دادن به موکلین با هدف پیروزی در دعاوی طرح شده
 • ارائه راهکارهای مناسب به موکل جهت برطرف کردن مشکل وی
 • انجام کلیه اموراتی که سبب رسیدن حق و حقوق قانونی به موکل می شود

یک وکیل مهریه غیر از تمامی مباحث تخصصی حول طلاق و مهریه، می بایست اقدامات لازم جهت طرح دعاوی مهریه را نیز انجام دهد. یک وکیل خوب می بایست پیش از آن که هر گونه اقدامی را جهت وصول مهریه انجام دهد، می بایست جلسات مشاوره را با موکلین خود برگزار کند و تمامی فرآیند طرح دعوا را برای او با ذکر جزئیات شرح دهد. علاوه بر وکیل مهریه، بهترین وکیل ملکی در بابل این وظیفه را دارد که حل مشکلات موکل خود را در اولویت قرار دهد.

نکات مهم در خصوص مهریه

 • مهریه می بایست از ارزش مالی ویژه ای برخوردار باشد. به عنوان مثال سکه، پول، طلا، ملک و املاک و یا حتی ماشین می‌ تواند به عنوان مهریه درنظر گرفته شود. علاوه بر این می‌ توان دیگر اموالی که از ارزش مالی برخوردارند را نیز به عنوان مهریه درنظر گرفت. حتی، آموزش یک حرفه یا مهارت و یا انجام هر نوع عمل مشروع با ارزش مالی نیز می توان به عنوان مهریه درنظر گرفت
 • در صورت فوت همسر، مهریه همچنان به زن تعلق می گیرد و از سوی ترکه شوهر می بایست پرداخت گردد.
 • مهریه جزوء دیون ممتاز به حساب می آیدو در شرایطی که فرد متوفی بدهی یا تعهدات دیگری نیز داشته باشد، ابتدا می بایست مهریه زن پرداخت گردد.
 • مهریه شامل انحصار وراثت نیز می شود و هر یک از وراث می‌ توانند با توجه به میزان سهم‌ الارث خود، مهریه شخص متوفی را مطالبه کنند.
نکات مهم در خصوص مهریه
 • اصلی ترین ملاک در تعیین نمودن میزان دقیق مهریه، برهه زمانی تحقق عقد نکاح است. در نتیجه اگر در زمان عقد، مهریه زن 200 سکه باشد، پس از ازدواج نیز مهریه 200 سکه مورد قبول قانون قرار می گیرد. در نتیجه اگر پس از ازدواج زوجین با توافق یکدیگر، مهریه را بالا ببرند، مقدار مازاد صرفا به عنوان هبه یا صلح قابل درخواست است.
 • در حال حاضر قانون اجرای محکومیت‌ های مالی، مرد را جهت پرداخت 110 سکه مورد تعقیب قرار می‌ دهد. در نتیجه تا 110 سکه مهریه قابلیت اجرایی دارد و جهت پرداخت مهریه بیش از این مقدار، مرد زندانی نمی‌ شود و زن باید مال و اموال مرد را به دادگاه معرفی کند تا بتواند بیش از 110 سکه را دریافت کند.
 • در طلاق توافقی هر یک از طرفین در خصوص تمامی حق و حقوق و تعهدات یکدیگر به توافقات لازم می‌ رسند. این موضوع مهریه را نیز شامل می‌ گردد و زوجین باید درباره مقدار و روش پرداخت مهریه به توافق برسند.
 • اگر زوجین پیش از رابطه زناشویی از یکدیگر طلاق بگیرند و زن باکره باشد، صرفا نیمی از مهریه به زن تعلق می‌ گیرد.
 • بهترین وکیل مهریه در بابل جهت اخذ و وصول مهریه می‌ تواند از طریق شورای حل اختلاف، اداره اجرای ثبت یا دادگاه خانواده اقدامات لازم را انجام دهد. هر یک از این روش‌ ها دارای مزایا و معایب خاص خود می باشد. در نتیجه جهت جلوگیری از تضییع حقوق، بهتر است حتما پیش از هر اقدامی با یک وکیل مهریه خوب مشورت صورت بگیرد.

کلام آخر

بسیار سپاس گزارم از شما همراهان گرامی که تا این قسمت از مقاله ما را همراهی کردید. امیدوارم در مقاله بهترین وکیل مهریه در بابل توانسته باشیم اطلاعات جامع و مفیدی را در اختیارتان قرار دهیم. لطفا نظرات و پیشنهادهای خود را برای ما کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

مینا کریمی

مینا کریمی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون حقوقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 1 =

دکمه بازگشت به بالا