وکلا

10 تا از بهترین وکیل زن در بابل ⚖️+آدرس و شماره☎️️【سال1403】

با پیشرفت تکنولوژی و پیچیده تر شدن روابط افراد با یکدیگر، هر روزه شاهد تنظیم قوانین و مقررات جدیدی جهت نظم بخشیدن به اجتماع و هماهنگی میان افراد در مسیر رشد و حفظ منافع افراد هستیم. مراجعه به یک وکیل خوب و متخصص در زمینه مورد شکایت می ­تواند نقش بسیار مهم و تعیین کننده ای در پروسه دادرسی و استیفای حقوق بزه دیده یا شخص متضرر داشته باشد. در قصد داریم توضیحاتی درباره بهترین وکیل زن در بابل در اختیارتان قرار دهیم، لذا خواهشمندم تا پایان مقاله در وب سایت برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل زن در بابل کیست؟

بهترین وکیل زن در بابل کیست؟

منظور از بهترین وکیل زن در بابل کسی است که با تنظیم قرارداد وکالت با شخصی دیگر اعم از حقیقی یا حقوقی، برای انجام کاری، نایب آن فرد می گردد. از دیگر ویژگی هایی که لازم است بهترین وکیل زن در بابل دارای آن باشد، این است که نسبت به حق الوکاله قانع باشد و در پی این نباشد که با گرفتن حق الوکاله های سنگین، اقدام به استیفای حقوق دیگران کند.

بیشتر بخوانید: ۱۰ تا از بهترین وکیل بابل

متأسفانه در برخی مواقع شاهد این چنین رفتارهایی از سوی برخی وکلا هستیم که علاوه برگرفتن حق الوکاله مصوب، به روش های دیگری نیز اقدام به گرفتن حق الوکاله از موکل می کنند که با این کار گذشته از اجحاف بزرگی که ممکن است در حق موکل باشد، در زمینه پرداخت مالیات نیز زمینه برای فرار مالیاتی را فراهم می کند که انجام چنین رفتارهایی از فردی که باید تابع قانون باشد، بسیار بعید و ناشایست خواهد بود.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه مقاله قصد داریم به معرفی 10 تا از بهترین وکیل زن در بابل بپردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، ادامه مطلب را در سایت برترین وکیل دنبال کنید:

معرفی 10 تا از بهترین وکیل زن در بابل سال 1403!

معصومه حسین زاه فومشی

معصومه حسین زاه فومشی

سرکار خانم معصومه حسین زاه فومشی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر بابل می باشد. ایشان دارای پروانه وکالت از سوی مرکز قوه قضاییه هستند و مشاوره های حقوقی در حوزه های مختلف را به صورت واضح و قابل فهم در اختیار موکلین قرار می دهند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای بیش از 13 سال سابقه وکالت
 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی حقوق قضایی
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • دارای تخصص در حوزه دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، دعاوی ثبت احوال، دعاوی ارث و میراث و …
 • دارای تخصص در حوزه دعاوی املاک نظیر ثبت اسناد و املاک، زمین شهری و اوقاف، اختلاف در مالکیت، شهرداری و …

آدرس دفتر: بابل، خ مدرس، نرسیده به سینما آزادی، س بندگان، ط اول

شماره تماس: 09111152024

حمیده اسبکیان بندپی

حمیده اسبکیان بندپی

سرکار خانم حمیده اسبکیان بندپی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر بابل هستند. ایشان سال ها تجربه وکالت موفق در حوزه دعاوی حقوقی مختلف را در کارنامه خود دارا می باشند و تا به امروز موفق شده اند پرونده های بسیار زیادی را با موفقیت به پایان برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • اخذ پرونده های حقوقی مختلف
 • دارای مدرک کارشناسی حقوق خصوصی
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، دعاوی کیفری، دعاوی ثبتی، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، دعاوی راهنمایی و رانندگی، تعزیرات، طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه، استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان، اعسار، تملک اپارتمان ها، شرکت های تجاری و …

آدرس دفتر: بابل، خیابان مدرس، مدرس23 جنب مخابرات، ساختمان رویال

شماره تماس: 09112189784

فاطمه صادقی قرا

فاطمه صادقی قرا

سرکار خانم فاطمه صادقی قرا وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر بابل و استان مازندران هستند. ایشان متخصص پرونده های حقوقی مختلفی می باشند و تا به امروز موفق شده اند پرونده های بسیاری را با موفقیت به اتمام برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای بیش از 10 سال سابقه کار
 • ارائه مشاوره حقوقی به شکل حضوری و غیر حضوری
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، کلیه امورات و دعاوی ثبتی
 • متخصص در حوزه طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه و …
 • متخصص در پرونده های کیفری اعم از قتل، سرقت، کلاهبرداری، جعل، درگیری، فروش مال غیر، اسیدپاشی، قاچاق مواد مخدر و …

آدرس دفتر: بابل، قائمشهر، خ بابل قراخیل، جنب دبیرستان معراج

شماره تماس: 09112233956

فاطمه ریسمانچیان

فاطمه ریسمانچیان

سرکار خانم فاطمه ریسمانچیان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر بابل هستند. ایشان سال ها تجربه وکالت موفق در حوزه دعاوی حقوقی مختلف را در کارنامه خود دارا می باشند و تا به امروز موفق شده اند پرونده های حقوقی بسیار زیادی را با موفقیت به پایان برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای مدرک کارشناسی حقوق
 • ارائه مشاوره حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، دعاوی کیفری، دعاوی ثبتی، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، دعاوی راهنمایی و رانندگی، تعزیرات، طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه، استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان، اعسار، تملک اپارتمان ها، شرکت های تجاری و …

آدرس دفتر: بابل، خیابان شریعتی، معلم 4، نیما 6، س امید، ط 1

شماره تماس: 09111148393

راضیه فلاح خورشیدی

راضیه فلاح خورشیدی

سرکار خانم راضیه فلاح خورشیدی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر بابل هستند. ایشان سال ها تجربه وکالت موفق را دارا می باشند و تا به امروز موفق شده اند پرونده های حقوقی بسیار زیادی را با موفقیت به پایان برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • ارائه مشاوره حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، دعاوی کیفری، دعاوی ثبتی، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، دعاوی راهنمایی و رانندگی، تعزیرات، طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه و …

آدرس دفتر: بابل، میدان اوقاف، روبروی درب روغن نباتی شکوفه، ساختمان مهندسین پارس، ط سوم غربی

شماره تماس: 09111181401

خصوصیات بهترین وکیل زن در بابل

صداقت رکنی بسیار مهم و اساسی در تمامی مشاغل می باشد و می بایست در تمامی زمینه های زندگی رعایت شود. به خصوص در حرفه وکالت که به صورت مستقیم با حق و حقوق مردم در ارتباط می باشد. در نتیجه زمانی که بهترین وکیل زن در بابل به هر شکلی احساس کند که حق با موکلش نبوده یا موکلش در موضوع مطرح شده، ذیحق نیست، نیاز است به صورت صادقانه این مسئله را به او گوشزد کند و به او بگوید که در آن قضیه ذیحق نیست.

بهترین وکیل مهریه در بابل در زمینه پرونده های طلاق و مهریه، هیچ گاه نباید با دلایل واهی موکل خود را امیدوار سازد تا به هر طریقی بتواند از او حق الوکاله بیشتری دریافت کند. اما متأسفانه در برخی مواقع شاهد افرادی هستیم که با علم به اینکه موکلش ذیحق نیست، اقدام به پذیرش وکالت و دفاع از شخصی می کنند که هیچ حقی در آن زمینه ندارد.

مسئله مهم دیگری که مربوط به مسئله صداقت وکیل می باشد، این است که اگر وکیلی به هر دلیلی در موضوعی دارای تخصص و اطلاعات کافی نمی باشد، بهتر است صادقانه مسئله را برای موکلش بازگو کند و با راهنمایی کردن او به سوی وکلایی که در آن زمینه دارای تخصص کافی هستند، زمینه لازم جهت استیفای حقوق موکل فراهم کند. بهترین وکیل زن در بابل نباید به هر طریقی تلاش کند که یک پرونده حقوقی را از آن خود کند. چه بسا که در طول دادرسی، از ادامه مسیر باز بماند و نتواند پرونده را به نتایج مطلوب برساند و با این کار موجبات خسارت موکلش که ذیحق هم بوده را فراهم آورد.

از دیگر ویژگی هایی که می توان برای یک وکیل خوب و موفق و حرفه ای درنظر گرفت، این است که در بررسی پرونده و یافتن راه حل برای استیفای حقوق، آنچه که مربوط به موکل می باشد را در واقع از آن خود کند و طوری با دلسوزی و صداقت رفتار کند که گویی می خواهد حق خودش را مطالبه کند.

یکی دیگر از ویژگی های وکیل موفق و حرفه ای صداقت اوست و هرچه در روند موفقیت پرونده بتواند راه حل های دقیق تری به کار ببرد در بین وکلا ارجعیت میابد. آگاهی و به روز بودن وکیل نیز مسئله مهمی است که می بایست مورد توجه قرار گیرد. بدین شکل که یک وکیل خوب و باسواد علاوه بر داشتن اشراف نسبت به قوانین و تبصره های آن، باید نسبت به بخش نامه ها، آئین نامه ها و همچنین آرای وحدت رویه نیز اطلاعات کافی و به روز داشته باشد.

خصوصیات بهترین وکیل زن در بابل

مهمترین وظایف یک وکیل زن خوب

بهترین وکیل زن در بابل وظیفه دارد که مسلط به امور باشد و احساس مسئولیت بیشتری داشته باشد و همواره مصلحت واقعی مراجعین و موكلین و مردم را در نظر داشته باشد، در این صورت می تواند زمینه صلح و سازش را فراهم کند و این مسئله می تواند به روش های گوناگون به برقراری عدل و عدالت منجر شود. بهترین وکیل ملکی در بابل به خوبی می تواند به اقتضای قضیه، موکل خود را آرامش دهد و از تصمیمات عجولانه موکل جلوگیری کند. همچنین وكیل نیز نباید از روی احساس تصمیم بگیرد و سریع تابع عواطف خود شود.

بهترین وکیل زن در بابل نباید به هیچ وجه عقل و منطق را فراموش کند یا در مواردی گرچه حق با مراجعه كننده و موكل باشد، ممكن است از طریق مذاكره و دعوت طرف وی و جدیت در حل و فصل قضیه و اندكی كوتاه آمدن از چیزی كه موكل تاكید برآن دارد و به اصطلاح با تخفیف معقول خواسته، می توان مسئله را به خوبی به پایان رساند. بدون اینكه ماه ها یا حتی سال ها گرفتار كشمكش و درگیری در دادگستری و مراجع دیگر شد.

اقدامات صلح جویانه یک وكیل بی شک از موارد بسیار مهمی است كه در تمامی جوامع و دادگاه ها، وكیل را به عنوان بهترین وکیل زن در بابل جلوه می دهد و همین مسئله بسیار حائز اهمیت است، گرچه ممكن است تاثیر آن فوری و آنی نباشد، بعلاوه اجر معنوی آن قابل مقایسه با مادیات نیز نخواهد بود.

مهمترین وظایف یک وکیل زن خوب

کلام آخر

سپاس فراوان از شما عزیزان که تا این قسمت از مقاله ما را همراهی کردید و به پایان رساندید. امیدوارم در مقاله بهترین وکیل زن در بابل توانسته باشیم اطلاعات جامع و مفیدی را در اختیارتان قرار داده باشیم و به اطلاعات عمومیان نکته ای افزوده باشیم. لطفا نظرات و پیشنهادهای خود را برای ما ارسال کنید،

5/5 - (1 امتیاز)

مینا کریمی

مینا کریمی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون حقوقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − چهار =

دکمه بازگشت به بالا