کیفریوکلا

10تا از بهترین وکیل کیفری در بابل⚖️+آدرس و شماره☎️️【سال1403】

یکی از واقعیت‌ های غیر قابل انکار در جامعه، حجم بسیار زیاد پرونده‌ های کیفری و تعداد بالای افرادی است که در دادگاه‌ ها و مراجع قضایی مختلف گرفتار دعاوی کیفری، حقوقی و اداری هستند. گاها عدم آگاهی موکلین از قوانین حقوقی موجب شده است که هزینه‌ های مادی گزافی در پیچ و خم دادرسی یک پرونده برای آنها ایجاد شود و غالبا با شکست مواجه می شوند. چراکه طرح دعوا و دفاع هر دو از امورات تخصصی و پیچیده ای هستند که ضرورت داشتن وکیل یا استفاده از خدمات وکلا را چندین برابر می‌ کند. در ادامه مقاله قصد داریم توضیحاتی درباره بهترین وکیل کیفری در بابل در اختیارتان قرار دهیم، لذا خواهشمندم تا پایان مقاله در وب سایت برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل کیفری در بابل کیست؟

بهترین وکیل کیفری در بابل کیست؟

بهترین وکیل کیفری در بابل به فردی گفته می‌ شود که با استفاده از صداقت، مهارت و تخصص خود به موکل کمک می‌ کند. وی اطلاعات و نکات مهم پرونده را برای قاضی بیان می‌ کند و با تلاش دلسوزانه جهت احقاق حقوق موکل خود تلاش می‌ کند. جهت آنکه بابت جلسات دادرسی و پیگیری پرونده اطمینان خاطر داشته باشید، ‌مسئله مورد نظرتان را به بهترین وکیل کیفری در بابل بسپارید تا توانایی و تخصص لازم را در حوزه مسائل حقوقی داشته باشد.

دسترسی سریع و مشاوره آسان با بهترین وکیل بابل

همچنین بهترین وکیل کیفری در بابل با استفاده از تجربه و تخصص خود یا راه‌ های دیگر مانند استناد به یک رأی وحدت رویه یا موارد مانند آن، این توانایی را دارد که قاضی را مجاب کند تا به نفع موکل حکم ‌دهد. این موارد نیازمند اطلاعات کامل و به‌ روز بودن فرد در حوزه موضوعات حقوقی و کیفری است.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه مقاله قصد داریم به معرفی 10 تا از بهترین وکیل کیفری در بابل بپردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، ادامه مطلب را در سایت برترین وکیل دنبال کنید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل کیفری در بابل سال 1403!

سجاد موسوی

سید سجاد موسوی بهترین وکیل کیفری در بابل

وکیل سجاد موسوی وکیل مجرب و توانمند با بیش از چندین سال سابقه کار حقوقی در عرصه وکالت و دانش آموخته ممتاز حقوق از دانشگاه دولتی علامه طباطبائی تهران می باشد. ایشان مقالات متعدد علمی و پژوهشی و ارائه مقاله در همایش های ملی و بین المللی را در رزومه خویش دارند. کارنامه علمی درخشان، حسن شهرت و تجربه عملی ایشان در پرونده های مطروحه در محاکم قضایی، منجر به کسب رضایتمندی موکلین گردیده است. دفتر وکالت آقای موسوی متعهد به ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات حقوقی، جهت جلب رضایت کامل موکلین خود می باشد.

برخی از تخصص ها و سوابق ایشان:

 • دعاوی حقوقی: اختلافات پیمانکاری، الزام به تنظیم سند، فسخ قرارداد، ابطال قرارداد
 • دعاوی کیفری: کلاهبرداری، اختلاس، ارتشاء، قاچاق کالا وارز، جرم مواد مخدر، جرائم تعزیرات حکومتی پولشویی، مطالبه دیه، قتل، جرائم رایانه ای، جرائم پزشکی
 • دعاوی خانواده: وصیت، ارث، طلاق
 • دعاوی ملکی: سرقفلی، مصادره اموال، تخلیه ملک تجاری و مسکونی، خلع ید
 • وکالت در دیوان عالی کشور
 • داوری در کلیه قراردادهای داخلی بین اشخاص و شرکت ها
 • وکالت در کمیسیون های ماده صد شهرداری و کمیسیون های مالیاتی
 • تنظیم قراردادهای مشارکت در ساخت و قراردادهای تجاری و بازرگانی و کلیه قراردادهای داخلی و بین المللی

برای اعطای وکالت به آقای سجاد موسوی، بهترین وکیل بابل میتوانید با شماره زیر با ایشان در ارتباط باشید:

تلفن همراه: 09119104966
شماره تماس دفتر وکالت: 01144420762
آدرس دفتر: بابل، چهارراه شهاب نیا، توحید9، ساختمان آرین، طبقه2، واحد7

کوثر شکریان

کوثر شکریان

خانم کوثر شکریان وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری با بیش از 12 سال سابقه وکالت در حوزه دعاوی کیفری به صورت تخصصی وکلالت می پذیرد. ایشان عضو هیئت علمی دانشگاه می باشند و همچنین با دانش حقوقی مکفی به مراجعین در خصوص پرونده هایشان مشاوره ارائه می دهد و با بررسی دقیق پرونده میزان موفقیت افراد را اعلام می دارد.

آدرس: بابل، خیابان شریعتی، جنب دانشگاه نوشیروانی، ساختمان گلفام

شماره تماس: ۰۹۱۱۶۳۳۴۳۴۱

سیدقاسم احمدی آسور

سیدقاسم احمدی آسور

آقای سیدقاسم احمدی آسور وکیل و مشاور پایه یک دادگستری در بابل به صورت حرفه در زمینه های کیفری مشغول وکالت است.ایشان با چندین سال سابقه موفق در وکالت در حوزه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی به مراجعین مشاوره ارائه می دهد همچنین ایشان قبل از شروع دادگاه به جمع آوری ادله محکمه پسند می باشد و در روز موعد با استفاده از مستندات پرونده را به سمت موفقیت سوق می دهد.

آدرس دفتر: بابل، کمربندی شرقی، بوستان ۲۹، روبروی ساختمان سورنا

شماره تماس: ۰۹۱۱۱۱۵۹۰۱۷

کبرا آقاسی پورمیری

کبرا آقاسی پورمیری

خانم کبرا آقاسی پورمیری وکیل و مشاور پایه یک دادگستری با تخصص و تبحر در زمینه وکالت در بابل مشغول می باشد. ایشان یکی از وکلا خبره و نام دار در حوزه دعوی کیفری است همچنین پرونده های مهمی در این زمینه را به موفقیت رسانده. او در حوزه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی به مراجعین مشاوره ارائه می دهد.

آدرس دفتر: بابل، خیابان سید العلماء، کوی چمن، ساختمان امیریان

شماره تماس: ۰۹۱۱۱۱۵۳۲۱۵

فاطمه انتظاری امیری

فاطمه انتظاری امیری

خانم فاطمه انتظاری امیری وکیل و مشاور حقوقی پایه یک دادگستری در بابل وکالت می کند. ایشان در تمامی دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده فعالیت دارد اما موضوعی که ایشان را نسبت به باقی وکلا متمایز میکند پرونده های موفق وسنگین کیفری ای بوده که با تخصص و دانش لازمه پشت سر گذاشته است. او با تعیین وقت قبلی و به صورت حضوری به مراجعین مشاوره ارائه می دهد.

آدرس دفتر: بابل، خیابان طالقانی، خیابان ارشاد اسلامی ۶، پلاک۴۴

شماره تماس: ۰۹۱۱۲۱۶۸۰۷۵

حسین ابراهیم زاده بائی

حسین ابراهیم زاده بائی

جناب آقای حسین ابراهیم زاده بائی وکیل و مشاور پایه یک دادگستری در بابل فعالیت دارد. ایشان به صورت حضوری و با تعیین وقت قبلی به مراجعین در خصوص پرونده هایشان مشاوره ارائه می دهد. او در زمینه دعوی کیفری تبحر و تخصص خاصی دارد و علاوه بر آ« در حوزه های حقوقی، خانواده و ملکی هم نیز فعالیت می کنند.

آدرس دفتر: بابل، خیابان مدرس، چهار راه فرهنگ، پشت داروخانه اتحاد، ساختمان نیکان طبقه۲

شماره تماس: ۰۹۱۱۱۱۴۱۵۹۸

سید حسین اقا بابائی ارچی

سید حسین اقا بابائی ارچی

آقای سید حسین اقا بابائی ارچی وکیل و مشاور حقوقی بابل در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ملکی وکالت می پذیرد. ایشان یکی از وکلا خبره در زمینه دعاوی کیفری است، او با پشت سر گذاشتن پرونده های مهم و موفق متعددی توانسته جز بهترین وکلا کیفری بابل شود.

آدرس دفتر: مازندران، بابل، خیابان مدرس، ابتدای خیابان تختی، ساختمان الماس، طبقه ۳

شماره تماس: ۰۹۱۲۷۵۴۸۰۴۸


مزیت داشتن وکیل در دعاوی کیفری

مهمترین مزیت کمک گرفتن از بهترین وکیل کیفری در بابل آن است که از نتیجه پرونده و دعاوی حقوقی مطلع می شوید. یک وکیل کارآمد و با تجربه با توجه کردن به شواهد و مدارک پرونده می بایست موکل خود را از نتایج احتمالی به درستی مطلع سازد که این کار در مراحل اولیه عقد قرارداد با وکیل میسر می‌ گردد. زمانی که فردی بهترین وکیل ملکی در بابل را در اختیار دارد، دیگر نیازی به روش‌ های آزمون و خطا در دعاوی حقوقی و ملکی را ندارد و بدین شکل با پرداخت حق الوکاله از پرداخت وجوه گزاف برای دادرسی‌ های متعدد بی نیاز می‌ گردد و در وقت و زمان نیز صرفه جویی خواهد شد که این خود یکی از مهم‌ ترین مزایای یک وکیل خوب برای پرونده مدنظر موکل است.

بیشتر بخوانید: ۱۰ تا از بهترین وکیل ملکی در بابل

هیچ فردی نمی‌ تواند به تمامی قوانین و مقررات و تبصره‌ های حقوقی آتسلط کامل داشته باشد، حضور بهترین وکیل کیفری در بابل یا حداقل یک مشاوره حقوقی به شما این کمک را می‌ کند تا در صورت نیاز از تبصره‌ ها و قوانین در مورد پرونده‌ های خاص مطلع شوید و تا حدود بسیار زیادی نسبت به پرونده خود آگاهی کسب کنید و نسبت به رای دادگاه دید مناسبی پیدا کنید. در نتیجه تصمیم آگاهانه‌ تری با همفکری وکیل مدنظر خود خواهید گرفت که نتیجه آن به طور قطع نتیجه مطلوب‌ تری است و تا حد زیادی موفقیت شما در پرونده را تضمین می کند.

یک وکیل کیفری خوب قادر است زمان مناسب جهت طرح دعوا و ارائه مستندات را به موکل یادآوری کند، گاهی عدم آگاهی از این اطلاعات موجب می‌ شود پرونده روند مثبتی را طی نکند. شغل وکالت مانند بسیاری از مشاغل از جمله مهندسی یا پزشکی، یک شغل کاملا حرفه‌ ای و مهارتی است و بی شک یک فرد هر چقدر آگاه و مسلط به امور باشد، توانایی لازم جهت انجام تمامی موارد حقوقی و قضایی را نخواهد داشت و این کار فقط از پس یک وکیل خوب و کارآمد بر می آید و برای همین است که گاهی اوقات برای بعضی از پرونده‌ ها دادگاه به اجبار وکیلی را انتخاب می‌ کنند که بتواند از حق موکل خود دفاع کند.

در نتیجه پیشنهاد می شود اگر در بابل سکونت دارید، از بهترین وکیل کیفری در بابل بهره ببرید و اگر در شهرهای دیگر زندگی می کنید، حداقل از یک وکیل پایه یک دادگستری کمک بگیرید. بدون شک مسائل و چالش های حقوقی موضوعاتی بسیار مهم برای هر فرد هستند پس در امر استخدام یک وکیل خوب به هیچ عنوان نباید درنگ نمود، چراکه ممکن است خسارات جبران‌ ناپذیری را به فرد مدنظر وارد کند.

بهترین وکیل کیفری در بابل کیست؟

خصوصیات بهترین وکیل کیفری در بابل

 • بهترین وکیل کیفری در بابل باید علاوه ‌بر صلاحیت و تخصص لازم در حوزه دعاوی کیفری، خصوصیاتی مانند پاک‌ دستی، امانت‌ داری و تلاش جهت برقراری صلح و سازش میان طرفین در مواقعی که امکان صلح وجود دارد را داشته باشد. یعنی اگر یک وکیل فقط برای منافع خود و دریافت حق‌ الوکاله بیشتر، پرونده شما را بپذیرد، ولی راهنمایی های لازم را در اختیار شما قرار ندهد یا شما را به سازش دعوت نکند، این فرد حقوقدان به هیچ وجه مناسب و شایسته نخواهد بود.
 • یک وکیل خوب می بایست مواردی را که با او در میان گذاشته می شود را به ‌عنوان امانت نزد خود محافظت کند و اسرار شما را برای دیگران به هیچ وجه بازگو نکند. زیرا معتمد بودن از صفات بارز وکلای خوب محسوب می شود.
 • این نکته را حتما درنظر بگیرید که فردی را انتخاب کنید که با حفظ آرامش خود، در جلسات دادرسی حاضر شود و از شما دفاع کند.
 • بهترین وکیل مهریه در بابل وکیلی است که ابلاغیه حکم دادگاه یا اخطاریه‌ هایی را که نیاز است موکل از آنها آگاه باشد را به اطلاع او برساند تا موکل بتواند جهت ثابت کردن حقانیت خود، دلایل و مستندات موثقی را تهیه کند و در اختیار دادگاه قرار دهد. عدم اطلاع موکل از این موارد ممکن است باعث صدور حکم به ضرر او شود.

بیشتر بخوانید: ۱۰ تا از بهترین وکیل مهریه در بابل

 • توانایی دفاع یا بیان درخواست های موکل هم به‌ شکل شفاهی و هم کتبی توسط یک وکیل کیفری خوب، از مهمترین نکات انتخاب وکیل در هر حوزه حقوقی است. ارائه شفاهی و کتبی این موارد نیازمند داشتن دانش حقوقی و اعتماد به ‌نفس وکلا است. چراکه اگر فرد به خودش اطمینان نداشته باشد یا از دانش لازم در این زمینه برخوردار نباشد، نمی‌ تواند در جلسات دادرسی، حضور مؤثر و کارآمدی داشته باشد.
 • برای انتخاب درست و به جای یک وکیل پایه یک دادگستری، این نکته را باید در نظر داشته باشید که وکیل موظف است، موکل را به ‌بهترین شکل راهنمایی کند. یعنی به قصد دریافت حق‌ الوکاله بیشتر او را وارد دعاوی حاشیه‌ ای نکند. زیرا این رفتار به ‌دور از اخلاق و جایگاه وکلای والا مقام است.
 • بهترین وکیل کیفری به کسی گفته می شود که حقایق پرونده را از موکل مخفی نمی‌ کند. یعنی اگر مدارک و ظواهر پرونده، نشان‌ گر این است که موکل پیروز دادگاه نخواهد شد، نباید به دروغ به او وعده پیروزی دهد. چراکه او تعهد به نتیجه ندارد، وظیفه وی این است که تمام تلاش خود را برای احقاق حق موکل خود انجام دهد و نتیجه پرونده را به رأی قاضی بسپارد.
بهترین وکیل کیفری بابل کیست؟

کلام آخر

بسیار سپاس گزارم از شما همراهان گرامی که تا این قسمت از مقاله ما را همراهی کردید. امیدوارم در مقاله بهترین وکیل کیفری در بابل توانسته باشیم اطلاعات جامع و مفیدی را در اختیارتان قرار دهیم. لطفا نظرات و پیشنهادهای خود را برای ما کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

مینا کریمی

مینا کریمی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون حقوقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − پنج =

دکمه بازگشت به بالا