خانوادهوکلا

10 تا از بهترین وکیل خانواده در بابل ⚖️【سال1403】

در هر خانواده ممکن است مشکلات حقوقی مختلفی پدید آید و زمانی که پرونده حقوقی خود را به یک وکیل خانواده خوب می سپارید، در حقیقت به او اجازه دفاع از حقوق خود را داده اید. بهترین وکیل خانواده در بابل می تواند در چهار چوب قوانین، مسائل حقوقی خانواده را دنبال کند. عمدتا یک وکیل خانواده خوب در حیطه امورات خانوادگی از تجربه لازم برخوردار است و مباحث خانوادگی را از لحاظ حقوقی مورد حل و فصل قرار می‌ دهد. در ادامه مقاله قصد داریم توضیحاتی بیشتری در این زمینه در اختیارتان قرار دهیم، لذا خواهشمندم تا پایان مقاله در وب سایت برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل خانواده در بابل کیست؟

بهترین وکیل خانواده در بابل کیست؟

به طور کلی منظور از بهترین وکیل خانواده در بابل در واقع فرد حقوقدانی است که دارای اطلاعات و آگاهی کافی نسبت به قوانین قضایی و پروسه های اداری موجود در دادگاه های خانواده می باشد. در نتیجه انتخاب یک وکیل با تجربه که به کلیه جزئیات حقوق خانواده آشنایی و تسلط داشته باشد، بسیار مهم است. بهترین وکیل بابل درصدد آن است که پرونده های حقوقی موکلین را با موفقیت طی کند و اعتماد حداکثری موکلین را بدست آورد.

در حال حاضر وکلای بسیار زیادی وجود دارند که همزمان در شاخه های مختلف حقوقی فعالیت دارند، به عنوان مثال در حقوق جزایی، خانواده و امورات ملکی فعالیت دارند و بسیار موفق هم هستند. اما وکلایی نیز وجود دارند که به صورت تخصصی یک شاخه حقوقی را دنبال می کنند و به زیر و بم دادگاه های خانواده آشناییت دارند. مشاوره گرفتن از بهترین وکیل خانواده در بابل باعث می شود که بتوانید بهتر و موفق تر از درگیری های خانوادگی خارج شوید.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه مقاله قصد داریم به معرفی 10 تا از بهترین وکیل خانواده در بابل بپردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، ادامه مطلب را در سایت برترین وکیل دنبال کنید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل خانواده در بابل سال 1403!

سجاد موسوی

سید سجاد موسوی بهترین وکیل خانواده در بابل

جناب آقای سید سجاد موسوی وكيل پايه يک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر بابل هستند. ایشان یکی موفق ترین و با تجربه ترین وکلای خانواده در بابل محسوب می شوند.

برخی از مهارت ها و حوزه های تخصصی:

 • دارای بیش از 13 سال سابقه
 • پژوهشگر حوزه حقوق کیفری و جرمشناسی
 • دارای سابقه کاری در پژوهشگاه قوه قضاییه
 • اخذ پرونده های حقوقی مختلف و عقد قرارداد
 • دستیار پژوهشی در دانشکده حقوق دانشگاه علامه طباطبایی تهران
 • مولف مقالات متعدد در مجلات معتبر ملی و کنفرانس های ملی و بین المللی
 • متخصص در حوزه اسناد رسمی و تجاری، اعسار، تملک اپارتمان ها، ،حدود، قصاص، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی، خانواده، شهرداری، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، مطالبه وجه، ملکی، موجر و مستاجر و …

آدرس دفتر: بابل، کمربندی غربی، چهارراه شهاب نیا، ساختمان آرین، طبقه 2، واحد 7

شماره تماس: 09119104966

احسان‌ پویا فر

احسان‌ پویا فر

جناب آقای احسان‌ پویا فر وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر بابل هستند. ایشان متخصص پرونده های حقوقی مختلفی هستند و تا به امروز موفق شده اند پرونده های بسیاری را با موفقیت به اتمام برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای بیش از 12 سال سابقه کار
 • دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، کلیه امورات و دعاوی ثبتی
 • اخذ پرونده های حقوقی مختلف و ارائه مشاوره به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه و …
 • متخصص در پرونده های کیفری اعم از قتل، سرقت، کلاهبرداری، جعل، درگیری، فروش مال غیر، اسیدپاشی، قاچاق مواد مخدر

آدرس دفتر: بابل، خیابان شریعتی، معلم 12، کوچه خسروان هشتم، ساختمان امین، طبقه 3

شماره تماس: 09111161379

راضیه فلاح خورشیدی

راضیه فلاح خورشیدی

سرکار خانم راضیه فلاح خورشیدی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر بابل هستند. ایشان سال ها تجربه وکالت موفق در حوزه دعاوی خانواده را در کارنامه خود دارا می باشند و تا به امروز موفق شده اند پرونده های حقوقی بسیار زیادی را با موفقیت به پایان برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای مدرک کارشناسی حقوق قضایی
 • ارائه مشاوره حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، دعاوی کیفری، دعاوی ثبتی، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، دعاوی راهنمایی و رانندگی، تعزیرات، طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه، استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان، اعسار، تملک اپارتمان ها، شرکت های تجاری و …

آدرس دفتر: بابل، میدان اوقاف، روبروی درب روغن نباتی شکوفه، ساختمان مهندسین پارس، ط سوم غربی

شماره تماس: 09111181401

مسلم جال

مسلم جال

جناب آقای مسلم جال وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر بابل هستند. ایشان متخصص پرونده های حقوقی مختلفی هستند و تا به امروز موفق شده اند پرونده های بسیاری را با موفقیت به اتمام برسانند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای بیش از 13 سال سابقه کار
 • ارائه مشاوره های حقوقی پرکاربرد به شکل حضوری و غیر حضوری
 • متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی، کلیه امورات و دعاوی ثبتی
 • متخصص در حوزه طلاق، حضانت فرزند، طلاق توافقی، مهریه نفقه، استرداد جهیزیه و …

آدرس دفتر: بابل، چهار راه شهربانی، جنب جهاد دانشگاهی، طبقه سوم لوازم خانگی

شماره تماس: 09111140668

معصومه حسین زاه فومشی

معصومه حسین زاه فومشی

سرکار خانم معصومه حسین زاه فومشی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر بابل می باشد. ایشان دارای پروانه وکالت از سوی مرکز قوه قضاییه هستند و مشاوره های حقوقی در دعاوی خانواده را به صورت حضوری و غیر حضوری در اختیار موکلین قرار می دهند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای بیش از 13 سال سابقه وکالت
 • دارای مدرک تحصیلی کارشناسی حقوق قضایی
 • دارای تخصص در حوزه دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، دعاوی ثبت احوال، دعاوی ارث و میراث و …
 • دارای تخصص در حوزه دعاوی املاک نظیر ثبت اسناد و املاک، زمین شهری و اوقاف، اختلاف در مالکیت، شهرداری، موجر و مستاجر، خرید و فروش اموال غیر منقول، املاک، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، حق کسب و پیشه و …

آدرس دفتر: بابل، خ مدرس، نرسیده به سینما آزادی، س بندگان، ط اول

شماره تماس: 09111152024

رشید عنایت تبار

جناب آقای رشید عنایت تبار با مدرک دکتری حقوق تخصصی، با بیش از 12 سال تجربه در حوزه وکالت فعالیت می کند. ایشان در تمامی حوزه ها فعالیت دارد ولی در زمینه ی دعاوی خانواده به صورت تخصصی فعالیت می کند. موفقیت او در پرونده های حوزه مهریه، حضانت و نفقه به سوابق درخشان او افزوده است و حاکی از تلاش های بی وقفه ی او در جریان هر پرونده ای می باشد.

آدرس: بابل، ضلع شمالی شهرداری، ساختمان فراز، طبقه 3

شماره تماس: 09111133770

خدیجه کریمی

سرکار خانم خدیجه کریمی وکیل پایه یک دادگستری و از بهترین وکیل های حوزه خانواده در بابل می باشد. ایشان مشاوره های بسیار تخصصی و موفق در سوابق خود ثبت کرده است و در پرونده های خانواده موفقیت های زیادی را به دست آورده است. خانم خدیجه کریمی همچنین در دعاوی ثبتی، کیفری، حقوقی و ملکی پرونده قبول می کند.

آدرس: بابل، قائمشهر، خیابان تهران، پاساژ رنجبر، طبقه آخر شماره ۳۳۵

شماره تماس: ۰۹۳۸۳۵۹۷۷۲۵


ویژگی های یک وکیل خانواده خوب

به طور کلی اینگونه می توان عنوان کرد که هیچ آموزشگاه و موسسه خاصی جهت آموزش و تخصص وکلا در زمینه دعاوی خانواده وجود ندارد، بلکه یک نوع اصطلاح عامیانه رایج است که به وکلای پایه یک دادگستری اتلاق می گردد. بدین شکل که کلیه فارغ‌ التحصیلان رشته حقوق پس از کسب موفقیت و رتبه بالا در آزمون کانون وکلای دادگستری، گذراندن دوره های پیشرفته کارورزی، قبولی در آزمون اختبار و کسب پروانه وکالت، مسیر شغلی جدیدی پیش رویشان قرار می گیرد.

ممکن است فردی در امورات حقوقی یا کیفری فعالیت بیشتری داشته باشد و یا با اخذ پرونده هایی در حوزه طلاق و مهریه، نفقه، جهیزیه، حضانت فرزند و … که در زمره دعاوی خانواده قرار می گیرند، تجربه بیشتری کسب کند و رفت و آمدی مداوم در مراجعه و دادگاه خانواده داشته باشد که در نتیجه منجر می شود با قبولی وکالت در این زمینه به عنوان بهترین وکیل خانواده در بابل شناخته شود.

یکی از خصوصیات مهمی که می تواند یک وکیل خانواده را به یک وکیل خوب و شناخته شده تبدیل کند، داشتن علم، تجربه و سوابق کاری درخشان در حوزه امورات مرتبط با دعاوی خانواده است. داشتن معلومات و اطلاعات به روز شده در مسائل حقوقی، تسلط کامل و آشنایی با مراحل دادرسی در دیوان عالی کشور، دادگاه های بدوی، تجدیدنظر از جمله ویژگی های قابل توجهی است که موجب می‌ شود یک وکیل در مقام دعوا یا دفاع موفق تر ظاهر شود.

ویژگی های یک وکیل خانواده خوب

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل ملکی در بابل

رایج ترین امورات مربوط به دعاوی خانواده

در واقع اجباری به اخذ یک وکیل در تمامی حوزه های حقوقی نمی باشد، اما کمک گرفتن از وکیل در هر صورت خالی از لطف نیست و به پیشبرد هرچه سریع تر مسئله مطرح شده، کمک بسیار زیادی می کند. از جمله مزایای داشتن بهترین وکیل خانواده در بابل این است که نیازی به حضور فرد خواهان یا خوانده در مراجع قضایی نمی باشد. چراکه ممکن است هریک از طرفین دعوا به هر دلیلی علاقه ای به حاضر شدن در مراجع قضایی را نداشته باشند، از جمله به دلیل رو به رو شدن با طرف دیگر دعوا و یا به علت شغلی که دارند، زمان کافی نداشته باشند در این مراجع حاضر شوند.

وکالت جهت خرید و فروش اموال منقول یا غیر منقول یا سرمایه گذاری به نمایندگی از شخص اصیل، ارائه مشاوره های لازم در امورات و مسائل حقوقی به هر یک از افراد خانواده طبق قرارداد منعقد شده تحت عنوان یک وکیل خانواده و به عهده گرفتن وکالت در زمان بروز مشکلات احتمالی در امور کیفری، دعاوی خانوادگی و حقوقی، از جمله وظایف بهترین وکیل خانواده در بابل می باشد. برخی از رایج ترین امورات مربوط به دعاوی خانواده عبارت است از:

 • طلاق: در زمان نکاح زن و مرد ممکن است ضمن عقد وکالت حق طلاق به زن داده شود، اما این موجب نمی شود تا مرد از حق طلاق سلب گرددد، همچنین مرد می‌ تواند وکالت طلاق را به نفر سومی بدهد تا در صورت نبود او یا وقتی که خارج از کشور حضور دارد، بتواند از همسرش جدا شود. از آن جایی که متن وکالت طلاق از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است، زن نیز هنگام گرفتن وکیل برای طلاق باید دقت لازم را داشته باشد که وکالت با مهریه به وکیل بدهد و یا وکالت بدون مهریه.
 • مهریه: با وکالت در مهریه، وکیل قادر است از ساده ترین روش، یعنی از طریق اجرای ثبت و با توجه به این مهریه، مهرالمتعه است یا مهرالمسمی یا مهرالسنه و یا مهرالمثل، رسیدگی لازم و دقیق تری را جهت احقاق حقوق به عمل آورد.
 • نفقه: با انجام عقد نکاح زن مستحق دریافت نفقه از سوی شوهر می شود، مگر اینکه عدم تمکین وی ثابت گردد. اثبات ناشزه یا غیر ناشزه بودن زن و یا گرفتن نفقه زن از مرد بهتر است که به یک وکیل خانواده خوب سپرده شود.
رایج ترین امورات مربوط به دعاوی خانواده

کلام آخر

بسیار سپاس گزارم از شما همراهان گرامی که تا این قسمت از مقاله ما را همراهی کردید. امیدوارم در مقاله بهترین وکیل خانواده در بابل توانسته باشیم اطلاعات جامع و مفیدی را در اختیارتان قرار دهیم. لطفا نظرات و پیشنهادهای خود را برای ما کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

مینا کریمی

مینا کریمی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون حقوقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + نوزده =

دکمه بازگشت به بالا