وکیل

10 تا از بهترین وکیل زن در زنجان ⚖️【سال1402】

افراد در حین مواجهه با چالش ها و پرونده های حقوقی یکسری معیارهای خاص را برای انتخاب وکیل، تعیین می کنند. یکی از ویژگی ها جهت استخدام، ممکن است زن بود مشاور و وکیل باشد. برخی اشخاص، مخصوصا بانوان ترجیح می دهند مسائل حقوقی خود را به دست یک وکیل خانم متخصص بسپارند، چرا که با وی راحت تر ارتباط برقرار می کنند و در بررسی پرونده بسیار نکته سنج و ریزبین پیش می روند. اگر در شهر زنجان ساکن و بدنبال وکیل زن خوب هستید، قصد داریم به معرفی 10 تا از بهترین وکیل زن در زنجان بپردازیم. با ما در مجله برترین وکیل همراه باشید.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل خانواده در زنجان

بهترین وکیل زن در زنجان کیست؟

مسیر پرونده های حقوقی همواره با پیچیدگی های خاص خود همراه است، از این جهت حضور فردی که تسلط و تخصص کافی بر این امور را داشته باشد، پیوسته حس می شود. انتخاب وکیل زن خوب در شهر زنجان از دغدغه های مهم اشخاصی می باشد که ترجیح می دهند، حین مواجه با مسائل حقوقی، از متخصص و ماهر مشورت و راهنمایی بگیرند.

بهترین وکیل زن در زنجان

هر انتخاب مطلوبی، شامل معیارهای خاص خود می شود تا روند کارها به طریقه درستی تکمیل شود و از آنجایی که ممکن زندگی فرد را تحت تاثیر قرار می دهد، آشنایی با آن ها لازم است. یکی از ویژگی هایی که باید در استخدام وکیل به آن توجه شود، سطح علم، آگاهی و تسلط وی بر امور قضائی و قوانین می باشد، چرا که تنها مشاوری خبره می تواند راه حل های تاثیرگذاری ارائه دهد.

از دیگر مواردی که در برگزیدن وکیل حائز اهمیت است، میزان مهارت ارتباطی و شنیداری وی می باشد. شیوایی و نفوذ کلام فرد انتخابی شما نقش موثری در دفاع از حقوق شما دارد، همچنین شخصی می تواند با درک کاملی از شرایط موکلین خود به پرونده ها آن ها ورود کند که به خوبی سخنان آنان شنیده و مورد بررسی قراردهد.

علاوه بر این ها تعهدکاری، مسئولیت پذیری، وقت شناسی، مدیریت زمان، نکته سنجی، صداقت و صبر وکیل مدنظر شما، نقش بسزایی را در نتیجه حاصل شده از پرونده قضائی دارد. اکنون جهت سهولت و تسریع روند امور حقوقی، اهتمام ورزیده ایم به معرفی 10 تا از بهترین وکیل زن در زنجان به همراه آدرس دفتر و شماره تماس بپردازیم. ادامه مطلب را در سایت برترین وکیل دنبال کنید.

سرکار خانم لیلا روجبیان

سرکار خانم لیلا روجبیان

سرکار خانم لیلا روجبیان وکیل پایه یک دادگستری در زنجان هستند. ایشان به عنوان کارشناس و مشاور حقوقی دارای بیش از 5 سال سابقه و فعالیت مستمر در حوزه وکالت، همواره توانسته اند پرونده های موکلین خود را به نتایج مطلوبی برسانند.

تخصص خانم روجبیان موجب شده تا با مهارت و اطلاعات کافی به امور پرونده های قضایی بپردازند. علاوه بر دانش کافی، ویژگی های اخلاقی مانند وقت شناسی، صداقت و تعهدکاری ایشان ، باعث شده در کار خود موفق تر باشند. لذا سرکار خانم لیلا روجبیان را می توان جزو وکیل زن خوب در زنجان معرفی کرد.

آدرس دفتر: زنجان، خیابان زینبیه، کوچه علیمردان، ساختمان عقیق، طبقه 1، واحد 2

شماره تماس: 09127410097

سرکار خانم میترا بافنده

سرکار خانم میترا بافنده

خانم میترا بافنده وکیل پایه یک دادگستری در شهر زنجان است. ایشان دارای بیش از 13 سال سابقه کار در زمینه وکالت پرونده های مختلف قضائی می باشند. خانم بافنده تحت عنوان مشاور حقوقی، پیوسته در حال مطالعه و افزایش آگاهی خود جهت بهبود روند امور پرونده های موکلین هستند.

با توجه به تجربه های بسیار وکیل بافنده، پرونده های قضائی توسط ایشان همواره با تسلط بر قوانین، شیوایی کلام و فن بیان بالا، علم به روز پیگیری شده و به نتایج مطلوبی می رسند؛ از این رو توانسته اند به عنوان یکی از وکیل زن شایسته در زنجان شناخته شوند.

آدرس دفتر: زنجان، چهارراه امیرکبیر اول، خیابان شهداء، ساختمان صدر، طبقه 4، واحد 13

شماره تماس: 09123414437

سرکار خانم مرجان فیروزبخت

سرکار خانم مرجان فیروزبخت

سرکار خانم مرجان فیروزبخت وکیل پایه یک دادگستری در شهر زنجان هستند. ایشان با مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی، وکالت موسسه های معتبر، با بیش از 12 سال فعالیت و تخصص در زمینه های مختلف قضائی دارای سوابق ارزشمندی می باشند. خانم مرجان فیروزبخت با تسلط بر قوانین، مهارت ارتباطی بالا، برخورد مناسب و علم به روزی که دارند، توانسته اند رضایت موکلین خود را جلب کنند.

وکیل فیروزبخت همواره با دلسوزی، پیگیر امور افراد می شوند و سعی دارند با استفاده از تجربیات حاصل شده از پرونده هایشان، راه حل های موثری را ارائه دهند. از این رو خانم فیروزبخت را می توان جزو وکیل زن خبره در زنجان به شمار آورد.

آدرس دفتر: زنجان، خیابان صفا، روبروی دانشکده پزشکی، ساختمان صفا، طبقه 2، واحد 36

شماره تماس: 09024419804

سرکار خانم الهام آهنی

سرکار خانم الهام آهنی

سرکار خانم الهام آهنی وکیل پایه یک دادگستری در زنجان هستند. ایشان با مدرک کارشناسی حقوق، دارای 14 سال سابقه مستمر در زمینه های مختلف حقوقی، توانسته اند تجربه های ارزشمندی کسب کنند، همین امر موجب رضایت موکلین گشته است.

خانم الهام آهنی با فن بیان و نفوذ کلام بالا، تعهدکاری و مسئولیت پذیری شناخته می شوند، همچنین آگاهی و سواد به روز و بهره بردن از آن ها با مهارت کافی در انجام امور پرونده ها، سبب گشته تا نتیجه مطلوب را برای افراد به ارمغان بیاورند، از این رو ایشان را می توان جزو وکیل زن ماهر در زنجان دانست.

آدرس دفتر: زنجان، سعدی شمالی، روبروی خیابان بهار، ساختمان شقایق، طبقه 1، واحد 1

شماره تماس: 09126411767

سرکار خانم سمیه رضایی

سرکار خانم سمیه رضایی

سرکار خانم سمیه رضایی وکیل پایه یک دادگستری در زنجان هستند. ایشان با مدرک کارشناسی حقوق، با بیش از 6 سال تجربه در زمینه های مختلف حقوقی دارای حضور مستمر در عرصه وکالت می باشند. خانم رضایی با تسلط بر قوانین، نکته سنجی، پیگیری دلسوزانه و متکی به تجربه های کسب شده همواره سعی بر این داشته اند تا موکلین خود را به نتیجه مطلوبی برسانند.

با توجه به نظر موکلین ایشان، خانم سمیه رضایی در زمینه وکالت های مختلف، جزو وکیل زن ماهر در زنجان محسوب می شوند.

آدرس دفتر: زنجان، چهارراه سعدی، بن بست دارایی، ساختمان اشکان طبقه 2

شماره تماس: 09127409553

انواع وکالت چیست؟

از سوالاتی که احتمال دارد، ایجاد شود این است که چند نوع وکیل در دادگستری مشغول فعالیت هستند. در ادامه مقاله بهترین وکیل زن در زنجان به شرح آن ها می پردازیم. یکی از انواع آن، وکیل انتخابی می باشد که یکی از رایج ترین نوع وکیل است، بدین طریق که فردی شخصا در انتخاب وکیل خود نقش داشته و با تنظیم قرارداد، وکالت او را برای دفاع از حقوق خود در مراجع قضایی نایب قرار می دهد.

بهترین وکیل زن در زنجان

از موارد دیگر، وکیل معاضدتی می باشد. بر اساس قانون مدنی همه افراد در مراجع قضایی باید برای خود وکیل داشته باشند اما چنانچه به دلیل عدم توانایی مالی و یا هر دلیل شخصی دیگری نتواند وکیل انتخاب کند، طبق صلاح دید دادگاه و تشخیص کمیسیون کانون وکلا، برای او به صورت رایگان وکیل در نظر گرفته می شود تا بتواند از حقوق وی در دادگاه دفاع کند.

وکیل تسخیری، در دعاوی کیفری نقش ایفا می کند. به این صورت که در موارد محاکماتی و دادرسی، متهم به دلیل عدم بضاعت مالی و یا هر دلیلی از اخذ وکیل امتناع می کند و هنگامی که هیچ وکیلی برای دفاع از حقوق متهم به پرونده وارد نشده است، دادگاه از میان وکلای دادگستری، وکیلی را به صورت رایگان در اختیار متهم قرار می دهد.

وکیل اتفاقی از نوع دیگر وکیل به حساب می آید که در برخی موارد افرادی در رشته حقوق تحصیل کرده ولی هنوز شغل آن ها وکالت نیست، لیکن به صورت اتفاقی در مسیر حل مشکلات و رسیدگی به پرونده های خویشاوندان خود در مراجع قضایی قرار می گیرند. در واقع این افراد بدون گذراندن آزمون وکالت و کارآموزی، با سپری نموندن روند قانونی و پرداخت هزینه ها می تواند، وکالت را بپذیرد و از حقوق خویشاوندانش در دادگاه دفاع کند.

شرایط وکیل تسخیری چیست؟

مطابق ماده 347 قانون آیین دادرسی کیفری، متهم می تواند تا پایان اولین جلسه رسیدگی از دادگاه، تقاضای تعیین وکیل نماید. دادگاه رسیدگی به امر کیفری در صورت احراز عدم توانایی مالی متهم، از بین وکلای حوزه قضایی و در صورت عدم امکان، از نزدیک ترین حوزه قضایی برای متهم وکیل تعیین می نمایند.

بهترین وکیل زن در زنجان

برحسب تبصره این ماده، هرگاه دادگاه حضور و دفاع وکیل را در خصوص بزه دیده یا قربانی جرم (حتی در صورت عدم در خواست ایشان) ضروری بداند، با بررسی و تشخیص دادگاه مبنی بر الزامی بودن حضور وکیل و عدم توانایی مالی بزه دیده، از بین وکلای حوزه قضایی، برای فرد وکیل تعیین می شود که وی توسط قاضی مسئول رسیدگی به پرونده انتخاب می شود.

مطابق تبصره 2 ماده 190 قانون آیین دادرسی کیفری، در جرائمی که مجازات آن ها سلب حیات یا حبس ابد است، اگر متهم در مرحله تحقیقات مقدماتی (دادسرا) اقدام به معرفی وکیل نکند، بازپرس برای وی وکیل تسخیری تعیین می نماید. این وکلا، وکیل پایه یک دادگستری هستند و افراد می توانند در صورت عدم اجرای وظایف و نارضایتی موکل، وکیل تسخیری عزل و تخلف وی ثبت می شود.

برخی جرائم که تعیین وکیل در آن ها الزامیست، عبارتند از:

  • جرائم موجب مجازات سلب حیات
  • جرائم موجب حبس ابد
  • جرائم موجب مجازات قطع عضو و جنایات عمدی
  • علیه تمامیت جسمانی با میزان نصف دیه کامل یا بیشتر
  • جرائم موجب مجازات تعزیری در درجه 3 و بالاتر

هزینه وکیل تسخیری از محل اعتبارات قوه قضاییه پرداخت می شود و متهم در خصوص پرداخت حق الوکاله هیچ تکلیفی ندارد. برای راهنمایی بیشتر می توانید با بهترین وکیل زن در زنجان، مشورت کنید.

کلام آخر

از توجه شما دوستان گرامی تا آخر این مطلب در مجله برترین وکیل سپاس گزاریم. امید است مطالب گفته شده از جمله معرفی بهترین وکیل زن در زنجان، انواع وکالت و شرایط وکیل تسخیری و شرح آن ها برای شما عزیزان مفید واقع گردیده باشد. انتقادات و پیشنهادات خود را در کامنت ها با ما در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا