ملکیوکیل

10 تا از بهترین وکیل ملکی در زنجان ⚖️【سال1403】

گاهی ممکن است هنگام امضای سند و یا خرید و فروش املاک دچار مشکلاتی شویم که حل آن ها جز با مراجعه به قانون امکان پذیر نیست. در صورتی که اختلافات پیش آمده عمیق باشد، معمولا لازم است آن ها را در دادگاه مطرح نمود. اما باید دقت داشته باشید که برای رسیدگی به دعاوی ملکی در محاکم قضایی لازم است با کلیه قوانین و مقررات حاکم بر حوزه ملک و املاک آشنایی کامل داشت تا بتوان دفاع موثری از خود بروز داد. در چنین شرایطی استخدام یک وکیل می تواند تا حد زیادی راهگشا باشد. در ادامه سعی داریم شما را بهترین وکیل ملکی در زنجان آشنا کنیم در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

بهترین وکیل ملکی در زنجان

بهترین وکیل ملکی در زنجان کیست؟

تعداد زیادی از وکلا در سطح شهر زنجان مشغول به کار هستند و می توانند بسته به تخصص خود، رسیدگی به پرونده های ملکی شما را بر عهده بگیرند. اما باید توجه داشته باشید که نتایج مطلوب تنها با استخدام بهترین ها به دست می آید. بهترین وکیل ملکی در زنجان توانسته تحصیلات خود را در رشته حقوق و در یکی از مطرح ترین دانشگاه های کشور بگذراند. دانش حقوقی بهترین وکیل زنجان به او کمک می کند تا با آگاهی از قوانین و مقررات و نیز رصد تغییرات قوانین به دفاع از موکل خود بپردازد و در جهت احقاق حقوق از دست رفته وی قدم بردارد.

بهترین وکیل ملکی در زنجان برای سال های زیادی عهده دار پرونده های ملکی بسیاری بوده است و در این راه توانسته سابقه درخشانی از خود بروز دهد. تجربه بهترین وکیل ملکی در زنجان به او کمک می کند تا در مواجهه با پرونده های مختلف بتواند بهترین راه را برای حل مشکل انتخاب کند. بهترین وکیل ملکی در زنجان از روال رسیدگی به پرونده در دادگاه آگاهی کامل دارد و می تواند پرونده را به سرانجام برساند. او همچنین در برخورد با اسرار موکل همواره سعی می کند امانت دار باشد.

ویژگی بهترین وکیل:

🥇 سطح وکیلوکیل پایه یک دادگستری
⚖️ مهارت و تخصصملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 ارائه خدمات حقوقیوکالت و مشاوره حقوقی
💰 هزینه وکیلطبق وسعت کار تعیین می‌شود
✅ درصد موفقیت%90 موفقیت پرونده ها

در ادامه این مطلب قصد داریم به معرفی وکلای خبره در زمینه پرونده های ملکی در زنجان بپردازیم. برای اطلاعات بیشتر درخصوص آدرس دفتر و شماره تماس وکلای متخصص، در مجله حقوقی برترین وکیل همراه ما باشید.

معرفی 10 تا از بهترین وکیل ملکی در زنجان سال 1403!

جمشید محمدپور ایلو

جمشید محمدپور ایلو وکیل ملکی در زنجان

آقای جمشید محمدپور ایلو وکیل پایه یک دادگستری در زنجان، وکیل خبره و کارکشته در دعاوی ملکی و مشاور حقوقی در این زمینه هستند. ایشان بیش از 6 سال سابقه وکالت در زمینه دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی، خانوادگی، ثبتی و … دارند و مووفقیت های بسیاری را در این پرونده ها به دست آورده اند.

آدرس دفتر: زنجان، سعدی، وسط نبش بانک رفاه، کوچه منتخبی، ساختمان سهند، طبقه دوم، واحد ۲۰۵

شماره تماس: ۰۹۱۲۳۴۲۲۴۶۱

الهام آهنی

الهام آهنی وکیل ملکی در زنجان

خانم الهام آهنی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، متخصص در پرونده های ملکی در زنجان و یکی از وکلای زن خبره در این شهر هستند که به وکالت انواع دعاوی ملکی، حقوقی، کیفری، خانوادگی، ثبتی و … هستند. خانم آ]نی سابقه وکالت بالا و موفقی در رزومه کاری خود دارند.

آدرس دفتر: زنجان، سعدی شمالی، روبروی خیابان بهار، ساختمان شقایق، طبقه اول، واحد اول، پلاک ۸۸

شماره تماس: ۰۹۱۲۶۴۱۱۷۶۷

علی محمدی شقاقی

علی محمدی شقاقی وکیل ملکی در زنجان

آقای علی محمدی شقاقی وکیل پایه یک دادگستری در زنجان، عضو کانون وکلای زنجان و مشاور حقوقی در زمینه دعاوی مختلف به خصوص دعاوی ملکی هستند. ایشان یکی از وکلای باسابقه حقوقی بالا در زنجان هستند که در زمینه دعاوی ملکی، الزام به تنظیم سند، سرقفلی، تصرف عدوانی و … تخصص و تبحر دارند.

آدرس دفتر: زنجان، دروازه رشت، اول خیابان صفا، جنب كفش آدینه طبقه 3، واحد 9

شماره تماس: 9121414629

سپیده نوزاد

سپیده نوزاد وکیل ملکی در زنجان

خانم سپیده نوزاد وکیل پایه یک دادگستری در زنجان، وکیل ملکی متخصص در این شهر و مشاور حقوقی در زمینه های مختلف هستند. ایشان سابقه وکالت بالایی در زمینه وکالت دارند و تجارب ارزشمندی کسب نموده اند که کمک می کند در پرونده های دیگر بسیار موفق عمل کنند.

آدرس دفتر: زنجان، کوچمشکی، میدان رسل، خیابان شیخ فضل اله نوری

شماره تماس: 09127404801

رباب امیری

خانم رباب امیری وکیل ملکی متخصص در زنجان هستند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلا، متخصص در پرونده های حقوقی، کیفری، خانوادگی و به خصوص ملکی می باشند. سابقه وکالت بالایی در محاکم قضایی دارند و موفقیت های بسیاری را به دست آورده اند.

آدرس دفتر: زنجان، چهاراه امیرکبیر، ساختمان امیرکبیر، طبقه ۵، واحد۵۰۳

شماره تماس: ۰۹۱۲۵۴۲۵۶۵۲

علی پزشگی

علی پزشگی وکیل ملکی در زنجان

آقای علی پزشگی وکیل پایه یک دادگستری زنجان، مشاور حقوقی و وکیل متخصص در دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی، ثبتی، تنظیم قرارداد و … هستند. ایشان سابقه وکالت بالا و موفقی در انواع پرونده های پذیرفته به دست آورده اند و همواره تلاش می کنند تا نتایج مورد انتظار موکل را در دادگاه به دست بیاورند.

آدرس دفتر: زنجان، چهارراه سعدی، ساختمان شهریار، طبقه٣، واحد ١١

شماره تماس: ٠٩١٤٣٢٣٠٢٧٠

مشورت با وکیل ملکی در زنجان درباره فروش سرقفلی

بر طبق قانون روابط موجر و مستاجر که در سال 1376 به تصویب رسیده است، مالک می تواند برای فروش سرقفلی ملک خود اقدام نماید. اما لازم است خریدار نکات حقوقی قابل تاملی را در این خصوص مد نظر قرار دهد تا بعد از این دچار چالش های جدی نشوند. این قانون املاک تجاری نظیر مغازه ها را دارای حق سرقفلی می داند. در انتقال سرقفلی فرد مستاجر با پرداخت مبلغی به مالک مغازه تجاری، دارای حقوقی می گردد که به اصطلاح آن را حق سرقفلی می نامند.

در ابتدا باید به این نکته توجه شود که مالک در صورت اجاره سرقفلی، به هیچ عنوان مالکیت ملک خود را از دست نمی دهد. در قرارداد سرقفلی مالک تنها ملزم شده است در زمانی تعیین شده منافع حاصل از ملک تجاری را به شخص مستاجر انتقال دهد. بعد از پایان زمان تعیین شده در قرارداد سرقفلی لازم است مستاجر ملک را تخلیه کرده و در اختیار مالک اصلی آن قرار دهد. همچنین در صورتی که مستاجر حق سرقفلی خود را به دیگری واگذار نماید، دیگر هیچ حقی از ملک تجاری ندارد.

حق سرقفلی در ابتدای قرارداد استیجاری در اختیار مستاجر قرار می گیرد. این عمل در ازای پرداخت پول به مالک صورت می پذیرد و مستاجر حق بهره مندی از ملک تجاری در مدت معلومی را خواهد داشت. منافع فروش سرقفلی برای مستاجر در این است که او می تواند با پرداخت مبلغ بسیار کمی به عنوان اجاره از منافع ملک بهره مند شود. باید دقت داشته باشید که سرقفلی ملک تجاری صرف نظر از مالکیت قابل خرید و فروش است.

دقت داشته باشید که فروش سرقفلی یکی از پیچیده ترین دعاوی مطرح شده در دادگاه است و لازم است برای حضوری موفق در دادگاه به نکات مختلف قانون در این حوزه اشراف داشته باشید. بهترین است برای رسیدگی به پرونده های ملکی به سراغ حقوقدان متخصص در این حوزه برویم تا بتوانیم با استفاده از تجربیات بهترین وکیل ملکی در زنجان از حقوق خود دفاع کرده و در نهایت به موفقیت برسیم. دقت داشته باشید که شکست در پرونده های ملکی ممکن است باعث بروز خسارات مالی بسیاری شود.

مشورت با وکیل ملکی

در انتخاب وکیل ملکی مجرب در زنجان باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

دقت داشته باشید که لازم است در ابتدا تحقیق کاملی درباره تخصص و ویژگی های بهترین وکیل زن در زنجان داشته باشید تا از مهارت ها و تحصیلات او به طور مختصر اطلاع کسب کنید. پس از این مرحله لازم است یک قرار ملاقات حضوری با وکیل مورد نظر تدارک ببینید. در این جلسه به میزان زیادی می توانید ویژگی های رفتاری و مهارت های وکیل را محک بزنید و در اصطلاح به این سوال پاسخ بدهید که آیا این شخص همان وکیلی است که برای کسب موفقیت در پرونده به دنبال او بوده اید؟

لازم است برای کسب نتایج بهتر در دادگاه به دنبال وکلای متخصص باشید. اگر در یک دعوای ملکی دخیل شده اید، لازم است به دنبال انتخاب وکلایی باشید که در این حوزه تخصص دارند. بهترین وکیل ملکی در زنجان مدت زمان زیادی از عمر خود را صرف دعاوی ملکی کرده است و با چند و چون کار در این حوزه آشنا است. او با قوانین و مقررات آشنایی کامل دارد و می تواند بهترین راهکار را ارائه دهد. بهترین وکیل ملکی در زنجان پیچ و خم های مسیر را بهتر می شناسد.

دقت داشته باشید که جنسیت و سن وکیل هیچ تاثیری در میزان توانایی های او ندارد. چه بسیار وکلای جوانی که در دادگاه توانسته اند بر وکلای مسن غلبه پیدا کنند. مرد بودن یا زن بودن وکیل نیز تا حد زیادی به سلیقه موکل باز می گردد. البته نباید انتخاب وکیل تنها به خاطر جنسیت او باشد. اگر مایل به انتخاب یک وکیل زن هستید، حتما تحقیقات خود را به کمال برسانید تا از میان گزینه های موجود مطلوب ترین گزینه را برگزینید. نباید جنسیت و سن وکیل به عنوان معیار اصلی در انتخاب وکیل مد نظر قرار گرفته شود.

انتخاب وکیل

کلام آخر

در این مطلب سعی کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل ملکی در زنجان اشنا کنیم تا شما بتوانید با خیال راحت از این وکلا در دعاوی ملکی خود بهره مند شده و به موفقیت برسید. در ادامه تلاش کردیم به توضیح مبحث حقوقی فروش سرقفلی بپردازیم تا ضرورت استفاده از وکلا در دعاوی ملکی عیان تر شود. در پایان نیز نکاتی را ذکر نمودیم که به کارگیری آن ها در انتخاب وکیل الزامی است. اکنون از شما دعوت می کنیم که اگر تجربه یا نظری در خصوص مطالب بالا دارید، آن را با سایر مخاطبان سایت برترین وکیل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

فردین ساریخانی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، حقوقی/روزنامه نگار/عاشق کتاب، هنر، سفر و فیلم کلاسیک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 3 =

دکمه بازگشت به بالا